Cz En

Jumping 2 - Large

  1. Datum: 02. 11. 2019
  2. Závod: Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník
  3. Rozhodčí: Obrusníková, Aneta (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.86 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 29.87 5.69 V V
2 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash 0 0 0.0 0.0 29.98 5.67 V V
3 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin 0 0 0.0 0.0 30.05 5.66 V V
4 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 0 0 0.0 0.0 30.19 5.63 V V
5 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 0 0 0.0 0.0 30.62 5.55 V V
6 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 31.29 5.43 V V
7 071017 Zuzana Novotná Drum'n'Bass Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 31.31 5.43 V V
8 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.33 5.43 V V
9 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 0 0 0.0 0.0 31.77 5.35 V V
10 065417 Tereza Holá Hananiel The Guardians of Albion 0 0 0.0 0.0 34.66 4.9 V V
11 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 0 0.0 5.0 29.93 5.68 V V
12 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 1 0 0.0 5.0 30.38 5.6 V V
13 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 1 0 0.0 5.0 31.06 5.47 V V
14 084712 Denisa Křížová Canny Crusty Devil of Highland 1 0 0.0 5.0 31.57 5.38 V V
15 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra 1 0 0.0 5.0 33.39 5.09 V V
16 007619 Michaela Kozáková Baucis Regina Canum 0 1 0.0 5.0 35.18 4.83 V V
17 014318 Tereza Holá Arrakis ex Sortis 0 1 0.0 5.0 36.45 4.66 V V
18 045718 Vojtěch Jirsa Cato Nell's D.A. 2 0 0.0 10.0 30.49 5.58 VD VD
19 Leszek Kalisz Cherry Killing Machine 2 0 0.0 10.0 31.2 5.45 VD VD
20 008018 Renata Kubecová Valentina Of Dreams Aknel Top 2 0 0.0 10.0 33.5 5.07 VD VD
21 018018 Sára Tupá Bella 0 2 0.0 10.0 42.36 4.01 VD VD
22 035019 Eva Bártová Even More Fun Hardy Origin 2 1 0.0 15.0 34.01 5.0 VD VD
DIS Leszek Kalisz Pink Panther Na Przyklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067518 Lucie Štiborová Sunshine of my Heart Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040218 Kateřina Ježová Dean Tora Mei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087116 Hana Veselá Endy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075017 Alena Semelová Quiet Shepherd Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003316 Michal Kotek Duramman Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069615 Soňa Hendrychová Dora Allegro Assai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084317 Iveta Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066419 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO