Cz En

SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM

  1. Datum: 23. 08. 2020
  2. Závod: Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 35.66 5.16
2 059415 Veronika Grešáková Ambiente 0 0 0.0 0.0 38.16 4.82
3 020717 Kristýna Stolcová Atractive Princess from Their Hearts 0 0 0.0 0.0 39.45 4.66
4 086918 Lenka Přádná Olly Odysee Hafkins 0 0 0.0 0.0 40.23 4.57
5 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 40.61 4.53
6 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 41.0 4.49
7 067517 Kateřina Tobiškova Amy 0 0 0.0 0.0 42.51 4.33
8 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins 0 0 0.0 0.0 43.56 4.22
9 079418 Ivan Pospíšil Mystic 0 0 0.61 0.61 46.61 3.95
10 014916 Zuzana Göselová Viktoria Gwen Aibara 1 0 0.0 5.0 37.43 4.92
11 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 1 0 0.0 5.0 37.5 4.91
12 007717 Martina Wasserbauerová Bubble of Hapiness Lovelenia 1 0 0.0 5.0 37.62 4.89
13 024617 Romana Košťálová Rookie Stalk Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 39.97 4.6
14 035019 Eva Nadrchalová Even More Fun Hardy Origin 0 1 0.0 5.0 42.36 4.34
15 065417 Tereza Holá Hananiel The Guardians of Albion 0 1 0.64 5.64 46.64 3.95
16 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant 2 0 0.0 10.0 33.82 5.44
17 047115 Iveta Svatá Dazzling Flash of Silent Storm 2 0 0.0 10.0 36.87 4.99
18 012717 Miroslav Grim Foxy z Chotyně 2 0 0.0 10.0 39.6 4.65
19 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 0 2 0.0 10.0 41.34 4.45
20 076016 Eliška Rypová Meggie 0 2 6.81 16.81 52.81 3.48
21 017416 Aneta Pechoušková Erin Ferenčík 1 2 3.59 18.59 49.59 3.71
22 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai 3 1 0.0 20.0 40.9 4.5
23 004119 Vanessa Vaníčková Lady Anabell 2 2 9.41 29.41 55.41 3.32
DIS 073916 Iveta Mihulová Achilles Atilla Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009120 Kateřina Ošmerová Quickie Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058919 Eva Šoršová Páya Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027817 Růžena Hronová Kelly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007820 Veronika Veselá Bandicoot Quick Dash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014217 Soňa Benešová Best Wishes Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061217 Martina Binarová Angel Flies In Extreme speed DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038420 Aneta Pechoušková Aina De Bumerin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039720 Stella Polášková Bentley Arlet Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038620 Jana Křečková Fleck in Black Sunny Funny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085317 Eliška Rypová Belle Poule Nejaknyt Empire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014318 Tereza Holá Arrakis ex Sortis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003218 Dana Beitlová Elsa Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031014 Iveta Mihulová Iris z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020814 Tereza Svobodová Eireen Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020416 Veronika Huková Jamie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047215 Klára Havlíčková Doors Danitty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077016 Iveta Ouředníčková Bady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS