Cz En

Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 15. 04. 2020 v 18:15.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 20003
  2. Datum: 16. 05. 2020
  3. Terén: tráva
  4. Uvnitř: Ne
  5. Třídy: Zkoušky agility, Jumping, Agility
  6. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
    Tieber, Wolfgang (AT)
  7. Stránky: http://www.agilitytrebic.cz
  8. Propozice: http://www.agilitytrebic.cz
  9. Zodpovědná osoba: Věra Janatová
  10. Upřesnění místa: Třebíč, Sportovní ul.
  11. GPS: 49.2147869, 15.8795516

Kontakt

Věra Janatová, tel. 731 475 048, vjanatova@email.cz

Poznámka

Moravský pohár kníračů se NEKONÁ ! (chyba názvu).

Sebou je nutné vzít vodu. Na cvičáku není k dispozici.

Statistika přihlášených

16. 05. 2020
A1 A2 A3 V Celkem
XS 1 2 1 0 4
S 1 3 0 0 4
M 1 0 3 0 4
ML 0 0 0 0 0
L 2 3 1 0 6
Celkem 6 8 5 0 19
91 volných míst

Přihlášky

Člen KA
082619 A1 Věra Molcarová Jet Pilot Osudové setkání
Člen KA
027017 LA1 Miroslava Jourová Helga z Prodašic
Člen KA
000520 LA1 Veronika Říhová Cloud in the Sky Neverending Force
Člen KA
000117 LA2 Věra Janatová Rony
Člen KA
024218 LA2 Simona Šišková B Bandit Gulden Land
Člen KA
075818 LA2 Pavla Šrámková Azure Sugar Bars Daikira Aussies
Člen KA
047317 LA3 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu
Člen KA
004318 MA1 Miroslav Prokop Trixi Stříbrné doly
Člen KA
090114 MA3 Jana Konečná Charisma z Karpatských strání
Člen KA
002911 MA3 Věra Molcarová Bodie z Otvovické skály
Člen KA
039014 MA3 Ivana Čapková Angel Jack Zahrada dětí
Člen KA
084718 SA1 Božena Kusá Wictoria Kalis z Třeště
Člen KA
017917 SA2 Božena Kusá Terra-Cotta Kalis z Třeště
Člen KA
005919 SA2 Milan Paseka Blu Mysterious Love
064215 SA2 Eva Pyroutková Conny Olešnická hvězdička
Člen KA
052912 XSA1 Věra Molcarová Cheetah
Člen KA
019015 XSA2 Věra Molcarová Cliff Alsior
Člen KA
052812 XSA2 Miroslav Prokop Gera
Člen KA
016916 XSA3 Simona Šišková Amanda Hanaiva

Nepotvrzené přihlášky (21)

021520 A1 Hedvika Henlínová Gitanka
Člen KA
014717 LA1 Jana Fuksová Grizly Ayky
Člen KA
039719 LA1 Hana Hrdličková Amishka z Baštova dvora
Člen KA
006818 LA1 Stanislav Nehyba Ederton Erby Bashmar
Člen KA
045718 LA2 Vojtěch Jirsa Cato Nell's D.A.
Člen KA
070118 LA2 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink
Člen KA
013616 LA2 Simona Švestková Umabell Nadina-Sis
Člen KA
084712 LA3 Denisa Křížová Canny Crusty Devil of Highland
Člen KA
052718 MA2 Blanka Pelikánová Filip
Člen KA
010715 MA3 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále
041313 MLA2 Kateřina Davidová Tracy
Člen KA
010212 MLA3 Jana Fuksová Caramba de la Katemy
Člen KA
028819 SA1 Iva Křivánková Míša
Člen KA
010116 SA2 Lucie Drábková Kissimmee Balader
Člen KA
004017 SA2 Hana Hrdličková Brigitte Lék na duši
Člen KA
040916 SA2 Sandra Muroňová Edudant
Člen KA
064913 SA3 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda
Člen KA
089412 SV Marta Kozáková Baghira z Karolínčina království
048019 XSA1 Stanislava Nečasová Petit Polly Francouzská lilie
Člen KA
068416 XSA2 Marta Kozáková Berenika z Kamenické tvrze
Člen KA
078216 XSA3 Petra Nečásková Bentley Meskalin