Cz En

043915

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Drápalová, Agility Trutnov - Studenec

    Člen KA

Pes

  1. Gituška z Malého údolí, Chodský pes

Výsledky

  1. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  2. II. zkouška LA2: 3/16, 44.19 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  3. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  5. 1. Zkouška LA2: 4/18, 51.87 s, 20.87 tr. b., 3.37 m/s

  6. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  7. Jumping open L: 11/40, 42.95 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  8. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  9. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  10. 2. zkouška A2 LA2: 3/12, 50.7 s, 10.7 tr. b., 3.43 m/s

  11. Hra - tuneliáda A2+A3 L: 11/21, 30.96 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  12. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  13. 1. Zkouška LA2: 3/11, 51.83 s, 5.83 tr. b., 3.72 m/s

  14. 2. Zkouška LA2: 4/10, 46.39 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  15. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  16. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  17. Jumping III L: 2/25, 24.35 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  18. Jumping II L: Diskvalifikován

  19. Jumping I L: 13/27, 41.57 s, 10.57 tr. b., 4.09 m/s

  20. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  21. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  22. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  23. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  24. 1.kvalifikace: 11/45, 37.5 s, 0.5 tr. b., 4.0 m/s

  25. 2.kvalifikace: 9/45, 36.33 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  26. 3.kvalifikace: 17/45, 32.28 s, 1.28 tr. b., 3.93 m/s

  27. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  28. Agility CHP L: 5/10, 45.01 s, 5.01 tr. b., 3.67 m/s

  29. Agility L: 11/33, 45.01 s, 5.01 tr. b., 3.67 m/s

  30. Hra L: 9/23, 41.49 s, 5.0 tr. b., 2.51 m/s

  31. Jumping CHP L: 5/10, 37.63 s, 8.63 tr. b., 3.4 m/s

  32. Jumping L: 15/37, 37.63 s, 8.63 tr. b., 3.4 m/s

  33. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  34. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  35. Jumping II L: 23/44, 49.79 s, 21.79 tr. b., 3.17 m/s

  36. Jumping I L: 17/43, 50.64 s, 17.64 tr. b., 3.52 m/s

  37. Tuneliáda L: Diskvalifikován

  38. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  39. Agility L: 20/51, 43.73 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  40. JUMPING L: Diskvalifikován

  41. Zkouška agility LA2: 1/22, 41.31 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  42. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  43. 1. zkouška LA2: 12/23, 44.31 s, 19.31 tr. b., 3.07 m/s

  44. 2. zkouška LA2: 16/23, 47.64 s, 18.64 tr. b., 3.13 m/s

  45. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  46. Zkouška A2 LA2: 6/11, 56.62 s, 9.62 tr. b., 3.13 m/s

  47. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  48. III. jumping L: Diskvalifikován

  49. II. jumping L: Diskvalifikován

  50. I. jumping L: Diskvalifikován

  51. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  52. 1. zkouška LA2: 7/17, 55.8 s, 25.8 tr. b., 3.05 m/s

  53. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  54. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  55. II. zkouška LA2: 5/18, 43.04 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  56. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  57. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  58. III. zkouška LA2: 6/15, 45.77 s, 7.77 tr. b., 3.58 m/s

  59. II. zkouška LA2: 8/15, 43.93 s, 16.93 tr. b., 3.19 m/s

  60. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  61. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  62. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  63. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  64. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  65. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  66. II. zkouška LA2: 6/20, 41.55 s, 7.55 tr. b., 3.32 m/s

  67. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  68. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  69. 1. jumping: 18/40, 47.41 s, 18.41 tr. b., 3.29 m/s

  70. 2.jumping: 19/39, 40.24 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  71. 3.jumping: 21/40, 27.26 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  72. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  73. LA2 - 1. LA2: 16/23, 59.95 s, 26.95 tr. b., 2.64 m/s

  74. LA2 - 2. LA2: 13/23, 56.47 s, 16.47 tr. b., 2.92 m/s

  75. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  76. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  77. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  78. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  79. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  80. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  82. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  83. Agility NE L: 20/39, 50.07 s, 15.07 tr. b., 3.34 m/s

  84. Agility So L: 8/43, 44.24 s, 0.24 tr. b., 3.68 m/s

  85. Finále L: 11/21, 50.41 s, 14.41 tr. b., 3.49 m/s

  86. Jumping NE L: Diskvalifikován

  87. Zkouška So LA2: 6/16, 50.87 s, 8.87 tr. b., 3.52 m/s

  88. Zkoušky NE LA2: Diskvalifikován

  89. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  90. Zkouska 1 LA2: 8/21, 51.45 s, 11.45 tr. b., 3.07 m/s

  91. Zkouska 2 LA2: 3/21, 46.5 s, 0.5 tr. b., 3.48 m/s

  92. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  93. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  94. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  95. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  96. 15.prorubská: Diskvalifikován

  97. 16.prorubská: Diskvalifikován

  98. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  99. Agility L: Diskvalifikován

  100. Jumping L: 11/44, 39.31 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  101. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  102. Agility L: Diskvalifikován

  103. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  104. Jumping L L: Diskvalifikován

  105. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  106. Zkouška Ne LA2: 7/15, 54.27 s, 13.27 tr. b., 3.08 m/s

  107. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  108. Jumping 1 L: 4/12, 44.16 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  109. Jumping 2 L: 2/11, 40.6 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  110. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  111. III. Jumping L: 6/36, 41.97 s, 3.97 tr. b., 3.69 m/s

  112. II. Jumping L: Diskvalifikován

  113. I. Jumping L: 8/37, 44.71 s, 8.71 tr. b., 3.74 m/s

  114. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  115. zkouška_1 LA1: 6/13, 33.13 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  116. zkouška_2 LA1: Diskvalifikován

  117. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  118. 7.prorubská: 2/7, 33.95 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  119. 8.prorubská: 3/7, 40.12 s, 10.0 tr. b., 3.24 m/s

  120. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  121. ZkA 1 So: 5/16, 35.05 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  122. ZkA 2 So: 8/16, 37.24 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  123. ZkA 3 So: Diskvalifikován

  124. Dolní Přím - IV. Arion cup - zkoušky pro A1, 28. 11. 2015

  125. ZkA 1: 8/21, 38.19 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  126. ZkA 2: 8/21, 33.19 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  127. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  128. Agility Ne: 15/46, 51.73 s, 9.73 tr. b., 3.36 m/s

  129. Jumping Ne: 27/46, 41.33 s, 16.33 tr. b., 3.7 m/s

  130. ZkA 1 So: 2/11, 42.8 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  131. ZkA 2 So: Diskvalifikován

  132. ZkA Ne: 2/12, 44.36 s, 10.36 tr. b., 3.54 m/s

  133. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  134. Agility L: Diskvalifikován

  135. Jumping L: 16/41, 61.0 s, 15.0 tr. b., 3.15 m/s

  136. Zkouška LA1: 7/12, 59.08 s, 16.08 tr. b., 2.49 m/s

  137. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  138. II. zkouška LA1: 6/12, 47.5 s, 20.5 tr. b., 2.67 m/s

  139. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  140. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  141. Agility: Diskvalifikován

  142. Jumping: Diskvalifikován

  143. Zkouška: Diskvalifikován