Cz En

Jumping 1 - Large

  1. Datum: 02. 01. 2022
  2. Závod: Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 210.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.88 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 35.12 5.98 V V
2 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 0 0 0.0 0.0 35.17 5.97 V V
3 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil 0 0 0.0 0.0 36.97 5.68 V V
4 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel 0 0 0.0 0.0 38.05 5.52 V V
5 079820 Eva Vostřáková Jet ISDS PL/368396 0 0 0.0 0.0 38.09 5.51 V V
6 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 0 0 0.0 0.0 38.72 5.42 V V
7 009719 Natálie Mlejnková Fanny Storytelling 0 0 0.0 0.0 39.11 5.37 V V
8 019414 Markéta Procházková Rafael SHR 0 0 0.03 0.03 43.03 4.88 V V
9 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 1 0 0.0 5.0 34.27 6.13 V V
10 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra 1 0 0.0 5.0 35.62 5.9 V V
11 110520 Olga Edrová Surprise Spin Stars Power Dogs 1 0 0.0 5.0 35.81 5.86 V V
12 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin 1 0 0.0 5.0 36.07 5.82 V V
13 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 1 0 0.0 5.0 36.23 5.8 V V
14 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan 1 0 0.0 5.0 36.6 5.74 V V
15 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 1 0 0.0 5.0 37.37 5.62 V V
16 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 38.32 5.48 V V
17 070118 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink 2 0 0.0 10.0 36.46 5.76 VD VD
18 058615 Monika Hrdinová Beneficium Wäka 2 0 0.0 10.0 36.87 5.7 VD VD
19 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka 2 0 0.0 10.0 37.96 5.53 VD VD
20 041619 Ilona Liebichová Akil Drogo Rascabes 1 2 3.95 18.95 46.95 4.47 D D
21 035321 Veronika Houžvičková Orka Siti z Tismenic 1 1 10.46 20.46 53.46 3.93 D D
DIS 029521 Barbora Bouchalová Barney De Bumerin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006920 Sára Tupá Nero Olívie od Ivanského jezera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042121 Karel Kurc Go for Future Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039619 Markéta Procházková Roger Bluff Springs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061921 Eliška Brabcová Amazing Taigi With Infinity Power DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080520 Ondřej Rambousek Barracuda Velox Crur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061721 Veronika Kubjaková Charlie Falko z Říše fantazie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO