Cz En

016315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Renata Kolomazníková

    Člen KA

Pes

  1. Agris z Čertovy kazatelny, Border kolie

Výsledky

  1. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  2. 1. Zkouška LA2: 4/9, 40.28 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  3. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. Střítež u Třebíče - Halové dvojzkoušky Třebíč, 26. 01. 2020

  5. 1. Zkouška LA2: 3/9, 41.21 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  6. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  7. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  8. Agility družstva L: Diskvalifikován

  9. Agility jednotlivci L: Diskvalifikován

  10. Jumping družstva L: Diskvalifikován

  11. Jumping jednotlivci L: Diskvalifikován

  12. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  13. Zkouška LA2 - druhá: Diskvalifikován

  14. Zkouška LA2 - první: 3/11, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  15. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  16. Agility L: Diskvalifikován

  17. Jumping L: Diskvalifikován

  18. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  19. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  20. LA2 - druhá: 1/9, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  21. LA2 - první: 4/9, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  22. LA2 - třetí: Diskvalifikován

  23. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  24. 1. zkouška: 5/18, 32.16 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  25. 2. zkouška: Diskvalifikován

  26. 3. zkouška: 14/19, 38.76 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  27. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  28. Agility 1: Diskvalifikován

  29. Agility 2: Diskvalifikován

  30. Agility 3: Diskvalifikován

  31. Agility 4: Diskvalifikován

  32. Agility Trial: Diskvalifikován

  33. Jumping 1: Diskvalifikován

  34. Jumping 2: Diskvalifikován

  35. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  36. Agility I: Diskvalifikován

  37. Agility II: Diskvalifikován

  38. Jumping I: Diskvalifikován

  39. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  40. Agility L: Diskvalifikován

  41. Jumping special L: 17/17, 21.57 s, 20.0 tr. b., 6.03 m/s

  42. Zkouška LA2: 6/9, 37.92 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  43. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  44. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška LA2: 6/8, 38.36 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  46. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 27. 04. 2019

  47. Agility L: 15/31, 37.88 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  48. Jumping L: 18/30, 36.62 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  49. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  50. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  51. AGILITY: 24/49, 48.86 s, 20.0 tr. b., 4.3 m/s

  52. JUMPING: Diskvalifikován

  53. LA2: Diskvalifikován

  54. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  55. Jumping LA: Diskvalifikován

  56. Zkouška LA2: 6/21, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  57. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  58. 1. Zkouška LA2: 8/17, 42.32 s, 20.0 tr. b., 4.47 m/s

  59. 2. Zkouška LA2: 9/17, 30.87 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  60. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 28. 04. 2018

  61. Agility Open: 6/34, 32.89 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  62. Agility Trial: Diskvalifikován

  63. Jumping Open: Diskvalifikován

  64. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  65. Agility L Ne: Diskvalifikován

  66. Agility L So: Diskvalifikován

  67. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  68. Jumping L So: Diskvalifikován

  69. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  70. Agility LA: Diskvalifikován

  71. Jumping LA: Diskvalifikován

  72. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  73. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  74. Zk.A II. LA2: 3/22, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  75. ZkA. I. LA2: 3/22, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  76. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  77. Agility Trial I: Diskvalifikován

  78. Agility Trial II: Diskvalifikován

  79. Jumping Open: Diskvalifikován

  80. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  81. Agility Trial I: 2/13, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  82. Agility Trial II: 7/13, 38.6 s, 20.0 tr. b., 4.15 m/s

  83. Agility Trial III: 6/13, 33.95 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  84. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  85. Agility 1: Diskvalifikován

  86. Agility 2: Diskvalifikován

  87. Agility 4: Diskvalifikován

  88. Agility Trial: Diskvalifikován

  89. Jumping 1: Diskvalifikován

  90. Jumping 2: Diskvalifikován

  91. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  92. Agility 1: Diskvalifikován

  93. Agility 2: Diskvalifikován

  94. Jumping 1: Diskvalifikován

  95. Jumping 2: 38/77, 31.9 s, 15.0 tr. b., 5.14 m/s

  96. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  97. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  98. Agility Lar So: Diskvalifikován

  99. Jumping Lar Ne: Diskvalifikován

  100. Jumping Lar So: Diskvalifikován

  101. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 08. 04. 2017

  102. Zk Large A1: 3/11, 34.24 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  103. Zk Large J1: Diskvalifikován

  104. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  105. 1. zkouška LA1: 10/18, 31.16 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  106. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  107. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  108. Agility LA: Diskvalifikován

  109. Jumping LA: Diskvalifikován

  110. Zkouška LA1: 3/10, 29.79 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  111. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  112. Zkouška1 LA1: Diskvalifikován

  113. Zkouška 2 LA1: 4/12, 30.19 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  114. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  115. Zkouška 1 LA1: 4/19, 30.88 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  116. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  117. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  118. Jumping II LA L: Diskvalifikován

  119. Jumping I LA L: Diskvalifikován

  120. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  121. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2016 s JK Animals, 24. 09. 2016

  122. Agility Open: Diskvalifikován

  123. Agility Trial: Diskvalifikován

  124. Jumping Open: 16/31, 31.17 s, 35.0 tr. b., 4.14 m/s

  125. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  126. Agility L: Diskvalifikován

  127. Jumping L: Diskvalifikován

  128. Zk LA1: 3/8, 31.95 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  129. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  130. 1. běh LA1 LA1: 11/18, 37.16 s, 35.0 tr. b., 3.79 m/s

  131. 2. běh LA1 LA1: Diskvalifikován

  132. Brno - Brněnský drak, 17. 07. 2016

  133. Agility Large: Diskvalifikován

  134. Jumping Large: Diskvalifikován

  135. Zk LA1: Diskvalifikován

  136. Brno - Letní Robinsonáda 2016, 28. 05. 2016

  137. Agility L: Diskvalifikován

  138. Jumping I. L: Diskvalifikován

  139. Brno - Dvojzkoušky agility, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  140. LA1 II neděle LA1: 11/17, 38.64 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  141. LA1 I neděle LA1: Diskvalifikován

  142. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 16. 05. 2015

  143. Zk 1: Diskvalifikován

  144. Zk 2: Diskvalifikován

  145. Zk 3: 13/21, 35.29 s, 25.0 tr. b., 4.79 m/s

  146. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  147. Agility: Diskvalifikován

  148. Jumping: Diskvalifikován

  149. Zk LA1: Diskvalifikován

  150. Sedlec u Mikulova - JK ANIMALS Jarní tlapkování, 25. 04. 2015

  151. 1. Jumping: Diskvalifikován

  152. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den II 2015, 12. 04. 2015

  153. LA1 II LA1: Diskvalifikován

  154. LA1 I LA1: Diskvalifikován