Cz En

Andrea Hudečková

  1. Číslo: 003292
  2. OSA: VOSA Ostrava
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 02. 01. 2012
  6. Členem KA do: 31. 12. 2018
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 046311 (S), Nelly

  2. 047315 (L), Amazing Future Monpeja

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  2. Zkouška LA3 1 LA3, Amazing Future Monpeja: 3/6, 37.64 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  3. Zkouška LA3 2 LA3, Amazing Future Monpeja: 3/6, 38.6 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  4. Zkouška SA3 1 SA3, Nelly: 2/3, 53.33 s, 15.33 tr. b., 3.45 m/s

  5. ZKouška SA3 2 SA3, Nelly: 3/3, 53.69 s, 12.69 tr. b., 3.33 m/s

  6. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  7. 1. zkouška LA3, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  8. 2. zkouška LA3, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  9. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  10. Agility L Ne, Amazing Future Monpeja: 23/98, 32.46 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  11. Agility L So, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  12. Jumping L Ne, Amazing Future Monpeja: 30/96, 37.49 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  13. Jumping L So, Amazing Future Monpeja: 46/100, 33.09 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  14. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  15. Agility hra, Amazing Future Monpeja: 1/7, 34.22 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  16. Agility Open, Amazing Future Monpeja: 5/20, 36.84 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  17. Tuneliada, Amazing Future Monpeja: 3/16, 26.89 s, 0.0 tr. b., 6.32 m/s

  18. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  19. Agility Trial, Nelly: 3/10, 50.05 s, 6.05 tr. b., 3.32 m/s

  20. Agility Trial, Amazing Future Monpeja: 4/7, 39.05 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  21. Agility XS, Nelly: 3/8, 47.75 s, 5.75 tr. b., 3.39 m/s

  22. Jumping Open, Amazing Future Monpeja: 10/24, 33.59 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  23. Jumping XS, Nelly: 1/8, 39.1 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  24. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  25. Agility Open, Amazing Future Monpeja: 3/45, 39.55 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  26. Agility Open, Nelly: Diskvalifikován

  27. Agility Trial, Nelly: 5/11, 47.8 s, 9.8 tr. b., 3.51 m/s

  28. Agility Trial, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  29. Jumping Open, Nelly: 12/28, 39.67 s, 3.67 tr. b., 3.48 m/s

  30. Jumping Open, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  31. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  32. Agility Open, Nelly: 3/14, 49.77 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  33. Agility Open, Amazing Future Monpeja: 6/29, 38.51 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  34. Agility Trial, Nelly: 5/7, 48.83 s, 15.83 tr. b., 3.42 m/s

  35. Agility Trial, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  36. Jumping Open, Nelly: 5/17, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  37. Jumping Open, Amazing Future Monpeja: 13/29, 32.95 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  38. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  39. Agility Trial I, Amazing Future Monpeja: 1/8, 39.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  40. Agility Trial I, Nelly: 5/15, 58.29 s, 15.29 tr. b., 3.43 m/s

  41. Agility Trial II, Amazing Future Monpeja: 1/8, 33.96 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  42. Agility Trial II, Nelly: 9/14, 44.82 s, 5.82 tr. b., 3.95 m/s

  43. Jumping Open, Nelly: 8/28, 43.39 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  44. Jumping Open, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  45. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  46. Agility 1, Amazing Future Monpeja: 5/77, 37.3 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  47. Agility 2, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  48. Jumping 1, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  49. Jumping 2, Amazing Future Monpeja: 40/77, 39.07 s, 15.07 tr. b., 4.2 m/s

  50. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  51. Open Jumping, Nelly: 6/30, 28.65 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  52. Open Jumping, Amazing Future Monpeja: 8/31, 22.47 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  53. Open tuneliáda, Nelly: 21/30, 53.18 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  54. Open tuneliáda, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  55. Zkoušky, Nelly: 2/6, 54.69 s, 4.15 tr. b., 3.35 m/s

  56. Zkoušky, Amazing Future Monpeja: 2/6, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  57. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  58. Agility open L, Amazing Future Monpeja: 2/21, 34.22 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  59. Jumping open L, Amazing Future Monpeja: 6/21, 29.74 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  60. Jumping open S, Nelly: 14/31, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  61. Zkouška LA3, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  62. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  63. FALCO 1. zkouška LA2, Amazing Future Monpeja: 1/18, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  64. FALCO 1. zkouška SA3, Nelly: Diskvalifikován

  65. FALCO 2. zkouška LA2, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  66. FALCO 2. zkouška SA3, Nelly: 7/11, 57.57 s, 10.57 tr. b., 3.44 m/s

  67. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  68. Agility Lar Ne, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  69. Agility Lar So, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  70. Jumping Lar Ne, Amazing Future Monpeja: 7/85, 28.25 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  71. Jumping Lar So, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  72. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  73. Agility Open, Nelly: 10/35, 48.37 s, 3.37 tr. b., 3.64 m/s

  74. Agility Open, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  75. Agility Trial II, Amazing Future Monpeja: 9/13, 36.65 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  76. Agility Trial II, Nelly: Diskvalifikován

  77. Tuneliáda, Nelly: 15/33, 29.41 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  78. Tuneliáda, Amazing Future Monpeja: 20/24, 21.57 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  79. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  80. 1. zkouška LA2, Amazing Future Monpeja: 5/24, 35.74 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  81. 1. zkouška SA3, Nelly: 2/10, 49.04 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  82. 2. zkouška LA2, Amazing Future Monpeja: 3/24, 39.0 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  83. 2. zkouška SA3, Nelly: 3/10, 52.97 s, 1.97 tr. b., 3.53 m/s

  84. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  85. 1. zkouška LA2, Amazing Future Monpeja: 5/14, 32.18 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  86. 1. zkouška SA3, Nelly: 5/8, 48.44 s, 10.44 tr. b., 3.47 m/s

  87. 2. zkouška LA2, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  88. 2. zkouška SA3, Nelly: 2/8, 49.09 s, 3.09 tr. b., 3.69 m/s

  89. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  90. 1. zkouška LA2, Amazing Future Monpeja: 7/17, 31.3 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  91. 1. zkouška SA3, Nelly: 4/8, 46.96 s, 8.96 tr. b., 3.36 m/s

  92. 2. zkouška LA2, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  93. 2. zkouška SA3, Nelly: 2/8, 48.1 s, 2.1 tr. b., 3.47 m/s

  94. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  95. 1. Zkouška LA2, Amazing Future Monpeja: 1/21, 37.51 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  96. 1. Zkouška SA3, Nelly: Diskvalifikován

  97. 2. Zkouška LA2, Amazing Future Monpeja: 5/21, 37.43 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  98. 2. Zkouška SA3, Nelly: 4/7, 52.33 s, 9.33 tr. b., 3.76 m/s

  99. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  100. Agility LA, Amazing Future Monpeja: 12/41, 37.23 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  101. Agility SA, Nelly: 7/28, 46.95 s, 1.95 tr. b., 3.32 m/s

  102. Jumping LA, Amazing Future Monpeja: 5/46, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  103. Jumping SA, Nelly: 9/28, 48.45 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  104. Zkouška LA2, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  105. Zkouška SA3, Nelly: Diskvalifikován

  106. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  107. Agility Trial I, Nelly: 3/7, 52.39 s, 5.39 tr. b., 3.53 m/s

  108. Agility Trial I, Amazing Future Monpeja: 4/23, 34.54 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  109. Agility Trial II, Amazing Future Monpeja: 3/23, 34.11 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  110. Agility Trial II, Nelly: 4/7, 46.8 s, 2.8 tr. b., 3.74 m/s

  111. Agility Trial III, Nelly: 3/7, 47.72 s, 2.72 tr. b., 3.71 m/s

  112. Agility Trial III, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  113. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  114. 1. zkouška LA2, Amazing Future Monpeja: 7/22, 37.22 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  115. 1. zkouška SA3, Nelly: Diskvalifikován

  116. 2. zkouška LA2, Amazing Future Monpeja: 3/22, 44.36 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  117. 2. zkouška SA3, Nelly: Diskvalifikován

  118. 3. zkouška LA2, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  119. 3. zkouška SA3, Nelly: 6/9, 57.92 s, 10.92 tr. b., 3.26 m/s

  120. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  121. Jumping I, Nelly: 3/17, 33.92 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  122. Jumping I, Amazing Future Monpeja: 6/44, 26.15 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  123. Jumping II, Nelly: 2/17, 37.67 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  124. Jumping II, Amazing Future Monpeja: 6/44, 30.14 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  125. Jumping III, Amazing Future Monpeja: 3/44, 21.83 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  126. Jumping III, Nelly: 4/16, 30.58 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  127. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  128. Zkouška č.1 LA2, Amazing Future Monpeja: 2/12, 36.54 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  129. Zkouška č.1 SA3, Nelly: 1/5, 53.21 s, 4.21 tr. b., 3.59 m/s

  130. Zkouška č.2 LA2, Amazing Future Monpeja: 1/12, 40.85 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  131. Zkouška č.2 SA3, Nelly: Diskvalifikován

  132. Zkouška č.3 LA2, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  133. Zkouška č.3 SA3, Nelly: 2/5, 54.71 s, 4.71 tr. b., 3.56 m/s

  134. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  135. 1. Zkouška LA2, Amazing Future Monpeja: 1/17, 34.11 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  136. 1. Zkouška SA3, Nelly: 3/9, 50.48 s, 2.48 tr. b., 3.76 m/s

  137. 2. Zkouška LA2, Amazing Future Monpeja: 1/17, 34.07 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  138. 2. Zkouška SA3, Nelly: 3/9, 47.74 s, 0.74 tr. b., 3.94 m/s

  139. 3. Zkouška LA2, Amazing Future Monpeja: 1/17, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  140. 3. Zkouška SA3, Nelly: 3/9, 49.21 s, 1.21 tr. b., 3.86 m/s

  141. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  142. Agility 1 L, Amazing Future Monpeja: 11/31, 41.33 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  143. Agility 1 S, Nelly: Diskvalifikován

  144. Agility 2 L, Amazing Future Monpeja: 12/28, 44.2 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  145. Agility 2 S, Nelly: 8/14, 60.28 s, 14.28 tr. b., 3.22 m/s

  146. Zkoušky LA2, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  147. Zkoušky SA3, Nelly: Diskvalifikován

  148. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  149. Jumping L, Amazing Future Monpeja: 3/22, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  150. Jumping S, Nelly: 1/20, 35.96 s, 0.96 tr. b., 4.0 m/s

  151. Jumping speciál L, Amazing Future Monpeja: 12/21, 35.14 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  152. Jumping speciál S, Nelly: 6/19, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  153. Zkouška LA1, Amazing Future Monpeja: 1/14, 26.75 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  154. Zkouška SA3, Nelly: Diskvalifikován

  155. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  156. Jumping 1, Amazing Future Monpeja: 15/44, 36.43 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  157. Jumping 1, Nelly: Diskvalifikován

  158. Jumping 2, Nelly: 7/26, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  159. Jumping 2, Amazing Future Monpeja: 22/44, 36.39 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  160. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Nelly: 10/24, 49.91 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  161. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Amazing Future Monpeja: 21/41, 39.23 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  162. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  163. Jumping 1 L, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  164. Jumping 1 S, Nelly: 2/13, 42.14 s, 0.0 tr. b., 39.25 m/s

  165. Jumping 2 L, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  166. Jumping 2 S, Nelly: 3/13, 42.1 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  167. Jumping 3 L, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  168. Jumping 3 S, Nelly: 3/13, 40.24 s, 7.24 tr. b., 3.48 m/s

  169. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  170. Agility L, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  171. Agility S, Nelly: Diskvalifikován

  172. Jumping L, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  173. Jumping S, Nelly: 10/22, 36.41 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  174. Zkouška LA1, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  175. Zkouška SA3, Nelly: 4/13, 44.7 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  176. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  177. Agility, Nelly: 2/6, 61.49 s, 22.49 tr. b., 3.25 m/s

  178. Agility, Amazing Future Monpeja: 3/10, 28.28 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  179. Nornikovo bludiste, Amazing Future Monpeja: 1/36, 31.62 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  180. Nornikovo bludiste, Nelly: 5/25, 44.14 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  181. Zabakova cesta, Nelly: 6/25, 31.49 s, 1.49 tr. b., 3.87 m/s

  182. Zabakova cesta, Amazing Future Monpeja: 9/37, 22.69 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  183. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  184. Jumping II L, Amazing Future Monpeja: 22/42, 37.31 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  185. Jumping II S, Nelly: 2/19, 43.08 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  186. Jumping I. L, Amazing Future Monpeja: 24/40, 28.9 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  187. Jumping I. S, Nelly: 7/20, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  188. Zkouška LA1, Amazing Future Monpeja: 6/20, 25.67 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  189. Zkouška SA3, Nelly: 3/9, 55.78 s, 4.78 tr. b., 3.57 m/s

  190. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  191. Agility open L, Amazing Future Monpeja: 3/22, 36.8 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  192. Jumping open L, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  193. Zkouška LA1, Amazing Future Monpeja: 1/6, 33.38 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  194. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  195. Agility I, Amazing Future Monpeja: 1/15, 23.67 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  196. Agility I, Nelly: 2/9, 52.81 s, 1.81 tr. b., 3.65 m/s

  197. Agility II, Nelly: 3/9, 49.56 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  198. Agility II, Amazing Future Monpeja: 4/15, 28.55 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  199. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  200. 1. zkouška LA1, Amazing Future Monpeja: 2/19, 31.63 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  201. 2. zkouška LA1, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  202. 3. zkouška LA1, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  203. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  204. Druhá LA1, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  205. Druhá SA3, Nelly: Diskvalifikován

  206. První LA1, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  207. První SA3, Nelly: Diskvalifikován

  208. Třetí LA1, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  209. Třetí SA3, Nelly: 3/12, 51.32 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  210. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  211. Jump 1 L, Amazing Future Monpeja: 9/27, 30.85 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  212. Jump 1 S, Nelly: 7/24, 43.59 s, 7.59 tr. b., 3.53 m/s

  213. Jump 2 L, Amazing Future Monpeja: 11/27, 26.76 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  214. Jump 2 S, Nelly: 8/24, 33.01 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  215. Jump U Lesa L, Amazing Future Monpeja: 3/27, 21.84 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  216. Jump U Lesa S, Nelly: 14/24, 41.93 s, 10.93 tr. b., 2.98 m/s

  217. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  218. Agility LA L, Amazing Future Monpeja: 9/35, 34.23 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  219. Agility SA S, Nelly: Diskvalifikován

  220. Jumping LA L, Amazing Future Monpeja: 16/35, 28.59 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  221. Jumping SA S, Nelly: 12/31, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  222. Zk LA1 LA1, Amazing Future Monpeja: 2/7, 32.24 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  223. Zk SA3 SA3, Nelly: 3/10, 44.25 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  224. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  225. II. zkouška LA1, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  226. II. zkouška SA3, Nelly: 3/9, 51.03 s, 5.03 tr. b., 3.47 m/s

  227. I. zkouška LA1, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  228. I. zkouška SA3, Nelly: Diskvalifikován

  229. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  230. Final S, Nelly: 5/10, 51.2 s, 7.2 tr. b., 3.36 m/s

  231. Neděle Agility 1 L, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  232. Neděle Agility 1 S, Nelly: 5/19, 53.11 s, 4.11 tr. b., 3.43 m/s

  233. Neděle Jumping 2 L, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  234. Neděle Jumping 2 S, Nelly: Diskvalifikován

  235. Sobota 1. zkouška LA1, Amazing Future Monpeja: 5/14, 29.84 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  236. Sobota 1. zkouška SA3, Nelly: 4/7, 56.67 s, 14.67 tr. b., 3.11 m/s

  237. Sobota 2. zkouška LA1, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  238. Sobota 2. zkouška SA3, Nelly: 2/7, 61.42 s, 15.42 tr. b., 2.9 m/s

  239. Sobota Jumping 1 L, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  240. Sobota Jumping 1 S, Nelly: 3/19, 45.81 s, 7.81 tr. b., 2.88 m/s

  241. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  242. Zkouška 1 LA1, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  243. Zkouška 1 SA3, Nelly: 2/3, 54.41 s, 4.41 tr. b., 3.64 m/s

  244. Zkouška 2 LA1, Amazing Future Monpeja: 3/13, 35.02 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  245. Zkouška 2 SA3, Nelly: 2/3, 50.44 s, 0.44 tr. b., 3.91 m/s

  246. Zkouška 3 LA1, Amazing Future Monpeja: 2/13, 28.39 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  247. Zkouška 3 SA3, Nelly: 2/3, 50.32 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  248. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  249. Agility I, Amazing Future Monpeja: 3/13, 31.98 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  250. Agility I, Nelly: 5/6, 61.61 s, 17.61 tr. b., 3.25 m/s

  251. Agility II, Nelly: 3/6, 48.89 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  252. Agility II, Amazing Future Monpeja: Diskvalifikován

  253. HCV Jumping, Nelly: 6/31, 43.55 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  254. HCV Jumping, Amazing Future Monpeja: 11/38, 34.91 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  255. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  256. Agility I, Amazing Future Monpeja: 1/19, 29.77 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  257. Agility I, Nelly: 5/10, 55.65 s, 9.65 tr. b., 3.5 m/s

  258. Agility II, Amazing Future Monpeja: 7/19, 29.89 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  259. Agility II, Nelly: Diskvalifikován

  260. Jumping, Amazing Future Monpeja: 4/19, 34.5 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  261. Jumping, Nelly: 8/10, 45.13 s, 5.13 tr. b., 3.97 m/s

  262. Přerov - Trojboj "Parkur zkázy", 30. 05. 2015

  263. 1. zkouška , Nelly: 1/2, 55.94 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  264. 2. zkouška, Nelly: 1/2, 50.74 s, 1.74 tr. b., 3.76 m/s

  265. Jumping, Nelly: 2/2, 47.37 s, 0.37 tr. b., 3.88 m/s

  266. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  267. Zkoušky SA3 1 SA3, Nelly: 3/5, 58.35 s, 7.35 tr. b., 3.41 m/s

  268. Zkoušky SA3 2 SA3, Nelly: Diskvalifikován

  269. Veřovice - Veřovský pohár-trojzkoušky, 16. 05. 2015

  270. Zkouška 1 SA3, Nelly: 4/9, 42.06 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  271. Zkouška 2 SA3, Nelly: Diskvalifikován

  272. Zkouška 3 SA3, Nelly: Diskvalifikován

  273. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  274. 1.Zkouška SA3, Nelly: Diskvalifikován

  275. 2.Zkouška SA3, Nelly: 1/2, 56.94 s, 12.94 tr. b., 3.42 m/s

  276. 3.Zkouška SA3, Nelly: Diskvalifikován

  277. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  278. Agility I, Nelly: Diskvalifikován

  279. Agility II, Nelly: 2/3, 36.76 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  280. Agility III, Nelly: 1/3, 36.77 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  281. Brno - Zimní Brno II., 14. 02. 2015

  282. Agility, Nelly: Diskvalifikován

  283. Jumping, Nelly: 11/31, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  284. Zk SA3, Nelly: Diskvalifikován

  285. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  286. Agility I, Nelly: 1/6, 59.13 s, 15.13 tr. b., 3.3 m/s

  287. Agility II, Nelly: 3/6, 51.85 s, 12.85 tr. b., 3.65 m/s

  288. Agility III, Nelly: Diskvalifikován

  289. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  290. Agility I, Nelly: 3/6, 54.22 s, 22.22 tr. b., 3.1 m/s

  291. Agility II, Nelly: 4/6, 61.96 s, 22.96 tr. b., 2.74 m/s

  292. Agility Open I, Nelly: 5/12, 53.71 s, 3.71 tr. b., 3.48 m/s

  293. Grand Final, Nelly: 7/10, 46.75 s, 2.75 tr. b., 3.72 m/s

  294. Jumping Open I, Nelly: 4/13, 37.76 s, 0.76 tr. b., 3.81 m/s

  295. Jumping Open II, Nelly: 4/12, 44.17 s, 3.17 tr. b., 3.62 m/s

  296. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  297. Agility, Nelly: 3/9, 62.84 s, 7.84 tr. b., 3.18 m/s

  298. Agility, Nelly: 3/20, 47.58 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  299. Agility, Nelly: 6/9, 59.09 s, 15.09 tr. b., 3.37 m/s

  300. Agility, Nelly: 7/15, 55.92 s, 9.91 tr. b., 3.43 m/s

  301. Jumping, Nelly: 5/15, 48.56 s, 2.56 tr. b., 3.67 m/s

  302. Jumping S, Nelly: Diskvalifikován

  303. Zlechov - VIII. Zlechovské hopsání, 27. 09. 2014

  304. Agility S, Nelly: 3/30, 49.37 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  305. Jumping S, Nelly: 4/30, 40.84 s, 0.84 tr. b., 3.67 m/s

  306. Zkouška SA3, Nelly: 2/10, 49.03 s, 7.03 tr. b., 3.53 m/s

  307. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  308. Zkouška II. SA3 SA3, Nelly: Diskvalifikován

  309. Zkouška I. SA3 SA3, Nelly: 3/9, 48.33 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  310. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  311. 1. Agility, Nelly: 2/9, 48.08 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  312. 2. Agility, Nelly: 1/8, 49.81 s, 0.0 tr. b., 3.29 m/s

  313. 3. Agility, Nelly: Diskvalifikován

  314. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  315. 1. zkouška, Nelly: 4/6, 43.56 s, 0.56 tr. b., 3.47 m/s

  316. 2. zkouška, Nelly: 5/6, 42.76 s, 0.76 tr. b., 3.67 m/s

  317. Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3, 10. 11. 2013

  318. I. Agility, Nelly: 2/15, 38.04 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  319. II. Agility, Nelly: Diskvalifikován

  320. Hlučín - XII. Podzimní Hopsinky, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  321. ne - Agility S, Nelly: Diskvalifikován

  322. ne - Jumping S, Nelly: 4/21, 42.78 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  323. ne - zkouška SA2, Nelly: 5/9, 42.41 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  324. so - Agility S, Nelly: 5/23, 40.59 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  325. so - Jumping S, Nelly: 5/24, 40.01 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  326. so - zkouška SA2, Nelly: 2/11, 46.26 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  327. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  328. 1. agility, Nelly: Diskvalifikován

  329. 2. agility, Nelly: Diskvalifikován

  330. 3. agility, Nelly: 3/16, 47.98 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  331. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  332. Agility, Nelly: Diskvalifikován

  333. Agility I BarkingHeads, Nelly: 20/53, 58.12 s, 5.12 tr. b., 3.32 m/s

  334. Agility II BarkingHeads, Nelly: 11/46, 54.75 s, 4.75 tr. b., 3.43 m/s

  335. Agility III ArdenGrange, Nelly: Diskvalifikován

  336. Jumping I BarkingHeads, Nelly: Diskvalifikován

  337. Jumping II ArdenGrange, Nelly: 19/49, 43.41 s, 3.41 tr. b., 3.92 m/s

  338. Small final BarkingHeads, Nelly: Diskvalifikován

  339. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  340. Agility, Nelly: 27/66, 52.02 s, 7.02 tr. b., 3.56 m/s

  341. Agility, Nelly: Diskvalifikován

  342. Jumping, Nelly: 17/64, 41.22 s, 0.22 tr. b., 4.12 m/s

  343. Jumping, Nelly: 43/66, 45.43 s, 20.43 tr. b., 3.19 m/s

  344. SA2, Nelly: 5/16, 43.94 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  345. SA2, Nelly: 6/15, 44.67 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  346. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 12. 05. 2013

  347. Zkouška II. SA2 SA2, Nelly: Diskvalifikován

  348. Zkouška I. SA2 SA2, Nelly: 2/11, 45.25 s, 0.25 tr. b., 3.67 m/s

  349. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2013

  350. II. Zkouška SA2 SA2, Nelly: 7/17, 50.0 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  351. I. Zkouška SA2 SA2, Nelly: 5/17, 57.26 s, 8.26 tr. b., 3.44 m/s

  352. Sviadnov - VOSACUP 2013 - II, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  353. Ne - Agility S, Nelly: 3/20, 48.87 s, 0.87 tr. b., 3.54 m/s

  354. Ne - Jumping S, Nelly: 1/20, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  355. Ne - Zkouška SA2, Nelly: 9/9, 49.04 s, 16.04 tr. b., 2.79 m/s

  356. So - Agility S, Nelly: Diskvalifikován

  357. So - Jumping S, Nelly: 4/21, 41.11 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  358. So - Zkouška SA2, Nelly: 5/9, 38.77 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  359. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  360. Ne - Agility S, Nelly: 3/14, 48.82 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  361. Ne - Jumping S, Nelly: 6/14, 46.34 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  362. Ne - Zkouška SA2, Nelly: Diskvalifikován

  363. So - Agility S, Nelly: 6/19, 48.19 s, 1.92 tr. b., 3.55 m/s

  364. So - Jumping S, Nelly: Diskvalifikován

  365. So - Zkouška SA2, Nelly: 2/6, 41.98 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  366. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET., 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  367. AGILITY-S, Nelly: 19/50, 57.62 s, 7.62 tr. b., 3.07 m/s

  368. JUMPING-S, Nelly: 13/50, 45.12 s, 5.12 tr. b., 3.66 m/s

  369. JUMPING-S, Nelly: Diskvalifikován

  370. SA2, Nelly: 9/26, 39.72 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  371. SA2, Nelly: 10/26, 66.83 s, 23.83 tr. b., 2.57 m/s

  372. Hlučín - XI. Podzimní Hopsinky, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  373. ne - Agility S, Nelly: 10/25, 54.68 s, 18.68 tr. b., 3.18 m/s

  374. ne - Jumping S, Nelly: 12/24, 44.23 s, 11.23 tr. b., 3.64 m/s

  375. ne - zkouška SA1, Nelly: 1/6, 37.36 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  376. so - Agility S, Nelly: Diskvalifikován

  377. so - Jumping S, Nelly: Diskvalifikován

  378. so - zkouška SA1, Nelly: 2/10, 34.38 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  379. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - I, 14. 01. 2012 - 15. 01. 2012

  380. Neděle - Agility S, Nelly: 3/20, 56.18 s, 3.18 tr. b., 3.13 m/s

  381. Neděle - Jumping S, Nelly: 3/20, 48.57 s, 12.57 tr. b., 3.4 m/s

  382. Neděle - Zkouška SA1, Nelly: 2/6, 40.38 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  383. Sobota - Agility S, Nelly: Diskvalifikován

  384. Sobota - Jumping S, Nelly: 3/19, 40.69 s, 3.69 tr. b., 3.64 m/s

  385. Sobota - Zkouška SA1, Nelly: Diskvalifikován

  386. Hlučín - X. Podzimní Hopsinky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  387. ne-AGILITY S, Nelly: 9/29, 52.15 s, 7.15 tr. b., 3.07 m/s

  388. ne-JUMPING S, Nelly: Diskvalifikován

  389. ne-zkouška SA1, Nelly: 2/6, 44.37 s, 0.0 tr. b., 3.27 m/s