Zuzana Sequensová

  1. Číslo: 003852
  2. OSA: SpokojenýPes.cz
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 10. 03. 2015
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 071012 (ML), Aqua Limpia Locolindo

    Arrow_down
  2. 070015 (L), Away Moravia Merilen

    Arrow_down
  3. 020917 (ML), CIA od Zlatonosné říčky

    Arrow_down
  4. 071017 (ML), Drum'n'Bass Bohemia Grant

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  2. 1. Zkouška LA3, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 3/15, 44.79 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  3. 2. Zkouška LA3, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 2/15, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  4. 3. Zkouška LA3, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  5. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  6. Jumping / L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 15/37, 41.27 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  7. Jumping / L / 3, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 6/14, 47.99 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  8. TACHYON AGILITY / L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 17/35, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  9. TACHYON JUMPING / L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  10. Zkouška A3 / L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 2/15, 45.72 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  11. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  12. 1. Zkouška LA2, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 3/11, 46.75 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  13. 2. Zkouška LA2, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 2/11, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  14. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  15. 1.zkouška LA2, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  16. 2.zkouška LA2, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  17. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  18. Agility Individual, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  19. Agility Squads as Individual, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 14/94, 43.9 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  20. Jumping Individual, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  21. Jumping Squads as Individual, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 19/94, 39.73 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  22. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  23. 1. Zkouška LA2, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 5/17, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  24. 2. Zkouška LA2, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 3/17, 46.73 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  25. 3. Zkouška LA2, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 3/16, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  26. Čerčany - Pytloun Cup, 26. 06. 2021

  27. AGILITY II L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 5/16, 50.72 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  28. AGILITY I L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  29. FINÁLE - jumping L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 6/14, 45.2 s, 10.2 tr. b., 3.98 m/s

  30. Zkouška A2 L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  31. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  32. Agility 1 L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 11/82, 46.29 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  33. Agility 2 L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  34. Jumping 1 L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 14/83, 47.2 s, 11.2 tr. b., 4.49 m/s

  35. Jumping 2 L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  36. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  37. II. Zk LA2, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 1/5, 41.35 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  38. I. Zk LA2, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  39. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  40. Druhá zkouška, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 3/8, 41.52 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  41. První zkouška, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  42. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  43. Agility L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 5/24, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  44. Jumping L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 9/25, 39.9 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  45. Zkouška LA2, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  46. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  47. Agility Individual, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 31/106, 48.37 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  48. Agility Squads as Individual, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 61/109, 46.19 s, 12.19 tr. b., 4.29 m/s

  49. Jumping Individual, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 20/108, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  50. Jumping Squads as Individual, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  51. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  52. I. agility L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  53. II. agility L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  54. II. jumping L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  55. I. jumping L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 14/97, 35.64 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  56. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  57. LA2- 1 běh, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 4/6, 39.46 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  58. LA2 - 2běh, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  59. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  60. LA2 - I., Drum'n'Bass Bohemia Grant: 3/13, 40.12 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  61. LA2 - II., Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  62. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  63. II. zkouška LA2, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  64. I. zkouška LA2, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  65. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  66. ZkA. LA2 I., Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  67. ZkA. LA2 II., Drum'n'Bass Bohemia Grant: 1/15, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  68. ZkA. MLA3 I., Aqua Limpia Locolindo: 4/7, 45.52 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  69. ZkA. MLA3 II., Aqua Limpia Locolindo: 4/7, 43.0 s, 20.0 tr. b., 4.21 m/s

  70. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  71. Czech Imp Jump, Aqua Limpia Locolindo: 5/21, 20.11 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  72. Czech Imp Jump, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 11/31, 22.03 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  73. Jumping 1, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 8/31, 34.3 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  74. Jumping 1, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  75. Jumping 2 , Aqua Limpia Locolindo: 6/21, 39.48 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  76. Jumping 2 , Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  77. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  78. Czech Imp Jump Large, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 10/35, 23.12 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  79. Czech Imp Jump MiniLarge, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  80. Jumping 1 - Large, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  81. Jumping 1 - MiniLarge, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  82. Jumping 2 - Large, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 7/37, 31.31 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  83. Jumping 2 - MiniLarge, Aqua Limpia Locolindo: 9/18, 30.89 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  84. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  85. II. zkouška, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  86. II. zkouška, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  87. I. zkouška, Aqua Limpia Locolindo: 1/6, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  88. I. zkouška, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 1/7, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  89. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  90. Jumping L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 1/30, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  91. Jumping ML, Aqua Limpia Locolindo: 10/14, 37.85 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  92. 1. Zkouška LA1, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  93. 1.Zkouška MLA3, Aqua Limpia Locolindo: 1/5, 37.95 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  94. 2. Zkouška LA1, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  95. 2.Zkouška MLA3, Aqua Limpia Locolindo: 1/5, 39.04 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  96. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  97. Zk - LA 1 I., Drum'n'Bass Bohemia Grant: 1/8, 31.7 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  98. Zk LA1 II., Drum'n'Bass Bohemia Grant: 1/8, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  99. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  100. Agility Open, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  101. Agility Squads as Individual, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 78/137, 49.58 s, 20.0 tr. b., 4.44 m/s

  102. Jumping Open, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  103. Jumping Squads as Individual, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  104. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  105. III. jumping L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 4/31, 28.21 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  106. III. jumping L, Aqua Limpia Locolindo: 16/31, 26.94 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  107. II. jumping L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  108. II. jumping L, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  109. I. jumping L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 2/32, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  110. I. jumping L, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  111. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  112. Agility Trial, Aqua Limpia Locolindo: 64/129, 52.06 s, 20.0 tr. b., 4.07 m/s

  113. Agility Trial, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  114. Agility 1, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  115. Agility 1, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  116. Agility 2, Aqua Limpia Locolindo: 51/222, 49.2 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  117. Agility 2, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 73/222, 48.4 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  118. Agility 4, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 54/181, 47.53 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  119. Agility 4, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  120. Jumping 1, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  121. Jumping 1, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  122. Jumping 2, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  123. Jumping 2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  124. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  125. Ne. - Agility II. L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 16/105, 39.19 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  126. Ne. - Agility II. L, Aqua Limpia Locolindo: 39/105, 44.78 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  127. Ne. - Jumping II. L, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  128. Ne. - Jumping II. L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  129. So. - Agility I. L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 31/105, 45.75 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  130. So. - Agility I. L, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  131. So. - Jumping I. L, Aqua Limpia Locolindo: 36/107, 38.05 s, 20.0 tr. b., 5.34 m/s

  132. So. - Jumping I. L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  133. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  134. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1), Drum'n'Bass Bohemia Grant: 4/51, 40.94 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  135. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) , Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  136. Pá. - Power & Speed (Agility A1), Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  137. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  138. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Drum'n'Bass Bohemia Grant: 28/169, 39.12 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  139. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Aqua Limpia Locolindo: 67/169, 46.06 s, 20.0 tr. b., 4.54 m/s

  140. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1), Drum'n'Bass Bohemia Grant: 2/61, 30.18 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  141. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1), Drum'n'Bass Bohemia Grant: 13/62, 28.77 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  142. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  143. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Drum'n'Bass Bohemia Grant: 47/175, 40.9 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  144. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  145. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  146. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Drum'n'Bass Bohemia Grant: 46/170, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  147. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Aqua Limpia Locolindo: 72/170, 46.43 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  148. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  149. Zkouška III LA3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  150. Zkouška II LA3, Aqua Limpia Locolindo: 5/17, 44.55 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  151. Zkouška I LA1, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  152. Zkouška I LA3, Aqua Limpia Locolindo: 7/17, 46.27 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  153. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  154. Agility I, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  155. Agility I, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  156. Agility II, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  157. Jumping I, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 70/169, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  158. Jumping I, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  159. Jumping II, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 79/161, 41.23 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  160. Jumping II, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  161. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  162. I. zkouška LA1, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 4/12, 31.88 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  163. I. zkouška LA3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  164. 2. zkouška LA1, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  165. 2. zkouška LA3, Aqua Limpia Locolindo: 7/17, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  166. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  167. LA1 I., Drum'n'Bass Bohemia Grant: 3/14, 27.95 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  168. LA1 II., Drum'n'Bass Bohemia Grant: 3/14, 29.7 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  169. LA1 III., Drum'n'Bass Bohemia Grant: 5/14, 31.95 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  170. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  171. II. zkouška LA1, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 2/17, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  172. I. zkouška LA1, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 6/17, 28.79 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  173. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  174. Czech Imp Jump, Aqua Limpia Locolindo: 7/52, 20.98 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  175. Czech Imp Jump, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 26/52, 25.1 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  176. Jumping 1, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 11/52, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  177. Jumping 1, Aqua Limpia Locolindo: 14/52, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  178. Jumping 2, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 11/52, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  179. Jumping 2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  180. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  181. III. jumping L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  182. III. jumping L, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  183. II.jumping L, Aqua Limpia Locolindo: 21/42, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  184. II.jumping L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 24/42, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  185. I. jumping L, Aqua Limpia Locolindo: 18/43, 39.87 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  186. I. jumping L, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  187. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  188. II.zkouška LA3, Aqua Limpia Locolindo: 9/29, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  189. I. zkouška LA3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  190. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  191. Czech Imp Jump , Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  192. Czech Imp Jump , Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  193. Jumping 1, Aqua Limpia Locolindo: 3/35, 26.91 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  194. Jumping 1, Drum'n'Bass Bohemia Grant: Diskvalifikován

  195. Jumping 2, Drum'n'Bass Bohemia Grant: 9/35, 27.9 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  196. Jumping 2, Aqua Limpia Locolindo: 24/35, 30.42 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  197. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  198. II. zkouška LA3, Aqua Limpia Locolindo: 5/18, 44.54 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  199. II. zkouška LA3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  200. I. zkouška LA3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  201. I. zkouška LA3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  202. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  203. 1. zkouška LA1, Away Moravia Merilen: 5/12, 41.69 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  204. 1. zkouška LA3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  205. 2. zkouška LA1, Away Moravia Merilen: Diskvalifikován

  206. 2. zkouška LA3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  207. 3. zkouška LA1, Away Moravia Merilen: Diskvalifikován

  208. 3. zkouška LA3, Aqua Limpia Locolindo: 7/14, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  209. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  210. III. jumping L, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  211. II. jumping L, Aqua Limpia Locolindo: 3/21, 35.87 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  212. I. jumping L, Aqua Limpia Locolindo: 2/21, 26.25 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  213. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  214. II. zkouška LA1, Away Moravia Merilen: Diskvalifikován

  215. II.zkouška LA3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  216. I. zkouška LA1, Away Moravia Merilen: Diskvalifikován

  217. I. zkouška LA3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  218. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  219. Agility II. L, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  220. Agility I. L, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  221. Jumping I. L, Aqua Limpia Locolindo: 40/94, 37.83 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  222. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  223. Agility A2A3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  224. Jumping A2A3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  225. Jumping Squads as Individual, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  226. Power & Speed A2A3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  227. Special Agility, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  228. Special Jumping, Aqua Limpia Locolindo: 82/153, 33.43 s, 15.0 tr. b., 5.17 m/s

  229. Tachyon Trophy A2A3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  230. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  231. I Agility Open, Aqua Limpia Locolindo: 12/139, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  232. II Agility Open, Aqua Limpia Locolindo: 60/137, 48.32 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  233. II Jumping Open, Aqua Limpia Locolindo: 20/135, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  234. I Jumping Open, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  235. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  236. Zk.A II. LA3, Aqua Limpia Locolindo: 3/20, 35.3 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  237. ZkA. I. LA3, Aqua Limpia Locolindo: 3/20, 33.47 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  238. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  239. II. Packa LA3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  240. I. Packa LA3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  241. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  242. 1. běh LA3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  243. 2. běh LA3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  244. 3. běh LA3, Aqua Limpia Locolindo: 9/13, 33.76 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  245. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  246. 1. zkouška LA3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  247. 2. zkouška LA3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  248. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  249. Agility LA, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  250. Jumping LA, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  251. Zkouška LA3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  252. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  253. ZkA II. LA2, Aqua Limpia Locolindo: 9/24, 36.83 s, 20.0 tr. b., 4.37 m/s

  254. ZkA I. LA2, Aqua Limpia Locolindo: 3/24, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  255. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  256. III. zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: 1/21, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  257. II. Zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  258. I. Zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  259. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  260. II. zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: 5/28, 37.55 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  261. II. zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  262. I. zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: 8/30, 29.72 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  263. I. zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: 3/29, 33.89 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  264. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  265. 1. zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: 6/24, 28.3 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  266. 2. zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: 9/24, 33.84 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  267. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  268. 1.běh LA2, Aqua Limpia Locolindo: 4/18, 40.9 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  269. 2.běh LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  270. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  271. Jumping II. L, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  272. Jumping I. L, Aqua Limpia Locolindo: 12/21, 40.22 s, 20.22 tr. b., 4.08 m/s

  273. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  274. Agility L, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  275. Jumping L, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  276. Jumping Nedělě L, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  277. Jumping 2 Neděle L, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  278. Zkoušky LA2, Aqua Limpia Locolindo: 2/22, 36.07 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  279. Zkoušky neděle LA2, Aqua Limpia Locolindo: 3/22, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  280. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  281. 1. zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  282. 2. zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  283. 3. zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  284. Brno - Brněnský drak, 16. 07. 2017

  285. Agility Large, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  286. Zk LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  287. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  288. Agility Trial, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  289. Agility 1, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  290. Agility 2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  291. Agility 3, Aqua Limpia Locolindo: 54/190, 41.33 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  292. Agility 4, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  293. Jumping 1, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  294. Jumping 2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  295. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  296. Agility - Ne, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  297. Agility - So, Aqua Limpia Locolindo: 28/97, 53.25 s, 14.25 tr. b., 3.68 m/s

  298. Jumping - Ne, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  299. Jumping - So, Aqua Limpia Locolindo: 30/97, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  300. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  301. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Aqua Limpia Locolindo: 59/108, 45.57 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  302. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  303. Power & speed A2/A3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  304. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Aqua Limpia Locolindo: 32/121, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  305. 1Q Jumping, Aqua Limpia Locolindo: 53/157, 31.24 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  306. 2Q Agility, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  307. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  308. Jumping L, Aqua Limpia Locolindo: 28/54, 35.12 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  309. Jumping L, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  310. Zkouška 1 LA2, Aqua Limpia Locolindo: 4/26, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  311. Zkouška 1 LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  312. Zkouška 2 LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  313. Zkouška 2 LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  314. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  315. Zkouška 1 LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  316. Zkouška 2 LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  317. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  318. 1. zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: 4/23, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  319. 2. zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  320. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  321. zkouška 1 LA2, Aqua Limpia Locolindo: 2/15, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  322. zkouška 2 LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  323. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  324. Zkouška pro Fly LA2, Aqua Limpia Locolindo: 4/29, 34.21 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  325. Zkouška pro Charlieho LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  326. Zkouška pro Jacka LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  327. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  328. 1. zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: 14/34, 35.4 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  329. 2. zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  330. 3. zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: 13/34, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  331. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  332. 1. zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  333. 2. zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  334. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  335. 1. ZK LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  336. 2. ZK LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  337. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  338. 1. ZK LA2, Aqua Limpia Locolindo: 17/31, 39.39 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  339. 2. ZK LA2, Aqua Limpia Locolindo: 1/31, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  340. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  341. III.zkouska LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  342. II.zkouska LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  343. I. zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  344. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  345. Agility L, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  346. Agility 1 L, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  347. Jumping L L, Aqua Limpia Locolindo: 14/31, 34.9 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  348. Jumping 1 L, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  349. Zkouška A2 LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  350. Zkouška Ne LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  351. Brno - Brněnský drak, 17. 07. 2016

  352. Agility Large, Aqua Limpia Locolindo: 8/31, 43.04 s, 20.0 tr. b., 3.69 m/s

  353. Jumping Large, Aqua Limpia Locolindo: 13/30, 28.24 s, 25.0 tr. b., 4.6 m/s

  354. Zk LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  355. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  356. Druhá zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  357. První zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  358. Třetí zkouška LA2, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  359. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  360. QA5 Agility, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  361. QA6 Agility, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  362. QJ5 Jumping, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  363. QJ6 Jumping, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  364. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  365. Družstva - Agility, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  366. Družstva - Jumping, Aqua Limpia Locolindo: 62/139, 39.49 s, 20.0 tr. b., 3.95 m/s

  367. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  368. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  369. Power & speed A2/A3, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  370. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  371. 1Q Jumping, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  372. 2Q Agility, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  373. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  374. Zkouska LA1 1, Aqua Limpia Locolindo: 1/30, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  375. Zkouska LA1 2, Aqua Limpia Locolindo: 3/30, 41.51 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  376. Zkouska LA1 3, Aqua Limpia Locolindo: 6/26, 35.45 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  377. Zkouska LA1 4, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  378. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  379. 1. zkouška LA1, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  380. 2. zkouška LA1, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  381. 3. zkouška LA1, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  382. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  383. Zkouska III LA1, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  384. Zkouska IV LA1, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  385. Zkouska VI LA1, Aqua Limpia Locolindo: 2/12, 51.03 s, 17.03 tr. b., 3.06 m/s

  386. Zkouska V LA1, Aqua Limpia Locolindo: 3/12, 46.76 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  387. Zkouška II LA1, Aqua Limpia Locolindo: 4/16, 35.44 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  388. Zkouška I LA1, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  389. Heroutice u Neveklova - 42. Dvojzkoušky + 1, 13. 02. 2016

  390. Heroutice, 1. běh, Aqua Limpia Locolindo: 8/20, 27.9 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  391. Heroutice, 2. běh, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  392. Heroutice, 3. běh, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  393. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  394. Agility Ne, Aqua Limpia Locolindo: 11/46, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  395. Jumping Ne, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  396. ZkA Ne, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  397. ZkA 2 So, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  398. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  399. 1. zkouška LA1, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  400. 2. zkouška LA1, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  401. Brno - Brněnský drak, 05. 07. 2015

  402. Agility L, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  403. Jumping L, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  404. Zk LA1, Aqua Limpia Locolindo: 5/16, 22.91 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  405. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  406. Agility družstva, Aqua Limpia Locolindo: 91/133, 61.93 s, 52.93 tr. b., 2.76 m/s

  407. Jumping družstva, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  408. Mistrovství A1 - Agility, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  409. Mistrovství A1 - Jumping, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  410. Power & Speed A1, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  411. Speciální závod - Agility, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  412. Speciální závod - Jumping, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  413. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován

  414. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  415. LA1 II LA1, Aqua Limpia Locolindo: 13/28, 37.1 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  416. LA1 I LA1, Aqua Limpia Locolindo: Diskvalifikován