Cz En

045816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Lustyková, ZKO Vysoké Mýto

    Člen KA

Pes

  1. Cipísek Jane's dogs, Border kolie

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Jumping L2: 4/12, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  4. Zkouška L2: Diskvalifikován

  5. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 17. 07. 2022

  6. Jumping 1 A2 + A3: 4/9, 32.27 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  7. Jumping 2 A2 + A3: Diskvalifikován

  8. Jumping 3 A2 + A3: Diskvalifikován

  9. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  10. Agility 1 L: Diskvalifikován

  11. Agility 2 L: Diskvalifikován

  12. Jumping 1 L: 14/91, 43.31 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  13. Jumping 2 L: 23/90, 44.8 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  14. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  15. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: Diskvalifikován

  16. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  17. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: 10/97, 45.88 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  18. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: 13/75, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  19. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  20. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 46/106, 43.52 s, 10.52 tr. b., 4.37 m/s

  21. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  22. Agility: 9/16, 58.36 s, 21.36 tr. b., 3.58 m/s

  23. Jumping: 3/16, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  24. Zkouška sobota: 3/7, 37.89 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  25. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 18. 04. 2022

  26. Jumping I: 3/19, 32.51 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  27. Jumping II: Diskvalifikován

  28. Jumping Light: 3/21, 22.28 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  29. Brno - Zimní Brno 3, 26. 03. 2022

  30. Agility LA: Diskvalifikován

  31. Jumping LA: 5/23, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  32. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  33. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  34. 2. JUMPING L: 4/11, 33.46 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  35. 3. JUMPING L: 2/11, 39.27 s, 0.27 tr. b., 4.25 m/s

  36. I. JUMPING L: 7/11, 30.5 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  37. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  38. III. jumping: 6/26, 32.98 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  39. II. jumping: Diskvalifikován

  40. I. jumping: 5/26, 26.16 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  41. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  42. III. jumpng L: 4/19, 23.55 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  43. II. jumping L: 5/19, 28.74 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  44. I. jumping L: Diskvalifikován

  45. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  46. Agility Open L: 6/16, 43.73 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  47. Jumping Open L: 3/16, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  48. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  50. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  51. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  52. 3.kvalifikace: 5/25, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  53. Finále: 7/16, 43.68 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  54. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  55. Agility: Diskvalifikován

  56. Jumping L2: Diskvalifikován

  57. Zkouška L2: 3/4, 36.41 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  58. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  59. Jumping 1 - A2+A3: 3/7, 36.46 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  60. Jumping 2 - A2+A3: Diskvalifikován

  61. Jumping 3 - A2+A3: 3/7, 28.68 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  62. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  63. Agility 1 L: 21/82, 44.62 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  64. Agility 2 L: Diskvalifikován

  65. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  66. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  67. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  68. Agility II L: Diskvalifikován

  69. Agility I L: Diskvalifikován

  70. Jumping III L: Diskvalifikován

  71. Jumping II L: Diskvalifikován

  72. Jumping I L: 6/12, 38.3 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  73. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  74. Agility Individual: 44/106, 45.1 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  75. Agility Squads as Individual: 57/109, 40.94 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  76. Jumping Individual: Diskvalifikován

  77. Jumping Squads as Individual: 49/108, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  78. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  79. Agility: Diskvalifikován

  80. Jumping : 7/18, 35.03 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  81. Zkoušky: Diskvalifikován

  82. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  83. 1. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  84. 2. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  85. 3. jumping A2/A3: 5/9, 41.28 s, 12.28 tr. b., 3.88 m/s

  86. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  87. I. agility L: Diskvalifikován

  88. II. agility L: Diskvalifikován

  89. II. jumping L: Diskvalifikován

  90. I. jumping L: 34/97, 36.98 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  91. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  92. III. jumping L: 6/30, 35.49 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  93. II. jumping L: 3/30, 42.05 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  94. I. jumping L: 9/30, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  95. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  96. Czech Imp Jump: 5/30, 24.68 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  97. Jumping 1: Diskvalifikován

  98. Jumping 2: Diskvalifikován

  99. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  100. Jumping I: 5/21, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  101. Jumping II: Diskvalifikován

  102. Jumping III: Diskvalifikován

  103. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  104. Agility: Diskvalifikován

  105. Jumping: Diskvalifikován

  106. Jumping light: 5/24, 29.45 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  107. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  108. Agility L: 9/28, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  109. Jumping L: 1/29, 31.74 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  110. Zkoušky LA1: 1/9, 31.78 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  111. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  112. Agility 1: 5/22, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  113. Finále: Diskvalifikován

  114. Jumping 1: 4/22, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  115. Jumping 2: Diskvalifikován

  116. Zkouška 1: 2/10, 28.84 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  117. Zkouška 2: 2/10, 27.24 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  118. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  119. Agility: Diskvalifikován

  120. Jumping: 3/19, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  121. Zkouška: Diskvalifikován

  122. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  123. Agility Open: Diskvalifikován

  124. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  125. Jumping Open: Diskvalifikován

  126. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  127. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  128. AGILITY: Diskvalifikován

  129. JUMPING: 6/30, 29.76 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  130. LA1: 3/9, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  131. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  132. 1 .běh LA1: 12/15, 42.19 s, 15.0 tr. b., 3.39 m/s

  133. 2. běh LA1: 3/15, 29.06 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  134. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  135. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  136. 2. Jumping L: 4/20, 35.75 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  137. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  138. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  139. Ne. - Agility II. L: 22/105, 48.74 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  140. Ne. - Jumping II. L: 12/96, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  141. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  142. So. - Jumping I. L: 4/107, 37.61 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  143. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  144. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  145. 2.zkouška LA1: 1/11, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  146. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  147. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  148. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : 16/28, 46.46 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  149. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  150. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 15/169, 40.4 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  151. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 3/61, 30.5 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  152. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 7/62, 30.79 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  153. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  154. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 38/170, 39.46 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  155. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  156. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  157. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  158. Jumping open L: Diskvalifikován

  159. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  160. Jumping III L: Diskvalifikován

  161. Jumping II L: Diskvalifikován

  162. Jumping I L: 1/27, 33.26 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  163. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  164. AGILITY L: 9/31, 44.67 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  165. JUMPING L: 16/31, 37.83 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  166. Zkoušky LA1: 1/11, 31.01 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  167. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  168. Agility L: Diskvalifikován

  169. Jumping L: Diskvalifikován

  170. ZKOUŠKY LA1: Diskvalifikován

  171. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  172. AGILITY: Diskvalifikován

  173. JUMPING LA1: 1/9, 32.97 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  174. LA1: 3/10, 27.82 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  175. Brno - Brněnský Drak, 15. 07. 2018

  176. Agility Large: Diskvalifikován

  177. Jumping Large: 3/32, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  178. Zkouška LA1: 2/8, 32.57 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  179. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  180. 1.zkouška LA1: 9/18, 40.95 s, 20.0 tr. b., 3.52 m/s

  181. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  182. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  183. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  184. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  185. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  186. Agility A1: Diskvalifikován

  187. Agility Squads as individual: 18/157, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  188. Jumping A1: 6/48, 25.17 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  189. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  190. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  191. Special Agility: Diskvalifikován

  192. Special Jumping: Diskvalifikován

  193. Tachyon Trophy A1: Diskvalifikován

  194. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  195. Jumpy A1 - I.běh LA1: 1/16, 23.69 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  196. Jumpy A1 - II. běh LA1: Diskvalifikován

  197. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  198. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  199. Agility Open L: Diskvalifikován

  200. Jumping Open L: 11/34, 24.79 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  201. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  202. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  203. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  204. Jumping 1 Large: 6/36, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  205. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  206. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  207. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  208. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  209. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  210. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  211. Agility L: Diskvalifikován

  212. Jumping L: 19/34, 30.25 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  213. Zkoušky LA1: 4/11, 26.14 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  214. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  215. Agility L: Diskvalifikován

  216. Jumping L: Diskvalifikován

  217. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  218. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  219. AGILITY: Diskvalifikován

  220. JUMPING LA1: 4/17, 42.52 s, 10.52 tr. b., 3.5 m/s

  221. LA1: Diskvalifikován

  222. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  223. Agility So L: Diskvalifikován

  224. Jumping So L: 22/37, 47.08 s, 12.08 tr. b., 3.4 m/s

  225. Zkouška So LA1: 5/12, 36.69 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  226. Brno - Brněnský drak, 16. 07. 2017

  227. Agility Large: Diskvalifikován

  228. Jumping Large: 22/39, 49.7 s, 14.7 tr. b., 3.58 m/s

  229. Zk LA1: Diskvalifikován

  230. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  231. Ne-: Diskvalifikován

  232. Ne-Agility: Diskvalifikován

  233. Ne-Jumping: 6/34, 38.12 s, 1.12 tr. b., 4.07 m/s

  234. So-: Diskvalifikován

  235. So-Agility: Diskvalifikován

  236. So-Jumping: Diskvalifikován

  237. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  238. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  239. 2Q Agility: Diskvalifikován

  240. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  241. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  242. Power & speed A1: Diskvalifikován

  243. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  244. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  245. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  246. 2. zkouška A1 LA1: 3/7, 33.91 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  247. Hra - tuneliáda pro A1 L: 5/7, 34.62 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  248. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  249. A1 Jump II. LA1: 6/15, 36.26 s, 11.26 tr. b., 3.17 m/s

  250. A1 Jump I. L: Diskvalifikován

  251. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  252. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  253. Agility LA L: Diskvalifikován

  254. Jumping II LA L: Diskvalifikován

  255. Jumping I LA L: Diskvalifikován

  256. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  257. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  258. AGILITY: Diskvalifikován

  259. JUMPING: Diskvalifikován

  260. LA1: Diskvalifikován

  261. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  262. Jumping (1): Diskvalifikován

  263. Jumping (2): Diskvalifikován

  264. Zkouška: Diskvalifikován

  265. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  266. Agility 1 L: Diskvalifikován

  267. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  268. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  269. Zkouška 1 LA1: 7/11, 45.96 s, 10.0 tr. b., 3.18 m/s

  270. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  271. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  272. Agility L: Diskvalifikován

  273. Jumping L: Diskvalifikován

  274. Zkoušky LA1: 2/9, 34.18 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s