Cz En

058219

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Zátková

Pes

  1. Brie Black Dragonbeard, Bearded kolie

Výsledky

  1. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  2. Agility "Simplebiotix" L: 8/23, 44.93 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  3. Jumping A2,A3 "Inca Collagen" L: 10/15, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  4. Zkouška "Natural bars" LA2: 3/9, 39.78 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  5. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  6. Agility Open L: 9/20, 50.31 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  7. Jumping Open L: 13/20, 49.05 s, 26.05 tr. b., 3.85 m/s

  8. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  9. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  10. Sobota Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  11. sobota LA2 I: 2/7, 56.25 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  12. sobota LA2 II: Diskvalifikován

  13. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  14. Sobota Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  15. Sobota LA2 I.: Diskvalifikován

  16. Sobota LA2 II.: 3/6, 46.61 s, 20.0 tr. b., 4.21 m/s

  17. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  18. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  19. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  20. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  21. Jumping 2+3 L: 10/21, 46.43 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  22. LA2 I: Diskvalifikován

  23. LA2 II: Diskvalifikován

  24. LA2 So I: 3/7, 46.58 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  25. LA2 So II: 5/7, 54.09 s, 29.09 tr. b., 3.7 m/s

  26. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  27. Agility L: 17/32, 50.75 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  28. Jumping L: 5/32, 43.68 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  29. LA2: 7/10, 67.05 s, 24.05 tr. b., 3.06 m/s

  30. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  31. 1. Zkouška LA2: 2/8, 48.12 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  32. 2. Zkouška LA2: 1/8, 45.89 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  33. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  34. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  35. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L: 4/34, 57.53 s, 11.53 tr. b., 3.82 m/s

  36. Jumping FirstAnimal L: Diskvalifikován

  37. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. L: 2/8, 42.79 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  38. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  39. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  41. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  42. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  43. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  44. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  45. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  46. Jumping II L A2: 1/4, 33.89 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  47. Jumping I L A2: 2/4, 31.84 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  48. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  49. Agility L: Diskvalifikován

  50. Jumping L: 10/25, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  51. Zkouška A2 L: 6/8, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  52. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  53. Jumping: Diskvalifikován

  54. Zkouška 1: Diskvalifikován

  55. Zkouška 2: Diskvalifikován

  56. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  57. II. zkouška A2 L: 2/8, 47.53 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  58. I. zkouška A2 L: 4/8, 47.93 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  59. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  60. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: 13/28, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  61. Agility Spokojenypes.cz L: Diskvalifikován

  62. Jelení Jumping L: Diskvalifikován

  63. Jumping Short L Jacob & Joseph: Diskvalifikován

  64. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  65. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  66. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  67. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  68. II. zkouška A1 L: 2/11, 35.55 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  69. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  70. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  71. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  72. I, zkouška A1 L: 4/9, 30.57 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  73. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  74. Open AGI L: Diskvalifikován

  75. Open JUMP L: Diskvalifikován

  76. Zkouška A1 L: 1/9, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  77. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  78. 1.Zkouška: 3/17, 42.72 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  79. 2.Zkouška: 3/17, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  80. Jumping: 4/38, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  81. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  82. Agility L: Diskvalifikován

  83. Jumping L: Diskvalifikován

  84. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  85. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  86. A1 II L: 4/13, 43.14 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  87. A1 I L: 3/13, 48.93 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  88. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  89. A1 II L: 3/14, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  90. A1 I L: 5/14, 33.76 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  91. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  92. LA1 I: 5/11, 38.8 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  93. LA1 II : 2/11, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s