Cz En

Agility 2 L

  1. Datum: 16. 09. 2018
  2. Závod: Suchdol nad Odrou - Agility speciál
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 203.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.83 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 39.86 5.09
2 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 0 0 0.0 0.0 40.18 5.05
3 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra 0 0 0.0 0.0 41.11 4.94
4 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 44.62 4.55
5 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 1 0 0.0 5.0 39.85 5.09
6 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 1 0 0.0 5.0 41.69 4.87
7 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia 1 0 0.0 5.0 43.09 4.71
8 043516 Lenka Šulíková Zulu Velox Crur 1 0 0.0 5.0 45.09 4.5
9 010011 Kristýna Schreierová Paige Blue Fatranský sen 1 0 0.0 5.0 45.36 4.48
10 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower 1 1 0.0 10.0 47.02 4.32
11 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 1 1 0.0 10.0 47.58 4.27
12 171717 Adriana Slezáková Zirk Aibara 0 2 0.0 10.0 51.56 3.94
13 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras 0 0 10.29 10.29 63.29 3.21
14 062212 Lenka Kabátová Anny 2 0 4.12 14.12 57.12 3.55
15 021816 Pavel Zapletal Arwen Pack of white paw 3 0 0.0 15.0 44.01 4.61
16 049210 Lenka Karasová Down with Love Alkyra 4 0 0.0 20.0 43.49 4.67
17 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower 2 2 0.0 20.0 47.73 4.25
18 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 2 2 0.0 20.0 48.44 4.19
19 031012 Eva Andělová Engie 3 2 0.0 25.0 51.68 3.93
20 080217 Klára Tioková Terezka 0 2 19.06 29.06 72.06 2.82
21 005418 Jakub Červený Geronimo Hamyfa 5 2 7.72 42.72 60.72 3.34
DIS 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000415 Pavlína Hrabalová Elza DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002616 Jana Kalafusová Aglaia Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090817 Ludmila Urbášková Ad Astra Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013318 Jana Martinčíková Corrny Black Mirabell DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086614 Ludmila Urbášková Dashka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083816 Kateřina Navrátilová Douville Tora Mei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087315 Hana Sochová Fidele the Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030515 Monika Kuchařová Bessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085117 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS