Cz En

Jitka Liznová

  1. Číslo: 001730
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 31. 05. 2013
  5. Členem KA do: 31. 12. 2021
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 035007 (ML), Kesy

  2. 007810, Bestie

  3. 071011 (ML), Lunel

  4. 015015 (L), Anarchy World of Matrix

  5. 042718 (L), Arwen Ginger Jump

  6. 055520, Tasmanian Tanita Bariguard

Výsledky

  1. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  2. Neděle Jumping L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  3. Sobota Agility L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  4. Sobota Jumping L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  5. Sobota zkouška L A3, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  6. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  7. Jumping Open I, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  8. Jumping Open II, Arwen Ginger Jump: 9/29, 32.05 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  9. Jumping Open III, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  10. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  11. Agility L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  12. Jumping L, Arwen Ginger Jump: 2/30, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  13. Zkouška LA3, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  14. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  15. ZkA I, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  16. ZkA II, Arwen Ginger Jump: 3/11, 33.75 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  17. ZkA III, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  18. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  19. III. Zkouška, Arwen Ginger Jump: 1/9, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  20. II: Zkouška, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  21. I. Zkouška , Arwen Ginger Jump: 1/9, 29.94 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  22. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  23. Jumping Open, Arwen Ginger Jump: 10/26, 37.47 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  24. ZkA I, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  25. ZkA II, Arwen Ginger Jump: 1/10, 34.03 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  26. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  27. Agility družstev, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  28. Agility jednotlivci, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  29. Jumping družstev L, Arwen Ginger Jump: 6/69, 35.92 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  30. Jumping jednotlivců, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  31. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  32. A2 Large, Arwen Ginger Jump: 2/14, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  33. A2 Large, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  34. Agility Open Large, Arwen Ginger Jump: 1/32, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  35. Agility Open Large, Arwen Ginger Jump: 2/30, 38.27 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  36. Jumping Open Large, Arwen Ginger Jump: 4/31, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  37. Jumping Open Large, Arwen Ginger Jump: 5/29, 40.75 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  38. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  39. Agility Open, Arwen Ginger Jump: 24/125, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  40. Agility Squads as Individual, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  41. Jumping Open, Arwen Ginger Jump: 71/136, 44.32 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  42. Jumping Squads as Individual, Arwen Ginger Jump: 37/138, 34.24 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  43. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  44. 1. Zkouška LA2, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška LA2, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  46. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  47. Agility I, Arwen Ginger Jump: 12/85, 48.43 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  48. Agility II, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  49. Jumping I, Arwen Ginger Jump: 23/85, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  50. Jumping II, Arwen Ginger Jump: 10/84, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  51. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  52. 1. Zkouška LA2, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška LA2, Arwen Ginger Jump: 1/15, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  54. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  55. QA1 agility, Arwen Ginger Jump: 30/123, 45.03 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  56. QA2 agility, Arwen Ginger Jump: 68/120, 44.38 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  57. QA3 agility, Arwen Ginger Jump: 43/120, 41.04 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  58. QJ1 jumping, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  59. QJ2 jumping, Arwen Ginger Jump: 51/122, 34.35 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  60. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  61. Agility L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  62. Jumping L, Arwen Ginger Jump: 4/30, 27.1 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  63. Zkouška LA2, Arwen Ginger Jump: 2/9, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  64. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  65. Agility LA, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  66. Jumping LA, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  67. Zkouška LA2, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  68. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  69. Agility LA sobota, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  70. Finále LA neděle, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  71. Jumping LA neděle, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  72. Jumping LA sobota, Arwen Ginger Jump: 17/71, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  73. Zkoušky LA2 sobota, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  74. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  75. TRIAL III. LA2, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  76. TRIAL II. LA2, Arwen Ginger Jump: 2/8, 42.12 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  77. TRIAL I. LA2, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  78. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  79. Agility LA, Arwen Ginger Jump: 15/42, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  80. Jumping LA, Arwen Ginger Jump: 7/45, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  81. Zkouška LA2, Arwen Ginger Jump: 3/16, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  82. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  83. 1. Jumping L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  84. 2. Jumping L, Arwen Ginger Jump: 5/36, 44.85 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  85. 3. Jumping L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  86. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  87. TRIAL II. LA1, Arwen Ginger Jump: 1/14, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  88. TRIAL I. LA1, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  89. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  90. Agility LA, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  91. Jumping LA, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  92. Zkouška LA1, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  93. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  94. TRIAL II. LA1, Arwen Ginger Jump: 1/18, 44.87 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  95. TRIAL I. LA1, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  96. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  97. Agility Trial I, Arwen Ginger Jump: 2/14, 28.71 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  98. Agility Trial II, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  99. Agility Trial III, Arwen Ginger Jump: 1/14, 31.61 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  100. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  101. TRIAL III. LA1, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  102. TRIAL II. LA1, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  103. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  104. Agility neděle L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  105. Agility sobota L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  106. Jumping neděle L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  107. Jumping sobota L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  108. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  109. LA1 - druhá, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  110. LA1 - první, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  111. LA1 - třetí, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  112. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  113. QA4 agility, Lunel: Diskvalifikován

  114. QA5 agility, Lunel: 12/97, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  115. QA6 agility, Lunel: Diskvalifikován

  116. QJ4 jumping, Lunel: 22/98, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  117. QJ5 jumping, Lunel: 3/91, 34.93 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  118. QJ6 jumping, Lunel: 14/76, 38.91 s, 5.91 tr. b., 4.42 m/s

  119. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  120. QA1 agility, Lunel: 45/135, 42.77 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  121. QA2 agility, Lunel: Diskvalifikován

  122. QA3 agility, Lunel: Diskvalifikován

  123. QJ1 jumping, Lunel: 27/135, 32.04 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  124. QJ2 jumping, Lunel: 26/135, 32.75 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  125. QJ3 jumping, Lunel: 8/118, 34.31 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  126. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  127. 1. zkouška LA3, Lunel: Diskvalifikován

  128. 2. zkouška LA3, Lunel: Diskvalifikován

  129. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  130. Agility LA, Lunel: Diskvalifikován

  131. Jumping LA, Lunel: Diskvalifikován

  132. Zkouška LA3, Lunel: 5/23, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  133. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  134. Agility LA sobota, Lunel: 1/63, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  135. Jumping LA neděle, Lunel: Diskvalifikován

  136. Jumping LA sobota, Lunel: Diskvalifikován

  137. Velké finále LA neděle, Lunel: 3/35, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  138. Zkoušky LA3 neděle, Lunel: Diskvalifikován

  139. Zkoušky LA3 sobota, Lunel: Diskvalifikován

  140. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  141. Agility LA, Lunel: Diskvalifikován

  142. Jumping LA, Lunel: 23/42, 28.84 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  143. Zkouška LA3, Lunel: Diskvalifikován

  144. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  145. II. zkouška LA3, Lunel: Diskvalifikován

  146. I. zkouška LA3, Lunel: Diskvalifikován

  147. Jumping open L, Lunel: Diskvalifikován

  148. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  149. QA5 Agility, Lunel: 11/182, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  150. QA6 Agility, Lunel: 13/186, 35.9 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  151. QJ5 Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  152. QJ6 Jumping, Lunel: 3/182, 31.87 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  153. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  154. QA3 Agility, Lunel: 6/176, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  155. QA4 Agility, Lunel: 21/174, 34.62 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  156. QJ3 Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  157. QJ4 Jumping, Lunel: 33/174, 32.12 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  158. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  159. QA1 Agility, Lunel: 27/213, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  160. QA2 Agility, Lunel: 45/204, 48.25 s, 5.25 tr. b., 4.15 m/s

  161. QJ1 Jumping, Lunel: 6/213, 34.39 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  162. QJ2 Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  163. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  164. Agility LA sobota, Lunel: 2/67, 30.49 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  165. Jumping LA neděle, Lunel: 3/65, 29.6 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  166. Jumping LA sobota, Lunel: 15/66, 27.19 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  167. Velké finále LA neděle, Lunel: 2/33, 37.01 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  168. Zkoušky LA3 neděle, Lunel: 6/32, 36.1 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  169. Zkoušky LA3 sobota, Lunel: Diskvalifikován

  170. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  171. Jumping LA neděle, Lunel: Diskvalifikován

  172. Zkoušky LA3 neděle, Lunel: 2/28, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  173. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  174. Agility L - neděle L, Lunel: 1/42, 35.13 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  175. Agility L - sobota L, Lunel: Diskvalifikován

  176. Jumping L - neděle L, Lunel: Diskvalifikován

  177. Jumping L - sobota L, Lunel: 10/48, 33.17 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  178. LA2 - neděle LA2, Lunel: 1/17, 28.36 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  179. LA2 - sobota LA2, Lunel: 1/17, 34.48 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  180. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  181. Jumping neděle L, Lunel: Diskvalifikován

  182. Jumping sobota L, Lunel: Diskvalifikován

  183. Open agility sobota L, Lunel: Diskvalifikován

  184. Zkouška neděle LA2, Lunel: Diskvalifikován

  185. Zkouška sobota LA2, Lunel: Diskvalifikován

  186. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  187. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  188. Zkouška, Lunel: Diskvalifikován

  189. Zkouška II, Lunel: Diskvalifikován

  190. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  191. Agility Ne, Lunel: 16/140, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  192. Agility So, Lunel: 59/151, 44.65 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  193. Jumping Ne, Lunel: 34/133, 30.78 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  194. Jumping So, Lunel: 46/146, 44.83 s, 7.83 tr. b., 4.24 m/s

  195. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  196. Agility II Open, Lunel: Diskvalifikován

  197. Agility I Open, Lunel: 14/165, 44.17 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  198. Jumping II Open, Lunel: 22/162, 32.72 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  199. Jumping I Open, Lunel: 38/165, 29.34 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  200. Písek - MS FMBB 2015, 08. 05. 2015 - 10. 05. 2015

  201. Agility 1, Lunel: 55/128, 39.48 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  202. Agility Squads, Lunel: Diskvalifikován

  203. Final Agility, Lunel: Diskvalifikován

  204. Final Jumping, Lunel: 7/62, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  205. Jumping 1, Lunel: 31/130, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  206. Jumping 2, Lunel: 3/120, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  207. Jumping Squads, Lunel: 4/73, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  208. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  209. Agility 1, Lunel: 16/183, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  210. Agility 2, Lunel: 27/175, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  211. Jumping 1, Lunel: Diskvalifikován

  212. Jumping 2, Lunel: Diskvalifikován

  213. Třebíč - Velikonoční beránek, 06. 04. 2015

  214. AGILITY, Lunel: Diskvalifikován

  215. JUMPING, Lunel: Diskvalifikován

  216. LA2, Lunel: 2/15, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  217. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A2, 29. 03. 2015

  218. Agility II, Lunel: Diskvalifikován

  219. Agility III, Lunel: Diskvalifikován

  220. Agility IV, Lunel: Diskvalifikován

  221. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  222. Agility, Lunel: 2/42, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  223. Agility, Lunel: 3/48, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  224. FINÁLE, Lunel: Diskvalifikován

  225. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  226. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  227. Zkouška LA2, Lunel: 5/20, 37.56 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  228. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  229. Agility LA sobota, Lunel: 2/76, 30.94 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  230. Jumping LA neděle, Lunel: Diskvalifikován

  231. Jumping LA sobota, Lunel: 23/77, 30.21 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  232. Velké finále LA neděle, Lunel: 10/36, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  233. Zkoušky LA2 neděle, Lunel: 7/30, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  234. Zkoušky LA2 sobota, Lunel: 1/32, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  235. Brno - Zimní Brno I., 10. 01. 2015

  236. Agility, Lunel: Diskvalifikován

  237. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  238. Zk, Lunel: Diskvalifikován

  239. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  240. Agility, Lunel: 6/44, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  241. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  242. Zk, Lunel: 4/20, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  243. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  244. Agility Open I., Lunel: Diskvalifikován

  245. Agility Open II., Lunel: Diskvalifikován

  246. Jumping Open I., Lunel: Diskvalifikován

  247. Jumping Open III, Lunel: Diskvalifikován

  248. Přerov - Trojboj „Na vlnách grilu“, 10. 05. 2014

  249. Agility "zkouška" I., Lunel: Diskvalifikován

  250. Agility "zkouška" II., Lunel: Diskvalifikován

  251. Agility "zkouška" III., Lunel: 5/26, 39.08 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  252. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  253. Agility 1, Lunel: Diskvalifikován

  254. Agility 2, Lunel: Diskvalifikován

  255. Jumping 1, Lunel: Diskvalifikován

  256. Jumping 2, Lunel: Diskvalifikován

  257. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  258. Agility LA sobota, Lunel: 13/79, 41.9 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  259. Finále LA neděle, Lunel: Diskvalifikován

  260. Jumping LA neděle, Lunel: Diskvalifikován

  261. Jumping LA sobota, Lunel: 29/79, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  262. Zkoušky LA2 neděle, Lunel: Diskvalifikován

  263. Zkoušky LA2 sobota, Lunel: Diskvalifikován

  264. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  265. AGILITY, Lunel: Diskvalifikován

  266. JUMPING, Lunel: Diskvalifikován

  267. LA2, Lunel: Diskvalifikován

  268. Šlapanice - „O Šlapanického vlka 2013”, 28. 09. 2013

  269. Agility LARGE, Lunel: 10/32, 32.45 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  270. Jumping LARGE, Lunel: Diskvalifikován

  271. zkouška LA 2, Lunel: 4/12, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  272. Třebíč - Podzimky-dvojzkoušky, 21. 09. 2013

  273. LA2-I, Lunel: 2/11, 44.74 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  274. LA2-II, Lunel: Diskvalifikován

  275. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2013

  276. Agility, Lunel: 1/28, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  277. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  278. LA2, Lunel: Diskvalifikován

  279. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  280. Agility L, Lunel: 2/35, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  281. Jumping L, Lunel: Diskvalifikován

  282. Zkouška LA2, Lunel: Diskvalifikován

  283. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  284. II.zkouška LA1, Lunel: 2/15, 25.29 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  285. I. zkouška LA1, Lunel: Diskvalifikován

  286. Jumping LA L, Lunel: 13/45, 29.11 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  287. Prostějov - Skok za skokem VI, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  288. Agility 17.8.2013 L, Lunel: Diskvalifikován

  289. Agility 18.8.2013 L, Lunel: Diskvalifikován

  290. Jumping 17.8.2013 L, Lunel: Diskvalifikován

  291. Jumping 18.8.2013 L, Lunel: 5/35, 47.52 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  292. Zkouška 17.8.2013 LA1, Lunel: Diskvalifikován

  293. Zkouška 18.8.2013 LA1, Lunel: Diskvalifikován

  294. Brno - Podzimní Robinsonáda 2012, 15. 09. 2012

  295. Agility Large, Lunel: Diskvalifikován

  296. Jumping Large, Lunel: Diskvalifikován

  297. Zkouška LA1, Lunel: 5/15, 31.74 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  298. Suchdol nad Odrou - Údolní DVOJZKOUŠKY, 22. 07. 2012

  299. I. agility LA1, Lunel: Diskvalifikován

  300. II. agility LA1, Lunel: Diskvalifikován

  301. Čebín u Brna - Čebínský král 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  302. Agility L, Lunel: 16/34, 45.01 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  303. Jumping L, Lunel: 20/34, 32.22 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  304. Jumping neděle L, Lunel: Diskvalifikován

  305. Zkouška LA1, Lunel: Diskvalifikován

  306. Zkouška neděle LA1, Lunel: Diskvalifikován

  307. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  308. AGILITY I, Lunel: Diskvalifikován

  309. AGILITY II, Lunel: Diskvalifikován

  310. JUMPING I, Lunel: Diskvalifikován

  311. JUMPING II, Lunel: Diskvalifikován

  312. JUMPING III, Lunel: Diskvalifikován

  313. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  314. Agility I L, Lunel: Diskvalifikován

  315. Agility L, Lunel: Diskvalifikován

  316. Jumping II L, Lunel: 10/34, 38.43 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  317. Jumping I L, Lunel: Diskvalifikován

  318. Jumping L, Lunel: Diskvalifikován

  319. Hrušky (okres Vyškov) - Závody v Hruškách, 11. 06. 2011

  320. Agility L, Kesy: 3/27, 46.56 s, 1.56 tr. b., 3.61 m/s

  321. Jumping L, Kesy: Diskvalifikován

  322. Zkouška LA2, Kesy: Diskvalifikován

  323. Vilémovice (okr. Blansko) - Vilémovický dvojhrb, 05. 04. 2010

  324. Zkouška LA2, Kesy: Diskvalifikován

  325. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 14. 02. 2009

  326. Jumping L, Kesy: 21/45, 44.35 s, 20.35 tr. b., 2.89 m/s

  327. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 17. 01. 2009

  328. Agility L, Kesy: Diskvalifikován

  329. Jumping L, Kesy: 20/41, 57.19 s, 22.19 tr. b., 2.45 m/s

  330. Zkoušky 1 LA2, Kesy: Diskvalifikován