Cz En

047315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Andrea Hudečková, VOSA Ostrava

    Člen KA

Pes

  1. Amazing Future Monpeja, Border kolie

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  2. Zkouška LA3 1 LA3: 3/6, 37.64 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  3. Zkouška LA3 2 LA3: 3/6, 38.6 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  4. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  5. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  7. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  8. Agility L Ne: 23/98, 32.46 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  9. Agility L So: Diskvalifikován

  10. Jumping L Ne: 30/96, 37.49 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  11. Jumping L So: 46/100, 33.09 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  12. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  13. Agility hra: 1/7, 34.22 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  14. Agility Open: 5/20, 36.84 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  15. Tuneliada: 3/16, 26.89 s, 0.0 tr. b., 6.32 m/s

  16. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  17. Agility Trial: 4/7, 39.05 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  18. Jumping Open: 10/24, 33.59 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  19. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  20. Agility Open: 3/45, 39.55 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  21. Agility Trial: Diskvalifikován

  22. Jumping Open: Diskvalifikován

  23. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  24. Agility Open: 6/29, 38.51 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  25. Agility Trial: Diskvalifikován

  26. Jumping Open: 13/29, 32.95 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  27. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  28. Agility Trial I: 1/8, 39.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  29. Agility Trial II: 1/8, 33.96 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  30. Jumping Open: Diskvalifikován

  31. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  32. Agility 1: 5/77, 37.3 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  33. Agility 2: Diskvalifikován

  34. Jumping 1: Diskvalifikován

  35. Jumping 2: 40/77, 39.07 s, 15.07 tr. b., 4.2 m/s

  36. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  37. Open Jumping: 8/31, 22.47 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  38. Open tuneliáda: Diskvalifikován

  39. Zkoušky: 2/6, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  40. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  41. Agility open L: 2/21, 34.22 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  42. Jumping open L: 6/21, 29.74 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  43. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  44. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  45. FALCO 1. zkouška LA2: 1/18, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  46. FALCO 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  47. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  48. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  49. Agility Lar So: Diskvalifikován

  50. Jumping Lar Ne: 7/85, 28.25 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  51. Jumping Lar So: Diskvalifikován

  52. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  53. Agility Open: Diskvalifikován

  54. Agility Trial II: 9/13, 36.65 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  55. Tuneliáda: 20/24, 21.57 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  56. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  57. 1. zkouška LA2: 5/24, 35.74 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  58. 2. zkouška LA2: 3/24, 39.0 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  59. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  60. 1. zkouška LA2: 5/14, 32.18 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  61. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  62. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  63. 1. zkouška LA2: 7/17, 31.3 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  64. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  65. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  66. 1. Zkouška LA2: 1/21, 37.51 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  67. 2. Zkouška LA2: 5/21, 37.43 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  68. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  69. Agility LA: 12/41, 37.23 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  70. Jumping LA: 5/46, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  71. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  72. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  73. Agility Trial I: 4/23, 34.54 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  74. Agility Trial II: 3/23, 34.11 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  75. Agility Trial III: Diskvalifikován

  76. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  77. 1. zkouška LA2: 7/22, 37.22 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  78. 2. zkouška LA2: 3/22, 44.36 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  79. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  80. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  81. Jumping I: 6/44, 26.15 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  82. Jumping II: 6/44, 30.14 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  83. Jumping III: 3/44, 21.83 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  84. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  85. Zkouška č.1 LA2: 2/12, 36.54 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  86. Zkouška č.2 LA2: 1/12, 40.85 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  87. Zkouška č.3 LA2: Diskvalifikován

  88. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  89. 1. Zkouška LA2: 1/17, 34.11 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  90. 2. Zkouška LA2: 1/17, 34.07 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  91. 3. Zkouška LA2: 1/17, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  92. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  93. Agility 1 L: 11/31, 41.33 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  94. Agility 2 L: 12/28, 44.2 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  95. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  96. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  97. Jumping L: 3/22, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  98. Jumping speciál L: 12/21, 35.14 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  99. Zkouška LA1: 1/14, 26.75 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  100. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  101. Jumping 1: 15/44, 36.43 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  102. Jumping 2: 22/44, 36.39 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  103. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 21/41, 39.23 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  104. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  105. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  106. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  107. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  108. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  109. Agility L: Diskvalifikován

  110. Jumping L: Diskvalifikován

  111. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  112. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  113. Agility: 3/10, 28.28 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  114. Nornikovo bludiste: 1/36, 31.62 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  115. Zabakova cesta: 9/37, 22.69 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  116. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  117. Jumping II L: 22/42, 37.31 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  118. Jumping I. L: 24/40, 28.9 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  119. Zkouška LA1: 6/20, 25.67 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  120. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  121. Agility open L: 3/22, 36.8 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  122. Jumping open L: Diskvalifikován

  123. Zkouška LA1: 1/6, 33.38 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  124. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  125. Agility I: 1/15, 23.67 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  126. Agility II: 4/15, 28.55 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  127. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  128. 1. zkouška LA1: 2/19, 31.63 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  129. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  130. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  131. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  132. Druhá LA1: Diskvalifikován

  133. První LA1: Diskvalifikován

  134. Třetí LA1: Diskvalifikován

  135. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  136. Jump 1 L: 9/27, 30.85 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  137. Jump 2 L: 11/27, 26.76 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  138. Jump U Lesa L: 3/27, 21.84 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  139. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  140. Agility LA L: 9/35, 34.23 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  141. Jumping LA L: 16/35, 28.59 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  142. Zk LA1 LA1: 2/7, 32.24 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  143. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  144. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  145. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  146. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  147. Neděle Agility 1 L: Diskvalifikován

  148. Neděle Jumping 2 L: Diskvalifikován

  149. Sobota 1. zkouška LA1: 5/14, 29.84 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  150. Sobota 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  151. Sobota Jumping 1 L: Diskvalifikován

  152. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  153. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  154. Zkouška 2 LA1: 3/13, 35.02 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  155. Zkouška 3 LA1: 2/13, 28.39 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  156. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  157. Agility I: 3/13, 31.98 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  158. Agility II: Diskvalifikován

  159. HCV Jumping: 11/38, 34.91 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  160. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  161. Agility I: 1/19, 29.77 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  162. Agility II: 7/19, 29.89 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  163. Jumping: 4/19, 34.5 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s