Cz En

Jumping Squads as Individual

  1. Datum: 31. 08. 2019
  2. Závod: Český Dub - Mistrovství České republiky v agility
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.51 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 30.44 5.49 V V
2 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 0 0 0.0 0.0 31.53 5.3 V V
3 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 32.21 5.18 V V
4 000318 Klára Hančová Floss Ballarat 0 0 0.0 0.0 32.22 5.18 V V
5 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 32.35 5.16 V V
6 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 32.76 5.1 V V
7 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 32.94 5.07 V V
8 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 33.05 5.05 V V
9 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 0 0 0.0 0.0 33.07 5.05 V V
10 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera 0 0 0.0 0.0 33.1 5.05 V V
11 000015 Kristina Půdová A3Ch Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 33.35 5.01 V V
12 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 33.74 4.95 V V
13 069816 Michaela Hadačová Sebastian 0 0 0.0 0.0 34.2 4.88 V V
14 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia 0 0 0.0 0.0 34.39 4.86 V V
15 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 34.75 4.81 V V
16 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle 0 0 0.0 0.0 34.84 4.79 V V
17 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 0 0 0.0 0.0 34.94 4.78 V V
18 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 35.25 4.74 V V
19 171717 Adriana Slezáková Zirk Aibara 0 0 0.0 0.0 35.49 4.71 V V
20 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 0 0 0.0 0.0 36.16 4.62 V V
21 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 0 0 0.0 0.0 36.23 4.61 V V
22 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 36.31 4.6 V V
23 068317 Natálie Šišovská Alla Marcía z Údolí květin 0 0 0.0 0.0 36.72 4.55 V V
24 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki 0 0 1.17 1.17 38.17 4.38 V V
25 013214 Petra Vyplelová A3Ch Hugg Astra 0 0 2.17 2.17 39.17 4.26 V V
26 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 31.56 5.29 V V
27 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 1 0 0.0 5.0 31.62 5.28 V V
28 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 1 0 0.0 5.0 32.75 5.1 V V
29 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých 1 0 0.0 5.0 32.79 5.09 V V
30 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 1 0 0.0 5.0 33.25 5.02 V V
31 081418 Nikol Horáková Ianna Open Gate 1 0 0.0 5.0 33.45 4.99 V V
32 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 0 0.0 5.0 33.92 4.92 V V
33 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 1 0 0.0 5.0 33.98 4.91 V V
34 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 1 0 0.0 5.0 34.03 4.91 V V
35 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 1 0 0.0 5.0 34.09 4.9 V V
36 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 34.15 4.89 V V
37 042718 Jitka Liznová Arwen Ginger Jump 1 0 0.0 5.0 34.24 4.88 V V
38 085117 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower 1 0 0.0 5.0 35.32 4.73 V V
39 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 1 0 0.0 5.0 35.83 4.66 V V
40 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 1 0 0.0 5.0 36.09 4.63 V V
41 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 0 1 0.0 5.0 36.14 4.62 V V
42 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku 1 0 0.32 5.32 37.32 4.47 V V
43 004217 Tereza Kropáčová Tessi 0 0 5.8 5.8 42.8 3.9 V V
44 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka 0 1 0.99 5.99 37.99 4.4 V V
45 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 0 1 1.94 6.94 38.94 4.29 VD VD
46 029315 Adéla Karbusová Brixiee 0 1 1.96 6.96 38.96 4.29 VD VD
47 047317 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu 1 0 3.91 8.91 40.91 4.08 VD VD
48 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 1 4.26 9.26 41.26 4.05 VD VD
49 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja 2 0 0.0 10.0 32.97 5.07 VD VD
50 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky 2 0 0.0 10.0 34.43 4.85 VD VD
51 088818 Kristina Půdová S'Cheers Never never land 2 0 0.0 10.0 34.45 4.85 VD VD
52 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan 2 0 0.0 10.0 34.51 4.84 VD VD
53 090314 Radek Vandra Diamond Rose Wonderfull Dream 1 1 0.0 10.0 35.24 4.74 VD VD
54 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 35.75 4.67 VD VD
55 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra 1 1 0.0 10.0 36.06 4.63 VD VD
56 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 2 0 0.0 10.0 36.07 4.63 VD VD
57 059415 Veronika Grešáková Ambiente 2 0 0.0 10.0 36.19 4.61 VD VD
58 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 36.39 4.59 VD VD
59 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower 1 1 0.76 10.76 37.76 4.42 VD VD
60 054314 Veronika Maryníková Abstinent Griotte Te Salutant 1 1 1.35 11.35 38.35 4.35 VD VD
61 062415 Kristýna Galbavá Kiss from a rose of Green Borderline 1 1 2.78 12.78 39.78 4.2 VD VD
62 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka 1 1 3.62 13.62 40.62 4.11 VD VD
63 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 3 0 0.0 15.0 31.72 5.26 VD VD
64 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 3 0 0.0 15.0 34.37 4.86 VD VD
65 025816 Eliška Zezulová Angee Wallachian Flower 2 1 0.0 15.0 36.74 4.55 VD VD
66 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs 1 2 0.68 15.68 37.68 4.43 VD VD
67 086918 Lenka Přádná Olly Odysee Hafkins 3 0 0.7 15.7 37.7 4.43 VD VD
68 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 1 1 5.75 15.75 42.75 3.91 VD VD
69 034117 Lucie Černá Batumi The Guardians of Albion 1 1 6.9 16.9 43.9 3.8 D D
70 083612 Soňa Hejcmanová Sára 2 0 7.27 17.27 44.27 3.77 D D
71 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 2 1 2.73 17.73 39.73 4.2 D D
72 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 2 0 9.47 19.47 46.47 3.59 D D
73 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 3 1 0.54 20.54 37.54 4.45 D D
74 059918 Jana Jirsová Vinky Dream of joy 2 0 12.28 22.28 49.28 3.39 D D
DIS 001915 Martina Řepová Daikira Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089817 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064218 Erik Dančišák Baddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071017 Zuzana Novotná Drum'n'Bass Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001818 Eliška Byrtusová Blue Berry Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000017 Kristýna Lukešová Boogie Woogie M. C. Cleverly Crazy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087618 Aneta Grygarová Absolute Agreement Crazy Pack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003814 Vladimíra Tučková Angel Ginny Smart Destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045516 Markéta Novotná Happy Minnie Mout McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007417 Jana Pošvářová Cassie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069415 Markéta Benediktová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082714 Lucie Vočadlová A3Ch Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027116 Radka Křelinová Timmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016917 Dana Tůmová Medea Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038617 Vladimíra Čištínová Elly Jay Kawai Kaito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060918 Jana Kounovská Freya Love Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079416 Petra Listopadová Dallin Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009418 Jan Molnár Dar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077517 Natálie Šišovská Bono z Kraje Thurn Taxisů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093614 Luboš Slavík Astor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064617 Jiří Čedík Pretty Princess Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045217 Květa Florianová Czokoládka z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001317 Alena Rybová Autumn Misty Morning Lufian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO