Hana Veselá

  1. Číslo: 005819
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 22. 06. 2021
  5. Členem KA do: 31. 12. 2023
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 087116 (ML), Endy

    Arrow_down
  2. 002719 (ML), Bobinka

    Arrow_down
  3. 031621 (XS), Amazing AC/DC Wonderfull Flash

    Arrow_down

Výsledky

  1. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 10. 09. 2022

  2. 1. zkouška A3 ML, Endy: 2/2, 46.8 s, 12.8 tr. b., 3.82 m/s

  3. 2. zkouška A3 ML, Endy: Diskvalifikován

  4. Lysá nad Labem - Doxneo - 2x zkoušky, 29. 04. 2022

  5. 1. běh A1 ML, Bobinka: 2/3, 42.31 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  6. 1. běh A3 ML, Endy: Diskvalifikován

  7. 2. běh A1 ML, Bobinka: Diskvalifikován

  8. 2. běh A3 ML, Endy: 2/2, 57.37 s, 16.37 tr. b., 3.61 m/s

  9. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  10. ZkA. II. MLA1, Bobinka: Diskvalifikován

  11. ZkA. II. MLA3, Endy: Diskvalifikován

  12. ZkA. I. MLA1, Bobinka: Diskvalifikován

  13. ZkA. I. MLA3, Endy: Diskvalifikován

  14. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  15. 1.zkouška, Endy: Diskvalifikován

  16. 2.zkouška, Endy: 2/4, 54.35 s, 5.35 tr. b., 3.61 m/s

  17. 3.zkouška, Endy: Diskvalifikován

  18. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  19. 1.zkouška, Endy: 1/4, 48.5 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  20. 2.zkouška, Endy: Diskvalifikován

  21. 3.zkouška, Endy: Diskvalifikován

  22. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  23. 1. zkouška A3 ML, Endy: Diskvalifikován

  24. 2. zkouška A3 ML, Endy: Diskvalifikován

  25. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  26. Jumping OPEN III. ML, Endy: Diskvalifikován

  27. Jumping OPEN II. ML, Endy: 3/17, 45.8 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  28. Jumping OPEN II. XS, Amazing AC/DC Wonderfull Flash: Diskvalifikován

  29. Zkouška MLA3 Neděle, Endy: Diskvalifikován

  30. Zkouška XSA1 Neděle, Amazing AC/DC Wonderfull Flash: Diskvalifikován

  31. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  32. Zkouška 1, Endy: Diskvalifikován

  33. Zkouška 2, Endy: 4/9, 51.56 s, 10.56 tr. b., 3.98 m/s

  34. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  35. 1. zkouška, Endy: Diskvalifikován

  36. 2. zkouška, Endy: 7/12, 53.18 s, 10.18 tr. b., 3.33 m/s

  37. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  38. ZkA. LA3 I., Endy: 4/8, 49.51 s, 16.51 tr. b., 4.06 m/s

  39. ZkA. LA3 II., Endy: Diskvalifikován

  40. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  41. Zkouška 1, Endy: 1/4, 53.55 s, 2.55 tr. b., 3.98 m/s

  42. Zkouška 2, Endy: 1/4, 56.3 s, 16.3 tr. b., 3.73 m/s

  43. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  44. II. zkouška A3 L, Endy: Diskvalifikován

  45. I. zkouška A3 L, Endy: 2/6, 50.9 s, 4.9 tr. b., 3.73 m/s

  46. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  47. Agility LVT L, Endy: 5/22, 55.44 s, 1.44 tr. b., 3.54 m/s

  48. Agility MR L, Endy: 5/7, 53.23 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  49. Jumping L, Endy: 4/23, 52.5 s, 11.5 tr. b., 3.83 m/s

  50. JUMPING MR L, Endy: 1/7, 52.5 s, 11.5 tr. b., 3.83 m/s

  51. ZKOUŠKA LA3, Endy: Diskvalifikován

  52. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  53. 1.zkouška, Endy: Diskvalifikován

  54. 2.zkouška, Endy: Diskvalifikován

  55. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  56. 1. Zkouška LA3, Endy: Diskvalifikován

  57. 2. Zkouška LA3, Endy: Diskvalifikován

  58. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  59. LA3 - I., Endy: Diskvalifikován

  60. LA3 - II., Endy: Diskvalifikován

  61. LA3 - III., Endy: 2/12, 46.57 s, 1.57 tr. b., 3.99 m/s

  62. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  63. 1. zkouška, Bobinka: 1/4, 39.69 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  64. 1. zkouška, Endy: 4/7, 49.95 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  65. 2. zkouška, Endy: 3/7, 50.77 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  66. 2. zkouška, Bobinka: Diskvalifikován

  67. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  68. II. zkouška A3 L, Endy: 4/18, 53.87 s, 2.87 tr. b., 3.81 m/s

  69. I. zkouška A3 L, Endy: Diskvalifikován

  70. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  71. ZkA. LA3 I., Endy: 10/15, 45.62 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  72. ZkA. LA3 II., Endy: 5/15, 48.17 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  73. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  74. 7.studenecká, Endy: Diskvalifikován

  75. 8.studenecká, Bobinka: 2/7, 45.2 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  76. 8.studenecká, Endy: 3/8, 49.08 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  77. 9.studenecká, Bobinka: 5/7, 48.11 s, 5.0 tr. b., 3.12 m/s

  78. 9.studenecká, Endy: Diskvalifikován

  79. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  80. Czech Imp Jump, Endy: Diskvalifikován

  81. Jumping 1, Endy: 5/14, 44.11 s, 12.11 tr. b., 3.7 m/s

  82. Jumping 2, Endy: 5/14, 48.66 s, 17.66 tr. b., 3.37 m/s

  83. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  84. Czech Imp Jump, Endy: 7/30, 26.83 s, 0.83 tr. b., 4.06 m/s

  85. Jumping 1, Endy: Diskvalifikován

  86. Jumping 2, Endy: 8/39, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  87. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  88. Czech Imp Jump, Endy: 15/31, 32.53 s, 18.53 tr. b., 3.41 m/s

  89. Jumping 1, Endy: Diskvalifikován

  90. Jumping 2 , Endy: 9/31, 46.99 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  91. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  92. ZkA. LA2 I., Endy: 6/13, 45.2 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  93. ZkA. LA2 II., Endy: 2/13, 44.92 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  94. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  95. Czech Imp Jump Large, Endy: 11/35, 26.25 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  96. Czech Imp Jump MiniLarge, Bobinka: 7/17, 31.62 s, 2.62 tr. b., 3.67 m/s

  97. Jumping 1 - Large, Endy: 4/37, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  98. Jumping 1 - MiniLarge, Bobinka: Diskvalifikován

  99. Jumping 2 - Large, Endy: Diskvalifikován

  100. Jumping 2 - MiniLarge, Bobinka: 12/18, 46.09 s, 7.09 tr. b., 3.69 m/s

  101. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  102. Agility L, Endy: 9/24, 43.78 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  103. Agility L, Bobinka: Diskvalifikován

  104. Jumping L, Endy: Diskvalifikován

  105. Jumping L, Bobinka: Diskvalifikován

  106. Zkouška LA1, Bobinka: 3/9, 44.9 s, 10.9 tr. b., 3.52 m/s

  107. Zkouška LA2, Endy: 1/4, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  108. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  109. Jumping L, Endy: 4/30, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  110. Jumping ML, Bobinka: 8/14, 54.69 s, 8.69 tr. b., 3.36 m/s

  111. 1.Zkouška LA2, Endy: 6/10, 49.19 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  112. 1. Zkouška MLA1, Bobinka: 3/3, 50.43 s, 16.43 tr. b., 3.19 m/s

  113. 2.Zkouška LA2, Endy: 3/10, 45.83 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  114. 2. Zkouška MLA1, Bobinka: 1/3, 56.68 s, 18.68 tr. b., 2.77 m/s

  115. 3.Zkouška LA2, Endy: 2/10, 47.75 s, 1.75 tr. b., 3.69 m/s

  116. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  117. Zkouška LA2, Endy: 2/5, 51.99 s, 20.99 tr. b., 3.27 m/s

  118. Zkouška MLA1, Bobinka: Diskvalifikován

  119. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  120. Agility open, Endy: 2/23, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  121. Agility open, Bobinka: 10/23, 46.12 s, 6.12 tr. b., 3.04 m/s

  122. Jumping open, Bobinka: 14/23, 50.0 s, 19.0 tr. b., 2.68 m/s

  123. Jumping open, Endy: Diskvalifikován

  124. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  125. Jumping Light, Bobinka: Diskvalifikován

  126. Jumping Standard, Endy: Diskvalifikován

  127. 1.zkouška, Bobinka: 2/3, 46.13 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  128. 1.zkouška, Endy: 5/9, 55.19 s, 19.19 tr. b., 3.1 m/s

  129. 2.zkouška, Endy: 1/9, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  130. 2.zkouška, Bobinka: 2/3, 43.91 s, 6.91 tr. b., 3.42 m/s

  131. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  132. II.zkouška LA2, Endy: 3/13, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  133. I. zkouška LA2, Endy: 3/13, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  134. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  135. II. zkouška LA1, Bobinka: 2/11, 43.97 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  136. II. zkouška LA2, Endy: 9/16, 41.85 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  137. I. zkouška LA1, Bobinka: Diskvalifikován

  138. I. zkouška LA2, Endy: 3/16, 43.51 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  139. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  140. zkouška 1 LA1, Bobinka: Diskvalifikován

  141. zkouška 1 LA2, Endy: Diskvalifikován

  142. zkouška 2 LA1, Bobinka: 4/12, 53.87 s, 15.0 tr. b., 3.51 m/s

  143. zkouška 2 LA2, Endy: Diskvalifikován

  144. zkouška 3 LA1, Bobinka: 6/12, 60.02 s, 22.02 tr. b., 2.77 m/s

  145. zkouška 3 LA2, Endy: 2/10, 56.35 s, 12.35 tr. b., 3.51 m/s

  146. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  147. ZkA. LA1 I., Bobinka: 5/12, 46.84 s, 5.84 tr. b., 3.03 m/s

  148. ZkA. LA1 II., Bobinka: 3/12, 50.89 s, 9.89 tr. b., 2.87 m/s

  149. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  150. Agility open L, Endy: Diskvalifikován

  151. Agility open L, Bobinka: Diskvalifikován

  152. Jumping open L, Endy: Diskvalifikován

  153. Jumping open L, Bobinka: Diskvalifikován

  154. Zkouška LA1, Bobinka: 7/13, 53.69 s, 19.69 tr. b., 2.53 m/s

  155. Zkouška LA2, Endy: 3/9, 42.31 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  156. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  157. ZkA. II. LA2, Endy: Diskvalifikován

  158. ZkA. I. LA2, Endy: Diskvalifikován

  159. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  160. 1. Zka - LA1, Bobinka: Diskvalifikován

  161. 1. Zka - LA2, Endy: Diskvalifikován

  162. 2. Zka - LA1, Bobinka: Diskvalifikován

  163. 2. Zka - LA2, Endy: Diskvalifikován

  164. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  165. II.zkouška LA2, Endy: Diskvalifikován

  166. I. zkouška LA2, Endy: Diskvalifikován

  167. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  168. Agility open L, Endy: 3/32, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  169. Jumping open L, Endy: 7/32, 36.51 s, 3.51 tr. b., 3.83 m/s

  170. Zkouška LA1, Endy: 3/13, 37.28 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  171. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  172. 1. zkouška LA1, Endy: 3/12, 37.56 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  173. 2. zkouška LA1, Endy: 1/12, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  174. 3. zkouška LA1, Endy: Diskvalifikován

  175. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  176. zkouška 1 LA1, Endy: 1/11, 37.94 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  177. zkouška 2 LA1, Endy: 1/11, 42.59 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  178. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  179. Zkouška 1 - LA1, Endy: Diskvalifikován

  180. Zkouška 2 - LA1, Endy: 2/11, 32.59 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  181. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  182. 1.zkouška LA1, Endy: Diskvalifikován

  183. 2.zkouška LA1, Endy: Diskvalifikován

  184. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  185. 1. zkouška LA1, Endy: 5/20, 33.73 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  186. 2. zkouška LA1, Endy: Diskvalifikován

  187. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  188. ZkA. II. LA1, Endy: 12/25, 41.16 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  189. ZkA. I. LA1, Endy: 4/25, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  190. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  191. II. zkouška LA1, Endy: 2/11, 32.29 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  192. I. zkouška LA1, Endy: 2/11, 35.15 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  193. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  194. Zk.A II. LA1, Endy: 4/17, 47.74 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  195. ZkA. I. LA1, Endy: 7/17, 40.81 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  196. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  197. ZkA II. LA1, Endy: 3/11, 31.22 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  198. ZkA I. LA1, Endy: 1/11, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  199. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  200. 1.zkouška LA1, Endy: 6/13, 44.38 s, 10.38 tr. b., 3.09 m/s

  201. 2.zkouška LA1, Endy: Diskvalifikován

  202. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  203. 1. zkouška LA1, Endy: Diskvalifikován

  204. 2. zkouška LA1, Endy: 2/7, 38.85 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  205. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  206. 1. zkouška LA1, Endy: Diskvalifikován

  207. 2. zkouška LA1, Endy: 5/10, 28.5 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  208. 3. zkouška LA1, Endy: Diskvalifikován

  209. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  210. 1. Zka - LA1, Endy: 3/10, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  211. 2. Zka - LA1, Endy: 6/10, 36.58 s, 5.58 tr. b., 3.5 m/s

  212. 3. Zka - LA1, Endy: 1/10, 39.69 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  213. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  214. Druhá zkouška LA1, Endy: 4/12, 48.61 s, 5.0 tr. b., 2.86 m/s

  215. První zkouška LA1, Endy: 5/12, 51.58 s, 10.0 tr. b., 2.97 m/s

  216. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  217. 1. běh LA1, Endy: 4/14, 33.66 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  218. 2. běh LA1, Endy: Diskvalifikován

  219. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  220. Jumping_1, Endy: 17/39, 56.23 s, 20.23 tr. b., 2.86 m/s

  221. Jumping_2, Endy: 10/39, 54.46 s, 7.46 tr. b., 3.42 m/s

  222. Jumping_3, Endy: 22/39, 44.95 s, 10.95 tr. b., 3.03 m/s

  223. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  224. ZkA. II. LA1, Endy: 7/13, 55.91 s, 21.91 tr. b., 2.83 m/s

  225. ZkA. I. LA1, Endy: Diskvalifikován

  226. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  227. zkouška 1 LA1, Endy: 4/6, 43.37 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s