Cz En

003116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Hanušová, Rýzmburk u České Skalice

    Člen KA

Pes

  1. Alesia de Alphaville Bohemia, Holandský ovčák krátkosrstý

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  2. 4.studenecká: 2/6, 40.04 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  3. 5.studenecká: Diskvalifikován

  4. 6.studenecká: Diskvalifikován

  5. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  6. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  7. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  8. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  9. Jumping I: 3/21, 29.87 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  10. Jumping II: Diskvalifikován

  11. Jumping III: 6/21, 31.61 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  12. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  13. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  14. Jumping 1: 12/31, 36.68 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  15. Jumping 2 : Diskvalifikován

  16. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  17. 1.studenecká: Diskvalifikován

  18. 2.studenecká: Diskvalifikován

  19. 3.studenecká: Diskvalifikován

  20. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  21. ZkA. LA2 I.: 4/13, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  22. ZkA. LA2 II.: 4/13, 37.05 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  23. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  24. 1.kvalifikace: 14/38, 29.04 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  25. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  26. 3.kvalifikace: 2/21, 26.57 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  27. Východočeské finále: 4/19, 20.24 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  28. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  29. Agility 1: Diskvalifikován

  30. Finále: 2/11, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  31. Jumping 1: 12/22, 34.25 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  32. Jumping 2: Diskvalifikován

  33. Zkouška 1: Diskvalifikován

  34. Zkouška 2: 1/6, 35.38 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  35. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  36. Agility: Diskvalifikován

  37. Jumping: Diskvalifikován

  38. Zkouška: Diskvalifikován

  39. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  40. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  42. Jumping open L: Diskvalifikován

  43. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  44. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  45. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  46. Hra - tuneliáda A2+A3 L: 3/21, 24.28 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  47. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  48. Agility I: 56/167, 51.12 s, 16.12 tr. b., 4.09 m/s

  49. Agility II: Diskvalifikován

  50. Jumping I: Diskvalifikován

  51. Jumping II: Diskvalifikován

  52. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  53. Agility open L: Diskvalifikován

  54. Jumping open L: Diskvalifikován

  55. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  56. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  57. Jumping III L: Diskvalifikován

  58. Jumping II L: 9/27, 38.15 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  59. Jumping I L: Diskvalifikován

  60. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  61. 1. Zka - LA2: 4/20, 40.73 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  62. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  63. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  64. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  65. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  66. 3. běh LA2: Diskvalifikován

  67. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  68. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  69. Jumping 1: Diskvalifikován

  70. Jumping 2: Diskvalifikován

  71. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  72. 1.kvalifikace: 19/45, 30.47 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  73. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  74. 3.kvalifikace: 25/45, 28.92 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  75. Východočeské finále: 11/18, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  76. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  77. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  78. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  79. Zk.A LA2: 5/26, 42.42 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  80. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  81. Agility open L: Diskvalifikován

  82. Jumping open L: 2/32, 27.82 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  83. Zkouška LA2: 4/9, 38.49 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  84. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  85. Agility 1 L: 5/30, 40.72 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  86. Finále L: Diskvalifikován

  87. Jumping 1 L: 13/32, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  88. Jumping 2 L: 11/26, 31.57 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  89. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  90. Zkouška 2 LA2: 1/7, 36.37 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  91. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  92. Ne-: Diskvalifikován

  93. Ne-Agility: Diskvalifikován

  94. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  95. So-: Diskvalifikován

  96. So-Agility: 22/41, 48.98 s, 23.98 tr. b., 3.51 m/s

  97. So-Jumping: Diskvalifikován

  98. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  99. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  100. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  101. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  102. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  103. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  104. I. zkouška LA1: 2/16, 26.15 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  105. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  106. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  107. JUMPING 2 L: 17/43, 38.59 s, 6.59 tr. b., 3.89 m/s

  108. JUMPING 3 L: 7/42, 26.63 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  109. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  110. Czech Imp Jump Large: 25/47, 25.77 s, 5.77 tr. b., 3.96 m/s

  111. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  112. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  113. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  114. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  115. I. zkouška LA1: 1/13, 26.67 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  116. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  117. 1. jumping: 11/40, 34.37 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  118. 2.jumping: Diskvalifikován

  119. 3.jumping: 14/40, 21.5 s, 0.0 tr. b., 6.33 m/s

  120. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  121. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  122. Jumping 2 L: 14/35, 38.84 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  123. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  124. Jumping: 10/31, 38.04 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  125. Jumping A1: Diskvalifikován

  126. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  127. Jumping: 15/32, 32.6 s, 7.6 tr. b., 3.99 m/s

  128. Jumping A1: 2/7, 17.64 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  129. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  130. Agility L: Diskvalifikován

  131. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  132. Jumping L L: Diskvalifikován

  133. Zkouška Ne LA1: 4/8, 31.84 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  134. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  135. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  136. 2. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  137. DUFLEX tuneliáda A1 L: 3/14, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s