Lukáš Krejčí

  1. Číslo: 001074
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 10. 05. 2016
  5. Členem KA do: 31. 12. 2024
  6. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 036005 (L), Drum Okřešická perla

    Arrow_down
  2. 089609 (I), Annie Ganden Monge

    Arrow_down
  3. 003317 (M), Absolute Speed Jump Jett Team

    Arrow_down
  4. 074818 (L), Amaretta brown Laronna

    Arrow_down
  5. 097622 (L), Abira Ace from Moravia

    Arrow_down

Výsledky

  1. Třebíč - Hon na myšky - Jumpingy + A0, 15. 10. 2023

  2. Jumping III L, Abira Ace from Moravia: 5/14, 31.07 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  3. Jumping III M, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  4. Jumping II L, Abira Ace from Moravia: 8/14, 36.07 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  5. Jumping II M, Absolute Speed Jump Jett Team: 1/8, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  6. Jumping I L, Abira Ace from Moravia: Diskvalifikován

  7. Jumping I M, Absolute Speed Jump Jett Team: 4/8, 40.29 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  8. Třebíč - Roki dvojzkoušky I, 23. 09. 2023

  9. 1. Zkouška LA1, Abira Ace from Moravia: Diskvalifikován

  10. 1. Zkouška MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 1/5, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  11. 2. Zkouška LA1, Abira Ace from Moravia: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 1/5, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  13. Třešť - Ztřeštěnky - trojzkoušky, 06. 05. 2023

  14. 1. zkouška LA1, Abira Ace from Moravia: Diskvalifikován

  15. 1. zkouška MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 1/2, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  16. 2. zkouška LA1, Abira Ace from Moravia: Diskvalifikován

  17. 2. zkouška MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  18. 3. zkouška LA1, Abira Ace from Moravia: Diskvalifikován

  19. 3. zkouška MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 1/2, 39.97 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  20. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  21. Jumpimg MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 1/3, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  22. Zkouška MA2 1.běh, Absolute Speed Jump Jett Team: 1/3, 39.98 s, 20.0 tr. b., 4.1 m/s

  23. Zkouška MA2 2.běh, Absolute Speed Jump Jett Team: 2/3, 49.99 s, 18.99 tr. b., 3.38 m/s

  24. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  25. Agility Trial I, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  26. Agility Trial II, Absolute Speed Jump Jett Team: 3/5, 49.69 s, 15.69 tr. b., 3.88 m/s

  27. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  28. TRIAL I., Absolute Speed Jump Jett Team: 1/5, 44.41 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  29. TRIAL II., Absolute Speed Jump Jett Team: 3/5, 49.5 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  30. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  31. Agility MA, Absolute Speed Jump Jett Team: 8/23, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  32. Jumping MA, Absolute Speed Jump Jett Team: 7/23, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  33. Zkouška MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 5/9, 41.6 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  34. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  35. Agility Trial, Absolute Speed Jump Jett Team: 3/13, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  36. Agility Trial, Annie Ganden Monge: 23/104, 48.02 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  37. Agility 1, Absolute Speed Jump Jett Team: 6/58, 46.92 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  38. Agility 1, Annie Ganden Monge: 28/212, 45.4 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  39. Agility 2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  40. Agility 3, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  41. Agility 3, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  42. Agility 4, Absolute Speed Jump Jett Team: 11/50, 46.01 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  43. Grand Final, Absolute Speed Jump Jett Team: 13/29, 44.2 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  44. Jumping 1, Annie Ganden Monge: 59/214, 44.23 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  45. Jumping 1, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  46. Jumping 2, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  47. Jumping 2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  48. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  49. Agility II. L, Annie Ganden Monge: 46/92, 42.15 s, 20.0 tr. b., 4.67 m/s

  50. Agility II. M, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  51. Agility I. L, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  52. Agility I. M, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  53. Jumping II. L, Annie Ganden Monge: 34/92, 41.69 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  54. Jumping II. M, Absolute Speed Jump Jett Team: 12/49, 38.37 s, 0.37 tr. b., 4.17 m/s

  55. Jumping I. L, Annie Ganden Monge: 22/94, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  56. Jumping I. M, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  57. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  58. QA4 Agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 27/44, 50.86 s, 22.86 tr. b., 3.38 m/s

  59. QA5 Agility, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  60. QA6 Agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 23/43, 50.67 s, 12.67 tr. b., 3.87 m/s

  61. QJ4 Jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: 21/44, 53.73 s, 20.73 tr. b., 3.35 m/s

  62. QJ5 Jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: 26/43, 47.72 s, 12.72 tr. b., 3.67 m/s

  63. QJ6 Jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  64. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  65. QA1 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 16/57, 42.41 s, 0.41 tr. b., 4.29 m/s

  66. QA1 agility, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  67. QA2 agility, Annie Ganden Monge: 56/125, 50.02 s, 14.02 tr. b., 4.12 m/s

  68. QA2 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  69. QA3 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 21/56, 44.97 s, 5.97 tr. b., 4.23 m/s

  70. QJ1 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: 16/58, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  71. QJ1 jumping, Annie Ganden Monge: 68/126, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  72. QJ2 jumping, Annie Ganden Monge: 67/126, 49.0 s, 19.0 tr. b., 4.06 m/s

  73. QJ2 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  74. QJ3 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  75. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  76. Agility II Medium, Absolute Speed Jump Jett Team: 11/32, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  77. Agility I Medium, Absolute Speed Jump Jett Team: 2/33, 39.07 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  78. Jumping III Medium, Absolute Speed Jump Jett Team: 12/30, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  79. Jumping II Medium, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  80. Jumping I Medium, Absolute Speed Jump Jett Team: 6/31, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  81. MR pudl Medium - II. kolo, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  82. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  83. I Agility Open, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  84. I Agility Open, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  85. II Agility Open, Annie Ganden Monge: 55/137, 50.78 s, 11.78 tr. b., 3.9 m/s

  86. II Agility Open, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  87. II Jumping Open, Annie Ganden Monge: 71/135, 36.48 s, 10.48 tr. b., 4.44 m/s

  88. II Jumping Open, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  89. I Jumping Open, Absolute Speed Jump Jett Team: 22/69, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  90. I Jumping Open, Annie Ganden Monge: 56/139, 37.39 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  91. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  92. Agility LA, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  93. Agility MA, Absolute Speed Jump Jett Team: 12/20, 43.66 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  94. Jumping LA, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  95. Jumping MA, Absolute Speed Jump Jett Team: 5/22, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  96. Zkouška LA3, Annie Ganden Monge: 6/12, 48.93 s, 25.0 tr. b., 4.05 m/s

  97. Zkouška MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 2/9, 39.02 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  98. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  99. Agility LA, Annie Ganden Monge: 10/35, 35.85 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  100. Agility MA, Absolute Speed Jump Jett Team: 9/26, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  101. Jumping LA, Annie Ganden Monge: 11/40, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  102. Jumping MA, Absolute Speed Jump Jett Team: 9/26, 38.93 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  103. Zkouška LA3, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  104. Zkouška MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 2/11, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  105. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 23. 09. 2017

  106. Zkoušky III - LA2, Annie Ganden Monge: 1/14, 38.18 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  107. Zkoušky III - MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 4/5, 43.67 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  108. Zkoušky II - LA2, Annie Ganden Monge: 1/14, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  109. Zkoušky II - MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  110. Zkoušky I - LA2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  111. Zkoušky I - MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 2/5, 43.36 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  112. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  113. Agility družstev, Annie Ganden Monge: 45/88, 38.53 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  114. Agility jednotlivců, Annie Ganden Monge: 17/87, 39.59 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  115. Jumping družstev, Annie Ganden Monge: 52/88, 50.52 s, 20.52 tr. b., 3.96 m/s

  116. Jumping jednotlivců, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  117. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  118. 1. Zk LA2, Annie Ganden Monge: 9/23, 35.87 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  119. 1. Zk MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 3/6, 37.28 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  120. 2. Zk LA2, Annie Ganden Monge: 10/23, 38.2 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  121. 2. Zk MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 3/6, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  122. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  123. Agility 1, Absolute Speed Jump Jett Team: 8/36, 45.42 s, 1.42 tr. b., 3.74 m/s

  124. Agility 1, Annie Ganden Monge: 24/77, 49.59 s, 17.59 tr. b., 3.77 m/s

  125. Agility 2, Annie Ganden Monge: 4/77, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  126. Agility 2, Absolute Speed Jump Jett Team: 9/36, 48.19 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  127. Jumping 1, Absolute Speed Jump Jett Team: 17/36, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  128. Jumping 1, Annie Ganden Monge: 18/77, 40.54 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  129. Jumping 2, Absolute Speed Jump Jett Team: 16/36, 37.28 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  130. Jumping 2, Annie Ganden Monge: 22/77, 35.03 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  131. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  132. QA4 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  133. QA4 agility, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  134. QA5 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 14/49, 46.3 s, 6.3 tr. b., 4.02 m/s

  135. QA5 agility, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  136. QA6 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  137. QA6 agility, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  138. QJ4 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: 25/48, 33.72 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  139. QJ4 jumping, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  140. QJ5 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: 20/49, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  141. QJ5 jumping, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  142. QJ6 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: 28/49, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  143. QJ6 jumping, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  144. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  145. QA1 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 23/68, 47.2 s, 8.2 tr. b., 4.03 m/s

  146. QA1 agility, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  147. QA2 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 16/67, 46.41 s, 1.41 tr. b., 4.14 m/s

  148. QA2 agility, Annie Ganden Monge: 48/127, 39.06 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  149. QA3 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 35/70, 43.68 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  150. QA3 agility, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  151. QJ1 jumping, Annie Ganden Monge: 55/135, 37.84 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  152. QJ1 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  153. QJ2 jumping, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  154. QJ2 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  155. QJ3 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: 17/67, 41.1 s, 3.1 tr. b., 3.94 m/s

  156. QJ3 jumping, Annie Ganden Monge: 23/118, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  157. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  158. Zkouška MA1, Absolute Speed Jump Jett Team: 1/3, 30.28 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  159. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  160. Agiity , Annie Ganden Monge: 1/15, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  161. Agility , Absolute Speed Jump Jett Team: 1/8, 44.56 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  162. Jumping, Annie Ganden Monge: 1/15, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  163. Jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: 2/8, 40.52 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  164. Zkouška A1, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  165. Zlouška A2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  166. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  167. Agility II Large, Annie Ganden Monge: 4/14, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  168. Agility I Large, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  169. Jumping III Large, Annie Ganden Monge: 5/14, 37.06 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  170. Jumping II Large, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  171. Jumping I Large, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  172. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  173. Agility LA, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  174. Agility MA, Absolute Speed Jump Jett Team: 7/30, 51.93 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  175. Jumping LA, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  176. Jumping MA, Absolute Speed Jump Jett Team: 2/30, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  177. Zkouška LA2, Annie Ganden Monge: 1/13, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  178. Zkouška MA1, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  179. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  180. Heroutice, 1. běh, Absolute Speed Jump Jett Team: 2/4, 29.08 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  181. Heroutice, 1. běh, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  182. Heroutice, 2. běh, Absolute Speed Jump Jett Team: 1/4, 29.9 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  183. Heroutice, 2. běh, Annie Ganden Monge: 5/25, 30.21 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  184. Heroutice, 3. běh, Absolute Speed Jump Jett Team: 1/4, 35.48 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  185. Heroutice, 3. běh, Annie Ganden Monge: 5/24, 39.32 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  186. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  187. Agility LA neděle, Annie Ganden Monge: 3/19, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  188. Jumping LA neděle, Annie Ganden Monge: 14/19, 28.39 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  189. Zkouška LA2 neděle, Annie Ganden Monge: 2/6, 37.89 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  190. Zbraslav - Pelíškobraní II. + VI. Šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 13. 08. 2016

  191. Agility L, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  192. Jump L, Annie Ganden Monge: 12/35, 31.66 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  193. Zkouška LA2, Annie Ganden Monge: 1/9, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  194. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  195. Agility I, Annie Ganden Monge: 30/192, 49.34 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  196. Agility II, Annie Ganden Monge: 36/195, 45.51 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  197. Agility III, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  198. Agility IV, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  199. Jumping I, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  200. Jumping II, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  201. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  202. Družstva - Agility, Annie Ganden Monge: 39/140, 42.72 s, 20.0 tr. b., 4.12 m/s

  203. Družstva - Jumping, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  204. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  205. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  206. Power & speed A2/A3, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  207. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  208. 1Q Jumping, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  209. 2Q Agility, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  210. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  211. Agility Ne, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  212. Agility So, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  213. Jumping Ne, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  214. Jumping So, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  215. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  216. Agility II Open, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  217. Agility I Open, Annie Ganden Monge: 35/165, 46.88 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  218. Jumping II Open, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  219. Jumping I Open, Annie Ganden Monge: 72/165, 30.48 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  220. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  221. LARGE - Czech Imp Jump, Annie Ganden Monge: 10/46, 21.36 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  222. LARGE - JUMPING 1, Annie Ganden Monge: 10/46, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  223. LARGE - JUMPING 2, Annie Ganden Monge: 6/46, 29.8 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  224. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  225. Agility 1, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  226. Agility 2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  227. Jumping 1, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  228. Jumping 2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  229. Jumping 3, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  230. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  231. Agility 1, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  232. Agility 2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  233. Jumping 1, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  234. Jumping 2, Annie Ganden Monge: 27/117, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  235. Zkouška, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  236. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 20. 04. 2014

  237. II. LA2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  238. I. LA2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  239. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  240. Agility Open, Annie Ganden Monge: 22/69, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  241. Agility "Zkoušky", Annie Ganden Monge: 10/31, 39.37 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  242. Agility "Zkoušky", Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  243. Jumping Open, Annie Ganden Monge: 18/68, 39.33 s, 10.33 tr. b., 3.94 m/s

  244. Jumping Open II, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  245. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  246. Agility sobota L, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  247. Jumping sobota L, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  248. LA2s LA2, Annie Ganden Monge: 5/23, 41.11 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  249. Třebíč - Podzimky - dvojzkoušky, 28. 09. 2012

  250. LA2-zkoušky I, Annie Ganden Monge: 4/14, 45.78 s, 10.78 tr. b., 3.6 m/s

  251. LA2-zkoušky II, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  252. Chvalnov - 3. MISTROVSTVÍ REPUBLIKY SUPER G AGILITY 2012, 23. 09. 2012

  253. Agility Super G Large, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  254. Jumping Super G Large, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  255. Zkouška A LA2, Annie Ganden Monge: 4/18, 39.5 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  256. Zkouška J2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  257. Chvalnov - TOP OUTDOOR CUP 2012, 22. 09. 2012

  258. Jumping Large, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  259. Open Large, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  260. Zkouška A2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  261. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 08. 04. 2012

  262. LA2-II LA2, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  263. LA2-I LA2, Annie Ganden Monge: 10/23, 35.46 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  264. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  265. Agility III L, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  266. Agility III L, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  267. Agility II L, Annie Ganden Monge: 28/119, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  268. Agility II L, Drum Okřešická perla: 43/119, 35.38 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  269. Agility I L, Drum Okřešická perla: 26/123, 39.79 s, 20.0 tr. b., 4.8 m/s

  270. Agility I L, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  271. Agility Small final L, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  272. Jumping II L, Drum Okřešická perla: 23/85, 33.52 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  273. Jumping II L, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  274. Jumping I L, Annie Ganden Monge: 61/122, 35.76 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  275. Jumping I L, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  276. Mikulov - Mikulovský dvojhrb II, 26. 02. 2011

  277. II. Zkouška LA1, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  278. II. Zkouška LA2, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  279. I. Zkouška LA1, Annie Ganden Monge: 8/15, 34.82 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  280. I. Zkouška LA2, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  281. Mikulov - Mikulovský dvojhrb I, 29. 01. 2011

  282. Zkouška LA1, Annie Ganden Monge: 6/26, 37.99 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  283. Zkouška LA1, Annie Ganden Monge: 9/26, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  284. Zkouška LA2, Drum Okřešická perla: 6/19, 39.41 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  285. Zkouška LA2, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  286. Brno - Podzimní Brno, 16. 10. 2010 - 17. 10. 2010

  287. AGILITY, Annie Ganden Monge: 5/19, 44.17 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  288. AGILITY, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  289. AGILITY, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  290. AGILITY, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  291. JUMPING 1, Annie Ganden Monge: 5/20, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  292. JUMPING 1, Annie Ganden Monge: 9/19, 38.86 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  293. JUMPING 1, Drum Okřešická perla: 15/19, 32.8 s, 25.0 tr. b., 4.73 m/s

  294. JUMPING 1, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  295. JUMPING 2, Annie Ganden Monge: 3/19, 33.83 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  296. JUMPING 2, Annie Ganden Monge: 10/19, 35.09 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  297. JUMPING 2, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  298. JUMPING 2, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  299. LA1, Annie Ganden Monge: 1/4, 29.1 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  300. LA1, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  301. LA2, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  302. LA2, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  303. Brno - AGILITY INTERCANIS, 26. 06. 2010 - 27. 06. 2010

  304. AGILITY, Drum Okřešická perla: 3/13, 40.19 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  305. AGILITY, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  306. AGILITY, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  307. AGILITY, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  308. JUMPING, Drum Okřešická perla: 1/12, 30.89 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  309. JUMPING, Drum Okřešická perla: 6/10, 31.75 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  310. JUMPING, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  311. JUMPING, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  312. LA1-I, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  313. LA1-I, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  314. LA1-II, Annie Ganden Monge: 1/3, 30.2 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  315. LA1-II, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  316. LA2-I, Drum Okřešická perla: 2/5, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  317. LA2-I, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  318. LA2-II, Drum Okřešická perla: 3/4, 31.67 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  319. LA2-II, Drum Okřešická perla: 4/5, 43.53 s, 10.0 tr. b., 3.45 m/s

  320. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 20. 02. 2010

  321. Agility L, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  322. Jumping L, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  323. Zkoušky 1 LA2, Drum Okřešická perla: 5/22, 42.39 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  324. Brno - Zimní Robinsonáda, 09. 01. 2010

  325. Agility L, Drum Okřešická perla: 9/27, 40.73 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  326. Agility L, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  327. Jumping L, Annie Ganden Monge: 7/26, 35.62 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  328. Jumping L, Drum Okřešická perla: 13/26, 35.49 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  329. Zkouška LA1, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  330. Zkouška LA2, Drum Okřešická perla: 6/10, 44.37 s, 20.0 tr. b., 3.49 m/s

  331. Brno - Robinsonáda na Ostrově, 06. 06. 2009

  332. Agility L, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  333. Jumping L, Drum Okřešická perla: 10/30, 31.36 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  334. Zkouška LA2, Drum Okřešická perla: 3/10, 34.97 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  335. Brno - Robinsonáda na "Ostrově", 14. 06. 2008

  336. Jumping - L, Drum Okřešická perla: 15/27, 29.93 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  337. Open Agility - L, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován

  338. Zkouška - L A2, Drum Okřešická perla: Diskvalifikován