Cz En

082714

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Vočadlová, Agility Trutnov - Studenec

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Hiccup From Let's Border, Border kolie

Výsledky

  1. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  2. 1.zkouška: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška: Diskvalifikován

  4. Jumping: Diskvalifikován

  5. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  6. I. agility L: Diskvalifikován

  7. II. agility L: Diskvalifikován

  8. II. jumping L: 41/97, 50.29 s, 15.29 tr. b., 3.5 m/s

  9. I. jumping L: 32/97, 36.87 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  10. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  11. III. jumping L: 8/30, 33.59 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  12. II. jumping L: Diskvalifikován

  13. I. jumping L: 11/30, 35.25 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  14. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  15. Finále: 5/11, 41.58 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  16. Jumping 2: 6/24, 35.55 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  17. Zkouška 2: 2/8, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  18. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  19. Agility Squads as Individual: 67/137, 56.02 s, 11.02 tr. b., 3.93 m/s

  20. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  21. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  22. 1. Zkouška - LA3: 1/10, 43.74 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  23. 2. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  24. Agility L: Diskvalifikován

  25. Jumping L: 9/17, 43.33 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  26. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  27. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  28. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  29. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  30. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 44/170, 40.78 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  31. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  32. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  34. Jumping open L: Diskvalifikován

  35. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  36. 1. zkouška A3 LA3: 3/12, 43.34 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  37. 2. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  38. Hra - tuneliáda A2+A3 L: Diskvalifikován

  39. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  40. Agility I: Diskvalifikován

  41. Agility II: 71/165, 44.85 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  42. Jumping I: Diskvalifikován

  43. Jumping II: 33/161, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  44. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  45. 2. zkouška LA3: 10/17, 38.76 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  46. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  47. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  48. Jumping: Diskvalifikován

  49. Zkouška 1: Diskvalifikován

  50. Zkouška 3: 12/36, 50.79 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  51. Zkouška 4: Diskvalifikován

  52. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  53. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  54. 2. Zkouška LA3: 2/12, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  55. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  56. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  57. Jumping II L: Diskvalifikován

  58. Jumping I L: Diskvalifikován

  59. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  60. Jumping L 1: Diskvalifikován

  61. Jumping L 2: Diskvalifikován

  62. Jumping L 3: Diskvalifikován

  63. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  64. Zkouška II LA3: 5/12, 43.75 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  65. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  66. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  67. 1.kvalifikace: 2/45, 26.72 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  68. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  69. 3.kvalifikace: 19/45, 24.29 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  70. Východočeské finále: Diskvalifikován

  71. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  72. Jumping L: Diskvalifikován

  73. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  74. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  75. AGILITY DRUZSTVA: 14/79, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  76. J Agility: Diskvalifikován

  77. J Hra: Diskvalifikován

  78. J Jumping: 19/53, 28.14 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  79. JUMPING DRUZSTVA: 34/79, 37.51 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  80. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  81. Jumping II L: Diskvalifikován

  82. Jumping I L: 7/43, 33.79 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  83. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  84. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  85. QA4 Agility: Diskvalifikován

  86. QA5 Agility: 57/93, 44.5 s, 15.5 tr. b., 4.38 m/s

  87. QA6 Agility: Diskvalifikován

  88. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  89. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  90. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  91. Ne-Agility: 3/44, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  92. So-: 2/18, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  93. So-Agility: 12/41, 42.16 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  94. So-Jumping: Diskvalifikován

  95. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  96. QA1 agility: 36/127, 44.91 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  97. QA2 agility: 54/125, 48.76 s, 12.76 tr. b., 4.22 m/s

  98. QA3 agility: Diskvalifikován

  99. QJ1 jumping: 23/126, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  100. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  101. QJ3 jumping: 62/122, 42.11 s, 14.11 tr. b., 4.42 m/s

  102. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  103. Agility A2A3: Diskvalifikován

  104. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  105. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  106. Jumping Squads as Individual: 82/162, 36.01 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  107. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  108. Special Agility: 48/159, 49.31 s, 6.31 tr. b., 3.89 m/s

  109. Special Final: 7/28, 42.17 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  110. Special Jumping: 6/153, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  111. Tachyon Trophy A2A3: 15/106, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  112. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  113. Agility L: 11/51, 32.46 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  114. JUMPING L: 7/51, 34.39 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  115. Zkouška agility LA3: 2/16, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  116. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  117. 1. zkouška LA3: 3/15, 29.49 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  118. 2. zkouška LA3: 1/14, 34.4 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  119. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  120. 1. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  121. 2. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  122. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: Diskvalifikován

  123. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  124. I Agility Open: Diskvalifikován

  125. II Agility Open: Diskvalifikován

  126. II Jumping Open: 66/135, 33.9 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  127. I Jumping Open: Diskvalifikován

  128. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  129. III. jumping L: Diskvalifikován

  130. II. jumping L: Diskvalifikován

  131. I. jumping L: 13/34, 36.6 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  132. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  133. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  134. 2. zkouška LA3: 1/13, 44.66 s, 0.66 tr. b., 3.96 m/s

  135. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  136. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  137. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  138. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  139. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  140. Jumping LA neděle: 30/62, 40.6 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  141. Jumping LA sobota: 8/59, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  142. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  143. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  144. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  145. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  146. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  147. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  148. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  149. JUMPING 1 L: 1/43, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  150. JUMPING 2 L: 10/43, 31.45 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  151. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  152. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  153. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  154. I. zkouška LA3: 5/15, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  155. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  156. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  157. Jumping 1 Large: 26/51, 36.49 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  158. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  159. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  160. 1. jumping: 2/40, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  161. 2.jumping: 1/39, 27.82 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  162. 3.jumping: 23/40, 19.73 s, 5.0 tr. b., 6.89 m/s

  163. Východočeské finále: Diskvalifikován

  164. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  165. Agility Ju: 1/59, 39.45 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  166. Agility Squads: 1/76, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  167. Hra Ju: 3/59, 30.95 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  168. Jumping Ju: Diskvalifikován

  169. Jumping Squads: 36/75, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  170. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  171. Agility družstev: 46/88, 39.7 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  172. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  173. Jumping družstev: 10/88, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  174. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  175. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  176. LA3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  177. LA3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  178. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  179. Agility NE L: 15/39, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  180. Agility So L: Diskvalifikován

  181. Finále L: 14/21, 45.44 s, 24.44 tr. b., 3.87 m/s

  182. Jumping NE L: 2/37, 28.05 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  183. Jumping So L: 3/37, 31.35 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  184. Zkouška So LA3: Diskvalifikován

  185. Zkoušky NE LA3: Diskvalifikován

  186. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  187. Agility - Ne: 27/91, 45.37 s, 16.37 tr. b., 3.92 m/s

  188. Agility - So: Diskvalifikován

  189. Jumping - Ne: 4/89, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  190. Jumping - So: 19/97, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  191. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  192. QA1 agility: 48/135, 45.28 s, 10.28 tr. b., 4.11 m/s

  193. QA2 agility: Diskvalifikován

  194. QA3 agility: 35/130, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  195. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  196. QJ2 jumping: 30/135, 33.22 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  197. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  198. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  199. 1.vítězná: Diskvalifikován

  200. 2.vítězná: Diskvalifikován

  201. Jumping: 1/35, 28.78 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  202. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  203. Agility open L: 7/27, 35.3 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  204. Jumping open L: Diskvalifikován

  205. ZkA. LA3: Diskvalifikován

  206. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  207. Agility 1 Ju: 8/33, 41.53 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  208. Agility 2 Ju: 3/33, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  209. Agility 3 Ju: 17/33, 39.34 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  210. Agility 4 Ju: 1/33, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  211. Jumping 1 Ju: Diskvalifikován

  212. Jumping 2 Ju: Diskvalifikován

  213. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  214. 1. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  215. 2. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  216. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 3/24, 31.22 s, 0.0 tr. b., 6.41 m/s

  217. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  218. A2+A3 Jump II. L: 3/28, 33.18 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  219. A2+A3 Jump I. L: Diskvalifikován

  220. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  221. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  222. Agility 1: Diskvalifikován

  223. Agility 2: 27/128, 40.57 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  224. Jumping 1: 50/128, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  225. Jumping 2: Diskvalifikován

  226. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  227. Agility Trial I: 1/24, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  228. Jumping Trial I: 13/24, 35.87 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  229. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  230. II.zkouška LA3: 3/10, 47.54 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  231. I. zkouška LA3: 2/10, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  232. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  233. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  234. zkouška 2 LA3: 1/12, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  235. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  236. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  237. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  238. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  239. 15.prorubská: 2/13, 33.76 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  240. 16.prorubská: 3/13, 37.81 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  241. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  242. Jumping III. L: 20/45, 38.07 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  243. Jumping II. L: 1/45, 28.47 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  244. Jumping I. L: 2/45, 25.73 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  245. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  246. Agility družstva: 24/77, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  247. Agility - junioři: Diskvalifikován

  248. Jumping družstva: 31/77, 30.85 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  249. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  250. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  251. Agility L: 1/39, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  252. Jumping L: Diskvalifikován

  253. Zkoušky A1 LA3: Diskvalifikován

  254. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  255. Agility 1 L: Diskvalifikován

  256. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  257. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  258. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  259. Jumping 1 L: 8/34, 36.1 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  260. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  261. 1.zkouška: Diskvalifikován

  262. 2.zkouška: Diskvalifikován

  263. Jumping Open: Diskvalifikován

  264. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  265. Ne-: 3/15, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  266. Ne-Agility: 11/48, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  267. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  268. So-: 3/17, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  269. So-Agility: 6/48, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  270. So-Jumping: Diskvalifikován

  271. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  272. 1Q Jumping: 93/131, 38.32 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  273. 2Q Agility: Diskvalifikován

  274. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  275. Družstva - Jumping: 52/139, 39.19 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  276. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  277. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 41/102, 43.1 s, 14.1 tr. b., 3.64 m/s

  278. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  279. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 47/103, 43.5 s, 18.5 tr. b., 3.68 m/s

  280. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  281. J Agility 1: 19/46, 43.66 s, 14.4 tr. b., 4.17 m/s

  282. J Agility 2: 30/45, 46.98 s, 20.28 tr. b., 3.21 m/s

  283. J Agility 3: 15/45, 36.26 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  284. J Agility 4: 28/44, 43.22 s, 23.23 tr. b., 4.35 m/s

  285. J Jumping 1: 12/46, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  286. J Jumping 2: 18/45, 29.49 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  287. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  288. QA1 Agility: Diskvalifikován

  289. QA2 Agility: Diskvalifikován

  290. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  291. QJ2 Jumping: 58/197, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  292. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  293. III. Jumping L: Diskvalifikován

  294. I. Jumping L: 10/37, 34.05 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  295. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  296. zkouška_1 LA2: 6/12, 39.64 s, 7.64 tr. b., 3.53 m/s

  297. zkouška_2 LA2: Diskvalifikován

  298. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  299. 10.prorubská: 2/14, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  300. 9.prorubská: 1/15, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  301. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  302. 7.prorubská: 5/19, 39.58 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  303. 8.prorubská: 1/19, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  304. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  305. 1. ZK LA2: 3/27, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  306. 2. ZK LA2: 2/27, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  307. JUNIOŘI L: Diskvalifikován

  308. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  309. 5.prorubská: 3/15, 34.41 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  310. 6.prorubská: Diskvalifikován

  311. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  312. ZkA 1 So: 4/22, 40.12 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  313. ZkA 2 So: Diskvalifikován

  314. ZkA 3 So: 4/22, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  315. Brno - Zimní Brno I., 09. 01. 2016

  316. Agility L L: 13/39, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  317. Jumping L L: 14/39, 42.05 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  318. Zk LA2 LA2: Diskvalifikován

  319. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  320. 3.prorubská: Diskvalifikován

  321. 4.prorubská: Diskvalifikován

  322. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  323. 1.prorubská: Diskvalifikován

  324. 2.prorubská: Diskvalifikován

  325. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  326. Agility Ne: Diskvalifikován

  327. Jumping Ne: Diskvalifikován

  328. ZkA 1 So: 10/27, 42.98 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  329. ZkA 2 So: Diskvalifikován

  330. ZkA Ne: Diskvalifikován

  331. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  332. Agility: Diskvalifikován

  333. Jumping: Diskvalifikován

  334. Jumping - J: Diskvalifikován

  335. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  336. Agility L: Diskvalifikován

  337. Jumping L: 10/41, 38.87 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  338. Zkouška LA2: 5/22, 38.03 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  339. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  340. 1. zkouška LA2: 1/21, 32.39 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  341. 2. zkouška LA2: 6/21, 43.46 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s

  342. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  343. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  344. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  345. Agility: Diskvalifikován

  346. Jumping: Diskvalifikován

  347. Zkouška: 2/25, 28.5 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  348. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  349. Agility Individual J: 10/118, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  350. Agility Squads: Diskvalifikován

  351. Jumping Individual J: 16/119, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  352. Jumping Squads: 74/159, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  353. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  354. Ne-Agility: Diskvalifikován

  355. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  356. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  357. Sobotní zkouška: 4/14, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  358. So-Jumping: Diskvalifikován

  359. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  360. Prvomájové závody agility 2015 - A: Diskvalifikován

  361. Prvomájové závody agility 2015 - J: Diskvalifikován

  362. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: 5/9, 39.77 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  363. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  364. Agility III - Large - Junioři: 8/44, 42.22 s, 5.22 tr. b., 3.86 m/s

  365. Agility II - Large - Junioři: 8/44, 36.96 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  366. Agility I - Large - Junioři: Diskvalifikován

  367. Agility IV - Large - Junioři: Diskvalifikován

  368. Jumping II - Large - Junioři: 13/43, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  369. Jumping I - Large - Junioři: Diskvalifikován

  370. Sekvence II - LARGE - JUNIOŘI: 8/11, 21.54 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  371. SEKVENCE - Large: Diskvalifikován

  372. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  373. Agility I: Diskvalifikován

  374. Agility II: Diskvalifikován

  375. Agility III: 8/22, 40.72 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  376. Agility IV: 2/22, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  377. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  378. Agility: Diskvalifikován

  379. Jumping: 4/50, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  380. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  381. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  382. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  383. 2. ZK LA1: 6/12, 44.93 s, 20.93 tr. b., 3.03 m/s

  384. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  385. 1. zkouška LA1: 9/26, 28.11 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  386. 2. zkouška LA1: 2/26, 29.83 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s