Cz En

047317

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Řeháková, Brandýs nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Berezi Z Nefritu, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  2. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  3. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  4. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  5. LA2 I.: 2/17, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  6. LA2 II.: 2/17, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  7. LA2 III.: 7/17, 33.81 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  8. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  9. D Agility I: Diskvalifikován

  10. D Agility II: 3/8, 40.66 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  11. D Agility III: 1/8, 43.18 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  12. D Jumping I: Diskvalifikován

  13. D Jumping II: 1/8, 30.26 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  14. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  15. Horní Počernice, 1. běh: 1/13, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  16. Horní Počernice, 2. běh: 8/13, 39.01 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  17. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  18. 1.ZK LA2: 2/17, 48.76 s, 7.76 tr. b., 3.59 m/s

  19. 2.ZK LA2: 2/17, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  20. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  21. Druhý běh LA2: 1/9, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  22. První běh LA2: 1/9, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  23. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  24. AGILITY L: 1/31, 39.14 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  25. JUMPING L: Diskvalifikován

  26. Zkoušky LA2: 1/8, 33.65 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  27. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  28. Agility open L: 1/32, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  29. Jumping open L: 1/32, 26.03 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  30. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  31. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  32. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  33. D Agility: 2/26, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  34. D Hra: 3/25, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  35. D Jumping: Diskvalifikován

  36. JUMPING DRUZSTVA: 31/79, 35.2 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  37. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  38. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  39. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. 3. zkouška LA2: 9/12, 39.16 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  41. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  42. Druhý běh LA2: Diskvalifikován

  43. Jumping L: Diskvalifikován

  44. První běh LA2: 4/15, 32.34 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  45. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  46. 0: 4/15, 39.13 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  47. Okrouhlice, 1. běh: 5/14, 33.73 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  48. Okrouhlice, 2. běh: 4/15, 30.08 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  49. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  50. Agility D: Diskvalifikován

  51. Agility Squads: 16/76, 35.72 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  52. Hra D: 5/19, 31.61 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  53. Jumping D: Diskvalifikován

  54. Jumping Squads: Diskvalifikován

  55. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  56. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  57. Horní Počernice, 2. běh: 1/11, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  58. Horní Počernice, 3. běh: 2/11, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  59. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  60. A1 1. běh LA1: 3/12, 39.45 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  61. A1 2. běh LA1: 1/12, 31.74 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  62. A1 3. běh LA1: Diskvalifikován

  63. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  64. LA1/1 LA1: 4/14, 30.04 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  65. LA1/2 LA1: Diskvalifikován