Cz En

070118

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Denisa Křížová, Klub agility Třešť

    Člen KA

Pes

  1. Ruby Kelpiebrink, Australská kelpie

Výsledky

  1. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 01. 10. 2022

  2. Agility Open L: 2/12, 43.04 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  3. Jumping Open L: Diskvalifikován

  4. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  5. Čebín - Čebínský Rozjezd 2022, 09. 09. 2022

  6. 1. Zkouška LA2: 1/12, 37.94 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  7. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  8. Třešť - Ztřeštěnec 2022, 20. 08. 2022

  9. Jumping 1 L: 2/13, 38.13 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  10. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  11. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  12. Semetín u Vsetína - Dvojzkoušky, 13. 08. 2022

  13. I. Zkouška LA2: 2/8, 36.48 s, 15.0 tr. b., 5.48 m/s

  14. ll. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  15. Třešť - Červencové odpolední zkoušky, 30. 07. 2022

  16. 1.zkouška LA2: 1/9, 32.19 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  17. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  18. Třešť - Sváteční zkoušky, 05. 07. 2022

  19. 1. zkouška LA2: 1/7, 39.52 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  20. 2. zkouška LA2: 1/7, 34.83 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  21. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  22. Agility 1 L: 30/84, 38.48 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  23. Agility 2 L: Diskvalifikován

  24. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  25. Jumping 2 L: 9/79, 36.12 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  26. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  27. ZkA. II. LA2: 2/7, 29.91 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  28. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  29. Třešť - K.A.T. Cup 2022, 28. 05. 2022 - 29. 05. 2022

  30. Agility L neděle: Diskvalifikován

  31. Agility L sobota: Diskvalifikován

  32. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  33. Jumping L sobota: Diskvalifikován

  34. Zkouška LA2 neděle: 1/4, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  35. Zkouška LA2 sobota: 1/4, 34.19 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  36. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  37. Agility 1 L: Diskvalifikován

  38. Agility 2 L: 29/88, 46.57 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  39. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  40. Jumping 2 L: 9/90, 42.18 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  41. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  42. 1. Zkouška LA2: 4/10, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  43. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  44. Tis u Havlíčkova Brodu - Jarní AgiFestival - Dvojzkoušky, 01. 05. 2022

  45. 2.Zkouška LA2: 3/7, 39.55 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  46. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  47. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  48. AGILITY L: 11/28, 41.83 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  49. JUMPING L: 1/28, 34.11 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  50. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  51. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  52. Agility Open L: Diskvalifikován

  53. Jumping Open L: Diskvalifikován

  54. Zkouška LA2: 1/6, 30.03 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  55. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  56. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  57. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  58. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  59. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  60. 2. Zkouška LA2: 1/10, 35.01 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  61. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  62. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  63. Agility 1 - Large: 7/47, 23.95 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  64. Agility 2 - Large: 2/47, 24.35 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  65. Jumping 1 - Large: 17/47, 26.29 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  66. Jumping 2 - Large: 8/45, 22.73 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  67. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  68. Czech Imp Jump Large: 11/33, 25.95 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  69. Jumping 1 - Large: 17/34, 36.46 s, 10.0 tr. b., 5.76 m/s

  70. Jumping 2 - Large: 7/33, 41.59 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  71. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  72. 1.zkouška LA2: 4/22, 32.48 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  73. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  74. Třebíč - Dvojzkoušky, 16. 10. 2021

  75. II. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  76. I. Zkouška LA2: 1/12, 34.25 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  77. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  78. Agility Open L: Diskvalifikován

  79. Jumping Open L: 5/19, 40.23 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  80. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2021, 25. 09. 2021

  82. Agility L: 9/22, 34.23 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  83. Final-Jump L: 1/12, 27.23 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  84. Jumping L: 3/22, 33.14 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  85. Zkouška LA2: 4/8, 29.38 s, 10.0 tr. b., 6.36 m/s

  86. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  87. Agility Individual: Diskvalifikován

  88. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  89. Jumping Individual: Diskvalifikován

  90. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  91. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  92. Agility L: Diskvalifikován

  93. Jumping L : 4/6, 48.84 s, 19.84 tr. b., 3.58 m/s

  94. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  95. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  96. Agility Brut L: Diskvalifikován

  97. Demi Z LA2: Diskvalifikován

  98. Jumping Extra Dry L: Diskvalifikován

  99. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  100. Jumping II L: 4/7, 38.09 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  101. Jumping I L: 5/7, 36.05 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  102. Jumping spec. L: 1/7, 26.61 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  103. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  104. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  105. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  106. Třetí zkouška LA2: Diskvalifikován

  107. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  108. Agility I: Diskvalifikován

  109. Agility II: 68/99, 55.2 s, 24.2 tr. b., 3.86 m/s

  110. Jumping I: Diskvalifikován

  111. Jumping II: 1/101, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  112. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 13. 06. 2021

  113. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  114. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  115. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  116. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  117. 1.zkouška LA2 NE: Diskvalifikován

  118. 1. zkouška LA2 SO: 1/6, 32.55 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  119. 2.zkouška LA2 NE: Diskvalifikován

  120. 2. zkouška LA2 SO: 1/6, 29.75 s, 10.0 tr. b., 6.08 m/s

  121. 3. zkouška LA2 SO: 4/6, 37.18 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  122. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 26. 09. 2020

  123. 1. Zkouška LA2: 5/10, 37.56 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  124. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  125. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  126. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  127. Agility L: Diskvalifikován

  128. Jumping L: Diskvalifikován

  129. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  130. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  131. Jumping 1: 14/53, 31.99 s, 5.0 tr. b., 6.03 m/s

  132. Jumping 2: Diskvalifikován

  133. Jumping 3: Diskvalifikován

  134. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  135. Druhá LA2: Diskvalifikován

  136. První LA2: Diskvalifikován

  137. Třetí LA2: 3/5, 36.89 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  138. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  139. Agility L neděle : 6/14, 34.29 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  140. Agility L sobota: 1/15, 35.3 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  141. Jumping L neděle: 6/15, 27.7 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  142. Jumping L sobota: 5/15, 32.58 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  143. Zkouška LA2 neděle: 1/7, 34.95 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  144. Zkouška LA2 sobota: Diskvalifikován

  145. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  146. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  147. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  148. Střítež u Třebíče - Halové dvojzkoušky Třebíč, 26. 01. 2020

  149. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  150. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  151. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  152. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  153. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  154. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  155. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  156. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  157. Zkouška LA2 sobota: Diskvalifikován

  158. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  159. ZkA. MLA2 I.: 2/2, 39.95 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  160. ZkA. MLA2 II.: Diskvalifikován

  161. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  162. Czech Imp Jump MiniLarge: Diskvalifikován

  163. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  164. Jumping 2 - MiniLarge: 1/18, 28.57 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  165. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  166. Zkouška MLA1 - druhá: 1/5, 32.47 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  167. Zkouška MLA1 - první: Diskvalifikován

  168. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  169. Agility: Diskvalifikován

  170. Jumping: 6/18, 23.28 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  171. Zkouška A1: 2/6, 27.05 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  172. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  173. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  174. 2. Zkouška LA1: 1/9, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  175. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  176. Finále Agility: Diskvalifikován

  177. Jumping 1: Diskvalifikován

  178. Jumping 2: Diskvalifikován

  179. Jumping 3: 5/60, 33.23 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  180. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  181. LA1 I: Diskvalifikován

  182. LA1 II: Diskvalifikován

  183. LA1 III: 1/8, 26.83 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  184. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  185. A1L neděle: 3/7, 31.74 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  186. A1L sobota: 1/7, 28.73 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  187. Agility neděle: 8/19, 46.23 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  188. Agility sobota: 3/22, 34.12 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  189. Jumping nedělě: Diskvalifikován

  190. Jumping sobota: Diskvalifikován

  191. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  192. Agility LA: 7/16, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  193. Jumping LA: Diskvalifikován

  194. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  195. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  196. Jumping LA1 - I: 1/17, 27.52 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  197. Jumping LA1 - II: 1/17, 29.76 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  198. Jumping speciál LA1: Diskvalifikován

  199. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  200. Jumping 1: Diskvalifikován

  201. JUMPING 2: Diskvalifikován

  202. JUMPING 3 : 5/18, 34.1 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  203. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  204. AGILITY: Diskvalifikován

  205. JUMPING: Diskvalifikován

  206. LA1: Diskvalifikován

  207. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 19. 04. 2019

  208. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  209. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  210. 3. Zkouška LA1: 3/23, 38.89 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  211. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  212. ZkA. II. LA1: 1/24, 29.87 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  213. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  214. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  215. 1. běh LA1: Diskvalifikován

  216. 2. běh LA1: 3/7, 34.73 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  217. 3. běh LA1: Diskvalifikován

  218. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  219. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  220. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  221. 3. Jumping L: Diskvalifikován