Cz En

Šárka Navrátilová

  1. Číslo: 004193
  2. Člen KA: Ne
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 27. 02. 2015
  5. Členem KA do: 31. 12. 2017
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 048513 (L), Avalanche Power Secret Energy

  2. 093115 (M), Artex Stříbrná půlnoc

Výsledky

  1. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  2. Agility družstev, Avalanche Power Secret Energy: 47/88, 41.06 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  3. Agility jednotlivců, Avalanche Power Secret Energy: 45/87, 54.19 s, 18.19 tr. b., 3.45 m/s

  4. Jumping družstev, Avalanche Power Secret Energy: 12/88, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  5. Jumping jednotlivců, Avalanche Power Secret Energy: 19/87, 37.84 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  6. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  7. Agility Open AO, Avalanche Power Secret Energy: 2/44, 44.49 s, 0.49 tr. b., 4.25 m/s

  8. Agility Open AO Squads, Avalanche Power Secret Energy: 14/46, 43.09 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  9. Jumping Open AO, Avalanche Power Secret Energy: 19/46, 42.91 s, 13.91 tr. b., 4.29 m/s

  10. Jumping Open AO Squads, Avalanche Power Secret Energy: 22/46, 37.91 s, 7.91 tr. b., 4.3 m/s

  11. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  12. Agility Open, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  13. Agility Trial, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  14. Jumping Open, Avalanche Power Secret Energy: 1/33, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  15. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 09. 08. 2017

  16. druhá zkouška LA2, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  17. první zkouška LA2, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  18. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  19. 1. Jumping LA, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  20. "2. Jump L ""Skokan""", Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  21. 3. Jumping LA, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  22. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  23. Agility 1, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  24. Agility 2, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  25. Jumping 1, Avalanche Power Secret Energy: 25/77, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  26. Jumping 2, Avalanche Power Secret Energy: 9/77, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  27. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  28. Agility Lar Ne, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  29. Agility Lar So, Avalanche Power Secret Energy: 30/87, 41.62 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  30. Jumping Lar Ne, Avalanche Power Secret Energy: 22/85, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  31. Jumping Lar So, Avalanche Power Secret Energy: 11/87, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  32. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  33. Jumping I, Artex Stříbrná půlnoc: 9/20, 30.99 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  34. Jumping I, Avalanche Power Secret Energy: 14/44, 28.85 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  35. Jumping II, Avalanche Power Secret Energy: 4/44, 29.61 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  36. Jumping II, Artex Stříbrná půlnoc: Diskvalifikován

  37. Jumping III, Avalanche Power Secret Energy: 9/44, 22.6 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  38. Jumping III, Artex Stříbrná půlnoc: Diskvalifikován

  39. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  40. Agility družstva, Artex Stříbrná půlnoc: 16/41, 34.06 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  41. Agility družstva, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  42. Agility - junioři, Avalanche Power Secret Energy: 3/52, 43.73 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  43. Agility - junioři, Artex Stříbrná půlnoc: 10/25, 38.85 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  44. Jumping družstva, Avalanche Power Secret Energy: 1/77, 28.94 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  45. Jumping družstva, Artex Stříbrná půlnoc: Diskvalifikován

  46. Jumping - junioři, Avalanche Power Secret Energy: 3/54, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  47. Jumping - junioři, Artex Stříbrná půlnoc: Diskvalifikován

  48. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2016 s JK Animals, 24. 09. 2016

  49. Agility Open, Artex Stříbrná půlnoc: 12/25, 39.73 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  50. Agility Open, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  51. Agility Trial, Avalanche Power Secret Energy: 1/11, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  52. Agility Trial, Artex Stříbrná půlnoc: Diskvalifikován

  53. Jumping Open, Avalanche Power Secret Energy: 9/31, 31.33 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  54. Jumping Open, Artex Stříbrná půlnoc: 12/25, 28.0 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  55. Super Final, Avalanche Power Secret Energy: 2/12, 31.15 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  56. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  57. Agility družstva, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  58. Agility jednotlivci, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  59. Jumping družstva, Avalanche Power Secret Energy: 41/66, 34.66 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  60. Jumping jednotlivci, Avalanche Power Secret Energy: 35/65, 32.46 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  61. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 24. 08. 2016

  62. 1.zkouška LA2, Avalanche Power Secret Energy: 5/12, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  63. 2.zkouška LA2, Avalanche Power Secret Energy: 2/12, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  64. Sedlec u Mikulova - Specific Jumpiáda 2016, 26. 06. 2016

  65. I. Jumping L, Avalanche Power Secret Energy: 2/20, 31.16 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  66. I. Jumping M, Artex Stříbrná půlnoc: 4/5, 30.72 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  67. Il. Jumping L, Avalanche Power Secret Energy: 1/20, 44.44 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  68. Il. Jumping M, Artex Stříbrná půlnoc: 4/5, 42.48 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  69. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  70. QA5 Agility, Avalanche Power Secret Energy: 54/182, 53.25 s, 8.25 tr. b., 3.76 m/s

  71. QA5 Agility, Artex Stříbrná půlnoc: Diskvalifikován

  72. QA6 Agility, Artex Stříbrná půlnoc: Diskvalifikován

  73. QA6 Agility, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  74. QJ5 Jumping, Avalanche Power Secret Energy: 33/187, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  75. QJ5 Jumping, Artex Stříbrná půlnoc: Diskvalifikován

  76. QJ6 Jumping, Avalanche Power Secret Energy: 65/182, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  77. QJ6 Jumping, Artex Stříbrná půlnoc: Diskvalifikován

  78. Brno - Letní Robinsonáda 2016, 28. 05. 2016

  79. Agility L, Avalanche Power Secret Energy: 15/36, 46.14 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  80. Agility M, Artex Stříbrná půlnoc: 9/22, 46.03 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  81. Jumping I. L, Avalanche Power Secret Energy: 6/36, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  82. Jumping I. M, Artex Stříbrná půlnoc: 10/22, 35.36 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  83. Jumping ll. M, Artex Stříbrná půlnoc: Diskvalifikován

  84. L Final, Avalanche Power Secret Energy: 11/20, 49.87 s, 14.87 tr. b., 3.79 m/s

  85. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  86. QA3 Agility, Artex Stříbrná půlnoc: Diskvalifikován

  87. QA4 Agility, Artex Stříbrná půlnoc: 40/69, 46.94 s, 18.94 tr. b., 3.66 m/s

  88. QJ3 Jumping, Artex Stříbrná půlnoc: 26/69, 33.93 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  89. QJ4 Jumping, Artex Stříbrná půlnoc: Diskvalifikován

  90. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  91. Agility open L, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  92. Agility open M, Artex Stříbrná půlnoc: Diskvalifikován

  93. Jumping open L, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  94. Jumping open M, Artex Stříbrná půlnoc: Diskvalifikován

  95. Zkouška LA2, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  96. Zkouška MA2, Artex Stříbrná půlnoc: Diskvalifikován

  97. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  98. J Agility 1, Artex Stříbrná půlnoc: 7/20, 36.99 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  99. J Agility 1, Avalanche Power Secret Energy: 8/46, 42.99 s, 8.73 tr. b., 4.23 m/s

  100. J Agility 2, Artex Stříbrná půlnoc: 11/19, 32.6 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  101. J Agility 2, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  102. J Agility 3, Artex Stříbrná půlnoc: 7/19, 40.09 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  103. J Agility 3, Avalanche Power Secret Energy: 8/45, 40.72 s, 6.57 tr. b., 4.47 m/s

  104. J Agility 4, Artex Stříbrná půlnoc: 4/17, 37.36 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  105. J Agility 4, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  106. J Jumping 1, Avalanche Power Secret Energy: 1/46, 35.16 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  107. J Jumping 1, Artex Stříbrná půlnoc: 14/19, 33.19 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  108. J Jumping 2, Avalanche Power Secret Energy: 2/45, 27.94 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  109. J Jumping 2, Artex Stříbrná půlnoc: 5/18, 29.42 s, 5.54 tr. b., 4.93 m/s

  110. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  111. QA1 Agility, Artex Stříbrná půlnoc: Diskvalifikován

  112. QA2 Agility, Artex Stříbrná půlnoc: Diskvalifikován

  113. QJ1 Jumping, Artex Stříbrná půlnoc: Diskvalifikován

  114. QJ2 Jumping, Artex Stříbrná půlnoc: Diskvalifikován

  115. Brno - Dvojzkoušky agility, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  116. LA2 II neděle LA2, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  117. LA2 I neděle LA2, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  118. MA2 II neděle MA2, Artex Stříbrná půlnoc: 7/10, 36.93 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  119. MA2 I neděle MA2, Artex Stříbrná půlnoc: 1/10, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  120. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  121. Agility Ne L, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  122. Agility Ne M, Artex Stříbrná půlnoc: 7/12, 33.68 s, 20.0 tr. b., 5.02 m/s

  123. Jumping Ne L, Avalanche Power Secret Energy: 13/40, 25.39 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  124. Jumping Ne M, Artex Stříbrná půlnoc: Diskvalifikován

  125. Zkouška Ne LA2, Avalanche Power Secret Energy: 3/12, 44.95 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  126. Zkouška Ne MA1, Artex Stříbrná půlnoc: 1/4, 29.67 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  127. Mikulov - Mikulovský trojhrb, 26. 03. 2016

  128. 1.Zk MA1, Artex Stříbrná půlnoc: 2/6, 26.66 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  129. 2.Zk MA1, Artex Stříbrná půlnoc: 3/6, 31.29 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  130. 3.Zk MA1, Artex Stříbrná půlnoc: 4/6, 28.61 s, 20.0 tr. b., 5.38 m/s

  131. Mikulov - Podpálavská drkotačka s JK Animals, 27. 02. 2016

  132. Agility M, Artex Stříbrná půlnoc: Diskvalifikován

  133. Jumping M, Artex Stříbrná půlnoc: Diskvalifikován

  134. Zk MA1, Artex Stříbrná půlnoc: 3/7, 33.19 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  135. Mikulov - Led(n)ové tlapky, 23. 01. 2016

  136. II. Zk LA2, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  137. II. Zk MA1, Artex Stříbrná půlnoc: 2/6, 35.42 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  138. I. Zk LA2, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  139. I. Zk MA1, Artex Stříbrná půlnoc: 1/6, 28.59 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  140. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2015, 27. 09. 2015

  141. Agility AO, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  142. Agility - družstva AO, Avalanche Power Secret Energy: 14/47, 39.84 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  143. Jumping AO, Avalanche Power Secret Energy: 18/49, 48.88 s, 10.88 tr. b., 3.68 m/s

  144. Jumping - družstva AO, Avalanche Power Secret Energy: 1/48, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  145. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  146. Agility, Avalanche Power Secret Energy: 44/72, 42.35 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  147. Agility - J, Avalanche Power Secret Energy: 19/49, 46.21 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  148. Jumping, Avalanche Power Secret Energy: 15/72, 38.94 s, 5.94 tr. b., 4.11 m/s

  149. Jumping - J, Avalanche Power Secret Energy: 3/51, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  150. Mitrov (Strážek) - dvojzkoušky Podmitrov, 20. 08. 2015

  151. druhá zkouška LA2, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  152. první zkouška LA2, Avalanche Power Secret Energy: 4/15, 48.5 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  153. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Královské tlapkování 2015, 28. 06. 2015

  154. Agility L, Avalanche Power Secret Energy: 6/21, 43.11 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  155. Jumping L, Avalanche Power Secret Energy: 9/21, 39.29 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  156. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  157. Agility 1, Avalanche Power Secret Energy: 37/183, 48.57 s, 0.57 tr. b., 4.08 m/s

  158. Agility 2, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  159. Jumping 1, Avalanche Power Secret Energy: 39/184, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  160. Jumping 2, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  161. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  162. Agility III - Large - Junioři, Avalanche Power Secret Energy: 9/44, 47.57 s, 5.57 tr. b., 3.43 m/s

  163. Agility II - Large - Junioři, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  164. Agility I - Large - Junioři, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  165. Agility IV - Large - Junioři, Avalanche Power Secret Energy: 21/43, 46.64 s, 17.64 tr. b., 3.71 m/s

  166. Jumping II - Large - Junioři, Avalanche Power Secret Energy: 15/43, 36.14 s, 5.14 tr. b., 4.34 m/s

  167. Jumping I - Large - Junioři, Avalanche Power Secret Energy: 9/45, 30.6 s, 0.6 tr. b., 4.74 m/s

  168. SEKVENCE - Large, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  169. Olomouc Nové Sady - Jarní Psí Hrátky Olomouc, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  170. Agility Ne L, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  171. Agility So L, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  172. Jumping Ne L, Avalanche Power Secret Energy: 5/20, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  173. Jumping So L, Avalanche Power Secret Energy: 9/24, 38.95 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  174. Zkouška Ne LA2, Avalanche Power Secret Energy: 2/11, 44.04 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  175. Zkouška So LA2, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  176. Těšánky (okr. Kroměříž) - Březnové dvojzkoušky agility, 15. 03. 2015

  177. A2 druhá LA2, Avalanche Power Secret Energy: 6/24, 45.62 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  178. A2 první LA2, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  179. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  180. I. Agility, Avalanche Power Secret Energy: 21/30, 40.68 s, 15.0 tr. b., 3.61 m/s

  181. II. Agility, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  182. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  183. Jumping Ne L, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  184. Jumping So L, Avalanche Power Secret Energy: 13/43, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  185. Zkouška II Ne LA2, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  186. Zkouška II So LA2, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  187. Zkouška I Ne LA2, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  188. Zkouška I So LA2, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  189. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  190. Agility, Avalanche Power Secret Energy: 8/27, 51.44 s, 23.44 tr. b., 3.6 m/s

  191. Agility, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  192. Jumping, Avalanche Power Secret Energy: 26/60, 41.6 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  193. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  194. Agility jednotlivci, Avalanche Power Secret Energy: 5/39, 47.04 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  195. Družstva - Agility, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  196. Družstva - Jumping, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  197. Jumping jednotlivci, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  198. Mitrov (Strážek) - Táborové Dvojzkoušky Podmitrov, 19. 08. 2014

  199. druhá zkouška LA2 LA2, Avalanche Power Secret Energy: 4/17, 42.92 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  200. první zkouška LA2 LA2, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  201. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  202. A1 zkouska 1, Avalanche Power Secret Energy: 2/18, 32.3 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  203. A1 zkouska 2, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  204. A1 zkouska 3, Avalanche Power Secret Energy: 3/17, 31.21 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  205. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  206. Agility Open, Avalanche Power Secret Energy: 17/57, 50.76 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  207. Agility Open, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  208. Agility "zkoušky", Avalanche Power Secret Energy: 11/21, 31.88 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  209. Agility - "Zkoušky", Avalanche Power Secret Energy: 12/23, 34.93 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  210. Jumping Open, Avalanche Power Secret Energy: 10/62, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  211. Přerov - Dvojzkoušky, 22. 09. 2013

  212. Agility I., Avalanche Power Secret Energy: 5/13, 29.38 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  213. Agility II., Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  214. Podmitrov - Podmitrovské táborové zkouškování, 23. 08. 2013

  215. 1_zkouška LA1, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  216. 2_zkouška LA1, Avalanche Power Secret Energy: 4/9, 41.19 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  217. 3_zkouška LA1, Avalanche Power Secret Energy: 3/9, 34.47 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  218. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  219. 1. agility, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  220. 2. agility, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován

  221. 3. agility, Avalanche Power Secret Energy: Diskvalifikován