Cz En

065417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Holá, Agility Děčín

    Člen KA

Pes

  1. Hananiel The Guardians of Albion, Border kolie

Výsledky

  1. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 13. 12. 2020

  2. Zkouška LA3 I.: 6/7, 56.33 s, 20.33 tr. b., 3.41 m/s

  3. Zkouška LA3 II.: Diskvalifikován

  4. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  5. Czech Imp Jump Large: 8/23, 24.75 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  6. Jumping 1 - Large: 5/22, 44.13 s, 4.13 tr. b., 4.1 m/s

  7. Jumping 2 - Large: 7/23, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  8. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  9. Agility L: Diskvalifikován

  10. Jumping L: 9/25, 37.32 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  11. Zkouška A3 L: 7/11, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  12. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  13. Agility Individual: 49/106, 54.46 s, 9.46 tr. b., 3.91 m/s

  14. Agility Squads as Individual: 52/109, 47.38 s, 8.38 tr. b., 4.18 m/s

  15. Jumping Individual: 46/108, 43.93 s, 5.93 tr. b., 4.35 m/s

  16. Jumping Squads as Individual: 77/108, 63.7 s, 29.7 tr. b., 2.89 m/s

  17. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  18. agility open L: Diskvalifikován

  19. Jumping open L: 5/20, 40.66 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  20. Zkouška A3 L: 2/7, 46.19 s, 0.19 tr. b., 3.96 m/s

  21. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  22. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 15/48, 39.34 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  23. SOUTĚŽ DVOJIC: Diskvalifikován

  24. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 15/45, 46.64 s, 5.64 tr. b., 3.95 m/s

  25. SOUTĚŽ KLUBŮ: 21/48, 52.89 s, 25.0 tr. b., 3.91 m/s

  26. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 14/44, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  27. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  28. Agility LVT L: Diskvalifikován

  29. Jumping L: 6/23, 53.63 s, 22.63 tr. b., 3.75 m/s

  30. ZKOUŠKA LA3: 2/7, 49.84 s, 13.84 tr. b., 3.83 m/s

  31. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  32. agility open L: 1/10, 45.19 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  33. Jumping open L: Diskvalifikován

  34. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  35. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  36. Open AGI L: 5/20, 44.43 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  37. Open JUMP L: 4/20, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  38. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  39. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  40. I. agility L: 14/95, 50.46 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  41. II. agility L: Diskvalifikován

  42. II. jumping L: Diskvalifikován

  43. I. jumping L: 52/97, 45.33 s, 18.33 tr. b., 4.1 m/s

  44. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  45. Czech Imp Jump: 3/14, 24.59 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  46. Jumping 1: Diskvalifikován

  47. Jumping 2: Diskvalifikován

  48. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  49. A3 II L: 2/3, 60.02 s, 2.02 tr. b., 3.67 m/s

  50. A3 I L: Diskvalifikován

  51. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  52. Agility L: 7/24, 44.05 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  53. Jumping L: Diskvalifikován

  54. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  55. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  56. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  57. Jumping 1: 4/39, 39.65 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  58. Jumping 2: 7/39, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  59. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  60. A2 II L: Diskvalifikován

  61. A2 I L: 1/5, 44.56 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  62. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky agility, 10. 12. 2019

  63. 1. zkouška LA2: 1/7, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  64. 2. zkouška LA2: 1/7, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  65. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  66. Czech Imp Jump: 12/31, 23.51 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  67. Jumping 1: Diskvalifikován

  68. Jumping 2 : 8/31, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  69. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  70. A2 II L: Diskvalifikován

  71. A2 I L: 1/1, 44.17 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  72. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  73. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  74. Jumping 1 - Large: 10/37, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  75. Jumping 2 - Large: 10/37, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  76. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  77. Agility LA: Diskvalifikován

  78. Jumping LA: Diskvalifikován

  79. Zkouška LA2: 1/8, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  80. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  81. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  82. 2. Zkouška LA2: 3/5, 58.32 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  83. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  84. Agility L: 15/40, 51.08 s, 10.08 tr. b., 3.41 m/s

  85. Jumping L: 24/37, 43.45 s, 20.45 tr. b., 3.18 m/s

  86. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  87. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  88. 1.Zkouška LA2: 3/6, 40.76 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  89. 2.Zkouška LA2: 2/6, 46.25 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  90. Jumping LA2+LA3: 3/15, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  91. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  92. Agility LA: 7/32, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  93. Jumping LA: Diskvalifikován

  94. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  95. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  96. 1. Zkouška LA2: 5/10, 51.36 s, 16.36 tr. b., 3.41 m/s

  97. 2. Zkouška LA2: 6/10, 49.44 s, 14.44 tr. b., 3.52 m/s

  98. Junioři L: Diskvalifikován

  99. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  100. Agility: Diskvalifikován

  101. Jumping: Diskvalifikován

  102. Zkouška: Diskvalifikován

  103. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  104. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  105. Jumping 1: 28/52, 47.9 s, 11.9 tr. b., 3.44 m/s

  106. Jumping 2: 36/52, 41.8 s, 10.8 tr. b., 3.59 m/s

  107. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  108. 1. zkouška LA2: 2/6, 43.58 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  109. 2. zkouška LA2: 5/6, 47.51 s, 27.51 tr. b., 3.37 m/s

  110. Junioři L: Diskvalifikován

  111. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  112. Czech Imp Jump : 13/35, 21.08 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  113. Jumping 1: 10/35, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  114. Jumping 2: 23/35, 37.78 s, 14.78 tr. b., 3.79 m/s

  115. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  116. Agility L: Diskvalifikován

  117. Jumping L: Diskvalifikován

  118. Zkouška - LA2: 5/8, 53.7 s, 10.0 tr. b., 3.3 m/s

  119. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  120. Jumping L: Diskvalifikován

  121. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  122. Speed&Power hra L: 3/10, 14.1 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  123. Tunelovo-barelový běh L: 8/9, 33.92 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  124. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  125. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  126. Speed&Power hra L: Diskvalifikován

  127. Tunelovo-barelový běh L: 4/12, 31.75 s, 0.0 tr. b., 6.3 m/s

  128. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  129. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  130. Speed&Power hra L: Diskvalifikován

  131. Tunelovo-barelový běh L: 7/10, 29.66 s, 1.66 tr. b., 4.38 m/s

  132. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  133. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  134. Agility Trial: 4/8, 58.56 s, 23.56 tr. b., 3.16 m/s

  135. Jumping Trial: 2/7, 47.86 s, 9.86 tr. b., 3.84 m/s

  136. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  137. Agility 1: Diskvalifikován

  138. Agility 2: Diskvalifikován

  139. Agility 3: Diskvalifikován

  140. Jumping 1: 18/54, 39.82 s, 0.82 tr. b., 4.17 m/s

  141. Jumping 2: Diskvalifikován

  142. Jumping 3: Diskvalifikován

  143. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  144. Agility_: Diskvalifikován

  145. Jumping_: Diskvalifikován

  146. Zkouška - LA2: 4/20, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  147. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  148. Agility L: 18/51, 41.2 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  149. JUMPING L: Diskvalifikován

  150. Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  151. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  152. Agility L: 15/25, 62.45 s, 39.45 tr. b., 2.75 m/s

  153. Jumping L: Diskvalifikován

  154. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  155. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  156. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  157. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  158. Junioři L: 2/12, 40.04 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  159. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  160. Agility: 17/47, 49.42 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  161. Agility: Diskvalifikován

  162. Jumping: Diskvalifikován

  163. Jumping: Diskvalifikován

  164. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  165. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  166. 1. zkouška LA1: 1/12, 37.45 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  167. 2. zkouška LA1: 1/11, 37.05 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  168. Junioři L: 10/12, 48.67 s, 14.67 tr. b., 3.16 m/s

  169. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  170. Agility: Diskvalifikován

  171. Jumping: Diskvalifikován

  172. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  173. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  174. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  175. 2. zkouška LA1: 2/12, 43.41 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  176. Junioři L: 7/10, 37.76 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  177. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  178. Czech Imp Jump Large: 26/47, 22.64 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  179. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  180. Jumping 2 Large: 17/47, 41.91 s, 7.91 tr. b., 4.08 m/s

  181. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  182. Barelový a tunelový běh L: 13/35, 32.52 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  183. Zkouška LA1: 2/12, 37.94 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  184. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  185. Czech Imp Jump Large: 20/47, 25.68 s, 0.68 tr. b., 3.97 m/s

  186. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  187. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  188. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  189. 1. zkouška LA1: 6/14, 42.28 s, 14.28 tr. b., 3.17 m/s

  190. 2. zkouška LA1: 6/14, 39.42 s, 12.42 tr. b., 3.35 m/s

  191. Junioři L: 5/13, 45.74 s, 11.74 tr. b., 3.28 m/s

  192. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  193. Agility - hra Large: Diskvalifikován

  194. Agility SuperG - Basic Large: 7/10, 56.92 s, 25.92 tr. b., 2.57 m/s

  195. Jumping - hra Large: Diskvalifikován

  196. Jumping SuperG - Basic Large: Diskvalifikován

  197. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  198. Czech Imp Jump Large: 9/51, 25.87 s, 0.87 tr. b., 4.1 m/s

  199. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  200. Jumping 2 Large: 18/51, 43.12 s, 6.61 tr. b., 3.64 m/s

  201. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  202. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  203. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  204. Junioři L: 5/14, 48.61 s, 10.61 tr. b., 3.13 m/s