Cz En

020015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Václav Hejcman

    Člen KA

Pes

  1. Bandita Czech Black, Border kolie

Výsledky

  1. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  2. Zkouška 1: Diskvalifikován

  3. Zkouška 2: Diskvalifikován

  4. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  5. 1. běh LA3: 1/13, 40.15 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  6. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  7. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  8. 1. zkouška: 5/12, 37.34 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  9. 2. zkouška: Diskvalifikován

  10. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  11. Jumping 1 Large: 1/5, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  12. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  13. ZK1 Large 3: 2/6, 44.28 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  14. ZK2 Large 3: 2/4, 52.66 s, 10.66 tr. b., 3.59 m/s

  15. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  16. Jumping: 15/33, 39.08 s, 7.08 tr. b., 4.2 m/s

  17. Zkouška 1: 5/15, 44.8 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  18. Zkouška 2: Diskvalifikován

  19. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  20. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: 12/28, 34.55 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  21. Agility Spokojenypes.cz L: 8/26, 46.1 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  22. Jelení Jumping L: 17/29, 38.92 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  23. Jumping Short L Jacob & Joseph: Diskvalifikován

  24. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  25. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  26. I. zkouška A3 L: 5/6, 42.49 s, 20.0 tr. b., 4.47 m/s

  27. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  28. Jumping Open L: 7/31, 35.17 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  29. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  30. ZkA. LA3 II.: 6/10, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  31. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  32. ZKOUŠKA LA3: Diskvalifikován

  33. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  34. 1. Jumping L: 3/19, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  35. 1. Zkouška LA3: 5/11, 44.33 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  36. 2. Zkouška LA3: 3/11, 41.16 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  37. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  38. LA3 - I.: Diskvalifikován

  39. LA3 - II.: Diskvalifikován

  40. LA3 - III.: 3/12, 36.19 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  41. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  42. II. zkouška A3 L: 3/6, 36.21 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  43. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  44. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  45. I. agility L: 21/95, 42.54 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  46. II. agility L: Diskvalifikován

  47. II. jumping L: Diskvalifikován

  48. I. jumping L: 44/97, 35.89 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  49. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  50. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  51. 2.Zkouška: 3/13, 38.87 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  52. Jumping: Diskvalifikován

  53. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  54. ZkA. LA3 I.: 7/15, 40.43 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  55. ZkA. LA3 II.: 11/15, 37.62 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  56. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  57. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  58. ZkA. LA3 II.: 2/8, 42.48 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  59. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  60. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  61. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  62. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  63. Agility Spokojeného psa L: Diskvalifikován

  64. Jacob & Joseph Jumping L: 17/33, 24.72 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  65. Jelenův Jumping L: 7/34, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  66. PhysioDOG Agility L: 12/34, 53.78 s, 12.78 tr. b., 4.09 m/s

  67. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  68. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  69. Jumping 1: Diskvalifikován

  70. Jumping 2 : 12/31, 42.07 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  71. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  72. III. zkouška LA3: 8/11, 40.77 s, 16.77 tr. b., 3.7 m/s

  73. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  74. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  75. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  76. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  77. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  78. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  79. ZkA. LA3 I.: 4/11, 37.77 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  80. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  81. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  82. Agility L: Diskvalifikován

  83. Jumping L: 7/24, 34.23 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  84. Zkouška LA3: 3/10, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  85. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  86. Agility Open L: 9/33, 47.21 s, 20.0 tr. b., 4.13 m/s

  87. Jumping Open L: Diskvalifikován

  88. Zkouška LA3: 7/16, 45.27 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  89. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  90. 1.Zkouška LA3: 1/14, 38.29 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  91. 2.Zkouška LA3: 5/14, 44.1 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  92. Jumping L: 11/30, 44.96 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  93. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  94. Agility Open: Diskvalifikován

  95. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  96. Jumping Open: Diskvalifikován

  97. Jumping Squads as Individual: 20/138, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  98. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  99. Agility open L: Diskvalifikován

  100. Jumping open L: Diskvalifikován

  101. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  102. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  103. Agility L: 5/17, 42.25 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  104. Jumping L: 3/17, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  105. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  106. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  107. Ne. - Agility II. L: 28/105, 43.1 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  108. Ne. - Jumping II. L: 32/96, 39.91 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  109. So. - Agility I. L: 44/105, 49.61 s, 15.61 tr. b., 4.13 m/s

  110. So. - Jumping I. L: 13/107, 36.86 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  111. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  112. LA3 I: 4/21, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  113. LA3 II: 3/21, 41.21 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  114. LA3 III: Diskvalifikován

  115. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  116. LA3: Diskvalifikován

  117. LA3-2: 4/13, 36.32 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  118. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  119. 1. běh LA3: 5/18, 40.11 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  120. 2. běh LA3: 2/18, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  121. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  122. zkouška 1 LA3: 4/14, 44.99 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  123. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  124. zkouška 3 LA3: Diskvalifikován

  125. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  126. Zkouška II. LA3: 1/17, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  127. Zkouška I. LA3: 13/17, 46.47 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  128. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  129. AGILITY L: 15/41, 43.08 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  130. JUMPING L: 8/41, 36.0 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  131. ZKOUŠKA LA3: Diskvalifikován

  132. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  133. Agility I: 62/167, 53.43 s, 28.43 tr. b., 3.91 m/s

  134. Agility II: Diskvalifikován

  135. Jumping I: 38/169, 36.24 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  136. Jumping II: Diskvalifikován

  137. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  138. Agility open L: Diskvalifikován

  139. Jumping open L: 5/36, 41.02 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  140. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  141. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  142. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  143. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  144. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  145. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  146. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  147. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  148. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  149. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  150. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  151. Jumping L 1: 15/41, 33.24 s, 10.24 tr. b., 4.21 m/s

  152. Jumping L 2: 14/41, 30.04 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  153. Jumping L 3: 7/41, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  154. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  155. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  156. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  157. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  158. II. zkouška LA3: 6/24, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  159. LA3 I. LA3: Diskvalifikován

  160. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  161. Agility LA sobota: 8/43, 42.45 s, 15.0 tr. b., 5.16 m/s

  162. Jumping LA neděle: 25/43, 42.68 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  163. Jumping LA sobota: 11/43, 36.26 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  164. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  165. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  166. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  167. Agility 1 L: 2/27, 39.75 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  168. Agility 2 L: Diskvalifikován

  169. Jumping 1 L: 10/28, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  170. Jumping 2 L: 10/28, 33.97 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  171. Jumping 3 L: 10/28, 32.12 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  172. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  173. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  174. 1. Zka - LA3: 9/15, 44.25 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  175. 2. Zka - LA3: 11/15, 40.31 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  176. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  177. AGILITY: 12/39, 39.01 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  178. AGILITY: 12/31, 38.01 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  179. JUMPING: 13/31, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  180. JUMPING: 16/38, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  181. LA3: 8/18, 44.46 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  182. LA3: Diskvalifikován

  183. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  184. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  185. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  186. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  187. Agility L: 4/37, 39.26 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  188. Jumping L: Diskvalifikován

  189. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  190. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  191. Agility open L: Diskvalifikován

  192. Jumping open L: 4/32, 29.39 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  193. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  194. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  195. II. zkouška LA2: 1/9, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  196. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  197. jumping LA2: Diskvalifikován

  198. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  199. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  200. 2. zkouška LA2: 6/12, 31.32 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  201. 3. zkouška LA2: 1/12, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  202. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  203. 1.ZkA - LA2: Diskvalifikován

  204. 2.ZkA - LA2: Diskvalifikován

  205. 3. ZkA - LA2: Diskvalifikován

  206. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  207. III. jumping L: 6/23, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  208. II. Jumping L: 3/26, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  209. I. JUMPING L: 11/26, 39.31 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  210. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  211. Agility II. L: Diskvalifikován

  212. Agility I. L: Diskvalifikován

  213. Jumping II. L: Diskvalifikován

  214. Jumping I. L: Diskvalifikován

  215. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  216. 1.běh LA2: 4/16, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  217. 2. běh LA2: 3/16, 29.2 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  218. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  219. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  220. 2.zkouška LA2: 7/17, 31.83 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  221. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  222. LA2-Zk1 LA2: 9/20, 32.16 s, 20.0 tr. b., 5.1 m/s

  223. LA2-Zk2 LA2: Diskvalifikován

  224. LA2-Zk3 LA2: Diskvalifikován

  225. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  226. Agility L: Diskvalifikován

  227. JUMPING L: 9/51, 38.35 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  228. Zkouška agility LA2: 4/22, 32.42 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  229. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  230. III. zkouška LA2: 5/19, 36.86 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  231. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  232. II. zkouška LA2: 10/19, 36.87 s, 20.0 tr. b., 4.77 m/s

  233. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  234. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  235. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  236. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  237. I Agility Open: 46/139, 39.56 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  238. II Agility Open: 65/137, 43.79 s, 20.0 tr. b., 4.52 m/s

  239. II Jumping Open: 81/135, 42.76 s, 16.76 tr. b., 3.79 m/s

  240. I Jumping Open: Diskvalifikován

  241. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  242. 1. BĚH LA2: Diskvalifikován

  243. 2. BĚH LA2: Diskvalifikován

  244. 3. BĚH LA2: Diskvalifikován

  245. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  246. II. zkouška LA2: 6/16, 32.31 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  247. I. zkouška LA2: 8/16, 30.56 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  248. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  249. Zk.A II. LA2: 13/22, 35.05 s, 20.0 tr. b., 4.76 m/s

  250. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  251. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  252. II. Packa LA2: 11/28, 34.49 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  253. I. Packa LA2: 10/28, 32.29 s, 15.0 tr. b., 5.14 m/s

  254. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  255. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  256. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  257. Jumping 2 Large: 5/36, 35.36 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  258. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  259. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  260. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  261. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  262. Czech Imp Jump Large: 22/47, 23.55 s, 0.55 tr. b., 4.16 m/s

  263. Jumping 1 Large: 8/47, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  264. Jumping 2 Large: 7/47, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  265. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  266. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  267. 2. zkouška LA2: 5/17, 44.11 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  268. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  269. Czech Imp Jump Large: 18/47, 22.79 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  270. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  271. Jumping 2 Large: 13/47, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  272. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  273. Agility_: Diskvalifikován

  274. Jumping_: Diskvalifikován

  275. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  276. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  277. Heroutice, 2. běh: 4/23, 42.19 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  278. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  279. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  280. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  281. Jumping 1 Large: 13/51, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  282. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  283. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  284. 1.zkouška LA2: 8/26, 33.18 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  285. 2.zkouška LA2: 4/26, 31.31 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  286. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  287. 1. Zka - LA2: 4/17, 37.52 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  288. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  289. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  290. Horní Počernice, 1. běh: 18/28, 42.78 s, 20.0 tr. b., 3.81 m/s

  291. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  292. Horní Počernice, 3. běh: 10/28, 36.47 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  293. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  294. 1. zkouška LA2: 1/14, 27.75 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  295. 2. zkouška LA2: 4/14, 37.49 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  296. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  297. II. zkouška LA2: 2/19, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  298. I. zkouška LA2: 5/19, 32.65 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  299. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  300. 1. zkouška LA2: 2/21, 30.13 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  301. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  302. 3. zkouška LA2: 2/21, 31.41 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  303. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  304. 1. Zka - LA2: 2/20, 32.54 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  305. 2. Zka - LA2: 1/20, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  306. 3. Zka - LA2: 7/20, 44.1 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  307. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  308. Agility open L: 4/23, 31.82 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  309. III. zkouška LA2: 7/22, 39.67 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  310. II. zkouška LA2: 3/14, 35.51 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  311. II. zkouška LA2: 6/22, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  312. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  313. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  314. Jumping open L: 6/22, 34.09 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  315. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  316. Agility - Ne: Diskvalifikován

  317. Agility - So: Diskvalifikován

  318. Jumping - Ne: 40/89, 44.62 s, 20.62 tr. b., 3.83 m/s

  319. Jumping - So: Diskvalifikován

  320. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  321. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  322. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  323. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  324. 1. běh LA2: 7/25, 37.81 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  325. 2. běh LA2: 3/25, 31.61 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  326. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  327. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  328. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  329. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  330. Horní Počernice, 1. běh: 7/24, 36.16 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  331. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  332. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  333. Agility 1: 34/128, 43.36 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  334. Agility 2: Diskvalifikován

  335. Jumping 1: Diskvalifikován

  336. Jumping 2: Diskvalifikován

  337. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  338. Zkouška1 LA2: Diskvalifikován

  339. Zkouška 2 LA2: 11/33, 35.9 s, 15.0 tr. b., 5.01 m/s

  340. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  341. 1. zkouška LA2: 10/23, 36.19 s, 15.0 tr. b., 5.14 m/s

  342. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  343. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  344. 1. běh L: Diskvalifikován

  345. 2. běh L: Diskvalifikován

  346. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  347. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  348. ZkA. I. LA2: 11/28, 33.73 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  349. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  350. ZkA II. LA2: Diskvalifikován

  351. ZkA I. LA2: 4/15, 43.07 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  352. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  353. Jumping III. L: 11/45, 31.66 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  354. Jumping II. L: 3/45, 29.77 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  355. Jumping I. L: Diskvalifikován

  356. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  357. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  358. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  359. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  360. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  361. Zkoušky LA2 sobota: 5/25, 40.33 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  362. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  363. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  364. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  365. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  366. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  367. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  368. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  369. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  370. Horní Počernice, 1. běh: 16/22, 41.71 s, 20.0 tr. b., 4.24 m/s

  371. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  372. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  373. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  374. 1. zkouška LA2: 7/17, 40.32 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  375. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  376. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  377. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  378. 2.zkouška LA2: 3/20, 28.56 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  379. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  380. Agility: 18/40, 40.64 s, 20.0 tr. b., 4.55 m/s

  381. Jumping: Diskvalifikován

  382. ZkA: Diskvalifikován

  383. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  384. Jarní závody agility 2016: 10/48, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  385. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  386. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  387. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  388. Horní Počernice, 1. běh: 1/18, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  389. Horní Počernice, 2. běh: 3/18, 36.47 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  390. Horní Počernice, 3. běh: 10/18, 46.55 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  391. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  392. Zkouska LA1 1: Diskvalifikován

  393. Zkouska LA1 2: Diskvalifikován

  394. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  395. Agility open L: 10/16, 36.69 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  396. Jumping L: 10/16, 33.17 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  397. Zkouška LA1: 1/3, 30.04 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  398. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  399. 1. zkouška LA1: 3/9, 31.88 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  400. 2. zkouška LA1: 4/9, 26.3 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s