Cz En

Jitka Liznová

  1. Číslo: 001730
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 31. 05. 2013
  5. Členem KA do: 31. 12. 2019
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 035007 (ML), Kesy

  2. 007810, Bestie

  3. 071011 (ML), Lunel

  4. 015015 (L), Anarchy World of Matrix

  5. 042718 (L), Arwen Ginger Jump

Výsledky

  1. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  2. Agility družstev, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  3. Agility jednotlivci, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  4. Jumping družstev L, Arwen Ginger Jump: 6/69, 35.92 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  5. Jumping jednotlivců, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  6. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  7. A2 Large, Arwen Ginger Jump: 2/14, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  8. A2 Large, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  9. Agility Open Large, Arwen Ginger Jump: 1/32, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  10. Agility Open Large, Arwen Ginger Jump: 2/30, 38.27 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  11. Jumping Open Large, Arwen Ginger Jump: 4/31, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  12. Jumping Open Large, Arwen Ginger Jump: 5/29, 40.75 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  13. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  14. Agility Open, Arwen Ginger Jump: 24/125, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  15. Agility Squads as Individual, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  16. Jumping Open, Arwen Ginger Jump: 71/136, 44.32 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  17. Jumping Squads as Individual, Arwen Ginger Jump: 37/138, 34.24 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  18. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  19. 1. Zkouška LA2, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška LA2, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  21. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  22. Agility I, Arwen Ginger Jump: 12/85, 48.43 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  23. Agility II, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  24. Jumping I, Arwen Ginger Jump: 23/85, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  25. Jumping II, Arwen Ginger Jump: 10/84, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  26. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  27. 1. Zkouška LA2, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška LA2, Arwen Ginger Jump: 1/15, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  29. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  30. QA1 agility, Arwen Ginger Jump: 30/123, 45.03 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  31. QA2 agility, Arwen Ginger Jump: 68/120, 44.38 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  32. QA3 agility, Arwen Ginger Jump: 43/120, 41.04 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  33. QJ1 jumping, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  34. QJ2 jumping, Arwen Ginger Jump: 51/122, 34.35 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  35. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  36. Agility L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  37. Jumping L, Arwen Ginger Jump: 4/30, 27.1 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  38. Zkouška LA2, Arwen Ginger Jump: 2/9, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  39. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  40. Agility LA, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  41. Jumping LA, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  42. Zkouška LA2, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  43. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  44. Agility LA sobota, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  45. Finále LA neděle, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  46. Jumping LA neděle, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  47. Jumping LA sobota, Arwen Ginger Jump: 17/71, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  48. Zkoušky LA2 sobota, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  49. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  50. TRIAL III. LA2, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  51. TRIAL II. LA2, Arwen Ginger Jump: 2/8, 42.12 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  52. TRIAL I. LA2, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  53. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  54. Agility LA, Arwen Ginger Jump: 15/42, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  55. Jumping LA, Arwen Ginger Jump: 7/45, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  56. Zkouška LA2, Arwen Ginger Jump: 3/16, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  57. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  58. 1. Jumping L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  59. 2. Jumping L, Arwen Ginger Jump: 5/36, 44.85 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  60. 3. Jumping L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  61. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  62. TRIAL II. LA1, Arwen Ginger Jump: 1/14, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  63. TRIAL I. LA1, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  64. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  65. Agility LA, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  66. Jumping LA, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  67. Zkouška LA1, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  68. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  69. TRIAL II. LA1, Arwen Ginger Jump: 1/18, 44.87 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  70. TRIAL I. LA1, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  71. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  72. Agility Trial I, Arwen Ginger Jump: 2/14, 28.71 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  73. Agility Trial II, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  74. Agility Trial III, Arwen Ginger Jump: 1/14, 31.61 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  75. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  76. TRIAL III. LA1, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  77. TRIAL II. LA1, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  78. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  79. Agility neděle L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  80. Agility sobota L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  81. Jumping neděle L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  82. Jumping sobota L, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  83. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  84. LA1 - druhá, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  85. LA1 - první, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  86. LA1 - třetí, Arwen Ginger Jump: Diskvalifikován

  87. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  88. QA4 agility, Lunel: Diskvalifikován

  89. QA5 agility, Lunel: 12/97, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  90. QA6 agility, Lunel: Diskvalifikován

  91. QJ4 jumping, Lunel: 22/98, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  92. QJ5 jumping, Lunel: 3/91, 34.93 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  93. QJ6 jumping, Lunel: 14/76, 38.91 s, 5.91 tr. b., 4.42 m/s

  94. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  95. QA1 agility, Lunel: 45/135, 42.77 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  96. QA2 agility, Lunel: Diskvalifikován

  97. QA3 agility, Lunel: Diskvalifikován

  98. QJ1 jumping, Lunel: 27/135, 32.04 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  99. QJ2 jumping, Lunel: 26/135, 32.75 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  100. QJ3 jumping, Lunel: 8/118, 34.31 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  101. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  102. 1. zkouška LA3, Lunel: Diskvalifikován

  103. 2. zkouška LA3, Lunel: Diskvalifikován

  104. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  105. Agility LA, Lunel: Diskvalifikován

  106. Jumping LA, Lunel: Diskvalifikován

  107. Zkouška LA3, Lunel: 5/23, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  108. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  109. Agility LA sobota, Lunel: 1/63, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  110. Jumping LA neděle, Lunel: Diskvalifikován

  111. Jumping LA sobota, Lunel: Diskvalifikován

  112. Velké finále LA neděle, Lunel: 3/35, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  113. Zkoušky LA3 neděle, Lunel: Diskvalifikován

  114. Zkoušky LA3 sobota, Lunel: Diskvalifikován

  115. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  116. Agility LA, Lunel: Diskvalifikován

  117. Jumping LA, Lunel: 23/42, 28.84 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  118. Zkouška LA3, Lunel: Diskvalifikován

  119. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  120. II. zkouška LA3, Lunel: Diskvalifikován

  121. I. zkouška LA3, Lunel: Diskvalifikován

  122. Jumping open L, Lunel: Diskvalifikován

  123. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  124. QA5 Agility, Lunel: 11/182, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  125. QA6 Agility, Lunel: 13/186, 35.9 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  126. QJ5 Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  127. QJ6 Jumping, Lunel: 3/182, 31.87 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  128. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  129. QA3 Agility, Lunel: 6/176, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  130. QA4 Agility, Lunel: 21/174, 34.62 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  131. QJ3 Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  132. QJ4 Jumping, Lunel: 33/174, 32.12 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  133. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  134. QA1 Agility, Lunel: 27/213, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  135. QA2 Agility, Lunel: 45/204, 48.25 s, 5.25 tr. b., 4.15 m/s

  136. QJ1 Jumping, Lunel: 6/213, 34.39 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  137. QJ2 Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  138. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  139. Agility LA sobota, Lunel: 2/67, 30.49 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  140. Jumping LA neděle, Lunel: 3/65, 29.6 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  141. Jumping LA sobota, Lunel: 15/66, 27.19 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  142. Velké finále LA neděle, Lunel: 2/33, 37.01 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  143. Zkoušky LA3 neděle, Lunel: 6/32, 36.1 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  144. Zkoušky LA3 sobota, Lunel: Diskvalifikován

  145. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  146. Jumping LA neděle, Lunel: Diskvalifikován

  147. Zkoušky LA3 neděle, Lunel: 2/28, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  148. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  149. Agility L - neděle L, Lunel: 1/42, 35.13 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  150. Agility L - sobota L, Lunel: Diskvalifikován

  151. Jumping L - neděle L, Lunel: Diskvalifikován

  152. Jumping L - sobota L, Lunel: 10/48, 33.17 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  153. LA2 - neděle LA2, Lunel: 1/17, 28.36 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  154. LA2 - sobota LA2, Lunel: 1/17, 34.48 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  155. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  156. Jumping neděle L, Lunel: Diskvalifikován

  157. Jumping sobota L, Lunel: Diskvalifikován

  158. Open agility sobota L, Lunel: Diskvalifikován

  159. Zkouška neděle LA2, Lunel: Diskvalifikován

  160. Zkouška sobota LA2, Lunel: Diskvalifikován

  161. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  162. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  163. Zkouška, Lunel: Diskvalifikován

  164. Zkouška II, Lunel: Diskvalifikován

  165. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  166. Agility Ne, Lunel: 16/140, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  167. Agility So, Lunel: 59/151, 44.65 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  168. Jumping Ne, Lunel: 34/133, 30.78 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  169. Jumping So, Lunel: 46/146, 44.83 s, 7.83 tr. b., 4.24 m/s

  170. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  171. Agility II Open, Lunel: Diskvalifikován

  172. Agility I Open, Lunel: 14/165, 44.17 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  173. Jumping II Open, Lunel: 22/162, 32.72 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  174. Jumping I Open, Lunel: 38/165, 29.34 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  175. Písek - MS FMBB 2015, 08. 05. 2015 - 10. 05. 2015

  176. Agility 1, Lunel: 55/128, 39.48 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  177. Agility Squads, Lunel: Diskvalifikován

  178. Final Agility, Lunel: Diskvalifikován

  179. Final Jumping, Lunel: 7/62, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  180. Jumping 1, Lunel: 31/130, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  181. Jumping 2, Lunel: 3/120, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  182. Jumping Squads, Lunel: 4/73, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  183. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  184. Agility 1, Lunel: 16/183, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  185. Agility 2, Lunel: 27/175, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  186. Jumping 1, Lunel: Diskvalifikován

  187. Jumping 2, Lunel: Diskvalifikován

  188. Třebíč - Velikonoční beránek, 06. 04. 2015

  189. AGILITY, Lunel: Diskvalifikován

  190. JUMPING, Lunel: Diskvalifikován

  191. LA2, Lunel: 2/15, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  192. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A2, 29. 03. 2015

  193. Agility II, Lunel: Diskvalifikován

  194. Agility III, Lunel: Diskvalifikován

  195. Agility IV, Lunel: Diskvalifikován

  196. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  197. Agility, Lunel: 2/42, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  198. Agility, Lunel: 3/48, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  199. FINÁLE, Lunel: Diskvalifikován

  200. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  201. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  202. Zkouška LA2, Lunel: 5/20, 37.56 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  203. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  204. Agility LA sobota, Lunel: 2/76, 30.94 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  205. Jumping LA neděle, Lunel: Diskvalifikován

  206. Jumping LA sobota, Lunel: 23/77, 30.21 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  207. Velké finále LA neděle, Lunel: 10/36, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  208. Zkoušky LA2 neděle, Lunel: 7/30, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  209. Zkoušky LA2 sobota, Lunel: 1/32, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  210. Brno - Zimní Brno I., 10. 01. 2015

  211. Agility, Lunel: Diskvalifikován

  212. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  213. Zk, Lunel: Diskvalifikován

  214. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  215. Agility, Lunel: 6/44, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  216. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  217. Zk, Lunel: 4/20, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  218. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  219. Agility Open I., Lunel: Diskvalifikován

  220. Agility Open II., Lunel: Diskvalifikován

  221. Jumping Open I., Lunel: Diskvalifikován

  222. Jumping Open III, Lunel: Diskvalifikován

  223. Přerov - Trojboj „Na vlnách grilu“, 10. 05. 2014

  224. Agility "zkouška" I., Lunel: Diskvalifikován

  225. Agility "zkouška" II., Lunel: Diskvalifikován

  226. Agility "zkouška" III., Lunel: 5/26, 39.08 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  227. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  228. Agility 1, Lunel: Diskvalifikován

  229. Agility 2, Lunel: Diskvalifikován

  230. Jumping 1, Lunel: Diskvalifikován

  231. Jumping 2, Lunel: Diskvalifikován

  232. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  233. Agility LA sobota, Lunel: 13/79, 41.9 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  234. Finále LA neděle, Lunel: Diskvalifikován

  235. Jumping LA neděle, Lunel: Diskvalifikován

  236. Jumping LA sobota, Lunel: 29/79, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  237. Zkoušky LA2 neděle, Lunel: Diskvalifikován

  238. Zkoušky LA2 sobota, Lunel: Diskvalifikován

  239. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  240. AGILITY, Lunel: Diskvalifikován

  241. JUMPING, Lunel: Diskvalifikován

  242. LA2, Lunel: Diskvalifikován

  243. Šlapanice - „O Šlapanického vlka 2013”, 28. 09. 2013

  244. Agility LARGE, Lunel: 10/32, 32.45 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  245. Jumping LARGE, Lunel: Diskvalifikován

  246. zkouška LA 2, Lunel: 4/12, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  247. Třebíč - Podzimky-dvojzkoušky, 21. 09. 2013

  248. LA2-I, Lunel: 2/11, 44.74 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  249. LA2-II, Lunel: Diskvalifikován

  250. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2013

  251. Agility, Lunel: 1/28, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  252. Jumping, Lunel: Diskvalifikován

  253. LA2, Lunel: Diskvalifikován

  254. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  255. Agility L, Lunel: 2/35, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  256. Jumping L, Lunel: Diskvalifikován

  257. Zkouška LA2, Lunel: Diskvalifikován

  258. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  259. II.zkouška LA1, Lunel: 2/15, 25.29 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  260. I. zkouška LA1, Lunel: Diskvalifikován

  261. Jumping LA L, Lunel: 13/45, 29.11 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  262. Prostějov - Skok za skokem VI, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  263. Agility 17.8.2013 L, Lunel: Diskvalifikován

  264. Agility 18.8.2013 L, Lunel: Diskvalifikován

  265. Jumping 17.8.2013 L, Lunel: Diskvalifikován

  266. Jumping 18.8.2013 L, Lunel: 5/35, 47.52 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  267. Zkouška 17.8.2013 LA1, Lunel: Diskvalifikován

  268. Zkouška 18.8.2013 LA1, Lunel: Diskvalifikován

  269. Brno - Podzimní Robinsonáda 2012, 15. 09. 2012

  270. Agility Large, Lunel: Diskvalifikován

  271. Jumping Large, Lunel: Diskvalifikován

  272. Zkouška LA1, Lunel: 5/15, 31.74 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  273. Suchdol nad Odrou - Údolní DVOJZKOUŠKY, 22. 07. 2012

  274. I. agility LA1, Lunel: Diskvalifikován

  275. II. agility LA1, Lunel: Diskvalifikován

  276. Čebín u Brna - Čebínský král 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  277. Agility L, Lunel: 16/34, 45.01 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  278. Jumping L, Lunel: 20/34, 32.22 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  279. Jumping neděle L, Lunel: Diskvalifikován

  280. Zkouška LA1, Lunel: Diskvalifikován

  281. Zkouška neděle LA1, Lunel: Diskvalifikován

  282. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  283. AGILITY I, Lunel: Diskvalifikován

  284. AGILITY II, Lunel: Diskvalifikován

  285. JUMPING I, Lunel: Diskvalifikován

  286. JUMPING II, Lunel: Diskvalifikován

  287. JUMPING III, Lunel: Diskvalifikován

  288. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  289. Agility I L, Lunel: Diskvalifikován

  290. Agility L, Lunel: Diskvalifikován

  291. Jumping II L, Lunel: 10/34, 38.43 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  292. Jumping I L, Lunel: Diskvalifikován

  293. Jumping L, Lunel: Diskvalifikován

  294. Hrušky (okres Vyškov) - Závody v Hruškách, 11. 06. 2011

  295. Agility L, Kesy: 3/27, 46.56 s, 1.56 tr. b., 3.61 m/s

  296. Jumping L, Kesy: Diskvalifikován

  297. Zkouška LA2, Kesy: Diskvalifikován

  298. Vilémovice (okr. Blansko) - Vilémovický dvojhrb, 05. 04. 2010

  299. Zkouška LA2, Kesy: Diskvalifikován

  300. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 14. 02. 2009

  301. Jumping L, Kesy: 21/45, 44.35 s, 20.35 tr. b., 2.89 m/s

  302. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 17. 01. 2009

  303. Agility L, Kesy: Diskvalifikován

  304. Jumping L, Kesy: 20/41, 57.19 s, 22.19 tr. b., 2.45 m/s

  305. Zkoušky 1 LA2, Kesy: Diskvalifikován