Cz En

058219

  1. Potvrzen: Ne

Psovod

  1. Michaela Zátková

Pes

  1. Brie Black Dragonbeard, Bearded kolie

Výsledky

  1. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  2. Jumping II L A2: 1/4, 33.89 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  3. Jumping I L A2: 2/4, 31.84 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  4. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  5. Agility L: Diskvalifikován

  6. Jumping L: 10/25, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  7. Zkouška A2 L: 6/8, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  8. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  9. Jumping: Diskvalifikován

  10. Zkouška 1: Diskvalifikován

  11. Zkouška 2: Diskvalifikován

  12. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  13. II. zkouška A2 L: 2/8, 47.53 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  14. I. zkouška A2 L: 4/8, 47.93 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  15. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  16. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: 13/28, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  17. Agility Spokojenypes.cz L: Diskvalifikován

  18. Jelení Jumping L: Diskvalifikován

  19. Jumping Short L Jacob & Joseph: Diskvalifikován

  20. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  21. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  23. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  24. II. zkouška A1 L: 2/11, 35.55 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  25. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  26. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  27. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  28. I, zkouška A1 L: 4/9, 30.57 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  29. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  30. Open AGI L: Diskvalifikován

  31. Open JUMP L: Diskvalifikován

  32. Zkouška A1 L: 1/9, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  33. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  34. 1.Zkouška: 3/17, 42.72 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  35. 2.Zkouška: 3/17, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  36. Jumping: 4/38, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  37. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  38. Agility L: Diskvalifikován

  39. Jumping L: Diskvalifikován

  40. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  41. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  42. A1 II L: 4/13, 43.14 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  43. A1 I L: 3/13, 48.93 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  44. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  45. A1 II L: 3/14, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  46. A1 I L: 5/14, 33.76 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  47. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  48. LA1 I: 5/11, 38.8 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  49. LA1 II : 2/11, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s