Cz En

070118

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Denisa Křížová, Klub agility Třešť

    Člen KA

Pes

  1. Ruby Kelpiebrink, Australská kelpie

Výsledky

  1. Třebíč - Dvojzkoušky, 16. 10. 2021

  2. II. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  3. I. Zkouška LA2: 1/12, 34.25 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  4. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  5. Agility Open L: Diskvalifikován

  6. Jumping Open L: 5/19, 40.23 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  7. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  8. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2021, 25. 09. 2021

  9. Agility L: 9/22, 34.23 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  10. Final-Jump L: 1/12, 27.23 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  11. Jumping L: 3/22, 33.14 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  12. Zkouška LA2: 4/8, 29.38 s, 10.0 tr. b., 6.36 m/s

  13. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  14. Agility Individual: Diskvalifikován

  15. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  16. Jumping Individual: Diskvalifikován

  17. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  18. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  19. Agility L: Diskvalifikován

  20. Jumping L : 4/6, 48.84 s, 19.84 tr. b., 3.58 m/s

  21. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  23. Agility Brut L: Diskvalifikován

  24. Demi Z LA2: Diskvalifikován

  25. Jumping Extra Dry L: Diskvalifikován

  26. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  27. Jumping II L: 4/7, 38.09 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  28. Jumping I L: 5/7, 36.05 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  29. Jumping spec. L: 1/7, 26.61 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  30. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  31. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  32. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  33. Třetí zkouška LA2: Diskvalifikován

  34. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  35. Agility I: Diskvalifikován

  36. Agility II: 68/99, 55.2 s, 24.2 tr. b., 3.86 m/s

  37. Jumping I: Diskvalifikován

  38. Jumping II: 1/101, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  39. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 13. 06. 2021

  40. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  42. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  43. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  44. 1.zkouška LA2 NE: Diskvalifikován

  45. 1. zkouška LA2 SO: 1/6, 32.55 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  46. 2.zkouška LA2 NE: Diskvalifikován

  47. 2. zkouška LA2 SO: 1/6, 29.75 s, 10.0 tr. b., 6.08 m/s

  48. 3. zkouška LA2 SO: 4/6, 37.18 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  49. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 26. 09. 2020

  50. 1. Zkouška LA2: 5/10, 37.56 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  51. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  52. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  53. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  54. Agility L: Diskvalifikován

  55. Jumping L: Diskvalifikován

  56. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  57. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  58. Jumping 1: 14/53, 31.99 s, 5.0 tr. b., 6.03 m/s

  59. Jumping 2: Diskvalifikován

  60. Jumping 3: Diskvalifikován

  61. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  62. Druhá LA2: Diskvalifikován

  63. První LA2: Diskvalifikován

  64. Třetí LA2: 3/5, 36.89 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  65. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  66. Agility L neděle : 6/14, 34.29 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  67. Agility L sobota: 1/15, 35.3 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  68. Jumping L neděle: 6/15, 27.7 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  69. Jumping L sobota: 5/15, 32.58 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  70. Zkouška LA2 neděle: 1/7, 34.95 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  71. Zkouška LA2 sobota: Diskvalifikován

  72. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  73. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  75. Střítež u Třebíče - Halové dvojzkoušky Třebíč, 26. 01. 2020

  76. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  78. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  79. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  80. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  81. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  82. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  83. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  84. Zkouška LA2 sobota: Diskvalifikován

  85. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  86. ZkA. MLA2 I.: 2/2, 39.95 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  87. ZkA. MLA2 II.: Diskvalifikován

  88. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  89. Czech Imp Jump MiniLarge: Diskvalifikován

  90. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  91. Jumping 2 - MiniLarge: 1/18, 28.57 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  92. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  93. Zkouška MLA1 - druhá: 1/5, 32.47 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  94. Zkouška MLA1 - první: Diskvalifikován

  95. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  96. Agility: Diskvalifikován

  97. Jumping: 6/18, 23.28 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  98. Zkouška A1: 2/6, 27.05 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  99. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  100. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  101. 2. Zkouška LA1: 1/9, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  102. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  103. Finále Agility: Diskvalifikován

  104. Jumping 1: Diskvalifikován

  105. Jumping 2: Diskvalifikován

  106. Jumping 3: 5/60, 33.23 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  107. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  108. LA1 I: Diskvalifikován

  109. LA1 II: Diskvalifikován

  110. LA1 III: 1/8, 26.83 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  111. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  112. A1L neděle: 3/7, 31.74 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  113. A1L sobota: 1/7, 28.73 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  114. Agility neděle: 8/19, 46.23 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  115. Agility sobota: 3/22, 34.12 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  116. Jumping nedělě: Diskvalifikován

  117. Jumping sobota: Diskvalifikován

  118. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  119. Agility LA: 7/16, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  120. Jumping LA: Diskvalifikován

  121. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  122. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  123. Jumping LA1 - I: 1/17, 27.52 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  124. Jumping LA1 - II: 1/17, 29.76 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  125. Jumping speciál LA1: Diskvalifikován

  126. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  127. Jumping 1: Diskvalifikován

  128. JUMPING 2: Diskvalifikován

  129. JUMPING 3 : 5/18, 34.1 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  130. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  131. AGILITY: Diskvalifikován

  132. JUMPING: Diskvalifikován

  133. LA1: Diskvalifikován

  134. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 19. 04. 2019

  135. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  136. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  137. 3. Zkouška LA1: 3/23, 38.89 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  138. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  139. ZkA. II. LA1: 1/24, 29.87 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  140. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  141. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  142. 1. běh LA1: Diskvalifikován

  143. 2. běh LA1: 3/7, 34.73 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  144. 3. běh LA1: Diskvalifikován

  145. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  146. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  147. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  148. 3. Jumping L: Diskvalifikován