Cz En

084712

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Denisa Křížová, Klub agility Třešť

    Člen KA

Pes

  1. Canny Crusty Devil of Highland, Australská kelpie

Výsledky

  1. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  2. Agility L: 5/12, 41.18 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  3. Jumping L: Diskvalifikován

  4. Zkouška LA3: 4/5, 46.03 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  5. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  6. Jumping 1: 29/53, 41.11 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  7. Jumping 2: 14/53, 38.78 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  8. Jumping 3: 33/52, 39.81 s, 20.0 tr. b., 4.85 m/s

  9. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  10. Druhá LA3: Diskvalifikován

  11. První LA3: 3/4, 41.95 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  12. Třetí LA3: 2/4, 44.44 s, 6.44 tr. b., 3.92 m/s

  13. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  14. Agility L neděle : 7/14, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  15. Agility L sobota: 5/15, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  16. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  17. Jumping L sobota: 7/15, 36.57 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  18. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  19. Zkouška LA3 sobota: 1/2, 42.53 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  20. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  21. 1. Zkouška LA3: 1/4, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  22. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  23. Střítež u Třebíče - Halové dvojzkoušky Třebíč, 26. 01. 2020

  24. 1. Zkouška LA3: 1/6, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  25. 2. Zkouška LA3: 2/6, 34.41 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  26. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  27. Agility LA sobota: 12/40, 48.0 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  28. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  29. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  30. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  31. ZkA. LA3 I.: 3/16, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  32. ZkA. LA3 II.: 9/16, 37.9 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  33. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  34. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  35. Jumping 1 - Large: 13/37, 32.51 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  36. Jumping 2 - Large: 14/37, 31.57 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  37. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  38. Zkouška LA3 - druhá: 6/9, 45.49 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  39. Zkouška LA3 - první: 3/9, 46.24 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  40. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  41. Agility: Diskvalifikován

  42. Jumping: 2/18, 25.34 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  43. Zkouška A3: Diskvalifikován

  44. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  45. Jumping 1: 26/63, 32.84 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  46. Jumping 2: Diskvalifikován

  47. Jumping 3: Diskvalifikován

  48. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  49. A3L nedělě: 2/8, 42.05 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  50. A3L sobota: Diskvalifikován

  51. Agility neděle: 7/19, 44.29 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  52. Agility sobota: 2/22, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  53. Jumping nedělě: 6/20, 35.86 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  54. Jumping sobota: 8/21, 39.41 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  55. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  56. Jumping 1: 1/19, 30.65 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  57. JUMPING 2: Diskvalifikován

  58. JUMPING 3 : Diskvalifikován

  59. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  60. AGILITY: Diskvalifikován

  61. JUMPING: Diskvalifikován

  62. LA3: 10/15, 51.07 s, 25.0 tr. b., 4.11 m/s

  63. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 19. 04. 2019

  64. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška LA3: 5/13, 32.36 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  66. 3. Zkouška LA3: 5/13, 39.26 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  67. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  68. 1. Jumping L: 18/36, 32.02 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  69. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  70. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  71. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  72. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  73. Jumping 1: Diskvalifikován

  74. Jumping 2: 14/52, 28.66 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  75. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  76. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  77. Jumping 1: Diskvalifikován

  78. Jumping 2: Diskvalifikován

  79. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  80. LA3 - druhá: 3/9, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  81. LA3 - první: 3/9, 48.3 s, 7.3 tr. b., 4.02 m/s

  82. LA3 - třetí: Diskvalifikován

  83. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  84. AGILITY: Diskvalifikován

  85. JUMPING: 7/21, 33.09 s, 11.09 tr. b., 4.02 m/s

  86. LA3: Diskvalifikován

  87. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  88. JUMPING: 10/22, 31.84 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  89. Jumping II: Diskvalifikován

  90. Ztřeštěnec: Diskvalifikován

  91. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  92. AGILITY: 6/19, 37.15 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  93. AGILITY: Diskvalifikován

  94. JUMPING: 9/19, 29.86 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  95. JUMPING: Diskvalifikován

  96. LA2: 1/2, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  97. LA2: Diskvalifikován

  98. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  99. LA I: Diskvalifikován

  100. LA II: Diskvalifikován

  101. LA III: 2/6, 48.85 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  102. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  103. Agility LA: Diskvalifikován

  104. Jumping LA: 12/27, 41.8 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  105. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  106. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  107. Agility L: Diskvalifikován

  108. Jumping L: Diskvalifikován

  109. Zkouška LA2: 2/9, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  110. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  111. 1. Jumping L: 6/40, 24.25 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  112. 2. Jumping L: 19/40, 30.65 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  113. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  114. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  115. AGILITY: Diskvalifikován

  116. JUMPING: Diskvalifikován

  117. LA2: 1/5, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  118. Třešť - Poslední prázdninový skok, 26. 08. 2017

  119. AGILITY: Diskvalifikován

  120. JUMPING: 7/22, 31.17 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  121. LA2: 5/8, 36.84 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  122. TUNELIÁDA LARGE: 16/21, 28.89 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  123. Třešť - Šiškobraní, 19. 08. 2017

  124. AGILITY: Diskvalifikován

  125. JUMPING: 4/23, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  126. LA2: Diskvalifikován

  127. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  128. Agility open L: 16/45, 41.96 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  129. Jump I. L: Diskvalifikován

  130. ZkA. So LA2: 8/25, 42.55 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  131. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  132. 1. Jumping LA: Diskvalifikován

  133. "2. Jump L ""Skokan""": Diskvalifikován

  134. 3. Jumping LA: Diskvalifikován

  135. Sedlec u Mikulova - Specific summer AGI CUP 2017, 01. 07. 2017

  136. I. Agility L: Diskvalifikován

  137. ll. Agility L: Diskvalifikován

  138. Zk LA2: 1/11, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  139. Třešť - Ztřeštěnec, 24. 06. 2017

  140. AGILITY: 1/19, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  141. JUMPING: 7/19, 32.3 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  142. Speciální: Diskvalifikován

  143. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  144. AGILITY: 16/22, 38.64 s, 25.0 tr. b., 4.66 m/s

  145. AGILITY: Diskvalifikován

  146. JUMPING: 7/22, 40.26 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  147. JUMPING: Diskvalifikován

  148. LA2: Diskvalifikován

  149. LA2: Diskvalifikován

  150. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  151. LA I: Diskvalifikován

  152. LA II: Diskvalifikován

  153. LA III: Diskvalifikován

  154. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  155. AGILITY: Diskvalifikován

  156. JUMPING: Diskvalifikován

  157. LA2: 2/10, 34.65 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  158. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  159. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  160. Heroutice, 2. běh: 2/19, 35.22 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  161. Heroutice, 3. běh: 5/19, 34.18 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  162. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  163. 1. zkouška LA2: 3/16, 40.78 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  164. 2. zkouška LA2: 8/16, 40.19 s, 20.0 tr. b., 4.75 m/s

  165. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  166. České Budějovice - Podzimní trojzkoušky, 25. 09. 2016

  167. LA2 - 1. zkouška LA2: 3/19, 32.35 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  168. LA2 - 2. zkouška LA2: 2/19, 31.84 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  169. LA2 - 3. zkouška LA2: 5/19, 36.53 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  170. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  171. AGILITY: 11/23, 38.24 s, 10.24 tr. b., 3.79 m/s

  172. JUMPING: 2/22, 30.23 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  173. LA2: Diskvalifikován

  174. Třešť - Poslední prázdninový skok, 27. 08. 2016

  175. Agility : Diskvalifikován

  176. Jumping : 4/30, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  177. Zkouška LA2: 1/8, 40.87 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  178. Třešť - Šiškobraní, 20. 08. 2016

  179. Agility: Diskvalifikován

  180. Jumping: Diskvalifikován

  181. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  182. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  183. 1. Zk LA2: 1/13, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  184. 2. Zk LA2: 2/13, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  185. 3. Zk LA2: 5/13, 35.03 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  186. 4. Zk LA2: Diskvalifikován

  187. Sedlec u Mikulova - Specific Jumpiáda 2016, 26. 06. 2016

  188. I. Jumping L: 16/20, 37.92 s, 20.0 tr. b., 3.85 m/s

  189. Il. Jumping L: Diskvalifikován

  190. Sedlec u Mikulova - Specific Summer JUMPING cup 2016, 25. 06. 2016

  191. I. Jumping L: 10/22, 38.16 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  192. lI. Jumping L: Diskvalifikován

  193. lll. Jumping L: Diskvalifikován

  194. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  195. Agility: Diskvalifikován

  196. Jumping: 2/18, 29.49 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  197. Třešť - Fitmin K.A.T. cup, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  198. AGILITY ne: Diskvalifikován

  199. AGILITY so: Diskvalifikován

  200. JUMPING ne: Diskvalifikován

  201. JUMPING so: 14/22, 41.17 s, 29.17 tr. b., 3.59 m/s

  202. LA2: 5/10, 35.79 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  203. LA2: 5/11, 31.34 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  204. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  205. LA2 I.: 6/17, 33.45 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  206. LA2 II.: Diskvalifikován

  207. LA2 III.: Diskvalifikován

  208. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  209. AGILITY: Diskvalifikován

  210. JUMPING: 8/23, 38.4 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  211. LA2: 4/9, 36.17 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  212. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  213. AGILITY: Diskvalifikován

  214. JUMPING: Diskvalifikován

  215. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  216. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 19. 09. 2015

  217. Agility L: Diskvalifikován

  218. Jumping L: Diskvalifikován

  219. Zk LA2: Diskvalifikován

  220. Třešť - Šiškobraní, 22. 08. 2015

  221. Agility: 9/25, 44.4 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  222. Jumping: Diskvalifikován

  223. LA2: Diskvalifikován

  224. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Královské tlapkování 2015, 28. 06. 2015

  225. Agility L: 14/21, 47.15 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  226. Jumping L: Diskvalifikován

  227. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup II, 27. 06. 2015

  228. Agility L: Diskvalifikován

  229. Jumping L: Diskvalifikován

  230. Zk: Diskvalifikován

  231. Třešť - K.A.T. cup, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  232. AGILITY: Diskvalifikován

  233. AGILITY: Diskvalifikován

  234. JUMPING: Diskvalifikován

  235. JUMPING: Diskvalifikován

  236. LA2: 8/14, 41.8 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  237. LA2: Diskvalifikován

  238. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 30. 05. 2015

  239. AGILITY: 11/17, 44.43 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  240. JUMPING: Diskvalifikován

  241. LA1: Diskvalifikován

  242. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  243. JUMPING: Diskvalifikován

  244. LA1: Diskvalifikován

  245. ŠTAFETA LARGE: 32/50, 64.11 s, 50.0 tr. b., 3.12 m/s

  246. Třebíč - Velikonoční beránek, 06. 04. 2015

  247. AGILITY: 12/37, 47.59 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  248. JUMPING: Diskvalifikován

  249. LA1: 10/14, 43.16 s, 25.0 tr. b., 3.66 m/s

  250. Neveklov - Heroutice - 36. Dvojzkoušky + 1, 14. 02. 2015

  251. Heroutice, 1. běh: 10/22, 24.32 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  252. Heroutice, 2. běh: 5/22, 29.85 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  253. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  254. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  255. Heroutice, 1. běh: 2/16, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  256. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  257. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  258. Třebíč - Podzimky-dvojzkoušky, 27. 09. 2014

  259. Zkouška LA1 - I.: 3/20, 34.65 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  260. Zkouška LA1 - II.: 10/20, 42.03 s, 20.0 tr. b., 3.83 m/s

  261. Zkouška LA1 - III.: 4/18, 40.66 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  262. Zátaví u Písku - II. NAGIT CUP, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  263. Agility L: Diskvalifikován

  264. Agility L: Diskvalifikován

  265. Jumping L: Diskvalifikován

  266. Jumping L: Diskvalifikován

  267. Zkouška LA1: 4/11, 43.14 s, 18.14 tr. b., 3.25 m/s

  268. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  269. Březník (u Náměště nad Oslavou) - Lamberk - dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  270. 1. LA1: Diskvalifikován

  271. 2. LA1: 2/9, 31.17 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  272. Třešť - Šiškobraní, 23. 08. 2014

  273. AGILITY: 16/27, 42.67 s, 20.0 tr. b., 4.05 m/s

  274. Hra: Diskvalifikován

  275. JUMPING: Diskvalifikován

  276. LA1: Diskvalifikován

  277. Třešť - Memorial papillona Ričiho, 02. 08. 2014

  278. AGILITY: Diskvalifikován

  279. JUMPING: Diskvalifikován

  280. Papillon jump: 14/20, 26.96 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  281. Jihlava - Pohár Vysočiny, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  282. AGILITY: Diskvalifikován

  283. AGILITY: Diskvalifikován

  284. JUMPING: Diskvalifikován

  285. JUMPING: Diskvalifikován

  286. LA1: Diskvalifikován

  287. LA1: Diskvalifikován

  288. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 28. 06. 2014

  289. LA1- 1.: 8/15, 29.83 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  290. LA1- 2.: 11/15, 37.25 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  291. Třešť - K.A.T. cup, 31. 05. 2014 - 01. 06. 2014

  292. AGILITY: Diskvalifikován

  293. AGILITY: Diskvalifikován

  294. JUMPING: Diskvalifikován

  295. JUMPING: Diskvalifikován

  296. LA1: 4/9, 36.98 s, 15.0 tr. b., 3.79 m/s

  297. LA1: Diskvalifikován

  298. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 08. 05. 2014

  299. zkouška LA 1: 4/18, 43.95 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  300. zkouška LA 1: Diskvalifikován

  301. Třebíč - Velikonoční beránek, 21. 04. 2014

  302. AGILITY: Diskvalifikován

  303. JUMPING: Diskvalifikován

  304. LA1: Diskvalifikován

  305. Třebíč - Podzimky-dvojzkoušky, 21. 09. 2013

  306. LA1-I: Diskvalifikován

  307. LA1-II: Diskvalifikován

  308. Kácov - Kácovský „Tuplák 2“ - 3 x zkouška, 07. 09. 2013

  309. Zkouška 1 LA1: 5/16, 31.43 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  310. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  311. Zkouška 3 LA1: 1/16, 28.44 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  312. Třešť - Šiškobraní, 24. 08. 2013

  313. AGILITY: Diskvalifikován

  314. JUMPING: Diskvalifikován

  315. LA1: Diskvalifikován

  316. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2013

  317. Agility: Diskvalifikován

  318. Jumping: Diskvalifikován

  319. LA1: Diskvalifikován

  320. Třešť - K.A.T. cup, 08. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  321. AGILITY: 11/19, 69.0 s, 41.0 tr. b., 2.41 m/s

  322. AGILITY: Diskvalifikován

  323. JUMPING: Diskvalifikován

  324. JUMPING: Diskvalifikován

  325. LA1: Diskvalifikován

  326. LA1: Diskvalifikován

  327. Brno - 2x zkoušky agility II - 2013, 14. 04. 2013

  328. LA1 II LA1: Diskvalifikován

  329. LA1 I LA1: Diskvalifikován