Cz En

Jumping Short L Jacob & Joseph

  1. Datum: 06. 09. 2020
  2. Závod: Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 30.0 s
  6. Maximální čas: 52.0 s
  7. Délka: 130.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 4.33 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy 0 0 0.0 0.0 21.27 6.11 V V
2 051719 Martina Jírová Big Shock Breembark 0 0 0.0 0.0 21.77 5.97 V V
3 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan 0 0 0.0 0.0 22.05 5.9 V V
4 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 22.31 5.83 V V
5 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 22.64 5.74 V V
6 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 22.95 5.66 V V
7 000318 Klára Hančová Floss Ballarat 0 0 0.0 0.0 23.56 5.52 V V
8 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 0 0 0.0 0.0 24.97 5.21 V V
9 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 25.15 5.17 V V
10 055619 Marie Šikýřová Toffi 0 0 0.0 0.0 26.76 4.86 V V
11 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí 0 0 0.0 0.0 28.91 4.5 V V
12 046219 Denisa Dolejší Beauty Begonia Yassalen 0 0 0.0 0.0 29.95 4.34 V V
13 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix 1 0 0.0 5.0 22.2 5.86 V V
14 019414 Markéta Procházková Rafael SHR 1 0 0.0 5.0 24.79 5.24 V V
15 013919 Adéla Oberleitnerová Caramelka Ninuland 0 1 0.0 5.0 27.24 4.77 V V
16 004217 Tereza Kropáčová Tessi 0 1 1.6 6.6 31.6 4.11 VD VD
17 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 2 0 0.0 10.0 21.98 5.91 VD VD
18 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty 1 1 0.0 10.0 27.77 4.68 VD VD
19 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice 1 1 0.0 10.0 29.11 4.47 VD VD
20 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 2 1.71 11.71 31.71 4.1 VD VD
21 045719 Jitka Ďuricová Aurelie of Inessy 2 2 0.97 20.97 30.97 4.2 D D
DIS 058219 Michaela Zátková Brie Black Dragonbeard DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054020 Aneta Obrusníková Ardently Loving Ready for it DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067317 Hana Drápalová Bazalka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039619 Markéta Procházková Roger Bluff Springs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053119 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO