Cz En

Adam Bělunek

  1. Číslo: 004100
  2. OSA: USK Dog Academy
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 23. 04. 2019
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 032013 (L), Ergo Z Lantíkova

  2. 081614 (M), Aspen Bestagility

  3. 061215 (M), A3Ch Arion Fron Fighter

  4. 074516 (ML), A Dream Comes True Wallachian Flower

  5. 086316 (L), A3Ch Jerry

Výsledky

  1. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  2. Agility I, A Dream Comes True Wallachian Flower: Diskvalifikován

  3. Agility II, A Dream Comes True Wallachian Flower: 24/85, 48.56 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  4. Jumping I, A Dream Comes True Wallachian Flower: 20/85, 40.11 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  5. Jumping II, A Dream Comes True Wallachian Flower: 31/84, 38.73 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  6. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  7. Agility Trial I, A Dream Comes True Wallachian Flower: Diskvalifikován

  8. Agility Trial II, A Dream Comes True Wallachian Flower: 3/19, 44.29 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  9. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  10. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1), A Dream Comes True Wallachian Flower: 3/51, 37.63 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  11. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) , A Dream Comes True Wallachian Flower: 15/28, 47.7 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  12. Pá. - Power & Speed (Agility A1), A Dream Comes True Wallachian Flower: Diskvalifikován

  13. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Ergo Z Lantíkova: 13/109, 14.95 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  14. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Ergo Z Lantíkova: 31/169, 39.56 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  15. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), A Dream Comes True Wallachian Flower: 69/169, 38.03 s, 25.0 tr. b., 5.5 m/s

  16. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1), A Dream Comes True Wallachian Flower: 1/61, 28.75 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  17. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1), A Dream Comes True Wallachian Flower: 28/62, 34.4 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  18. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  19. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , A Dream Comes True Wallachian Flower: Diskvalifikován

  20. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), A Dream Comes True Wallachian Flower: Diskvalifikován

  21. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  22. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  23. 1.zkouška LA1, A Dream Comes True Wallachian Flower: Diskvalifikován

  24. 2.zkouška LA1, A Dream Comes True Wallachian Flower: 1/15, 30.62 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  25. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  26. Agility 1 L, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  27. Agility 2 L, Ergo Z Lantíkova: 6/37, 41.69 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  28. Zkouška LA3, Ergo Z Lantíkova: 2/15, 40.4 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  29. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  30. Agility A2A3, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  31. Agility Squads as individual, Ergo Z Lantíkova: 70/157, 42.33 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  32. Jumping A2A3, Ergo Z Lantíkova: 51/113, 43.83 s, 13.83 tr. b., 4.15 m/s

  33. Jumping Squads as Individual, Ergo Z Lantíkova: 17/162, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  34. Power & Speed A2A3, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  35. Special Agility, Ergo Z Lantíkova: 59/159, 36.27 s, 15.0 tr. b., 5.29 m/s

  36. Special Jumping, Ergo Z Lantíkova: 65/153, 33.41 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  37. Tachyon Trophy A2A3, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  38. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  39. Agility družstev, Ergo Z Lantíkova: 54/88, 36.76 s, 15.0 tr. b., 5.39 m/s

  40. Agility jednotlivců, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  41. Jumping družstev, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  42. Jumping jednotlivců, Ergo Z Lantíkova: 27/87, 34.79 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  43. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  44. Zkouška LA3, Ergo Z Lantíkova: 2/26, 38.54 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  45. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  46. Agility 1, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  47. Agility 2, Ergo Z Lantíkova: 9/77, 40.07 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  48. Jumping 1, Ergo Z Lantíkova: 5/77, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  49. Jumping 2, Ergo Z Lantíkova: 16/77, 32.43 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  50. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  51. A1 Jump II. LA1, A Dream Comes True Wallachian Flower: Diskvalifikován

  52. A1 Jump I. L, A Dream Comes True Wallachian Flower: 1/15, 24.07 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  53. A2+A3 Jump II. L, Ergo Z Lantíkova: 9/28, 33.92 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  54. A2+A3 Jump I. L, Ergo Z Lantíkova: 3/28, 27.47 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  55. Zkouška A3 LA3, Ergo Z Lantíkova: 3/11, 34.19 s, 15.0 tr. b., 5.29 m/s

  56. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  57. Jumping I, Ergo Z Lantíkova: 1/26, 32.54 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  58. Jumping I, A Dream Comes True Wallachian Flower: Diskvalifikován

  59. Jumping II, A Dream Comes True Wallachian Flower: Diskvalifikován

  60. Jumping II, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  61. Jumping III, Ergo Z Lantíkova: 3/26, 30.59 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  62. Jumping III, A Dream Comes True Wallachian Flower: Diskvalifikován

  63. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  64. Jump 1 L, A3Ch Jerry: 2/19, 33.62 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  65. Jump 1 L, A Dream Comes True Wallachian Flower: Diskvalifikován

  66. Jump 1 L, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  67. Jump 1 M, A3Ch Arion Fron Fighter: 2/12, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  68. Jump 1 M, Aspen Bestagility: 3/12, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  69. Jump 2 L, A3Ch Jerry: 3/21, 32.87 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  70. Jump 2 L, Ergo Z Lantíkova: 4/21, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  71. Jump 2 L, A Dream Comes True Wallachian Flower: Diskvalifikován

  72. Jump 2 M, Aspen Bestagility: 2/12, 31.92 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  73. Jump 2 M, A3Ch Arion Fron Fighter: Diskvalifikován

  74. Jump 3 L, A3Ch Jerry: 1/21, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  75. Jump 3 L, Ergo Z Lantíkova: 2/21, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  76. Jump 3 L, A Dream Comes True Wallachian Flower: 5/21, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  77. Jump 3 M, Aspen Bestagility: 2/12, 33.89 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  78. Jump 3 M, A3Ch Arion Fron Fighter: Diskvalifikován

  79. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  80. 1. Zkouška LA3, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  81. 2. Zkouška LA3, Ergo Z Lantíkova: 1/11, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  82. 3. Zkouška LA3, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  83. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  84. Agility 1 L, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  85. Agility 2 L, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  86. Zkoušky LA3, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  87. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  88. Agility, Ergo Z Lantíkova: 1/16, 39.3 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  89. Agility Open, Ergo Z Lantíkova: 20/40, 36.9 s, 25.0 tr. b., 4.61 m/s

  90. Jumping Open, Ergo Z Lantíkova: 3/40, 25.93 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  91. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  92. Agility I, Ergo Z Lantíkova: 7/14, 39.85 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  93. Agility II, Ergo Z Lantíkova: 4/14, 41.37 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  94. HCV Jumping, Ergo Z Lantíkova: 9/50, 36.79 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  95. Jumping 1, Ergo Z Lantíkova: 2/44, 33.38 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  96. Jumping 2, Ergo Z Lantíkova: 16/44, 32.58 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  97. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Ergo Z Lantíkova: 2/41, 34.39 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  98. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  99. Agility, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  100. Agility I, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  101. Agility II, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  102. Agility III, Ergo Z Lantíkova: 58/178, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  103. Agility IV, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  104. Jumping II, Ergo Z Lantíkova: 20/175, 38.83 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  105. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  106. QA5 Agility, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  107. QA6 Agility, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  108. QJ5 Jumping, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  109. QJ6 Jumping, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  110. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  111. 1Q Jumping, Ergo Z Lantíkova: 7/131, 30.53 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  112. 2Q Agility, Ergo Z Lantíkova: 7/139, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  113. 3Q Finále, Ergo Z Lantíkova: 3/26, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  114. Družstva - Agility, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  115. Družstva - Jumping, Ergo Z Lantíkova: 7/139, 30.9 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  116. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  117. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Ergo Z Lantíkova: 32/102, 34.87 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  118. Power & speed A2/A3, Ergo Z Lantíkova: 19/91, 17.36 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  119. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Ergo Z Lantíkova: 38/103, 29.73 s, 15.0 tr. b., 5.38 m/s

  120. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  121. QA3 Agility, Ergo Z Lantíkova: 32/176, 43.54 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  122. QA4 Agility, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  123. QJ3 Jumping, Ergo Z Lantíkova: 44/176, 31.91 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  124. QJ4 Jumping, Ergo Z Lantíkova: 38/174, 32.85 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  125. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  126. 1. zkouška LA3, Ergo Z Lantíkova: 3/9, 36.26 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  127. 2. zkouška LA3, Ergo Z Lantíkova: 3/9, 38.76 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  128. 3. zkouška LA3, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  129. Luhačovice - Fešák lázeňský, 14. 05. 2016

  130. Agility, Ergo Z Lantíkova: 2/16, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  131. Agility Open, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  132. Jumping Special A2 + A3, Ergo Z Lantíkova: 1/30, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  133. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  134. QA1 Agility, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  135. QA2 Agility, Ergo Z Lantíkova: 22/204, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  136. QJ1 Jumping, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  137. QJ2 Jumping, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  138. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  139. Agility Ne L, Ergo Z Lantíkova: 8/35, 35.57 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  140. Agility So L, Ergo Z Lantíkova: 3/39, 33.38 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  141. Jumping Ne L, Ergo Z Lantíkova: 9/40, 24.53 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  142. Jumping So L, Ergo Z Lantíkova: 4/41, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  143. Zkouška Ne LA3, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  144. Zkouška So LA3, Ergo Z Lantíkova: 4/14, 36.83 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  145. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  146. Agility LA, Ergo Z Lantíkova: 3/38, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  147. Jumping LA, Ergo Z Lantíkova: 14/38, 30.32 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  148. Zkouška LA3, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  149. Mikulov - Podpálavská drkotačka s JK Animals, 27. 02. 2016

  150. Agility L, Ergo Z Lantíkova: 2/38, 36.27 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  151. Jumping L, Ergo Z Lantíkova: 2/40, 31.15 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  152. Zk LA3, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  153. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  154. LA3-1, Ergo Z Lantíkova: 2/13, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  155. LA3-2, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  156. LA3-3, Ergo Z Lantíkova: 3/13, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  157. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 07. 11. 2015

  158. Agility, Ergo Z Lantíkova: 3/10, 37.59 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  159. Agility Open, Ergo Z Lantíkova: 2/17, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  160. Jumping Open, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  161. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  162. II.zkouška LA3, Ergo Z Lantíkova: 5/11, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  163. I.zkouška LA3, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  164. JUMPING L, Ergo Z Lantíkova: 6/32, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  165. Přerov - Přerovem letem skokem, 10. 10. 2015

  166. Jumping Open I, A3Ch Arion Fron Fighter: 4/25, 33.48 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  167. Jumping Open I, Ergo Z Lantíkova: 5/43, 31.27 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  168. Jumping Open II, Ergo Z Lantíkova: 2/42, 29.77 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  169. Jumping Open II, A3Ch Arion Fron Fighter: Diskvalifikován

  170. Jumping Open III, Ergo Z Lantíkova: 1/39, 33.77 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  171. Jumping Open III, A3Ch Arion Fron Fighter: Diskvalifikován

  172. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  173. Agility, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  174. Agility Open, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  175. Jumping Open, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  176. Suchdol nad Odrou - Nativia agility speciál, 27. 09. 2015

  177. Agility 1 L, Ergo Z Lantíkova: 4/28, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  178. Agility 2 L, Ergo Z Lantíkova: 1/28, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  179. Zkouška LA3, Ergo Z Lantíkova: 6/7, 44.48 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  180. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 19. 09. 2015

  181. Agility L, Ergo Z Lantíkova: 7/31, 41.09 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  182. Agility M, Aspen Bestagility: 3/17, 47.71 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  183. Jumping L, Ergo Z Lantíkova: 1/31, 31.12 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  184. Jumping M, Aspen Bestagility: 2/17, 33.63 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  185. Zk LA3, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  186. Zk MA2, Aspen Bestagility: Diskvalifikován

  187. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  188. Agility NE L, Ergo Z Lantíkova: 1/13, 35.02 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  189. Agility NE M, Aspen Bestagility: 1/4, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  190. Agility SO L, Ergo Z Lantíkova: 2/12, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  191. Agility SO M, Aspen Bestagility: 3/7, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  192. Jumping NE L, Ergo Z Lantíkova: 1/13, 22.97 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  193. Jumping NE M, Aspen Bestagility: 3/4, 24.54 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  194. Jumping SO L, Ergo Z Lantíkova: 4/12, 30.34 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  195. Jumping SO M, Aspen Bestagility: Diskvalifikován

  196. Zkoušky NE LA3, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  197. Zkoušky NE MA2, Aspen Bestagility: 1/2, 44.08 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  198. Zkoušky SO LA3, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  199. Zkoušky SO MA2, Aspen Bestagility: Diskvalifikován

  200. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  201. Agility, Ergo Z Lantíkova: 9/43, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  202. Agility squads, Ergo Z Lantíkova: 26/48, 41.24 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  203. Jumping, Ergo Z Lantíkova: 30/50, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  204. Jumping Squads, Ergo Z Lantíkova: 16/47, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  205. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  206. Agility Open L, Ergo Z Lantíkova: 11/45, 40.74 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  207. Agility Open M, Aspen Bestagility: 3/13, 42.79 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  208. Jump Open L, Ergo Z Lantíkova: 14/45, 31.04 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  209. Jump Open M, Aspen Bestagility: 8/15, 35.87 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  210. Zkouška I LA3, Ergo Z Lantíkova: 10/14, 46.62 s, 10.62 tr. b., 3.8 m/s

  211. Zkouška I MA2, Aspen Bestagility: Diskvalifikován

  212. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  213. Agility, Ergo Z Lantíkova: 2/19, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  214. Agility, Aspen Bestagility: Diskvalifikován

  215. Agility Open, Aspen Bestagility: 4/21, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  216. Agility Open, Ergo Z Lantíkova: 12/37, 32.55 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  217. Jumping Open, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  218. Jumping Open, Aspen Bestagility: Diskvalifikován

  219. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  220. Agility, Aspen Bestagility: 1/4, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  221. Agility, Ergo Z Lantíkova: 2/10, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  222. Agility Open (so), Ergo Z Lantíkova: 9/35, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  223. Agility Open (so), Aspen Bestagility: Diskvalifikován

  224. Jumping Open (so), Aspen Bestagility: 8/13, 31.52 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  225. Jumping Open (so), Ergo Z Lantíkova: 9/38, 29.25 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  226. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  227. Agility, Ergo Z Lantíkova: 3/14, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  228. Agility Open, Ergo Z Lantíkova: 3/32, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  229. Jumping Open, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  230. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  231. Agility I, Ergo Z Lantíkova: 3/7, 48.73 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  232. Agility II, Ergo Z Lantíkova: 2/7, 37.08 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  233. BublaJump „Ve Znamení Trnek“, Ergo Z Lantíkova: 2/30, 33.23 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  234. Dogmania Jump, Ergo Z Lantíkova: 3/31, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  235. Free Jumping Sport, Ergo Z Lantíkova: 6/33, 33.73 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  236. HCV Jumping, Ergo Z Lantíkova: 20/38, 38.48 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  237. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  238. Tuneliáda A2 + A3 L, Ergo Z Lantíkova: 8/25, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  239. Tuneliáda A2 + A3 M, A3Ch Arion Fron Fighter: 8/14, 40.56 s, 5.56 tr. b., 4.56 m/s

  240. Tuneliáda A2 + A3 M, Aspen Bestagility: Diskvalifikován

  241. Zkouška II. LA3, Ergo Z Lantíkova: 1/6, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  242. Zkouška II. MA2, A3Ch Arion Fron Fighter: 1/8, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  243. Zkouška II. MA2, Aspen Bestagility: Diskvalifikován

  244. Zkouška I. LA3, Ergo Z Lantíkova: 1/6, 48.69 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  245. Zkouška I. MA2, Aspen Bestagility: 2/8, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  246. Zkouška I. MA2, A3Ch Arion Fron Fighter: 3/8, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  247. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup II, 27. 06. 2015

  248. Agility L, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  249. Jumping L, Ergo Z Lantíkova: 9/32, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  250. Zk, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  251. Zlín, Mladcová - JK ANIMALS CUP - O Zlínský ranec + 8. MR ACD, 20. 06. 2015

  252. Agility L, Ergo Z Lantíkova: 7/35, 35.53 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  253. Jumping L, Ergo Z Lantíkova: 4/33, 29.77 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  254. Zkouška LA2, Ergo Z Lantíkova: 2/14, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  255. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  256. Agility Ne, Ergo Z Lantíkova: 10/140, 46.3 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  257. Agility So, Ergo Z Lantíkova: 36/151, 43.37 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  258. Jumping Ne, Ergo Z Lantíkova: 13/133, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  259. Jumping So, Ergo Z Lantíkova: 17/146, 40.11 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  260. Hranice - Hranická skočka, 06. 06. 2015

  261. Zk, Ergo Z Lantíkova: 3/13, 33.77 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  262. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  263. Agility družstva, Ergo Z Lantíkova: 5/133, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  264. Jumping družstva, Ergo Z Lantíkova: 38/133, 30.38 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  265. Mistrovství A2/A3 - Agility, Ergo Z Lantíkova: 37/94, 43.09 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  266. Mistrovství A2/A3 - Jumping, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  267. Speciální závod - Agility, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  268. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  269. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  270. Agility II Open, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  271. Agility I Open, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  272. Jumping II Open, Ergo Z Lantíkova: 13/162, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  273. Jumping I Open, Ergo Z Lantíkova: 45/165, 30.11 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  274. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  275. Zkoušky LA2 1 LA2, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  276. Zkoušky LA2 2 LA2, Ergo Z Lantíkova: 1/14, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  277. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  278. 1.zkouška LA2, Ergo Z Lantíkova: 9/22, 45.75 s, 16.75 tr. b., 3.76 m/s

  279. 2.zkouška LA2, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  280. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  281. Agility 1, Ergo Z Lantíkova: 83/183, 43.6 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  282. Agility 2, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  283. Jumping 1, Ergo Z Lantíkova: 30/184, 33.71 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  284. Jumping 2, Ergo Z Lantíkova: 49/182, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  285. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  286. Zkouška 1, Ergo Z Lantíkova: 3/44, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  287. Zkouška 2, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  288. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  289. 1.zkouška LA2, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  290. 2.zkouška LA2, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  291. 3.zkouška LA2, Ergo Z Lantíkova: 4/13, 38.18 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  292. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  293. 1 zkouska LA2 LA2, Ergo Z Lantíkova: 5/9, 40.41 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  294. 1 zkouska MA2 MA2, Aspen Bestagility: Diskvalifikován

  295. 2 zkouska LA2 LA2, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  296. 2 zkouska MA2 MA2, Aspen Bestagility: Diskvalifikován

  297. Třebíč - Velikonoční beránek, 06. 04. 2015

  298. AGILITY, Ergo Z Lantíkova: 7/37, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  299. AGILITY, Aspen Bestagility: Diskvalifikován

  300. JUMPING, Aspen Bestagility: Diskvalifikován

  301. JUMPING, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  302. LA2, Ergo Z Lantíkova: 6/15, 35.68 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  303. MA2, Aspen Bestagility: Diskvalifikován

  304. Brno - Agility Zetor Cup, 21. 03. 2015

  305. Agility, Aspen Bestagility: 8/15, 42.74 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  306. Agility, Ergo Z Lantíkova: 15/35, 42.57 s, 5.57 tr. b., 3.62 m/s

  307. Jumping, Ergo Z Lantíkova: 2/36, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  308. Jumping, Aspen Bestagility: Diskvalifikován

  309. Zk LA2, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  310. Zk MA2, Aspen Bestagility: Diskvalifikován

  311. Brno - Zimní Brno II., 14. 02. 2015

  312. Agility, Aspen Bestagility: 10/21, 42.17 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  313. Agility, Ergo Z Lantíkova: 10/38, 36.25 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  314. Jumping, Ergo Z Lantíkova: 4/38, 29.35 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  315. Jumping, Aspen Bestagility: 13/22, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  316. Zk LA2, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  317. Zk MA1, Aspen Bestagility: 2/7, 37.07 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  318. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  319. Agility I, Aspen Bestagility: 2/6, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  320. Agility II, Aspen Bestagility: 2/6, 33.79 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  321. Agility III, Aspen Bestagility: 1/6, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  322. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  323. Agility I, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  324. Agility II, Ergo Z Lantíkova: 4/15, 34.18 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  325. Agility III, Ergo Z Lantíkova: 2/15, 35.67 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  326. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty a Mistrovství republiky kategorie XS, 08. 11. 2014

  327. Agility, Ergo Z Lantíkova: 2/19, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  328. Agility Open, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  329. Jumping Open, Ergo Z Lantíkova: 5/41, 30.13 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  330. Litovel - Mladeč - CUP Nové Zámky, 18. 10. 2014

  331. II.zkouška LA2, Ergo Z Lantíkova: 1/14, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  332. I.zkouška LA2, Ergo Z Lantíkova: 5/14, 37.76 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  333. Jumping L, Ergo Z Lantíkova: 1/24, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  334. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  335. zkouška 1 LA2, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  336. zkouška 2 LA2, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  337. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  338. Agility Open, Ergo Z Lantíkova: 21/38, 41.83 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  339. Ctvrte Agility, Ergo Z Lantíkova: 5/10, 38.67 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  340. Druhe Agility, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  341. Jumping Open, Ergo Z Lantíkova: 16/44, 34.44 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  342. Prvni Agility, Ergo Z Lantíkova: 9/14, 41.91 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  343. Treti Agility, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  344. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  345. Agility "zkouška" I., Ergo Z Lantíkova: 1/11, 27.96 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  346. Agility "zkoušky" II., Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  347. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  348. Zkouška II. LA1 LA1, Ergo Z Lantíkova: 1/12, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  349. Zkouška I. LA1 LA1, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  350. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  351. 1.zkouška LA1, Ergo Z Lantíkova: Diskvalifikován

  352. 2.zkouška LA1, Ergo Z Lantíkova: 8/21, 40.62 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  353. 3.zkouška LA1, Ergo Z Lantíkova: 1/21, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s