Cz En

001412

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Radka Růžičková, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Akira Ace Czech Black, Border kolie

Výsledky

  1. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  2. 1. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  4. Hra - tuneliáda A2+A3 L: Diskvalifikován

  5. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  6. Agility I: Diskvalifikován

  7. Agility II: 65/165, 40.59 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  8. Jumping I: 27/169, 34.71 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  9. Jumping II: Diskvalifikován

  10. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  11. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  12. Jumping 1: 24/52, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  13. Jumping 2: 28/52, 28.88 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  14. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  15. III. jumping L: 7/43, 30.71 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  16. II.jumping L: 7/42, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  17. I. jumping L: Diskvalifikován

  18. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  19. Agility L: 9/18, 32.4 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  20. Jumping L: Diskvalifikován

  21. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  22. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  23. Jumping 1: Diskvalifikován

  24. Jumping 2: Diskvalifikován

  25. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  26. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  27. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  28. 3.kvalifikace: 10/45, 26.56 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  29. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  30. Agility L: Diskvalifikován

  31. Jumping L: Diskvalifikován

  32. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  33. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  34. Agility 1 L: Diskvalifikován

  35. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  36. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  37. Zkouška 2 LA3: 7/13, 42.1 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  38. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  39. A3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  40. A3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  41. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  42. Agility II. L: 37/92, 41.79 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  43. Agility I. L: Diskvalifikován

  44. Jumping II. L: Diskvalifikován

  45. Jumping I. L: Diskvalifikován

  46. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  47. 1. jumping: Diskvalifikován

  48. 2.jumping: 11/39, 28.27 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  49. 3.jumping: Diskvalifikován

  50. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  51. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  52. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  53. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  54. ACANA Finále L: Diskvalifikován

  55. Agility 1 L: 2/34, 31.82 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  56. Jumping 1 L: 2/44, 34.21 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  57. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  58. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  59. Zkouška 2 LA3: 2/13, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  60. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  61. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  62. ZkA. ll. LA3: Diskvalifikován

  63. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  64. Agility - Ne: Diskvalifikován

  65. Agility - So: 21/97, 45.12 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  66. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  67. Jumping - So: Diskvalifikován

  68. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  69. So-: 9/12, 40.97 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  70. So-Agility: Diskvalifikován

  71. So-Jumping: Diskvalifikován

  72. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  73. 1. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška A3 LA3: 5/15, 36.65 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  75. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: Diskvalifikován

  76. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  77. II.zkouška LA3: 2/11, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  78. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  79. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  80. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  81. I. zkouška LA3: 9/10, 38.2 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  82. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  83. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  84. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  85. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  86. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  87. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  88. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  89. 11.prorubská: 1/10, 29.29 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  90. 12.prorubská: Diskvalifikován

  91. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  92. AGILITY: Diskvalifikován

  93. JUMPING: Diskvalifikován

  94. LA3: Diskvalifikován

  95. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  96. Jumping (1): Diskvalifikován

  97. Jumping (2): Diskvalifikován

  98. Zkouška: Diskvalifikován

  99. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  100. Agility 1 L: Diskvalifikován

  101. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  102. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  103. Zkouška 1 LA3: 3/16, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  104. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  105. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  106. Agility L: 1/31, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  107. Jumping L L: Diskvalifikován

  108. Zkouška Ne LA3: Diskvalifikován

  109. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  110. 1.zkouška: Diskvalifikován

  111. 2.zkouška: Diskvalifikován

  112. Jumping Open: 10/25, 33.93 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  113. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  114. Agility L: 1/29, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  115. Jumping L: 8/29, 41.53 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  116. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  117. QA5 Agility: Diskvalifikován

  118. QA6 Agility: Diskvalifikován

  119. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  120. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  121. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  122. I Agility: Diskvalifikován

  123. II Agility: Diskvalifikován

  124. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  125. Ne-: Diskvalifikován

  126. Ne-Agility: 9/48, 33.0 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  127. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  128. So-: Diskvalifikován

  129. So-Jumping: Diskvalifikován

  130. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  131. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  132. 2Q Agility: Diskvalifikován

  133. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  134. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  135. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  136. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  137. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  138. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 32/103, 33.13 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  139. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  140. QA3 Agility: Diskvalifikován

  141. QA4 Agility: Diskvalifikován

  142. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  143. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  144. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  145. Agility: Diskvalifikován

  146. Jumping: 20/37, 41.44 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  147. ZkA: Diskvalifikován

  148. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  149. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  150. ZkA. I LA3: Diskvalifikován

  151. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  152. QA1 Agility: Diskvalifikován

  153. QA2 Agility: 82/204, 54.33 s, 16.33 tr. b., 3.68 m/s

  154. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  155. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  156. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  157. Agility I: Diskvalifikován

  158. Agility II: Diskvalifikován

  159. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  160. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L: Diskvalifikován

  161. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  162. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  163. Jumping 2 L: 2/20, 34.44 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  164. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  165. 10.prorubská: Diskvalifikován

  166. 9.prorubská: 4/10, 42.28 s, 10.28 tr. b., 3.9 m/s

  167. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  168. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  169. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  170. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  171. 7.prorubská: Diskvalifikován

  172. 8.prorubská: Diskvalifikován

  173. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  174. 3.prorubská: Diskvalifikován

  175. 4.prorubská: Diskvalifikován

  176. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  177. Jumping III. L: 14/42, 21.81 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  178. Jumping II. L: Diskvalifikován

  179. Jumping I. L: 9/46, 28.41 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  180. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  181. 1.prorubská: Diskvalifikován

  182. 2.prorubská: Diskvalifikován

  183. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  184. Agility: Diskvalifikován

  185. Jumping: Diskvalifikován

  186. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  187. Jumping II. L: Diskvalifikován

  188. Jumping I. L: Diskvalifikován

  189. ZkA II. LA2: Diskvalifikován

  190. ZkA I. LA2: 1/26, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  191. ZkA LA2: Diskvalifikován

  192. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  193. Agility I: 3/28, 37.24 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  194. Agility III: Diskvalifikován

  195. Aglility II: Diskvalifikován

  196. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  197. NE - Holdye memorial L: 5/35, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  198. NE - jumping L: Diskvalifikován

  199. NE - Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  200. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  201. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  202. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  203. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  204. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  205. II. zkouška LA2: 4/20, 36.16 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  206. I. zkouška LA2: 1/18, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  207. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  208. (1) zkouška: 5/31, 35.75 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  209. (2) zkouška: 1/30, 32.68 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  210. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  211. Agility Ne: Diskvalifikován

  212. Agility So: Diskvalifikován

  213. Jumping Ne: Diskvalifikován

  214. Jumping So: Diskvalifikován

  215. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  216. Agility: Diskvalifikován

  217. Agility II Open: Diskvalifikován

  218. Agility I Open: Diskvalifikován

  219. Jumping II Open: Diskvalifikován

  220. Jumping I Open: Diskvalifikován

  221. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  222. Agility L: Diskvalifikován

  223. Jumping L: Diskvalifikován

  224. Tuneliáda L: 1/12, 15.24 s, 0.0 tr. b., 6.56 m/s

  225. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  226. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  227. Agility 1: 85/183, 45.55 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  228. Agility 2: 8/175, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  229. Jumping 1: Diskvalifikován

  230. Jumping 2: Diskvalifikován

  231. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  232. Zkouška 1: Diskvalifikován

  233. Zkouška 2: 7/42, 34.64 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  234. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  235. 1. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  236. 2. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  237. Hra - tuneliáda A2 LA2: Diskvalifikován

  238. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  239. Agility: Diskvalifikován

  240. Jumping: Diskvalifikován

  241. Velikonoční: Diskvalifikován

  242. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A2, 29. 03. 2015

  243. Agility I: Diskvalifikován

  244. Agility II: Diskvalifikován

  245. Agility III: Diskvalifikován

  246. Agility IV: Diskvalifikován

  247. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  248. 1. zkouška LA2: 16/32, 31.64 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  249. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  250. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  251. LARGE - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  252. LARGE - JUMPING 1: Diskvalifikován

  253. LARGE - JUMPING 2: Diskvalifikován

  254. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  255. ZkA NE II LA2 LA2: Diskvalifikován

  256. ZkA NE I LA2 LA2: Diskvalifikován

  257. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  258. Agility L: Diskvalifikován

  259. Jumping L: 7/19, 30.87 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  260. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  261. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  262. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  263. Jumping LA sobota: 17/70, 35.34 s, 6.34 tr. b., 4.58 m/s

  264. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  265. Zkoušky LA2 neděle: 15/31, 46.01 s, 15.01 tr. b., 3.52 m/s

  266. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  267. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  268. (1) Bannyho zkouška: Diskvalifikován

  269. (2) Cargova zkouška: 2/20, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  270. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  271. Agility 1 L: Diskvalifikován

  272. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  273. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  274. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  275. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  276. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  277. Agility Large: Diskvalifikován

  278. Jumping Large: 19/34, 30.74 s, 20.0 tr. b., 4.88 m/s

  279. ZkA: 2/20, 32.45 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  280. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  281. NE - Acana jumping L: Diskvalifikován

  282. NE - Holdye Memorial Agility L: 3/41, 31.02 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  283. NE - zkouška LA2 LA2: 1/18, 35.93 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  284. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  285. 1. zkouška: Diskvalifikován

  286. 2. zkouška : Diskvalifikován

  287. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  288. Ne-Agility: 24/44, 35.59 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  289. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  290. Ne-Zkouška: Diskvalifikován

  291. So-Agility: Diskvalifikován

  292. So-Jumping: Diskvalifikován

  293. So-Zkouška: Diskvalifikován

  294. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  295. Agility L: Diskvalifikován

  296. Jumping L: Diskvalifikován

  297. Zkouška LA2: 1/10, 38.15 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  298. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  299. (So-1) Apačova zkouška: Diskvalifikován

  300. (So-2) Cirdova zkouška: Diskvalifikován

  301. (So-3) Ulinčina zkouška: Diskvalifikován

  302. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  303. Agility 1: Diskvalifikován

  304. Agility 2: Diskvalifikován

  305. Jumping 1: Diskvalifikován

  306. Jumping 2: Diskvalifikován

  307. Zkouška: Diskvalifikován

  308. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  309. 1. Zkouška A2 LA2: 6/13, 40.48 s, 15.48 tr. b., 4.2 m/s

  310. 2. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  311. Hra - tuneliáda A2 LA2: 2/12, 28.64 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  312. Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů, 13. 04. 2014

  313. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  314. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  315. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  316. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  317. Jumping So LA2: 9/20, 32.26 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  318. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  319. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  320. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  321. Agility L: Diskvalifikován

  322. Jumping L: Diskvalifikován

  323. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  324. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  325. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  326. Ratenice - Strakaté dvojzkoušky, 09. 11. 2013

  327. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  328. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  329. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  330. AGILITY: Diskvalifikován

  331. JUMPING: Diskvalifikován

  332. LA2: Diskvalifikován

  333. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  334. (So-1) Alfova zkouška: Diskvalifikován

  335. (So-2) Dejdyho memoriál: 1/14, 35.32 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  336. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  337. Agility - sobota: Diskvalifikován

  338. Finale Large: 2/13, 42.97 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  339. Jumping - neděle: Diskvalifikován

  340. Jumping - sobota: Diskvalifikován

  341. Zkouška - neděle: Diskvalifikován

  342. Zkouška - sobota: 3/9, 38.9 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  343. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  344. Ne-1: Diskvalifikován

  345. Ne-2: Diskvalifikován

  346. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  347. Agility: Diskvalifikován

  348. Agility I BarkingHeads: Diskvalifikován

  349. Agility II BarkingHeads: Diskvalifikován

  350. Agility III ArdenGrange: Diskvalifikován

  351. Agility IV ArdenGrange: Diskvalifikován

  352. Jumping I BarkingHeads: Diskvalifikován

  353. Jumping II ArdenGrange: Diskvalifikován

  354. Dolní Přím - Probluz Platinum cup, 29. 06. 2013

  355. Agility L: Diskvalifikován

  356. Jumping L: Diskvalifikován

  357. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  358. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  359. Agility II.: Diskvalifikován

  360. Jumping III.: Diskvalifikován

  361. Jumping IV.: Diskvalifikován

  362. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  363. Ne-: Diskvalifikován

  364. Ne-Agility: 12/44, 37.57 s, 20.0 tr. b., 4.37 m/s

  365. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  366. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  367. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo: Diskvalifikován

  368. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo: Diskvalifikován

  369. Power a Speed - Hra A2/A3: Diskvalifikován

  370. Speciální závod - 1.kolo - Jumping: Diskvalifikován

  371. Speciální závod - 2.kolo - Agility: Diskvalifikován

  372. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  373. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  374. Agility: Diskvalifikován

  375. Jumping: Diskvalifikován

  376. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  377. Agility 1: Diskvalifikován

  378. Agility 2: Diskvalifikován

  379. Finále: Diskvalifikován

  380. Jumping 1: Diskvalifikován

  381. Jumping 2: 3/85, 29.08 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  382. Zkouška: Diskvalifikován

  383. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu" PLNO, 06. 04. 2013

  384. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  385. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  386. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  387. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  388. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  389. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  390. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: 1/32, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  391. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: Diskvalifikován

  392. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  393. LA2 A: Diskvalifikován

  394. LA2 B: Diskvalifikován

  395. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 03. 03. 2013

  396. agility L: Diskvalifikován

  397. jumping L: Diskvalifikován

  398. zkouška LA2: Diskvalifikován

  399. Ratenice - Dvojzkoušky - speciál pro Large "O Ratenický Vaťák", 30. 12. 2012

  400. 1. zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  401. 2. zkouška LA1 LA1: 1/24, 30.96 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  402. Ranch El Paso Svojetice - 5. Vánoční dárek, 15. 12. 2012

  403. Vanocni darek, Svojetice, Agility: Diskvalifikován

  404. Vanocni darek, Svojetice, Jumping: Diskvalifikován

  405. Vanocni darek, Svojetice, zkoušky: Diskvalifikován

  406. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  407. JUMPING: Diskvalifikován

  408. LA1: Diskvalifikován

  409. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  410. Ne-1. LA1: Diskvalifikován

  411. Ne-2. LA1: Diskvalifikován

  412. Ne-Jumping L: 15/56, 29.09 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  413. So-1. LA1: Diskvalifikován

  414. So-2. LA1: Diskvalifikován

  415. So-Jumping L: Diskvalifikován

  416. Dvůr Králové nad Labem - Otevřené mistrovství východních Čech, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  417. Agility - sobota: 18/44, 33.26 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  418. Jumping - neděle: Diskvalifikován

  419. Jumping - sobota: Diskvalifikován

  420. Zkouška - neděle: Diskvalifikován

  421. Zkouška - sobota: Diskvalifikován

  422. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 25. 08. 2012

  423. agility L: Diskvalifikován

  424. jumping L: Diskvalifikován

  425. zkoušky LA1: Diskvalifikován

  426. Opatovice nad Labem - SIRIUS Cup 2012, 28. 07. 2012 - 29. 07. 2012

  427. SO - agility L: Diskvalifikován

  428. SO - jumping L: Diskvalifikován

  429. SO - zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  430. Nová Paka - Dvouzkoušky Pecka 2012, 14. 07. 2012

  431. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  432. Zkouška 2 LA1: 3/17, 33.46 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  433. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  434. Prvomájové závody agility Jičín 2012: Diskvalifikován

  435. Prvomájové závody agility Jičín 2012: Diskvalifikován

  436. Prvomájové závody agility Jičín 2012: Diskvalifikován

  437. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 22. 04. 2012

  438. 1. Zk. Jumping: Diskvalifikován

  439. 2. Zk. Jumping: Diskvalifikován

  440. Zkouška Agility: 2/24, 29.66 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  441. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  442. LA1-2-Ne LA1: Diskvalifikován

  443. LA1-Ne LA1: Diskvalifikován

  444. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 24. 02. 2012

  445. zkoušky agility – Řitka 1: Diskvalifikován

  446. zkoušky agility – Řitka 2: Diskvalifikován