Cz En

Jelení Jumping L

  1. Datum: 06. 09. 2020
  2. Závod: Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.85 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy 0 0 0.0 0.0 32.82 6.09 V V
2 051719 Martina Jírová Big Shock Breembark 0 0 0.0 0.0 33.97 5.89 V V
3 054020 Aneta Obrusníková Ardently Loving Ready for it 0 0 0.0 0.0 36.64 5.46 V V
4 055619 Marie Šikýřová Toffi 0 0 0.0 0.0 37.84 5.29 V V
5 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 0 0 0.0 0.0 37.89 5.28 V V
6 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 38.7 5.17 V V
7 004217 Tereza Kropáčová Tessi 0 0 0.0 0.0 43.48 4.6 V V
8 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí 0 0 0.0 0.0 45.95 4.35 V V
9 046219 Denisa Dolejší Beauty Begonia Yassalen 0 0 0.0 0.0 47.64 4.2 V V
10 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 1 0 0.0 5.0 33.01 6.06 V V
11 053119 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel 1 0 0.0 5.0 34.45 5.81 V V
12 013919 Adéla Oberleitnerová Caramelka Ninuland 1 0 0.0 5.0 34.72 5.76 V V
13 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 35.78 5.59 V V
14 000318 Klára Hančová Floss Ballarat 0 1 0.0 5.0 36.5 5.48 V V
15 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice 1 0 0.0 5.0 37.22 5.37 V V
16 019414 Markéta Procházková Rafael SHR 1 0 0.0 5.0 37.39 5.35 V V
17 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 1 0 0.0 5.0 38.92 5.14 V V
18 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 1 0.0 5.0 40.26 4.97 V V
19 039619 Markéta Procházková Roger Bluff Springs 3 0 0.0 15.0 34.45 5.81 VD VD
DIS 067317 Hana Drápalová Bazalka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058219 Michaela Zátková Brie Black Dragonbeard DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045719 Jitka Ďuricová Aurelie of Inessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO