Cz En

018018

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Sára Tupá

    Člen KA

Pes

  1. Bella, Flat Coated Retriever

Výsledky

  1. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  2. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  3. 1.běh se zónami : Diskvalifikován

  4. 2.běh bez zón: 16/50, 23.55 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  5. 2.běh se zónami: 13/53, 29.48 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  6. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  7. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  8. Jumping 1: 5/31, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  9. Jumping 2 : 14/31, 48.91 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  10. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  11. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  12. Jumping 1 - Large: 18/37, 43.1 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  13. Jumping 2 - Large: 21/37, 42.36 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  14. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  15. 1.Zkouška LA2: 4/10, 48.93 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  16. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  17. 3.Zkouška LA2: 3/10, 45.06 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  18. Jumping L: 3/30, 42.73 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  19. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  20. Agility D: 3/14, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  21. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  22. Jumping D: Diskvalifikován

  23. Jumping Squads as Individual: 27/63, 46.06 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  24. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  25. Jumping 1: 23/63, 41.98 s, 6.98 tr. b., 3.95 m/s

  26. Jumping 2: Diskvalifikován

  27. Jumping 3: 15/60, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  28. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  29. Zkouška 1 LA1: 3/12, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  30. Zkouška 2 LA1: 4/12, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  31. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  32. AGILITY L: Diskvalifikován

  33. JUMPING L: 19/41, 43.48 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  34. ZKOUŠKA LA1: 1/14, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  35. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  36. 1.Zkouška LA1: 7/10, 35.37 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  37. 2.Zkouška LA1 : 4/10, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  38. 3.Zkouška LA1: 3/10, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  39. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  40. ZkA. II. LA1: 7/24, 34.27 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  41. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  42. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  43. II. zkouška LA1: 8/17, 36.67 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  44. I. zkouška LA1: 9/17, 31.88 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  45. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  46. Czech Imp Jump: 29/52, 26.6 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  47. Jumping 1: 32/52, 52.76 s, 26.76 tr. b., 3.13 m/s

  48. Jumping 2: Diskvalifikován

  49. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  50. Czech Imp Jump : 20/35, 25.44 s, 8.44 tr. b., 4.09 m/s

  51. Jumping 1: Diskvalifikován

  52. Jumping 2: 15/35, 34.19 s, 1.19 tr. b., 4.18 m/s

  53. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  54. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  55. Jumping 1: Diskvalifikován

  56. Jumping 2: Diskvalifikován

  57. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  58. JUMPING: Diskvalifikován

  59. Jumping II: Diskvalifikován

  60. Ztřeštěnec: Diskvalifikován

  61. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  62. LA I: 2/11, 50.7 s, 21.7 tr. b., 2.6 m/s

  63. LA II: 1/11, 43.7 s, 5.0 tr. b., 3.27 m/s

  64. LA III: Diskvalifikován

  65. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  66. Nedele LA1 1: Diskvalifikován

  67. Nedele LA1 2: Diskvalifikován

  68. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  69. ZkA. II. LA1: 16/25, 42.91 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  70. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován