Cz En

037117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anna Jiřičková, Agility Trutnov - Studenec

    Člen KA

Pes

  1. Aznavour ze Statku Vlčkovice, Australská kelpie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  2. II. zkouška: Diskvalifikován

  3. I. zkouška: 2/8, 39.36 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  4. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  5. Agility Open L: 6/36, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  6. ZkA. LA2: Diskvalifikován

  7. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  8. 1. Zkouška - LA2: 1/9, 43.87 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  9. 2. Zkouška - LA2: Diskvalifikován

  10. Agility L: 6/17, 45.49 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  11. Jumping L: 10/17, 44.15 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  12. Zkouška - LA2: 2/5, 42.84 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  13. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  14. II. zkouška LA2: 4/16, 35.87 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  15. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  16. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  17. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  18. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  19. Hra - tuneliáda A2+A3 L: 7/21, 27.36 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  20. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  21. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  23. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  24. Jumping III L: Diskvalifikován

  25. Jumping II L: Diskvalifikován

  26. Jumping I L: Diskvalifikován

  27. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  28. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  29. 2.kvalifikace: 16/45, 48.51 s, 21.51 tr. b., 3.11 m/s

  30. 3.kvalifikace: 13/45, 26.89 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  31. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  32. Agility 1 L: Diskvalifikován

  33. Finále L: Diskvalifikován

  34. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  35. Jumping 2 L: 7/26, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  36. Zkouška 1 LA2: 3/10, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  37. Zkouška 2 LA2: 2/7, 44.73 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  38. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  39. Agility L: 15/51, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  40. JUMPING L: Diskvalifikován

  41. Zkouška agility LA2: 6/22, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  42. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  43. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  44. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  46. 1. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  48. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 7/19, 30.24 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  49. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  50. III. jumping L: Diskvalifikován

  51. II. jumping L: Diskvalifikován

  52. I. jumping L: Diskvalifikován

  53. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  54. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  55. 2. zkouška LA1: 5/13, 38.53 s, 15.0 tr. b., 3.45 m/s

  56. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  57. II. zkouška LA1: 1/13, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  58. I. zkouška LA1: 1/13, 30.11 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  59. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  60. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  61. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  62. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  63. Velké finále LA neděle: 17/32, 61.23 s, 26.23 tr. b., 3.27 m/s

  64. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  65. Zkoušky LA1 sobota: 2/4, 27.18 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  66. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  67. III. zkouška LA1: 4/15, 29.04 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  68. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  69. I. zkouška LA1: 8/16, 32.71 s, 20.0 tr. b., 3.82 m/s

  70. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  71. II. zkouška LA1: 1/13, 27.2 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  72. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  73. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  74. 1. jumping: Diskvalifikován

  75. 2.jumping: Diskvalifikován

  76. 3.jumping: 29/40, 25.41 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  77. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  78. 1. zkouška LA1: 2/10, 28.66 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  79. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  80. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  81. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  82. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  83. I. zkouška LA1: 5/9, 28.62 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  84. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  85. Agility NE L: Diskvalifikován

  86. Agility So L: Diskvalifikován

  87. Jumping NE L: 17/37, 34.8 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  88. Zkouška So LA1: 3/12, 30.94 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  89. Zkoušky NE LA1: Diskvalifikován