Cz En

071017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Novotná, SpokojenýPes.cz

    Člen KA

Pes

  1. Drum'n'Bass Bohemia Grant, Border kolie

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  2. Druhá zkouška: 3/8, 41.52 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  3. První zkouška: Diskvalifikován

  4. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  5. Agility L: 5/24, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  6. Jumping L: 9/25, 39.9 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  7. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  8. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  9. Agility Individual: 31/106, 48.37 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  10. Agility Squads as Individual: 61/109, 46.19 s, 12.19 tr. b., 4.29 m/s

  11. Jumping Individual: 20/108, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  12. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  13. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  14. I. agility L: Diskvalifikován

  15. II. agility L: Diskvalifikován

  16. II. jumping L: Diskvalifikován

  17. I. jumping L: 14/97, 35.64 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  18. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  19. LA2- 1 běh: 4/6, 39.46 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  20. LA2 - 2běh: Diskvalifikován

  21. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  22. LA2 - I.: 3/13, 40.12 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  23. LA2 - II.: Diskvalifikován

  24. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  25. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  26. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  27. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  28. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  29. ZkA. LA2 II.: 1/15, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  30. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  31. Czech Imp Jump: 11/31, 22.03 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  32. Jumping 1: 8/31, 34.3 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  33. Jumping 2 : Diskvalifikován

  34. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  35. Czech Imp Jump Large: 10/35, 23.12 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  36. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  37. Jumping 2 - Large: 7/37, 31.31 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  38. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  39. II. zkouška: Diskvalifikován

  40. I. zkouška: 1/7, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  41. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  42. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  44. Jumping L: 1/30, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  45. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  46. Zk - LA 1 I.: 1/8, 31.7 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  47. Zk LA1 II.: 1/8, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  48. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  49. Agility Open: Diskvalifikován

  50. Agility Squads as Individual: 78/137, 49.58 s, 20.0 tr. b., 4.44 m/s

  51. Jumping Open: Diskvalifikován

  52. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  53. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  54. III. jumping L: 4/31, 28.21 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  55. II. jumping L: Diskvalifikován

  56. I. jumping L: 2/32, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  57. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  58. Agility 1: Diskvalifikován

  59. Agility 2: 73/222, 48.4 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  60. Agility 4: 54/181, 47.53 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  61. Agility Trial: Diskvalifikován

  62. Jumping 1: Diskvalifikován

  63. Jumping 2: Diskvalifikován

  64. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  65. Ne. - Agility II. L: 16/105, 39.19 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  66. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  67. So. - Agility I. L: 31/105, 45.75 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  68. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  69. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  70. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 4/51, 40.94 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  71. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : Diskvalifikován

  72. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  73. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 28/169, 39.12 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  74. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 2/61, 30.18 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  75. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 13/62, 28.77 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  76. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 47/175, 40.9 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  77. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 46/170, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  78. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  79. Zkouška I LA1: Diskvalifikován

  80. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  81. Agility I: Diskvalifikován

  82. Agility II: Diskvalifikován

  83. Jumping I: 70/169, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  84. Jumping II: 79/161, 41.23 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  85. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  86. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  87. I. zkouška LA1: 4/12, 31.88 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  88. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  89. LA1 I.: 3/14, 27.95 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  90. LA1 II.: 3/14, 29.7 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  91. LA1 III.: 5/14, 31.95 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  92. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  93. II. zkouška LA1: 2/17, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  94. I. zkouška LA1: 6/17, 28.79 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  95. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  96. Czech Imp Jump: 26/52, 25.1 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  97. Jumping 1: 11/52, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  98. Jumping 2: 11/52, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  99. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  100. III. jumping L: Diskvalifikován

  101. II.jumping L: 24/42, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  102. I. jumping L: Diskvalifikován

  103. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  104. Czech Imp Jump : Diskvalifikován

  105. Jumping 1: Diskvalifikován

  106. Jumping 2: 9/35, 27.9 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s