Radka Křelinová

  1. Číslo: 004264
  2. OSA: Dogs in Action
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2024
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 062313 (L), Miky

    Arrow_down
  2. 027116 (L), Timmy

    Arrow_down
  3. 003619 (M), Shelly

    Arrow_down
  4. 101622 (L), Edwin Ťapka

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - 2x zkoušky, 23. 02. 2024

  2. 1. zkouška A3 L, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška A3 L, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  4. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 16. 02. 2024

  5. 1. zkouška A2 L, Edwin Ťapka: 1/2, 32.01 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  6. 2. zkouška A2 L, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  7. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  8. Jumping 2+3 L, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  9. LA2 I, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  10. LA2 II, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  11. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  12. 1. zkouška A2 L, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  13. 2. zkouška A2 L, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  14. 3. zkouška A2 L, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  15. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 26. 11. 2023

  16. Agility Open, Edwin Ťapka: 3/20, 39.66 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  17. Jumping Open, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  18. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 17. 11. 2023

  19. 1. Zkouška LA2, Edwin Ťapka: 4/15, 33.9 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  20. 2. Zkouška LA2, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  21. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  22. 1. zkouška A2 L, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  23. 2. zkouška A2 L, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  24. 3. zkouška A2 L, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  25. Liberec - Buď / nebo - 3x zkoušky J0 - A3, 21. 10. 2023 - 22. 10. 2023

  26. 1. zkouška A2 L, Edwin Ťapka: 3/6, 37.92 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  27. 2. zkouška A2 L, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  28. 3. zkouška A2 L, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  29. Březiněves - Rozjezdové dvojzkoušky + A0 VOL 2, 15. 10. 2023

  30. 1. Zkouška LA2, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška LA2, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  32. Liberec - 2x zkoušky + J0, 07. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  33. 1. zkouška L A2, Edwin Ťapka: 4/9, 30.23 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  34. 2. zkouška A2 L, Edwin Ťapka: 1/9, 28.17 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  35. Lysá nad labem - Dvojzkoušky + A0, 28. 09. 2023

  36. Zkouška II LA2, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  37. Zkouška I LA2, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  38. Liberec - 3x jumpingy + 3x zkoušky + J0, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  39. 1. jumping A2 + A3 L, Edwin Ťapka: 1/3, 22.34 s, 0.0 tr. b., 6.4 m/s

  40. 1. Zkouška A2 L, Edwin Ťapka: 1/9, 34.45 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  41. 2. JUMPING A2 + A3 L, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška A2 L, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  43. 3. Jumping A2 + A3 L, Edwin Ťapka: 2/4, 33.17 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  44. 3. Zkouška A2 L, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  45. Liberec - 2x zkoušky + J0, 03. 09. 2023

  46. 1. Zkouška A2 L, Edwin Ťapka: 1/3, 39.43 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  47. 2. Zkouška A2 L, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  48. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky + 1, 14. 08. 2023 - 15. 08. 2023

  49. 1. zkouška A2 L, Edwin Ťapka: 1/10, 34.27 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  50. 1. zkouška A2 - ÚT L, Edwin Ťapka: 6/7, 42.65 s, 20.0 tr. b., 4.13 m/s

  51. 2. zkouška A2 L, Edwin Ťapka: 1/10, 29.29 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  52. 2. zkouška A2 - ÚT L, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  53. Liberec - 2x zkoušky, 04. 08. 2023 - 05. 08. 2023

  54. PÁ - 1. zkouška A2 L, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  55. PÁ - 2. zkouška A2 L, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  56. SO - 1. zkouška A2 L, Edwin Ťapka: 1/10, 39.93 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  57. SO - 2. zkouška A2 L, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  58. Liberec - 2x zkoušky, 08. 07. 2023

  59. 1. zkouška A2 L, Edwin Ťapka: 3/7, 44.26 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  60. 2. zkouška A2 L, Edwin Ťapka: 5/7, 41.56 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  61. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  62. ZkA. II. LA1, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  63. ZkA. I. LA1, Edwin Ťapka: 1/15, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  64. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 27. 05. 2023

  65. 1. Zkouška LA1, Edwin Ťapka: 1/16, 33.08 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  66. 2. Zkouška LA1, Edwin Ťapka: Diskvalifikován

  67. Studenec u Trutnova - Speciál pro A1 (halové trojzkoušky + PARA), 04. 05. 2023

  68. 1. zkouška, Edwin Ťapka: 2/17, 29.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  69. 2. zkouška, Edwin Ťapka: 5/17, 30.44 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  70. 3. zkouška, Edwin Ťapka: 6/17, 32.78 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  71. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 04. 2023

  72. 1. Zkouška LA1, Edwin Ťapka: 1/12, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  73. 2. Zkouška LA1, Edwin Ťapka: 4/12, 27.84 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  74. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  75. 3. zkouška A3 L, Timmy: 3/7, 40.28 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  76. 4. zkouška A3 L, Timmy: Diskvalifikován

  77. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 08. 08. 2022

  78. II. zkouška A3 L, Timmy: Diskvalifikován

  79. I. zkouška A3 L, Timmy: Diskvalifikován

  80. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  81. Agility 1 L, Timmy: Diskvalifikován

  82. Agility 2 L, Timmy: Diskvalifikován

  83. Jumping 1 L, Timmy: Diskvalifikován

  84. Jumping 2 L, Timmy: Diskvalifikován

  85. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  86. 1. zkouška A3 L, Timmy: 6/13, 41.88 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  87. 2. zkouška A3 L, Timmy: Diskvalifikován

  88. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 08. 06. 2022

  89. 1. zkouška A3 L, Timmy: Diskvalifikován

  90. 2. zkouška A3 L, Timmy: Diskvalifikován

  91. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 11. 05. 2022

  92. 1. zkouška A3 L, Timmy: Diskvalifikován

  93. 2. zkouška A3 L, Timmy: Diskvalifikován

  94. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  95. 1. Zkouška LA3, Timmy: Diskvalifikován

  96. 2. Zkouška LA3, Timmy: Diskvalifikován

  97. 3. Zkouška LA3, Timmy: Diskvalifikován

  98. Strážiště - 2x odpolední zkoušky, 25. 11. 2021

  99. II. zkouška A3 L, Timmy: Diskvalifikován

  100. I. zkouška A3 L, Timmy: Diskvalifikován

  101. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  102. II. zkouška A3 L, Timmy: Diskvalifikován

  103. I. zkoušk A3 L, Timmy: 1/5, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  104. Strážiště - 2x zkoušky, 22. 10. 2021

  105. II. zkouška A3 L, Timmy: Diskvalifikován

  106. I. zkouškaA3 L, Timmy: Diskvalifikován

  107. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  108. II. zkouška, Timmy: 4/4, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  109. I. zkouška, Timmy: Diskvalifikován

  110. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  111. 1. zkouška A3 L, Timmy: Diskvalifikován

  112. 2. zkouška A3 L, Timmy: 1/4, 44.02 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  113. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  114. Agility Light - Časopis Psí Sporty L, Timmy: Diskvalifikován

  115. Agility Spokojenypes.cz L, Timmy: Diskvalifikován

  116. Jelení Jumping Short L, Timmy: 15/20, 25.71 s, 15.71 tr. b., 4.59 m/s

  117. PetExpert Jumping L, Timmy: 9/21, 39.44 s, 5.44 tr. b., 4.36 m/s

  118. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  119. 1. Zkouška LA3, Timmy: Diskvalifikován

  120. 2. Zkouška LA3, Timmy: Diskvalifikován

  121. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  122. Jumping II L A2, Timmy: Diskvalifikován

  123. Jumping I L A2, Timmy: Diskvalifikován

  124. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  125. 1. běh LA2, Timmy: 2/14, 36.16 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  126. 2. běh LA2, Timmy: Diskvalifikován

  127. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  128. 1. zkouška, Timmy: 2/14, 30.54 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  129. 2. zkouška, Timmy: Diskvalifikován

  130. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  131. II. zkouška A2 L, Timmy: Diskvalifikován

  132. I. zkouška A2 L, Timmy: 1/8, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  133. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  134. II. zkouška A2 L, Timmy: Diskvalifikován

  135. I. zkouška A2 L, Timmy: 2/9, 51.53 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  136. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  137. 1. Zkouška LA2, Timmy: 1/8, 41.5 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  138. 2. Zkouška LA2, Timmy: 5/8, 41.96 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  139. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  140. II. zkouška A2 L, Timmy: Diskvalifikován

  141. I. zkouška A2 L, Timmy: 3/7, 42.87 s, 20.0 tr. b., 4.27 m/s

  142. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  143. I. agility L, Timmy: Diskvalifikován

  144. II. agility L, Timmy: Diskvalifikován

  145. II. jumping L, Timmy: Diskvalifikován

  146. I. jumping L, Timmy: 51/97, 42.25 s, 15.25 tr. b., 4.4 m/s

  147. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  148. II. zkouška A2 L, Timmy: Diskvalifikován

  149. I. zkouška A2 L, Timmy: Diskvalifikován

  150. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  151. Czech Imp Jump, Shelly: 11/20, 27.19 s, 3.19 tr. b., 3.71 m/s

  152. Jumping 1, Shelly: Diskvalifikován

  153. Jumping 2, Shelly: 7/21, 44.98 s, 2.98 tr. b., 3.89 m/s

  154. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  155. III. jumping L, Timmy: Diskvalifikován

  156. III. jumping M, Shelly: 10/29, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  157. II. jumping L, Timmy: Diskvalifikován

  158. II. jumping M, Shelly: Diskvalifikován

  159. I. jumping L, Timmy: 15/43, 30.9 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  160. I. jumping M, Shelly: 12/29, 44.91 s, 7.91 tr. b., 3.5 m/s

  161. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  162. Jumping I, Shelly: Diskvalifikován

  163. Jumping II, Shelly: Diskvalifikován

  164. Jumping III, Shelly: 5/16, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  165. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  166. III. jumping L, Timmy: Diskvalifikován

  167. III. jumping M, Shelly: 4/7, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  168. III. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  169. II. jumping L, Timmy: 4/12, 29.87 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  170. II. jumping M, Shelly: 2/9, 31.4 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  171. II. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  172. I. jumping L, Timmy: 8/12, 34.35 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  173. I. jumping M, Shelly: 5/9, 31.56 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  174. I. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  175. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  176. 1. Zkouška LA2, Timmy: 3/5, 35.29 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  177. 2. Zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  178. 3. Jumping LA2, Timmy: Diskvalifikován

  179. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  180. Batmanův jumping L, Timmy: Diskvalifikován

  181. Jumping superhrdinů L, Timmy: 13/21, 35.63 s, 20.0 tr. b., 4.49 m/s

  182. Kapitánský jumping L, Timmy: 4/21, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  183. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  184. Batmanova zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  185. Supermanova zkouška LA2, Timmy: 2/8, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  186. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  187. Agility 1, Shelly: Diskvalifikován

  188. Agility 1, Timmy: Diskvalifikován

  189. Finále, Shelly: 14/14, 59.33 s, 17.33 tr. b., 3.37 m/s

  190. Jumping 1, Shelly: 11/20, 49.05 s, 11.05 tr. b., 3.49 m/s

  191. Jumping 1, Timmy: 11/22, 37.18 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  192. Jumping 2, Shelly: 6/21, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  193. Jumping 2, Timmy: 10/24, 37.16 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  194. Zkouška 1, Shelly: 5/7, 46.15 s, 5.0 tr. b., 3.16 m/s

  195. Zkouška 1, Timmy: Diskvalifikován

  196. Zkouška 2, Timmy: 4/6, 45.12 s, 25.0 tr. b., 4.14 m/s

  197. Zkouška 2, Shelly: Diskvalifikován

  198. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  199. Agility Open, Timmy: Diskvalifikován

  200. Agility Squads as Individual, Timmy: Diskvalifikován

  201. Jumping Open, Timmy: 76/136, 63.19 s, 46.19 tr. b., 3.32 m/s

  202. Jumping Squads as Individual, Timmy: Diskvalifikován

  203. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  204. II. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  205. II. zkouška MA1, Shelly: 4/7, 55.69 s, 7.69 tr. b., 3.27 m/s

  206. I. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  207. I. zkouška MA1, Shelly: Diskvalifikován

  208. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  209. 1.zkouška, Timmy: 4/9, 47.97 s, 11.97 tr. b., 3.56 m/s

  210. 1.zkouška, Shelly: Diskvalifikován

  211. 2.zkouška, Shelly: 4/8, 45.98 s, 8.98 tr. b., 3.26 m/s

  212. 2.zkouška, Timmy: 5/9, 42.68 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  213. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  214. Ne. - Agility II. L, Timmy: Diskvalifikován

  215. Ne. - Jumping II. L, Timmy: 33/96, 39.97 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  216. So. - Agility I. L, Timmy: 11/105, 45.32 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  217. So. - Jumping I. L, Timmy: 31/107, 41.06 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  218. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  219. II.zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  220. I. zkouška LA2, Timmy: 10/13, 33.84 s, 15.0 tr. b., 5.5 m/s

  221. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  222. Jumping LA2+LA3, Timmy: 10/15, 38.71 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  223. Jumping MA1, Shelly: 3/4, 42.8 s, 12.8 tr. b., 2.9 m/s

  224. 1.Zkouška LA2, Timmy: 5/6, 37.15 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  225. 1.Zkouška MA1, Shelly: 1/4, 40.92 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  226. 2.Zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  227. 2.Zkouška MA1, Shelly: 2/4, 54.12 s, 6.12 tr. b., 3.05 m/s

  228. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  229. II. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  230. II. zkouška MA1, Shelly: Diskvalifikován

  231. I. zkouška LA2, Timmy: 7/16, 41.02 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  232. I. zkouška MA1, Shelly: 4/5, 49.12 s, 5.12 tr. b., 3.52 m/s

  233. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  234. III.jumping L, Timmy: Diskvalifikován

  235. II. jumping L, Timmy: Diskvalifikován

  236. I. jumping L, Timmy: Diskvalifikován

  237. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  238. Batmanova zkouška LA2, Timmy: 3/8, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  239. Supermanova zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  240. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  241. II. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  242. I. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  243. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  244. Agility, Timmy: Diskvalifikován

  245. Jumping, Timmy: Diskvalifikován

  246. Zkouška, Timmy: 2/9, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  247. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  248. 1. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  249. 2. Zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  250. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  251. II.zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  252. I. zkouška LA2, Timmy: 7/19, 35.23 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  253. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  254. Agility L, Timmy: Diskvalifikován

  255. Jumping L, Timmy: Diskvalifikován

  256. Zkouška LA2, Timmy: 1/10, 57.79 s, 27.79 tr. b., 3.08 m/s

  257. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  258. Agility L, Timmy: Diskvalifikován

  259. A2 LA2, Timmy: 1/4, 36.85 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  260. Jumping L, Timmy: Diskvalifikován

  261. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  262. II. zkouška LA2, Timmy: 2/9, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  263. I. zkouška LA2, Timmy: 3/9, 35.15 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  264. jumping LA2, Timmy: 2/9, 24.59 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  265. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  266. III. jumping L, Timmy: Diskvalifikován

  267. II. jumping L, Timmy: Diskvalifikován

  268. I. jumping L, Timmy: 7/21, 28.21 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  269. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  270. II. zkouška LA2, Timmy: 3/14, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  271. I. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  272. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  273. III. jumping L, Timmy: Diskvalifikován

  274. II. Jumping L, Timmy: Diskvalifikován

  275. I. JUMPING L, Timmy: Diskvalifikován

  276. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  277. II. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  278. I. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  279. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  280. Agility L, Timmy: Diskvalifikován

  281. Jumping L, Timmy: Diskvalifikován

  282. Zkouška LA2, Timmy: 3/10, 43.02 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  283. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  284. I. Batmanova zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  285. II. Supermanova zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  286. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  287. III. jumping L, Timmy: Diskvalifikován

  288. II. jumping L, Timmy: Diskvalifikován

  289. I. jumping L, Timmy: Diskvalifikován

  290. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  291. II. zkouška LA2, Timmy: 14/31, 54.43 s, 20.43 tr. b., 3.4 m/s

  292. I. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  293. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  294. III. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  295. II. Zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  296. I. Zkouška LA2, Timmy: 8/24, 49.95 s, 17.95 tr. b., 3.44 m/s

  297. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  298. 1. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  299. 2. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  300. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  301. 1. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  302. 2. zkouška LA2, Timmy: 9/18, 48.13 s, 20.13 tr. b., 3.76 m/s

  303. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  304. 1. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  305. 2. zkouška LA2, Timmy: 16/24, 41.13 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  306. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  307. II. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  308. I. zkouška LA2, Timmy: 12/19, 40.76 s, 25.0 tr. b., 3.88 m/s

  309. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  310. Agility L, Timmy: Diskvalifikován

  311. Hra L, Timmy: 7/17, 21.6 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  312. Jumping L, Timmy: Diskvalifikován

  313. Zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  314. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  315. III. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  316. II. zkouška LA2, Timmy: 6/25, 31.58 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  317. I. zkouška LA2, Timmy: 9/25, 38.73 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  318. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  319. Zkouška pro Fly LA2, Timmy: 10/29, 39.78 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  320. Zkouška pro Charlieho LA2, Timmy: Diskvalifikován

  321. Zkouška pro Jacka LA2, Timmy: Diskvalifikován

  322. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  323. 1. ZK LA2, Timmy: Diskvalifikován

  324. 2. ZK LA2, Timmy: Diskvalifikován

  325. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  326. 1. zkouška LA1, Timmy: Diskvalifikován

  327. 1. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  328. 2. zkouška LA1, Timmy: 8/22, 35.02 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  329. 2. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  330. 3. zkouška LA1, Timmy: 6/22, 35.71 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  331. 3. zkouška LA2, Timmy: Diskvalifikován

  332. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  333. 1. ZK LA1, Timmy: Diskvalifikován

  334. 2. ZK LA1, Timmy: 7/15, 43.91 s, 24.91 tr. b., 3.03 m/s

  335. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  336. Zkoušky A1-1 LA1, Timmy: 2/3, 32.3 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  337. Zkoušky A1-2 LA1, Timmy: 1/3, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  338. Zkoušky A1-3 LA1, Timmy: 1/3, 34.3 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  339. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  340. III.zkouska LA1, Timmy: Diskvalifikován

  341. II.zkouska LA1, Timmy: Diskvalifikován

  342. I. zkouška LA1, Timmy: 3/16, 34.0 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  343. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  344. Agility L, Timmy: Diskvalifikován

  345. Jumping L, Timmy: 14/39, 42.05 s, 42.05 tr. b., 2.88 m/s

  346. Zkouška LA1, Timmy: Diskvalifikován

  347. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  348. Zkouška LA1, Timmy: 2/8, 30.37 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  349. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  350. Zkouška LA1, Timmy: Diskvalifikován

  351. Cvikov - 24. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2016

  352. Zkouška LA1, Timmy: 3/8, 35.72 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  353. Cvikov - 23. Cvikovské zkoušky agility, 08. 08. 2016

  354. Zkouška LA1, Timmy: 2/7, 40.88 s, 11.88 tr. b., 3.03 m/s

  355. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  356. 1.zkouška, Timmy: Diskvalifikován

  357. 2.zkouška, Timmy: Diskvalifikován

  358. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  359. Agility OPEN L, Miky: Diskvalifikován

  360. Jumping Open L, Miky: 11/32, 43.62 s, 12.62 tr. b., 3.44 m/s

  361. Zkouska LA2, Miky: 4/13, 43.39 s, 15.0 tr. b., 3.53 m/s

  362. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  363. ZkA 1, Miky: Diskvalifikován

  364. ZkA 2, Miky: 13/26, 47.61 s, 23.61 tr. b., 3.47 m/s

  365. ZkA 3, Miky: Diskvalifikován

  366. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  367. Agility, Miky: 14/51, 42.33 s, 8.33 tr. b., 3.69 m/s

  368. Jumping, Miky: 27/49, 43.03 s, 24.03 tr. b., 3.25 m/s

  369. Zkouška, Miky: 10/25, 38.4 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  370. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  371. (1) zkouška, Miky: 8/31, 47.72 s, 5.0 tr. b., 3.27 m/s

  372. (2) zkouška, Miky: 12/30, 46.68 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s

  373. Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky, 28. 06. 2015

  374. Jump L, Miky: 17/34, 40.1 s, 35.1 tr. b., 32.89 m/s

  375. Open Agility L, Miky: 16/34, 34.67 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  376. Zkouška LA2, Miky: 6/14, 46.11 s, 26.11 tr. b., 3.47 m/s

  377. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  378. Agility So, Miky: Diskvalifikován

  379. Jumping So, Miky: Diskvalifikován

  380. Zka So, Miky: 7/17, 42.94 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  381. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  382. Prvomájové závody agility 2015 - A, Miky: 7/38, 52.47 s, 25.0 tr. b., 3.54 m/s

  383. Prvomájové závody agility 2015 - J, Miky: 12/39, 47.73 s, 19.73 tr. b., 3.69 m/s

  384. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, Miky: Diskvalifikován

  385. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  386. ZkA III. LA2, Miky: 6/18, 54.0 s, 13.0 tr. b., 3.24 m/s

  387. ZkA II. LA2, Miky: Diskvalifikován

  388. ZkA I. LA2, Miky: 2/18, 53.87 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  389. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  390. 1.ZK LA2, Miky: 3/15, 57.12 s, 24.12 tr. b., 3.05 m/s

  391. 2.ZK LA2, Miky: 2/15, 47.08 s, 4.08 tr. b., 3.42 m/s

  392. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  393. ZkA II LA2 LA2, Miky: Diskvalifikován

  394. ZkA I LA2 LA2, Miky: Diskvalifikován

  395. ZkJ LA2 LA2, Miky: 6/25, 48.79 s, 12.79 tr. b., 3.48 m/s

  396. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  397. 1. zkouška LA2, Miky: 6/19, 41.59 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  398. 2. zkouška LA2, Miky: 8/19, 39.23 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  399. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  400. LA2 I , Miky: 19/42, 42.56 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  401. LA2 II , Miky: 3/42, 53.19 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  402. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  403. Agility, Miky: 3/20, 46.67 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  404. Agility, Miky: 13/40, 47.53 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  405. Jumping, Miky: 8/39, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  406. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  407. Horní Počernice, 1. běh, Miky: 2/18, 46.94 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  408. Horní Počernice, 2. běh, Miky: 7/18, 57.12 s, 14.12 tr. b., 3.2 m/s

  409. Horní Počernice, 3. běh, Miky: 3/17, 45.21 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  410. Cvikov - 18. Cvikovské zkoušky agility, 14. 08. 2014

  411. Zkouška LA2, Miky: 5/14, 44.99 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  412. Cvikov - 17. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2014

  413. Zkouška LA2, Miky: 2/9, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  414. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  415. Zkouška 1 LA2, Miky: 1/15, 46.57 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  416. Zkouška 2 LA2, Miky: Diskvalifikován

  417. Zkouška 3 LA2, Miky: 1/14, 49.16 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  418. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  419. (1) Kubíkův běh, Miky: 2/17, 42.79 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  420. (2) Ferpíkův běh, Miky: 1/17, 45.2 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  421. Praha Kyje - Cesta na sever..., 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  422. Zkouška A2 III. LA2, Miky: 4/13, 47.64 s, 13.64 tr. b., 3.23 m/s

  423. Zkouška A2 II. LA2, Miky: 2/13, 43.78 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  424. Zkouška A2 I. LA2, Miky: Diskvalifikován

  425. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  426. Agility, Miky: Diskvalifikován

  427. Jumping, Miky: 11/45, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  428. ZkA, Miky: 7/22, 52.54 s, 18.54 tr. b., 3.54 m/s

  429. Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů, 13. 04. 2014

  430. Agility OPEN L, Miky: 16/38, 50.82 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  431. Jumping OPEN L, Miky: Diskvalifikován

  432. Zkouška LA2, Miky: Diskvalifikován

  433. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  434. Zkouška 1 LA1, Miky: 2/14, 30.81 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  435. Zkouška 2 LA1, Miky: Diskvalifikován

  436. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  437. 1. Zkouška, Miky: 3/13, 42.98 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  438. 2. Zkouška, Miky: 2/13, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s