Cz En

Jumping 1

  1. Datum: 07. 12. 2019
  2. Závod: Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 87.0 s
  7. Délka: 174.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.35 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 0 0 0.0 0.0 32.74 5.31 V V
2 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 32.96 5.28 V V
3 081818 Karolína Válová Everest Mountain Plush Berry 0 0 0.0 0.0 34.29 5.07 V V
4 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera 0 0 0.0 0.0 35.83 4.86 V V
5 018018 Sára Tupá Bella 0 0 0.0 0.0 39.7 4.38 V V
6 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 32.18 5.41 V V
7 045718 Vojtěch Jirsa Cato Nell's D.A. 1 0 0.0 5.0 32.54 5.35 V V
8 071017 Zuzana Novotná Drum'n'Bass Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 34.3 5.07 V V
9 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 1 0 0.0 5.0 34.59 5.03 V V
10 055619 Marie Šikýřová Toffi 0 1 0.45 5.45 40.45 4.3 V V
11 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 2 0 0.0 10.0 39.3 4.43 VD VD
12 003116 Lenka Hanušová Alesia de Alphaville Bohemia 2 1 0.0 15.0 36.68 4.74 VD VD
13 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 1 2 0.0 15.0 39.17 4.44 VD VD
DIS 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013919 Adéla Oberleitnerová Caramelka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066419 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007619 Michaela Kozáková Baucis Regina Canum DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003316 Michal Kotek Duramman Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065417 Tereza Holá Hananiel The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060617 Eliška Beránková A Midnight Rider Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008018 Renata Kubecová Valentina Of Dreams Aknel Top DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065317 Andrea Hanousková Alou Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087618 Aneta Grygarová Absolute Agreement Crazy Pack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087116 Hana Veselá Endy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO