Cz En

III. jumping L

  1. Datum: 29. 12. 2018
  2. Závod: Kladno - Vánoční jumpingy
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000015 Kristina Půdová A3Ch Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 30.21 5.56
2 069415 Markéta Benediktová Rony 0 0 0.0 0.0 30.39 5.53
3 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 32.25 5.21
4 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 0 0 0.0 0.0 33.9 4.96
5 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 1 0 0.0 5.0 28.55 5.88
6 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 1 0 0.0 5.0 30.6 5.49
7 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black 1 0 0.0 5.0 30.71 5.47
8 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 1 0 0.0 5.0 30.8 5.45
9 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 1 0 0.0 5.0 30.88 5.44
10 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 0 1 0.0 5.0 31.62 5.31
11 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs 0 1 0.0 5.0 32.5 5.17
12 089817 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori 0 1 0.0 5.0 33.06 5.08
13 058015 Vladimír Tyle A3Ch Eris 0 1 0.0 5.0 34.21 4.91
14 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka 1 0 0.0 5.0 35.98 4.67
15 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 1 1 0.0 10.0 39.18 4.29
16 087017 Adam Jelen Obi-Wan Yooranah 2 1 0.0 15.0 33.2 5.06
17 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future 1 2 0.0 15.0 35.22 4.77
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020417 Radka Růžičková Flexi Free Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037115 Dana Holíková Nessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065317 Andrea Hanousková Alou Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000916 Tomáš Huml Geezer Z paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080715 Adéla Benešová Xela Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067517 Kateřina Tobiškova Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000318 Klára Hančová Floss Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050118 Sára Benešová Elly Jay Kawai Kaito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067717 Dominika Machová Crush Doakimo Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071017 Zuzana Novotná Drum'n'Bass Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010215 Markéta Stehlíková Missty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035515 Jana Němcová Darling Monty Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Iwona Gołąb Applause DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS