Cz En

Jumping 2

  1. Datum: 25. 06. 2017
  2. Závod: Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017
  3. Rozhodčí: Stoel, Kees (NL)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 57.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.21 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 31.6 5.19 V V
2 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland 0 0 0.0 0.0 31.79 5.16 V V
3 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 32.23 5.09 V V
4 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 0 0.0 0.0 33.16 4.95 V V
5 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 33.37 4.91 V V
6 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka 0 0 0.0 0.0 34.09 4.81 V V
7 090115 Jitka Kotrlová Bubbo Jane's dogs 0 0 0.0 0.0 34.14 4.8 V V
8 Markéta Kelbelová Cal Dozer Unis Kynopolis - "Dozer" 0 0 0.0 0.0 34.5 4.75 V V
9 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 0 0 0.0 0.0 34.63 4.74 V V
10 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s 0 0 0.0 0.0 35.95 4.56 V V
11 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 0 0 0.0 0.0 37.31 4.4 V V
12 081214 Tereza Krejčí Amaretta brown Laronna 0 0 0.65 0.65 39.65 4.14 V V
13 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 0 0 1.6 1.6 40.6 4.04 V V
14 055714 Zuzana Ožanová Airy Fiery rock 1 0 0.0 5.0 31.32 5.24 V V
15 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 31.86 5.15 V V
16 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 1 0 0.0 5.0 32.43 5.06 V V
17 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 1 0 0.0 5.0 33.45 4.9 V V
18 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 1 0 0.0 5.0 33.71 4.87 V V
19 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 1 0 0.0 5.0 34.33 4.78 V V
20 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland 1 0 0.0 5.0 34.34 4.78 V V
21 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 1 0 0.0 5.0 34.74 4.72 V V
22 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge 1 0 0.0 5.0 35.03 4.68 V V
23 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady 1 0 0.0 5.0 35.47 4.62 V V
24 056112 Marcela Bařáková Tony 1 0 0.0 5.0 36.18 4.53 V V
25 087714 Eliška Zezulová Alabama of Redfest 1 0 0.0 5.0 36.92 4.44 V V
26 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 38.14 4.3 V V
27 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 0 1 0.0 5.0 38.35 4.28 V V
28 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 1 0 0.0 5.0 38.77 4.23 V V
29 001316 Dagmar Laníková Chyť si mě Leneli 0 1 0.72 5.72 39.72 4.13 V V
30 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand 1 0 1.36 6.36 40.36 4.06 VD VD
31 091215 Veronika Dostálová Ace In the hole Lovenia 2 0 0.0 10.0 31.61 5.19 VD VD
32 056914 Vendula Sklenaříková Never Say Never Black Chevers 2 0 0.0 10.0 33.78 4.85 VD VD
33 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive 1 1 0.0 10.0 34.71 4.72 VD VD
34 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 1 1 0.0 10.0 38.77 4.23 VD VD
35 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower 1 1 3.92 13.92 42.92 3.82 VD VD
36 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa 2 0 4.36 14.36 43.36 3.78 VD VD
37 011114 Ivana Ondrušová Apolo 1 1 4.41 14.41 43.41 3.78 VD VD
38 016315 Renata Kolomazníková Agris z Čertovy kazatelny 3 0 0.0 15.0 31.9 5.14 VD VD
39 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream 2 1 0.0 15.0 35.02 4.68 VD VD
40 047315 Andrea Hudečková Amazing Future Monpeja 1 2 0.07 15.07 39.07 4.2 VD VD
41 001216 Zuzana Juřičková Dragonnier Gitaron 0 2 9.29 19.29 48.29 3.4 D D
42 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 1 2 4.83 19.83 43.83 3.74 D D
43 080316 Veronika Urbášková Ad Astra Wäka 1 2 7.96 22.96 46.96 3.49 D D
44 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka 4 1 0.0 25.0 37.12 4.42 D D
DIS 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077215 Barbara Sajdoková Etoo BestMudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037216 Pavla Vorlová Floki The Nimble Elf Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028815 Lenka Ztratilová Accer Black Mirabell DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006916 Michaela Krahulíková Marley Ardenhill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025116 Michaela Tejčková Blue Devil Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010216 Silvie Metelová Jaminn-Axa Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025314 Lenka Ztratilová Mirabell Daraskár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084312 Lenka Pánková Rab Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007717 Martina Wasserbauerová Bubble of Hapiness Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061213 Kateřina Džumanová Aran Džuka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089014 Lucie Argalášová Budweiser Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025816 Eliška Zezulová Angee Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038717 Veronika Přichystalová Huricane von Don el Ranzo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022315 Kateřina Pomykalová Kara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086614 Ludmila Urbášková Dashka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO