Cz En

Agility L Ne

  1. Datum: 15. 04. 2018
  2. Závod: Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.23 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 30.57 5.95
2 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 0 0 0.0 0.0 30.94 5.88
3 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 0 0 0.0 0.0 31.06 5.86
4 Ziolkowska Magdalena Mawr / Mawr 0 0 0.0 0.0 32.22 5.65
5 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 32.32 5.63
6 Ziolkowska Magdalena Mati / Hetton Grant Bohemia Alke 0 0 0.0 0.0 32.95 5.52
7 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 33.18 5.49
8 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 34.37 5.3
9 079517 Hana Frimmelová Gira Ayky 0 0 0.0 0.0 34.49 5.28
10 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 34.69 5.25
11 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 34.84 5.22
12 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 36.25 5.02
13 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 36.4 5.0
14 030618 Jana Liberová A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 37.38 4.87
15 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s 0 0 0.0 0.0 37.96 4.79
16 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita 0 0 0.0 0.0 38.8 4.69
17 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 0.0 0.0 38.98 4.67
18 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 0 0 0.0 0.0 39.51 4.61
19 021610 Kateřina Pejchalová Jackie 0 0 0.0 0.0 41.56 4.38
20 Ludwig Bożena Banszik / Banshee Love Te Salutant 1 0 0.0 5.0 31.74 5.73
21 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 1 0 0.0 5.0 32.14 5.66
22 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 32.17 5.66
23 047315 Andrea Hudečková Amazing Future Monpeja 1 0 0.0 5.0 32.46 5.61
24 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin 1 0 0.0 5.0 32.69 5.57
25 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 1 0 0.0 5.0 33.34 5.46
26 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive 1 0 0.0 5.0 33.35 5.46
27 000015 Kristina Půdová A3Ch Jasmine from Let's Border 1 0 0.0 5.0 33.47 5.44
28 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower 1 0 0.0 5.0 34.51 5.27
29 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava 1 0 0.0 5.0 35.67 5.1
30 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.0 5.0 36.84 4.94
31 027814 Lenka Blachová A3Ch Beroemde Orlith Esaber 1 0 0.0 5.0 37.2 4.89
32 Marciniak Monika Actively Fly Of Big Ride 0 1 0.0 5.0 37.82 4.81
33 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 1 0 0.0 5.0 38.42 4.74
34 022112 Kateřina Bulawová A3Ch Berta z Portyčské zahrady 1 0 0.0 5.0 40.14 4.53
35 054115 Renata Pluskalová A3Ch Y'Diana Never Never Land 0 1 1.03 6.03 44.03 4.13
36 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 2 0 0.0 10.0 33.79 5.39
37 025116 Michaela Tejčková Blue Devil Z Čertovy Kazatelny 2 0 0.0 10.0 34.23 5.32
38 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs 2 0 0.0 10.0 35.24 5.16
39 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 1 1 0.0 10.0 37.42 4.86
40 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra 1 1 0.0 10.0 37.73 4.82
41 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 1 1 0.0 10.0 38.37 4.74
42 089512 Barbora Mikušová Dark Diamond Svěží vítr 3 0 0.0 15.0 32.62 5.58
43 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland 3 0 0.0 15.0 34.06 5.34
44 079917 Kateřina Vranová Babetka Ninuland 3 0 0.0 15.0 34.26 5.31
45 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe 2 1 0.0 15.0 36.12 5.04
46 014516 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp 2 1 0.0 15.0 36.4 5.0
47 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady 3 0 0.0 15.0 37.24 4.89
48 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland 3 2 0.0 25.0 39.42 4.62
49 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 5 2 0.93 35.93 43.93 4.14
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090115 Jitka Kotrlová Bubbo Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Martinček Daniel Butch Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054816 Vladimír Novák Amira PlyshaDog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085117 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027017 Miroslava Jourová Helga z Prodašic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065517 Veronika Říhová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045417 Jana Samková Evelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013517 Kateřina Vranová Pitypang Mecseki Bundás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086614 Ludmila Urbášková Dashka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048114 Regina Jiránková Asta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016315 Renata Kolomazníková Agris z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010618 Darie Dytrychová Only One Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010216 Silvie Metelová Jaminn-Axa Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038717 Veronika Přichystalová Huricane von Don el Ranzo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057917 Pavla Tomanová Annandale Danggali DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037216 Pavla Vorlová Floki The Nimble Elf Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082814 Tereza Králová Explosive Essay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pospíšilová Anna Roca / Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001915 Martina Řepová Daikira Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS