Cz En

022918

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jaroslav Šafařík, ZKO Plzeň - Doubravka

    Člen KA

Pes

  1. DREAMCATCHER Bohemia Grant, Border kolie

Výsledky

  1. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  2. Agility neděle L: 21/44, 40.1 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  3. Agility sobota L: 28/51, 38.1 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  4. Jumping neděle L: 21/42, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  5. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  6. Zkouška neděle LA1: Diskvalifikován

  7. Zkouška sobota LA1: Diskvalifikován

  8. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  9. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  10. ZkA. LA1 II.: 9/12, 35.84 s, 20.0 tr. b., 4.07 m/s

  11. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  12. Agility I: Diskvalifikován

  13. Agility II: Diskvalifikován

  14. Jumping I: Diskvalifikován

  15. Jumping II: Diskvalifikován

  16. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  17. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  18. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  19. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  20. Czech Imp Jump: 28/39, 24.78 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  21. Jumping 1: 19/39, 33.21 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  22. Jumping 2: Diskvalifikován

  23. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  24. Czech Imp Jump: 5/52, 20.56 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  25. Jumping 1: Diskvalifikován

  26. Jumping 2: 27/52, 28.51 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  27. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  28. III. jumping L: Diskvalifikován

  29. II.jumping L: 28/42, 41.74 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  30. I. jumping L: Diskvalifikován

  31. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  32. Czech Imp Jump : 4/35, 16.9 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  33. Jumping 1: Diskvalifikován

  34. Jumping 2: 21/35, 32.97 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  35. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  36. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  37. Jumping 1: Diskvalifikován

  38. Jumping 2: 26/48, 37.89 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  39. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  40. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  41. Jumping OPEN L: 10/58, 41.7 s, 6.7 tr. b., 4.24 m/s

  42. Zk.A LA1: Diskvalifikován

  43. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  44. 1.LA1 LA1: 4/12, 24.87 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  45. 2.LA1 LA1: Diskvalifikován

  46. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  47. Jumping 1 L L: Diskvalifikován

  48. Jumping 2 L L: Diskvalifikován

  49. Tuneliáda L L: 7/31, 15.47 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  50. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  51. Jumping III L: Diskvalifikován

  52. Jumping II L: Diskvalifikován

  53. Jumping I L: 9/43, 36.99 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  54. Tuneliáda L: Diskvalifikován

  55. ZkA III. LA1: Diskvalifikován

  56. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  57. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován