Cz En

Agility I

  1. Datum: 22. 06. 2019
  2. Závod: Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 217.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.43 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 43.18 5.03 V V
2 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera 0 0 0.0 0.0 43.69 4.97 V V
3 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 43.79 4.96 V V
4 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 44.71 4.85 V V
5 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier 0 0 0.0 0.0 44.8 4.84 V V
6 045217 Květa Florianová Czokoládka z Čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 45.15 4.81 V V
7 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe 0 0 0.0 0.0 46.03 4.71 V V
8 025816 Eliška Zezulová Angee Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 46.27 4.69 V V
9 000017 Kristýna Lukešová Boogie Woogie M. C. Cleverly Crazy 0 0 0.0 0.0 46.68 4.65 V V
10 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 46.76 4.64 V V
11 001818 Eliška Byrtusová Blue Berry Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 47.33 4.58 V V
12 042718 Jitka Liznová Arwen Ginger Jump 0 0 0.0 0.0 48.43 4.48 V V
13 033418 Lenka Karasová Applause infinities Lovelenia 0 0 0.0 0.0 48.57 4.47 V V
14 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 0 0 0.0 0.0 48.98 4.43 V V
15 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 0 0 0.39 0.39 49.39 4.39 V V
16 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s 0 0 0.74 0.74 49.74 4.36 V V
17 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka 0 0 1.62 1.62 50.62 4.29 V V
18 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen 0 0 3.87 3.87 52.87 4.1 V V
19 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 1 0 0.0 5.0 40.96 5.3 V V
20 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 1 0 0.0 5.0 42.62 5.09 V V
21 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 43.08 5.04 V V
22 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 43.47 4.99 V V
23 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 1 0 0.0 5.0 44.0 4.93 V V
24 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia 1 0 0.0 5.0 44.34 4.89 V V
25 073318 Jana Ullver TyTy 1 0 0.0 5.0 44.54 4.87 V V
26 036818 Gabriela Vacíková Aywa Deer´s wood 1 0 0.0 5.0 45.78 4.74 V V
27 090115 Jitka Kotrlová Bubbo Jane's dogs 1 0 0.0 5.0 47.26 4.59 V V
28 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 1 0 0.0 5.0 47.29 4.59 V V
29 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky 1 0 0.0 5.0 47.41 4.58 V V
30 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 1 0 0.0 5.0 47.45 4.57 V V
31 171717 Adriana Slezáková Zirk Aibara 1 0 0.0 5.0 47.92 4.53 V V
32 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 1 0.0 5.0 48.26 4.5 V V
33 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 1 2.29 7.29 51.29 4.23 VD VD
34 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 8.16 8.16 57.16 3.8 VD VD
35 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 0 0 9.12 9.12 58.12 3.73 VD VD
36 027914 Hana Kejzlarová Sam 0 1 4.99 9.99 53.99 4.02 VD VD
37 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland 2 0 0.0 10.0 42.01 5.17 VD VD
38 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream 2 0 0.0 10.0 44.79 4.84 VD VD
39 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 2 0 0.0 10.0 47.78 4.54 VD VD
40 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky 0 1 5.5 10.5 54.5 3.98 VD VD
41 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils 1 1 1.13 11.13 50.13 4.33 VD VD
42 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin 0 1 8.52 13.52 57.52 3.77 VD VD
43 086815 Michaela Vyhlídalová Daisy 0 1 10.31 15.31 59.31 3.66 VD VD
44 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream 2 1 1.19 16.19 50.19 4.32 D D
45 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara 2 1 1.61 16.61 50.61 4.29 D D
46 087315 Hana Sochová Fidele the Guardians of Albion 4 0 0.01 20.01 49.01 4.43 D D
47 050816 Aneta Hrdličková Missy 1 2 8.16 23.16 57.16 3.8 D D
48 005012 Dagmar Žáková Femme Fatale Dajavera 5 0 3.96 28.96 52.96 4.1 BO BO
DIS 086117 Dana Čichoňová Loch Ness Monster DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062216 Věra Klevarová A little Ariel White Carpathians DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074516 Adam Bělunek A Dream Comes True Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018718 Markéta Klevarová G-star Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051416 Martina Hodková Delilah Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013017 Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065917 Vladimír Macura Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001216 Zuzana Juřičková Dragonnier Gitaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026819 Jakub Jurenka Coffi YABALUTE DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016315 Renata Kolomazníková Agris z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043516 Lenka Šulíková Zulu Velox Crur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO