Cz En

082714

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Petirová, Agility Trutnov - Studenec

    Člen KA

Pes

  1. Hiccup From Let's Border, Border kolie

Výsledky

  1. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  2. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  3. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  4. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  5. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 44/170, 40.78 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  6. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  7. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  8. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. Jumping open L: Diskvalifikován

  10. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  11. 1. zkouška A3 LA3: 3/12, 43.34 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  12. 2. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  13. Hra - tuneliáda A2+A3 L: Diskvalifikován

  14. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  15. Agility I: Diskvalifikován

  16. Agility II: 71/165, 44.85 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  17. Jumping I: Diskvalifikován

  18. Jumping II: 33/161, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  19. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  20. 2. zkouška LA3: 10/17, 38.76 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  21. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  23. Jumping: Diskvalifikován

  24. Zkouška 1: Diskvalifikován

  25. Zkouška 3: 12/36, 50.79 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  26. Zkouška 4: Diskvalifikován

  27. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  28. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  29. 2. Zkouška LA3: 2/12, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  30. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  31. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  32. Jumping II L: Diskvalifikován

  33. Jumping I L: Diskvalifikován

  34. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  35. Jumping L 1: Diskvalifikován

  36. Jumping L 2: Diskvalifikován

  37. Jumping L 3: Diskvalifikován

  38. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  39. Zkouška II LA3: 5/12, 43.75 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  40. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  41. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  42. 1.kvalifikace: 2/45, 26.72 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  43. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  44. 3.kvalifikace: 19/45, 24.29 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  45. Východočeské finále: Diskvalifikován

  46. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  47. Jumping L: Diskvalifikován

  48. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  49. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  50. AGILITY DRUZSTVA: 14/79, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  51. J Agility: Diskvalifikován

  52. J Hra: Diskvalifikován

  53. J Jumping: 19/53, 28.14 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  54. JUMPING DRUZSTVA: 34/79, 37.51 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  55. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  56. Jumping II L: Diskvalifikován

  57. Jumping I L: 7/43, 33.79 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  58. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  59. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  60. QA4 Agility: Diskvalifikován

  61. QA5 Agility: 57/93, 44.5 s, 15.5 tr. b., 4.38 m/s

  62. QA6 Agility: Diskvalifikován

  63. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  64. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  65. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  66. Ne-Agility: 3/44, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  67. So-: 2/18, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  68. So-Agility: 12/41, 42.16 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  69. So-Jumping: Diskvalifikován

  70. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  71. QA1 agility: 36/127, 44.91 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  72. QA2 agility: 54/125, 48.76 s, 12.76 tr. b., 4.22 m/s

  73. QA3 agility: Diskvalifikován

  74. QJ1 jumping: 23/126, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  75. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  76. QJ3 jumping: 62/122, 42.11 s, 14.11 tr. b., 4.42 m/s

  77. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  78. Agility A2A3: Diskvalifikován

  79. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  80. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  81. Jumping Squads as Individual: 82/162, 36.01 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  82. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  83. Special Agility: 48/159, 49.31 s, 6.31 tr. b., 3.89 m/s

  84. Special Final: 7/28, 42.17 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  85. Special Jumping: 6/153, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  86. Tachyon Trophy A2A3: 15/106, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  87. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  88. Agility L: 11/51, 32.46 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  89. JUMPING L: 7/51, 34.39 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  90. Zkouška agility LA3: 2/16, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  91. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  92. 1. zkouška LA3: 3/15, 29.49 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  93. 2. zkouška LA3: 1/14, 34.4 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  94. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  95. 1. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  96. 2. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  97. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: Diskvalifikován

  98. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  99. I Agility Open: Diskvalifikován

  100. II Agility Open: Diskvalifikován

  101. II Jumping Open: 66/135, 33.9 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  102. I Jumping Open: Diskvalifikován

  103. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  104. III. jumping L: Diskvalifikován

  105. II. jumping L: Diskvalifikován

  106. I. jumping L: 13/34, 36.6 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  107. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  108. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  109. 2. zkouška LA3: 1/13, 44.66 s, 0.66 tr. b., 3.96 m/s

  110. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  111. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  112. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  113. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  114. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  115. Jumping LA neděle: 30/62, 40.6 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  116. Jumping LA sobota: 8/59, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  117. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  118. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  119. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  120. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  121. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  122. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  123. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  124. JUMPING 1 L: 1/43, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  125. JUMPING 2 L: 10/43, 31.45 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  126. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  127. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  128. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  129. I. zkouška LA3: 5/15, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  130. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  131. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  132. Jumping 1 Large: 26/51, 36.49 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  133. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  134. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  135. 1. jumping: 2/40, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  136. 2.jumping: 1/39, 27.82 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  137. 3.jumping: 23/40, 19.73 s, 5.0 tr. b., 6.89 m/s

  138. Východočeské finále: Diskvalifikován

  139. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  140. Agility Ju: 1/59, 39.45 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  141. Agility Squads: 1/76, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  142. Hra Ju: 3/59, 30.95 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  143. Jumping Ju: Diskvalifikován

  144. Jumping Squads: 36/75, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  145. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  146. Agility družstev: 46/88, 39.7 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  147. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  148. Jumping družstev: 10/88, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  149. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  150. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  151. LA3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  152. LA3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  153. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  154. Agility NE L: 15/39, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  155. Agility So L: Diskvalifikován

  156. Finále L: 14/21, 45.44 s, 24.44 tr. b., 3.87 m/s

  157. Jumping NE L: 2/37, 28.05 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  158. Jumping So L: 3/37, 31.35 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  159. Zkouška So LA3: Diskvalifikován

  160. Zkoušky NE LA3: Diskvalifikován

  161. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  162. Agility - Ne: 27/91, 45.37 s, 16.37 tr. b., 3.92 m/s

  163. Agility - So: Diskvalifikován

  164. Jumping - Ne: 4/89, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  165. Jumping - So: 19/97, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  166. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  167. QA1 agility: 48/135, 45.28 s, 10.28 tr. b., 4.11 m/s

  168. QA2 agility: Diskvalifikován

  169. QA3 agility: 35/130, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  170. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  171. QJ2 jumping: 30/135, 33.22 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  172. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  173. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  174. 1.vítězná: Diskvalifikován

  175. 2.vítězná: Diskvalifikován

  176. Jumping: 1/35, 28.78 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  177. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  178. Agility open L: 7/27, 35.3 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  179. Jumping open L: Diskvalifikován

  180. ZkA. LA3: Diskvalifikován

  181. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  182. Agility 1 Ju: 8/33, 41.53 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  183. Agility 2 Ju: 3/33, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  184. Agility 3 Ju: 17/33, 39.34 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  185. Agility 4 Ju: 1/33, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  186. Jumping 1 Ju: Diskvalifikován

  187. Jumping 2 Ju: Diskvalifikován

  188. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  189. 1. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  190. 2. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  191. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 3/24, 31.22 s, 0.0 tr. b., 6.41 m/s

  192. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  193. A2+A3 Jump II. L: 3/28, 33.18 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  194. A2+A3 Jump I. L: Diskvalifikován

  195. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  196. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  197. Agility 1: Diskvalifikován

  198. Agility 2: 27/128, 40.57 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  199. Jumping 1: 50/128, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  200. Jumping 2: Diskvalifikován

  201. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  202. Agility Trial I: 1/24, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  203. Jumping Trial I: 13/24, 35.87 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  204. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  205. II.zkouška LA3: 3/10, 47.54 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  206. I. zkouška LA3: 2/10, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  207. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  208. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  209. zkouška 2 LA3: 1/12, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  210. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  211. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  212. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  213. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  214. 15.prorubská: 2/13, 33.76 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  215. 16.prorubská: 3/13, 37.81 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  216. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  217. Jumping III. L: 20/45, 38.07 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  218. Jumping II. L: 1/45, 28.47 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  219. Jumping I. L: 2/45, 25.73 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  220. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  221. Agility družstva: 24/77, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  222. Agility - junioři: Diskvalifikován

  223. Jumping družstva: 31/77, 30.85 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  224. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  225. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  226. Agility L: 1/39, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  227. Jumping L: Diskvalifikován

  228. Zkoušky A1 LA3: Diskvalifikován

  229. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  230. Agility 1 L: Diskvalifikován

  231. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  232. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  233. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  234. Jumping 1 L: 8/34, 36.1 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  235. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  236. 1.zkouška: Diskvalifikován

  237. 2.zkouška: Diskvalifikován

  238. Jumping Open: Diskvalifikován

  239. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  240. Ne-: 3/15, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  241. Ne-Agility: 11/48, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  242. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  243. So-: 3/17, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  244. So-Agility: 6/48, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  245. So-Jumping: Diskvalifikován

  246. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  247. 1Q Jumping: 93/131, 38.32 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  248. 2Q Agility: Diskvalifikován

  249. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  250. Družstva - Jumping: 52/139, 39.19 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  251. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  252. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 41/102, 43.1 s, 14.1 tr. b., 3.64 m/s

  253. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  254. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 47/103, 43.5 s, 18.5 tr. b., 3.68 m/s

  255. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  256. J Agility 1: 19/46, 43.66 s, 14.4 tr. b., 4.17 m/s

  257. J Agility 2: 30/45, 46.98 s, 20.28 tr. b., 3.21 m/s

  258. J Agility 3: 15/45, 36.26 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  259. J Agility 4: 28/44, 43.22 s, 23.23 tr. b., 4.35 m/s

  260. J Jumping 1: 12/46, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  261. J Jumping 2: 18/45, 29.49 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  262. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  263. QA1 Agility: Diskvalifikován

  264. QA2 Agility: Diskvalifikován

  265. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  266. QJ2 Jumping: 58/197, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  267. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  268. III. Jumping L: Diskvalifikován

  269. I. Jumping L: 10/37, 34.05 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  270. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  271. zkouška_1 LA2: 6/12, 39.64 s, 7.64 tr. b., 3.53 m/s

  272. zkouška_2 LA2: Diskvalifikován

  273. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  274. 10.prorubská: 2/14, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  275. 9.prorubská: 1/15, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  276. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  277. 7.prorubská: 5/19, 39.58 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  278. 8.prorubská: 1/19, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  279. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  280. 1. ZK LA2: 3/27, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  281. 2. ZK LA2: 2/27, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  282. JUNIOŘI L: Diskvalifikován

  283. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  284. 5.prorubská: 3/15, 34.41 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  285. 6.prorubská: Diskvalifikován

  286. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  287. ZkA 1 So: 4/22, 40.12 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  288. ZkA 2 So: Diskvalifikován

  289. ZkA 3 So: 4/22, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  290. Brno - Zimní Brno I., 09. 01. 2016

  291. Agility L L: 13/39, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  292. Jumping L L: 14/39, 42.05 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  293. Zk LA2 LA2: Diskvalifikován

  294. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  295. 3.prorubská: Diskvalifikován

  296. 4.prorubská: Diskvalifikován

  297. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  298. 1.prorubská: Diskvalifikován

  299. 2.prorubská: Diskvalifikován

  300. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  301. Agility Ne: Diskvalifikován

  302. Jumping Ne: Diskvalifikován

  303. ZkA 1 So: 10/27, 42.98 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  304. ZkA 2 So: Diskvalifikován

  305. ZkA Ne: Diskvalifikován

  306. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  307. Agility: Diskvalifikován

  308. Jumping: Diskvalifikován

  309. Jumping - J: Diskvalifikován

  310. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  311. Agility L: Diskvalifikován

  312. Jumping L: 10/41, 38.87 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  313. Zkouška LA2: 5/22, 38.03 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  314. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  315. 1. zkouška LA2: 1/21, 32.39 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  316. 2. zkouška LA2: 6/21, 43.46 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s

  317. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  318. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  319. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  320. Agility: Diskvalifikován

  321. Jumping: Diskvalifikován

  322. Zkouška: 2/25, 28.5 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  323. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  324. Agility Individual J: 10/118, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  325. Agility Squads: Diskvalifikován

  326. Jumping Individual J: 16/119, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  327. Jumping Squads: 74/159, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  328. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  329. Ne-Agility: Diskvalifikován

  330. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  331. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  332. Sobotní zkouška: 4/14, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  333. So-Jumping: Diskvalifikován

  334. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  335. Prvomájové závody agility 2015 - A: Diskvalifikován

  336. Prvomájové závody agility 2015 - J: Diskvalifikován

  337. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: 5/9, 39.77 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  338. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  339. Agility III - Large - Junioři: 8/44, 42.22 s, 5.22 tr. b., 3.86 m/s

  340. Agility II - Large - Junioři: 8/44, 36.96 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  341. Agility I - Large - Junioři: Diskvalifikován

  342. Agility IV - Large - Junioři: Diskvalifikován

  343. Jumping II - Large - Junioři: 13/43, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  344. Jumping I - Large - Junioři: Diskvalifikován

  345. Sekvence II - LARGE - JUNIOŘI: 8/11, 21.54 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  346. SEKVENCE - Large: Diskvalifikován

  347. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  348. Agility I: Diskvalifikován

  349. Agility II: Diskvalifikován

  350. Agility III: 8/22, 40.72 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  351. Agility IV: 2/22, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  352. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  353. Agility: Diskvalifikován

  354. Jumping: 4/50, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  355. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  356. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  357. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  358. 2. ZK LA1: 6/12, 44.93 s, 20.93 tr. b., 3.03 m/s

  359. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  360. 1. zkouška LA1: 9/26, 28.11 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  361. 2. zkouška LA1: 2/26, 29.83 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s