Cz En

Jumping 1 - Large

  1. Datum: 02. 11. 2019
  2. Závod: Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník
  3. Rozhodčí: Obrusníková, Aneta (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 69.0 s
  7. Délka: 171.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.89 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 31.13 5.49 V V
2 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan 0 0 0.0 0.0 31.76 5.38 V V
3 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 0 0 0.0 0.0 33.99 5.03 V V
4 087116 Hana Veselá Endy 0 0 0.0 0.0 40.65 4.21 V V
5 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 1 0 0.0 5.0 30.36 5.63 V V
6 007619 Michaela Kozáková Baucis Regina Canum 1 0 0.0 5.0 32.69 5.23 V V
7 014318 Tereza Holá Arrakis ex Sortis 1 0 0.0 5.0 34.23 5.0 V V
8 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin 1 0 0.0 5.0 34.26 4.99 V V
9 003316 Michal Kotek Duramman Fitmin 1 0 0.0 5.0 37.07 4.61 V V
10 065417 Tereza Holá Hananiel The Guardians of Albion 1 0 0.0 5.0 39.06 4.38 V V
11 069615 Soňa Hendrychová Dora Allegro Assai 1 0 0.0 5.0 41.4 4.13 V V
12 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 2 0 0.0 10.0 31.98 5.35 VD VD
13 084712 Denisa Křížová Canny Crusty Devil of Highland 2 0 0.0 10.0 32.51 5.26 VD VD
14 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin 1 1 0.0 10.0 33.26 5.14 VD VD
15 008018 Renata Kubecová Valentina Of Dreams Aknel Top 2 0 0.0 10.0 34.72 4.93 VD VD
16 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra 1 1 0.0 10.0 37.64 4.54 VD VD
17 067518 Lucie Štiborová Sunshine of my Heart Tennant 1 1 0.0 10.0 41.9 4.08 VD VD
18 018018 Sára Tupá Bella 0 2 0.0 10.0 43.1 3.97 VD VD
19 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 2 1 0.0 15.0 35.07 4.88 VD VD
20 084317 Iveta Dobiášová Quip Gulden Land 3 0 0.0 15.0 39.51 4.33 VD VD
DIS 066419 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Leszek Kalisz Pink Panther Na Przyklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040218 Kateřina Ježová Dean Tora Mei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035019 Eva Bártová Even More Fun Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045718 Vojtěch Jirsa Cato Nell's D.A. DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071017 Zuzana Novotná Drum'n'Bass Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075017 Alena Semelová Quiet Shepherd Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Leszek Kalisz Cherry Killing Machine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO