Cz En

Vojtěch Jirsa

  1. Číslo: 004163
  2. OSA: Klub agility Třešť
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 08. 01. 2014
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 043713 (L), Aron

  2. 045718 (L), Cato Nell's D.A.

  3. 005219 (L), Baucis Regina Canum

Výsledky

  1. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  2. Agility LA, Cato Nell's D.A.: 5/16, 30.5 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  3. Jumping LA, Cato Nell's D.A.: 6/16, 29.91 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  4. Zkouška LA1, Cato Nell's D.A.: Diskvalifikován

  5. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  6. Jumping LA1 - I, Cato Nell's D.A.: Diskvalifikován

  7. Jumping LA1 - II, Cato Nell's D.A.: Diskvalifikován

  8. Jumping speciál LA1, Cato Nell's D.A.: 4/17, 34.62 s, 15.0 tr. b., 5.46 m/s

  9. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  10. Jumping 1, Cato Nell's D.A.: Diskvalifikován

  11. JUMPING 2, Cato Nell's D.A.: 6/19, 38.81 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  12. JUMPING 3 , Cato Nell's D.A.: Diskvalifikován

  13. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  14. AGILITY, Cato Nell's D.A.: Diskvalifikován

  15. JUMPING, Cato Nell's D.A.: 3/48, 30.9 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  16. LA1, Cato Nell's D.A.: 9/24, 37.81 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  17. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 19. 04. 2019

  18. 1. Zkouška LA1, Cato Nell's D.A.: 1/23, 28.61 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  19. 2. Zkouška LA1, Cato Nell's D.A.: Diskvalifikován

  20. 3. Zkouška LA1, Cato Nell's D.A.: 1/23, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  21. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  22. ZkA. II. LA1, Cato Nell's D.A.: 2/24, 30.29 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  23. ZkA. I. LA1, Cato Nell's D.A.: 5/24, 32.72 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  24. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  25. 1. Jumping L, Cato Nell's D.A.: Diskvalifikován

  26. 1. Jumping L, Baucis Regina Canum: Diskvalifikován

  27. 2. Jumping L, Baucis Regina Canum: Diskvalifikován

  28. 2. Jumping L, Cato Nell's D.A.: Diskvalifikován

  29. 3. Jumping L, Cato Nell's D.A.: 6/36, 31.93 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  30. 3. Jumping L, Baucis Regina Canum: 9/36, 34.44 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  31. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  32. Czech Imp Jump, Cato Nell's D.A.: Diskvalifikován

  33. Jumping 1, Cato Nell's D.A.: Diskvalifikován

  34. Jumping 2, Cato Nell's D.A.: 2/52, 27.24 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  35. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  36. Czech Imp Jump, Cato Nell's D.A.: Diskvalifikován

  37. Jumping 1, Cato Nell's D.A.: 7/48, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  38. Jumping 2, Cato Nell's D.A.: Diskvalifikován

  39. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  40. AGILITY, Cato Nell's D.A.: Diskvalifikován

  41. JUMPING, Cato Nell's D.A.: Diskvalifikován

  42. LA1, Cato Nell's D.A.: 2/8, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  43. Třešť - Poslední prázdninový skok, 26. 08. 2017

  44. TUNELIÁDA LARGE, Aron: 8/21, 23.83 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  45. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  46. 1. zkouška LA2, Aron: Diskvalifikován

  47. 2. zkouška LA2, Aron: 6/16, 48.32 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  48. 3. zkouška LA2, Aron: Diskvalifikován

  49. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  50. AGILITY, Aron: 15/23, 31.69 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  51. JUMPING, Aron: 9/22, 32.38 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  52. LA2, Aron: Diskvalifikován

  53. Třešť - Poslední prázdninový skok, 27. 08. 2016

  54. Agility , Aron: 10/30, 41.28 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  55. Jumping , Aron: 9/30, 33.91 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  56. Zkouška LA2, Aron: 4/8, 41.56 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  57. Třešť - Šiškobraní, 20. 08. 2016

  58. Agility, Aron: Diskvalifikován

  59. Jumping, Aron: 8/25, 40.63 s, 6.63 tr. b., 3.91 m/s

  60. Zkouška LA2, Aron: 5/10, 35.87 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  61. Sedlec u Mikulova - Specific Jumpiáda 2016, 26. 06. 2016

  62. I. Jumping L, Aron: 3/20, 31.44 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  63. Il. Jumping L, Aron: Diskvalifikován

  64. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  65. Agility, Aron: 1/18, 35.93 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  66. Jumping, Aron: 8/18, 30.3 s, 25.0 tr. b., 4.88 m/s

  67. Třešť - Fitmin K.A.T. cup, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  68. AGILITY ne, Aron: Diskvalifikován

  69. AGILITY so, Aron: 2/22, 39.66 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  70. JUMPING ne, Aron: 7/22, 33.94 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  71. JUMPING so, Aron: Diskvalifikován

  72. LA2, Aron: 3/10, 32.89 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  73. LA2, Aron: Diskvalifikován

  74. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  75. LA2 I., Aron: 11/17, 29.17 s, 20.0 tr. b., 5.18 m/s

  76. LA2 II., Aron: Diskvalifikován

  77. LA2 III., Aron: Diskvalifikován

  78. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  79. AGILITY, Aron: 9/23, 30.71 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  80. JUMPING, Aron: Diskvalifikován

  81. LA2, Aron: Diskvalifikován

  82. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  83. AGILITY, Aron: 28/49, 38.28 s, 20.0 tr. b., 4.15 m/s

  84. JUMPING, Aron: 9/49, 27.33 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  85. Zkoušky LA2, Aron: Diskvalifikován

  86. Třebíč - Podzimky zkoušky, 26. 09. 2015

  87. LA2 - druhá, Aron: Diskvalifikován

  88. LA2 - první, Aron: Diskvalifikován

  89. LA2 - třetí, Aron: Diskvalifikován

  90. Třešť - Šiškobraní, 22. 08. 2015

  91. Agility, Aron: 15/25, 42.41 s, 25.0 tr. b., 4.27 m/s

  92. Jumping, Aron: Diskvalifikován

  93. LA2, Aron: Diskvalifikován

  94. Třešť - K.A.T. cup, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  95. AGILITY, Aron: 16/33, 40.94 s, 20.0 tr. b., 4.13 m/s

  96. AGILITY, Aron: 19/32, 35.32 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  97. JUMPING, Aron: 3/32, 31.52 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  98. JUMPING, Aron: 15/33, 27.84 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  99. LA2, Aron: 2/13, 37.75 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  100. LA2, Aron: Diskvalifikován

  101. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 30. 05. 2015

  102. AGILITY, Aron: 13/17, 38.16 s, 25.0 tr. b., 4.77 m/s

  103. JUMPING, Aron: Diskvalifikován

  104. LA2, Aron: Diskvalifikován

  105. Třebíč - Velikonoční beránek, 06. 04. 2015

  106. AGILITY, Aron: Diskvalifikován

  107. JUMPING, Aron: Diskvalifikován

  108. LA1, Aron: 7/14, 32.45 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  109. Třešť - Šiškobraní, 23. 08. 2014

  110. AGILITY, Aron: 12/27, 38.06 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  111. Hra, Aron: 14/26, 14.2 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  112. JUMPING, Aron: 6/27, 35.43 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  113. LA1, Aron: 5/12, 42.48 s, 25.0 tr. b., 4.24 m/s

  114. Třešť - Memorial papillona Ričiho, 02. 08. 2014

  115. AGILITY, Aron: 10/23, 28.9 s, 15.0 tr. b., 5.71 m/s

  116. JUMPING, Aron: 7/23, 30.32 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  117. Papillon jump, Aron: 18/20, 26.89 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  118. Jihlava - Pohár Vysočiny, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  119. AGILITY, Aron: 11/28, 50.53 s, 30.53 tr. b., 3.56 m/s

  120. AGILITY, Aron: Diskvalifikován

  121. JUMPING, Aron: 16/28, 37.53 s, 20.53 tr. b., 4.16 m/s

  122. JUMPING, Aron: Diskvalifikován

  123. LA1, Aron: 2/7, 33.87 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  124. LA1, Aron: 3/8, 31.86 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  125. Třebíč - Calibra special + Moravský pohár kníračů III., 14. 06. 2014

  126. AGILITY, Aron: 12/20, 34.88 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  127. JUMPING, Aron: 3/20, 31.47 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  128. LA1, Aron: Diskvalifikován

  129. Třešť - K.A.T. cup, 31. 05. 2014 - 01. 06. 2014

  130. AGILITY, Aron: 8/21, 39.4 s, 40.0 tr. b., 4.47 m/s

  131. AGILITY, Aron: 13/23, 32.79 s, 20.0 tr. b., 4.94 m/s

  132. JUMPING, Aron: 9/21, 30.78 s, 30.0 tr. b., 4.61 m/s

  133. JUMPING, Aron: 11/23, 34.89 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  134. LA1, Aron: Diskvalifikován

  135. LA1, Aron: Diskvalifikován

  136. Hodonín - Jarní hodonínská tlapka, 03. 05. 2014

  137. Agility, Aron: Diskvalifikován

  138. Jumping, Aron: Diskvalifikován

  139. LA1, Aron: 7/9, 35.91 s, 20.0 tr. b., 4.34 m/s

  140. Třebíč - Velikonoční beránek, 21. 04. 2014

  141. AGILITY, Aron: Diskvalifikován

  142. JUMPING, Aron: Diskvalifikován

  143. LA1, Aron: 7/16, 30.5 s, 20.0 tr. b., 4.49 m/s

  144. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2014 a I. mistrovství ČR Pyrenejských ovčáků, 12. 04. 2014

  145. Agility Open, Aron: Diskvalifikován

  146. Agility Zkoušky, Aron: Diskvalifikován

  147. Jumping Open, Aron: 11/32, 36.74 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  148. Třebíč - Podzimky-dvojzkoušky, 21. 09. 2013

  149. LA1-I, Aron: Diskvalifikován

  150. LA1-II, Aron: 2/9, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  151. Zátaví u Písku - NAGIT CUP, 14. 09. 2013 - 15. 09. 2013

  152. Open-Agility L, Aron: 9/26, 42.51 s, 20.0 tr. b., 3.88 m/s

  153. Open-Jumping L, Aron: Diskvalifikován

  154. Zkouška Agility LA1, Aron: 4/12, 46.22 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  155. Třešť - Šiškobraní, 24. 08. 2013

  156. AGILITY, Aron: 15/27, 45.05 s, 33.05 tr. b., 3.44 m/s

  157. JUMPING, Aron: Diskvalifikován

  158. LA1, Aron: 7/15, 29.03 s, 30.0 tr. b., 4.93 m/s

  159. Hodonín - Letní hodonínská tlapka, 27. 07. 2013

  160. Agility, Aron: Diskvalifikován

  161. Jumping, Aron: Diskvalifikován

  162. LA1, Aron: Diskvalifikován