Cz En

Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 09. 10. 2020 v 20:00.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 20140
  2. Datum: 11. 10. 2020
  3. Terén: umělá tráva
  4. Uvnitř: Ano
  5. Třídy: Agility, Jumping, Speciální
  6. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  7. Stránky: http://www.areal-studenec.cz
  8. Propozice: https://docs.google.com/document/d/1zeJ1hkLerdMa4Wh-QdbRQ5XilKBOBFSl0E5eCX5LBYE/edit?usp=sharing
  9. Zodpovědná osoba: Lucie Vočadlová
  10. Upřesnění místa: Kynologická hala Studenec u Trutnova
  11. GPS: 50.5026083, 15.9407583

Kontakt

Lucie Vočadlová, 777 741 203

Poznámka

Změna rozhodčí - Jiřina Máčková.

Statistika přihlášených

11. 10. 2020
A1 A2 A3 V Celkem
XS 0 0 0 0 0
S 0 0 1 0 1
M 1 0 1 0 2
ML 1 0 1 0 2
L 2 0 3 0 5
Celkem 4 0 6 0 10
55 volných míst

Přihlášky

LA1 Leszek Kalisz PINK PANTHER Na Przyklad
Člen KA
008420 LA1 Hana Tomanová Allisa Rose Emilia Maria
Člen KA
083418 LA3 Irena Kochová Bzuk Edward Plush Berry
Člen KA
080013 LA3 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144
Člen KA
062413 LA3 Hana Vaníčková Henkie Z Boršova
Člen KA
081515 MA1 Zuzana Dvořáková Be Beautiful Rubyel's
Člen KA
067011 MA3 Zuzana Dvořáková Fab Fleece z Vrbové Lhoty
079319 MLA1 Zuzana Nosková Phoebe z Dašického zátiší Dašické zátiší
Člen KA
030117 MLA3 Markéta Šafránková C´est La Vie z Konické skály
Člen KA
005319 SA3 Veronika Gavlasová Albert z Černova

Nepotvrzené přihlášky (25)

060318 LA1 Iva Janouchová Jessica z Boršova
Člen KA
036020 LA1 Tereza Kromková Ember Černá luna
Člen KA
022718 LA1 Kamila Vavřincová Xtreme Trace z Gipova
Člen KA
042920 LA1 Jitka Čermáková Zip
014215 LA2 Andrea Kobzová Bennet Temný onyx
Člen KA
049214 LA2 Kamila Vavřincová Ultimate Speed z Gipova
Člen KA
068517 LA3 Nikol Pospíšilová Xaidi Saphire z Gipova
Člen KA
048416 LA3 Kamila Vavřincová Vivien Reilly z Gipova
Člen KA
024315 LA3 Tereza Šoutová Arria Vigilo
Člen KA
004019 MA1 Radomíra Kopecká Carrie Czech Dreamer
026420 MA1 Adriana Šmídová X-Plotter Rapa-Nui
060913 MA2 Eva Ošťádalová Brandy Tergy
Člen KA
065117 MA3 Martina Haroníková Diamond Diddi Bellamoon
Člen KA
057916 MA3 Ivana Suchardová Bailey Czech Dreamer
Člen KA
054517 MA3 Jindra Trnovcová Charming Real Gold Nima
Člen KA
025411 MV Zuzana Dvořáková Ruby Rosse Rapa-Nui
Člen KA
029311 MV Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto
Člen KA
083018 MLA1 Anna Kárová Agatha od Ledové skály
Člen KA
061019 MLA2 Tereza Šoutová Hesperia od Brány Ráje
Člen KA
052316 MLA3 Jana Pucherová Connie Jane´s dogs
Člen KA
091912 MLA3 Jana Pucherová A3Ch Artemis Jane´s dogs
Člen KA
076117 SA2 Zuzana Tvrzníková Mistery z Petrovy pálenky
Člen KA
000312 SA3 Zuzana Dvořáková Hermioné of Volcano Cotopaxi
Člen KA
037017 XSA2 Zuzana Tvrzníková Felisha
Člen KA
084013 XSA3 Ivana Suchardová Keysi