Cz En

Jumping L

  1. Datum: 31. 10. 2021
  2. Závod: Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 083418 Irena Kochová A3Ch Bzuk Edward Plush Berry 0 0 0.0 0.0 37.13 5.93 V V
2 012921 Irena Kochová Mystical Vip 0 0 0.0 0.0 38.19 5.76 V V
3 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 39.12 5.62 V V
4 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja 0 0 0.0 0.0 40.41 5.44 V V
5 058219 Michaela Zátková Brie Black Dragonbeard 0 0 0.0 0.0 43.68 5.04 V V
6 065417 Tereza Holá Hananiel The Guardians of Albion 0 0 0.0 0.0 46.03 4.78 V V
7 023121 Veronika Šafránková Genesis z Konické skály 0 0 0.0 0.0 52.22 4.21 V V
8 001319 Eva Linková Call me Doyle from Valachian Highlands 0 1 0.0 5.0 41.78 5.27 V V
9 042718 Jitka Liznová Arwen Ginger Jump 1 0 0.0 5.0 42.7 5.15 V V
10 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel 0 1 0.0 5.0 43.03 5.11 V V
11 003519 Alena Rybová Croft Lara Rebell Represent 2 0 0.0 10.0 37.82 5.82 VD VD
12 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 2 0 0.0 10.0 38.89 5.66 VD VD
13 047317 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu 1 1 0.0 10.0 40.84 5.39 VD VD
14 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 2 0 0.0 10.0 41.35 5.32 VD VD
15 041619 Ilona Liebichová Akil Drogo Rascabes 1 1 0.0 10.0 42.53 5.17 VD VD
16 036016 Pavlína Zitová A3Ch Arberry von Morseli 2 0 0.0 10.0 45.11 4.88 VD VD
17 013214 Petra Vyplelová A3Ch Hugg Astra 2 0 0.0 10.0 45.36 4.85 VD VD
18 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah 3 0 0.0 15.0 39.6 5.56 VD VD
19 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 3 0 0.0 15.0 40.19 5.47 VD VD
DIS 077020 Aneta Řeháková Drive Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060018 Zuzana Vodičková Frodo Baggins Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027520 Roman Linka Darwin Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030220 Kateřina Pospíšilová Live DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031916 Monika Bystrianská A3Ch Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041321 Sabina Šťastná Rock It Be Different DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074618 Eva Neumannová Easy Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO