Cz En

045816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Lustyková, ZKO Vysoké Mýto

    Člen KA

Pes

  1. Cipísek Jane's dogs, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  2. Czech Imp Jump: 5/30, 24.68 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  3. Jumping 1: Diskvalifikován

  4. Jumping 2: Diskvalifikován

  5. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  6. Jumping I: 5/21, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  7. Jumping II: Diskvalifikován

  8. Jumping III: Diskvalifikován

  9. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  10. Agility: Diskvalifikován

  11. Jumping: Diskvalifikován

  12. Jumping light: 5/24, 29.45 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  13. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  14. Agility L: 9/28, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  15. Jumping L: 1/29, 31.74 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  16. Zkoušky LA1: 1/9, 31.78 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  17. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  18. Agility 1: 5/22, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  19. Finále: Diskvalifikován

  20. Jumping 1: 4/22, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  21. Jumping 2: Diskvalifikován

  22. Zkouška 1: 2/10, 28.84 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  23. Zkouška 2: 2/10, 27.24 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  24. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  25. Agility: Diskvalifikován

  26. Jumping: 3/19, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  27. Zkouška: Diskvalifikován

  28. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  29. Agility Open: Diskvalifikován

  30. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  31. Jumping Open: Diskvalifikován

  32. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  33. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  34. AGILITY: Diskvalifikován

  35. JUMPING: 6/30, 29.76 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  36. LA1: 3/9, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  37. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  38. 1 .běh LA1: 12/15, 42.19 s, 15.0 tr. b., 3.39 m/s

  39. 2. běh LA1: 3/15, 29.06 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  40. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  41. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  42. 2. Jumping L: 4/20, 35.75 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  43. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  44. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  45. Ne. - Agility II. L: 22/105, 48.74 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  46. Ne. - Jumping II. L: 12/96, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  47. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  48. So. - Jumping I. L: 4/107, 37.61 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  49. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  50. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  51. 2.zkouška LA1: 1/11, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  52. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  53. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  54. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : 16/28, 46.46 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  55. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  56. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 15/169, 40.4 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  57. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 3/61, 30.5 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  58. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 7/62, 30.79 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  59. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  60. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 38/170, 39.46 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  61. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  62. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  63. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  64. Jumping open L: Diskvalifikován

  65. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  66. Jumping III L: Diskvalifikován

  67. Jumping II L: Diskvalifikován

  68. Jumping I L: 1/27, 33.26 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  69. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  70. AGILITY L: 9/31, 44.67 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  71. JUMPING L: 16/31, 37.83 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  72. Zkoušky LA1: 1/11, 31.01 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  73. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  74. Agility L: Diskvalifikován

  75. Jumping L: Diskvalifikován

  76. ZKOUŠKY LA1: Diskvalifikován

  77. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  78. AGILITY: Diskvalifikován

  79. JUMPING LA1: 1/9, 32.97 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  80. LA1: 3/10, 27.82 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  81. Brno - Brněnský Drak, 15. 07. 2018

  82. Agility Large: Diskvalifikován

  83. Jumping Large: 3/32, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  84. Zkouška LA1: 2/8, 32.57 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  85. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  86. 1.zkouška LA1: 9/18, 40.95 s, 20.0 tr. b., 3.52 m/s

  87. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  88. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  89. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  90. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  91. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  92. Agility A1: Diskvalifikován

  93. Agility Squads as individual: 18/157, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  94. Jumping A1: 6/48, 25.17 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  95. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  96. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  97. Special Agility: Diskvalifikován

  98. Special Jumping: Diskvalifikován

  99. Tachyon Trophy A1: Diskvalifikován

  100. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  101. Jumpy A1 - I.běh LA1: 1/16, 23.69 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  102. Jumpy A1 - II. běh LA1: Diskvalifikován

  103. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  104. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  105. Agility Open L: Diskvalifikován

  106. Jumping Open L: 11/34, 24.79 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  107. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  108. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  109. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  110. Jumping 1 Large: 6/36, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  111. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  112. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  113. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  114. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  115. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  116. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  117. Agility L: Diskvalifikován

  118. Jumping L: 19/34, 30.25 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  119. Zkoušky LA1: 4/11, 26.14 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  120. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  121. Agility L: Diskvalifikován

  122. Jumping L: Diskvalifikován

  123. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  124. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  125. AGILITY: Diskvalifikován

  126. JUMPING LA1: 4/17, 42.52 s, 10.52 tr. b., 3.5 m/s

  127. LA1: Diskvalifikován

  128. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  129. Agility So L: Diskvalifikován

  130. Jumping So L: 22/37, 47.08 s, 12.08 tr. b., 3.4 m/s

  131. Zkouška So LA1: 5/12, 36.69 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  132. Brno - Brněnský drak, 16. 07. 2017

  133. Agility Large: Diskvalifikován

  134. Jumping Large: 22/39, 49.7 s, 14.7 tr. b., 3.58 m/s

  135. Zk LA1: Diskvalifikován

  136. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  137. Ne-: Diskvalifikován

  138. Ne-Agility: Diskvalifikován

  139. Ne-Jumping: 6/34, 38.12 s, 1.12 tr. b., 4.07 m/s

  140. So-: Diskvalifikován

  141. So-Agility: Diskvalifikován

  142. So-Jumping: Diskvalifikován

  143. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  144. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  145. 2Q Agility: Diskvalifikován

  146. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  147. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  148. Power & speed A1: Diskvalifikován

  149. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  150. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  151. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  152. 2. zkouška A1 LA1: 3/7, 33.91 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  153. Hra - tuneliáda pro A1 L: 5/7, 34.62 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  154. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  155. A1 Jump II. LA1: 6/15, 36.26 s, 11.26 tr. b., 3.17 m/s

  156. A1 Jump I. L: Diskvalifikován

  157. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  158. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  159. Agility LA L: Diskvalifikován

  160. Jumping II LA L: Diskvalifikován

  161. Jumping I LA L: Diskvalifikován

  162. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  163. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  164. AGILITY: Diskvalifikován

  165. JUMPING: Diskvalifikován

  166. LA1: Diskvalifikován

  167. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  168. Jumping (1): Diskvalifikován

  169. Jumping (2): Diskvalifikován

  170. Zkouška: Diskvalifikován

  171. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  172. Agility 1 L: Diskvalifikován

  173. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  174. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  175. Zkouška 1 LA1: 7/11, 45.96 s, 10.0 tr. b., 3.18 m/s

  176. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  177. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  178. Agility L: Diskvalifikován

  179. Jumping L: Diskvalifikován

  180. Zkoušky LA1: 2/9, 34.18 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s