Cz En

Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 21. 08. 2020 v 14:32.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 20290
  2. Datum: 22. 08. 2020
  3. Terén: Tráva
  4. Uvnitř: Ne
  5. Třídy: Zkoušky agility
  6. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  7. Stránky: http://www.simire.cz
  8. Propozice: http://simire.cz/rozpis.php?akce=1247
  9. Zodpovědná osoba: Irena Kadlecová
  10. Upřesnění místa: Kynologický areál Ratenice (5km od Poděbrady, 10km Kolín)
  11. GPS: 50.0916104, 15.0592613

Kontakt

Irena Kadlecová, ircze@email.cz , 724 076 789

Poznámka

Dostupnost autem (parkoviště v areálu), vlakem cca 2km od areálu.

Občerstvení bude zajištěno po celý den. Budeme grilovat kýtu na grilu :-)

Upozornění:

Venčení psů pouze na vyhrazených místech a uklízejte si po svých psech exkrementy - všude jsou koše a sáčky.

Statistika přihlášených

22. 08. 2020
A1 A2 A3 V Celkem
XS 1 1 0 0 2
S 1 3 4 0 8
M 0 3 2 0 5
ML 2 0 0 0 2
L 2 0 2 0 4
Celkem 6 7 8 0 21
59 volných míst

Přihlášky

006120 LA1 Klára Pauchová Dinos Wäka
Člen KA
002319 LA1 Daniel Řepa Azure Quickstep Girl Daikira Aussies
Člen KA
083418 LA3 Irena Kochová Bzuk Edward Plush Berry
Člen KA
080013 LA3 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144
Člen KA
032018 MA2 Pavel Kutek Fox
Člen KA
054818 MA2 Renata Křenová Kalli
Člen KA
021418 MA2 Lucie Milichovská Bolette Nejaknyt Empire
Člen KA
060516 MA3 Nela Kovaříková Bailey od Zábědovského potoka
Člen KA
021412 MA3 Lucie Milichovská A3Ch Cherry
Člen KA
019719 MLA1 Anna Pešková Armína z Váhy
Člen KA
070319 MLA1 Vendula Zíková Bethyriel Elegant rascal
Člen KA
037318 SA1 Zuzana Drozdíková Quendy pod Ořechem
Člen KA
030217 SA2 Iveta Kutková Kiki
Člen KA
066813 SA2 Lucie Milichovská Daisy
Člen KA
005018 SA2 Helena Vocetková Matýsek
Člen KA
014118 SA3 Jana Drbohlavová Be Happy Od Svaté lucie
Člen KA
005717 SA3 Petra Kunčar Enterprise Eric Rokus
Člen KA
083618 SA3 Karla Pelikánová Maffi Z Husitova kraje
Člen KA
035417 SA3 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze
Člen KA
080419 XSA1 Lenka Váchová Kaya Moravia Eden
Člen KA
022813 XSA2 Diana Vyskočilová County Antrim Dandelion Czech

Nepotvrzené přihlášky (40)

Člen KA
091018 LA1 Kristýna Hejňáková Big Brother Casa Drive
Člen KA
085716 LA1 Radka Karčová Frankie Czech Imp
Člen KA
078419 LA1 Barbora Pulpánová A Limited Edition Sweet Energy
Člen KA
015618 LA1 Lenka Sobotková Ardently Loving Ready for it
Člen KA
035219 LA1 Štěpánka Veselá Deo-Ghreine Grad Soroli
007716 LA1 Marcela Štemberová Midnight Mirage z Kovárny
091712 LA2 Nikola Baborovská Cyrus Hamyfa
079419 LA2 Martin Žilík Argo ze Skřinářova
Člen KA
020015 LA3 Václav Hejcman Bandita Czech Black
Člen KA
079813 LA3 Barbora Pulpánová Wacka Mawlch
Člen KA
032016 LA3 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů
Člen KA
087116 LA3 Hana Veselá Endy
Člen KA
053317 MA1 Veronika Brišová Amazing Abigail Of Schmikes Yard
008120 MA1 Jan Fábera Happy
Člen KA
007620 MA1 Lea Pletichová Wildnerová Celestie Zli-Rů
Člen KA
016417 MA2 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia
Člen KA
001015 MA3 Lenka Dušková A3Ch Iris Black z Vesničky u hranic
Člen KA
034616 MA3 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej
Člen KA
010715 MA3 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále
Člen KA
051017 MA3 Michala Malá Wonder Perla z Polabí
Člen KA
088715 MA3 Martina Podzimková Charlotta Otvovická skála
Člen KA
054517 MA3 Jindra Trnovcová Charming Real Gold Nima
Člen KA
039014 MA3 Ivana Čapková A3Ch Angel Jack Zahrada dětí
Člen KA
001416 MA3 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka
Člen KA
090718 MLA2 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands
Člen KA
011515 MLA2 Jana Urbanová Athos z Keblických strání
Člen KA
089817 MLA3 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori
Člen KA
059211 MLA3 Kristýna Hejňáková Cherry Happy Bohemia Alké
Člen KA
040716 MLA3 Jana Šmídová Amazing Flynn od Zrzavé tlapky
Člen KA
040719 SA1 Denisa Dočekalová Jack
Člen KA
060819 SA1 Marika Samcová Chimeera Toutou Velu
Člen KA
052418 SA1 Hana Světelská Thinky Winky Od Ptačí skály
Člen KA
007916 SA2 Iva Burešová Denis Koblížek
Člen KA
000518 SA3 František Dušek Connie Cher Gold z Vesničky u hranic
Člen KA
099015 SA3 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál
Člen KA
059917 XSA2 Petra Krajíčková Mája
Člen KA
037516 XSA2 Tereza Sobotková Chiquita
069916 XSA3 Tomáš Kašparec Jackie
Člen KA
064713 XSA3 Blanka Lauterbachová Tina
Člen KA
029519 XSA3 Tereza Sobotková Juliette Motýlek z Nevady