Cz En

Agility Light - Časopis Psí Sporty L

  1. Datum: 06. 09. 2020
  2. Závod: Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 15
  10. Postupová rychlost: 3.93 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 30.86 5.35 V V
2 051719 Martina Jírová Big Shock Breembark 0 0 0.0 0.0 30.95 5.33 V V
3 000318 Klára Hančová Floss Ballarat 0 0 0.0 0.0 31.5 5.24 V V
4 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 32.44 5.09 V V
5 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 0 0 0.0 0.0 35.33 4.67 V V
6 004217 Tereza Kropáčová Tessi 0 0 0.0 0.0 38.6 4.27 V V
7 053119 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel 1 0 0.0 5.0 29.93 5.51 V V
8 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 1 0 0.0 5.0 30.32 5.44 V V
9 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 1 0 0.0 5.0 30.53 5.4 V V
10 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 1 0.0 5.0 31.06 5.31 V V
11 055619 Marie Šikýřová Toffi 1 0 0.0 5.0 34.3 4.81 V V
12 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 1 0 0.0 5.0 34.55 4.78 V V
13 058219 Michaela Zátková Brie Black Dragonbeard 1 0 0.0 5.0 37.74 4.37 V V
14 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty 0 1 2.13 7.13 44.13 3.74 VD VD
15 019414 Markéta Procházková Rafael SHR 2 0 0.0 10.0 33.47 4.93 VD VD
16 054020 Aneta Obrusníková Ardently Loving Ready for it 0 2 0.0 10.0 41.34 3.99 VD VD
17 013919 Adéla Oberleitnerová Caramelka Ninuland 3 0 0.0 15.0 32.26 5.11 VD VD
18 045719 Jitka Ďuricová Aurelie of Inessy 4 1 0.88 25.88 42.88 3.85 D D
DIS 039619 Markéta Procházková Roger Bluff Springs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067317 Hana Drápalová Bazalka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO