Cz En

075017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alena Semelová

    Člen KA

Pes

  1. Quiet Shepherd Tennant, Border kolie

Výsledky

  1. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  2. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  5. Zk. 1: Diskvalifikován

  6. Zk. 2: Diskvalifikován

  7. Zk. 3: 6/12, 46.08 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  8. Rohatec - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  9. 1.zkouška LA2: 1/9, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  10. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  11. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  12. Jumping I: Diskvalifikován

  13. Jumping II: 4/18, 45.35 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  14. Jumping III: Diskvalifikován

  15. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  16. 1. Zkouška L A2: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška L A2: Diskvalifikován

  18. 3. Zkouška L A2: 3/7, 36.86 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  19. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  20. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. 3. Zkouška LA2: 2/12, 45.07 s, 0.07 tr. b., 3.86 m/s

  23. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  24. 1. zkouška: Diskvalifikován

  25. 2. zkouška: Diskvalifikován

  26. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  27. Agility Open: Diskvalifikován

  28. Agility Trial: 2/10, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  29. Jumping Open: Diskvalifikován

  30. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  31. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  32. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  33. 3. Zkouška LA2: 3/8, 43.83 s, 20.0 tr. b., 4.06 m/s

  34. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  35. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  36. 2. Zkouška LA2: 11/17, 48.53 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  37. 3. Zkouška LA2: 8/16, 45.9 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  38. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  39. Agility L: Diskvalifikován

  40. Jumping L: 6/20, 37.18 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  41. ZkouškaLA2: 3/8, 43.3 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  42. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  43. ZkA I: Diskvalifikován

  44. ZkA II: Diskvalifikován

  45. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  46. ZkA I: Diskvalifikován

  47. ZkA II: Diskvalifikován

  48. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  49. Trial I.: Diskvalifikován

  50. Trial II.: Diskvalifikován

  51. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  52. Zk Agility I: Diskvalifikován

  53. Zk Agility II: Diskvalifikován

  54. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  55. Agility L: 8/29, 53.09 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  56. Jumping L: Diskvalifikován

  57. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  58. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  59. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  60. 2. zkouška LA2: 2/13, 40.1 s, 5.1 tr. b., 3.39 m/s

  61. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  62. Zkouška I.: 3/13, 46.99 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  63. Zkouška II.: Diskvalifikován

  64. Zkouška III.: Diskvalifikován

  65. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  66. ZkA I: Diskvalifikován

  67. ZkA II: Diskvalifikován

  68. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  69. III. Zkouška: Diskvalifikován

  70. II: Zkouška: Diskvalifikován

  71. I. Zkouška : Diskvalifikován

  72. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  73. Czech Imp Jump Large: 9/35, 22.85 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  74. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  75. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  76. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  77. Jumping Open: Diskvalifikován

  78. ZkA I: Diskvalifikován

  79. ZkA II: Diskvalifikován

  80. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 22. 09. 2019

  81. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  82. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  83. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  84. Zkouška II. LA2: 3/15, 39.78 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  85. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  86. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  87. Jumping L: Diskvalifikován

  88. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  89. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  90. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  91. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  92. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  93. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  94. 1. zkouška: 2/22, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  95. 2. zkouška: Diskvalifikován

  96. 3. zkouška: Diskvalifikován

  97. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  98. Agility Trial I: Diskvalifikován

  99. Agility Trial II: Diskvalifikován

  100. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  101. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  102. 1. Zkouška LA1: 3/17, 31.88 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  103. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  104. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  105. Jumping So A1 L L: Diskvalifikován

  106. Zkouška Ne-1 LA1: Diskvalifikován

  107. Zkouška Ne-2 LA1: Diskvalifikován

  108. Zkouška So-1 LA1: Diskvalifikován

  109. Zkouška So-2 LA1: 5/7, 51.59 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  110. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  111. Agility Trial I: Diskvalifikován

  112. Agility Trial II: 5/14, 43.46 s, 15.0 tr. b., 3.75 m/s

  113. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  114. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  115. 2. zkouška LA1: 4/7, 41.55 s, 10.55 tr. b., 3.08 m/s

  116. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  117. TRIAL III. LA1: Diskvalifikován

  118. TRIAL II. LA1: 3/10, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  119. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  120. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  121. TRIAL II. LA1: 3/14, 42.91 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  122. TRIAL I. LA1: 3/14, 41.69 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  123. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  124. Agility Trial I: 8/11, 51.35 s, 33.35 tr. b., 2.55 m/s

  125. Agility Trial II: Diskvalifikován

  126. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  127. Agility Trial I: Diskvalifikován

  128. Agility Trial II: 7/12, 43.37 s, 15.0 tr. b., 3.8 m/s

  129. Jumping Open: Diskvalifikován

  130. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  131. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  132. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  133. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  134. Agility Trial I: 6/14, 30.95 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  135. Agility Trial II: Diskvalifikován

  136. Agility Trial III: Diskvalifikován

  137. Mikulov - Létající trojzkoušky s JK Animals, 03. 11. 2018

  138. Agility Trial I: 4/19, 34.96 s, 10.0 tr. b., 3.29 m/s

  139. Agility Trial II: Diskvalifikován

  140. Agility Trial III: Diskvalifikován

  141. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  142. TRIAL III. LA1: 6/15, 44.08 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  143. TRIAL II. LA1: 10/16, 54.24 s, 37.24 tr. b., 2.43 m/s

  144. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  145. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  146. Agility Trial I: 4/20, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  147. Agility Trial II: Diskvalifikován

  148. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  149. Agility Open: Diskvalifikován

  150. Agility Trial: Diskvalifikován

  151. Jumping Open: Diskvalifikován

  152. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  153. 1.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  154. 2.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  155. 3.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  156. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  157. Agility Open: Diskvalifikován

  158. Agility Trial: Diskvalifikován

  159. Jumping Open: Diskvalifikován

  160. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  161. 1. Zkouška LA1: 3/12, 30.35 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  162. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  163. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  164. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  165. 1.zkouška LA1: 5/26, 45.74 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  166. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  167. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  168. Agility Trial: Diskvalifikován

  169. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 24/34, 46.78 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  170. Žabákova cesta - Jumping Open: Diskvalifikován

  171. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  172. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  173. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  174. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  175. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  176. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  177. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  178. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  179. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  180. druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  181. první zkouška LA1: Diskvalifikován

  182. třetí zkouška LA1: Diskvalifikován

  183. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  184. Agility Open: 14/30, 46.3 s, 22.3 tr. b., 3.56 m/s

  185. Agility Trial: Diskvalifikován

  186. I Agility Trial: Diskvalifikován

  187. II Agility Trial: Diskvalifikován

  188. Jumping Open: Diskvalifikován

  189. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  190. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  191. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  192. 3. Zkouška LA1: 3/16, 48.19 s, 10.0 tr. b., 3.32 m/s