Cz En

047317

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Řeháková, Brandýs nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Berezi Z Nefritu, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  2. 1 Zkouška LA3: 4/11, 41.75 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  3. 2 Zkouška LA3: 4/11, 45.81 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  4. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  5. 1.zkouška LA3: 2/10, 41.15 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  6. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  7. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  8. 1. Zkouška LA3: 6/13, 47.48 s, 12.48 tr. b., 4.0 m/s

  9. 2. Zkouška LA3: 1/15, 40.83 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  10. 3. Zkouška LA3: 3/14, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  11. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  12. 1. Agility L Junioři: 4/20, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  13. 2. Agility L Junioři: 10/20, 41.66 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  14. 3. Jumping L Junioři: 4/20, 31.01 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  15. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  16. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška LA3: 3/9, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  18. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  19. 1. běh LA3: 5/13, 42.02 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  20. 2. běh LA3: 9/13, 50.49 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  21. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  22. Jumping: 4/33, 28.74 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  23. Zkouška 1: Diskvalifikován

  24. Zkouška 2: 2/15, 51.44 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  25. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  26. Agility J Individual: Diskvalifikován

  27. Agility Squads: 24/61, 40.21 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  28. Jumping J Individual: 20/51, 39.27 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  29. Jumping Squads: 1/61, 36.44 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  30. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  31. Finále Agility: 3/24, 36.59 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  32. Jumping 1: 18/53, 36.69 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  33. Jumping 2: 20/53, 35.81 s, 5.0 tr. b., 6.14 m/s

  34. Jumping 3: 4/52, 31.55 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  35. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  36. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  37. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  38. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  39. 1. zkouška: 1/7, 41.0 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  40. 2. zkouška: Diskvalifikován

  41. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  42. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  43. 2.Zkouška: Diskvalifikován

  44. Jumping: 1/38, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  45. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  46. 1.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  47. 2.Zkouška LA3: 1/14, 38.75 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  48. Jumping L: 5/30, 30.96 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  49. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  50. Agility L: Diskvalifikován

  51. Jumping L: 4/25, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  52. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  53. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  54. Agility D: 4/14, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  55. Agility Squads as Individual: 2/63, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  56. Jumping D: 4/14, 35.07 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  57. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  58. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  59. Agility Open: 21/125, 40.71 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  60. Agility Squads as Individual: 40/137, 46.78 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  61. Jumping Open: 58/136, 40.98 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  62. Jumping Squads as Individual: 47/138, 40.91 s, 8.91 tr. b., 4.08 m/s

  63. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  64. Jelenův Jumping L: 3/25, 27.91 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  65. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  66. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  67. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  68. Ne. - Agility II. L: 15/105, 38.9 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  69. Ne. - Jumping II. L: 40/96, 35.23 s, 15.0 tr. b., 5.62 m/s

  70. So. - Agility I. L: 8/105, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  71. So. - Jumping I. L: 29/107, 40.07 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  72. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  73. LA3: 1/13, 39.9 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  74. LA3-2: 5/13, 36.59 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  75. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  76. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  77. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  78. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  79. 1. běh LA3: 8/18, 38.57 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  80. 2. běh LA3: 3/18, 34.46 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  81. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  82. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  83. Zkouška I. LA3: 1/17, 44.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  84. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  85. AGILITY L: 6/41, 40.87 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  86. JUMPING L: 5/41, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  87. ZKOUŠKA LA3: 4/13, 45.44 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  88. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  89. D Agility IV: 1/7, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  90. D Agility V: 3/7, 40.48 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  91. D Agility VI: Diskvalifikován

  92. D Jumping III: 1/7, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  93. D Jumping IV: 4/7, 30.22 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  94. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  95. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  96. TRIAL I. LA2: 7/18, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  97. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  98. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  99. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  100. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  101. LA2 I.: 2/17, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  102. LA2 II.: 2/17, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  103. LA2 III.: 7/17, 33.81 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  104. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  105. D Agility I: Diskvalifikován

  106. D Agility II: 3/8, 40.66 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  107. D Agility III: 1/8, 43.18 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  108. D Jumping I: Diskvalifikován

  109. D Jumping II: 1/8, 30.26 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  110. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  111. Horní Počernice, 1. běh: 1/13, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  112. Horní Počernice, 2. běh: 8/13, 39.01 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  113. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  114. 1.ZK LA2: 2/17, 48.76 s, 7.76 tr. b., 3.59 m/s

  115. 2.ZK LA2: 2/17, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  116. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  117. Druhý běh LA2: 1/9, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  118. První běh LA2: 1/9, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  119. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  120. AGILITY L: 1/31, 39.14 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  121. JUMPING L: Diskvalifikován

  122. Zkoušky LA2: 1/8, 33.65 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  123. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  124. Agility open L: 1/32, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  125. Jumping open L: 1/32, 26.03 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  126. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  127. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  128. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  129. D Agility: 2/26, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  130. D Hra: 3/25, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  131. D Jumping: Diskvalifikován

  132. JUMPING DRUZSTVA: 31/79, 35.2 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  133. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  134. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  135. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  136. 3. zkouška LA2: 9/12, 39.16 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  137. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  138. Druhý běh LA2: Diskvalifikován

  139. Jumping L: Diskvalifikován

  140. První běh LA2: 4/15, 32.34 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  141. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  142. 0: 4/15, 39.13 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  143. Okrouhlice, 1. běh: 5/14, 33.73 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  144. Okrouhlice, 2. běh: 4/15, 30.08 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  145. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  146. Agility D: Diskvalifikován

  147. Agility Squads: 16/76, 35.72 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  148. Hra D: 5/19, 31.61 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  149. Jumping D: Diskvalifikován

  150. Jumping Squads: Diskvalifikován

  151. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  152. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  153. Horní Počernice, 2. běh: 1/11, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  154. Horní Počernice, 3. běh: 2/11, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  155. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  156. A1 1. běh LA1: 3/12, 39.45 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  157. A1 2. běh LA1: 1/12, 31.74 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  158. A1 3. běh LA1: Diskvalifikován

  159. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  160. LA1/1 LA1: 4/14, 30.04 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  161. LA1/2 LA1: Diskvalifikován