Cz En

000415

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavlína Hrabalová, Kubánkov

Pes

  1. Elza, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  2. zkouška LA2 1: 4/11, 46.59 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  3. zkouška LA2 2: 3/11, 41.44 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  4. zkouška LA2 3: Diskvalifikován

  5. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  6. ZkA I: Diskvalifikován

  7. ZkA II: 3/11, 44.58 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  8. ZkA III: 3/11, 38.35 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  9. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  10. ZkA I: 2/19, 38.16 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  11. ZkA II: 4/19, 34.71 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  12. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  13. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  14. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  15. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  16. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  17. Agility Trial I: Diskvalifikován

  18. Agility Trial II: Diskvalifikován

  19. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  20. Agility Trial I: Diskvalifikován

  21. Agility Trial II: Diskvalifikován

  22. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  23. Agility 1 L: Diskvalifikován

  24. Agility 2 L: Diskvalifikován

  25. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  26. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  27. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  28. 2. zkouška LA2: 3/18, 43.92 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  29. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  30. Agility I: Diskvalifikován

  31. Agility II: Diskvalifikován

  32. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  33. Agility Trial I: Diskvalifikován

  34. Agility Trial II: 14/24, 42.32 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  35. Jumping 2+3: 15/36, 39.42 s, 11.42 tr. b., 4.01 m/s

  36. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  37. Agility open 1 L: Diskvalifikován

  38. Agility open 2 L: Diskvalifikován

  39. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  40. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  41. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  42. Zkouška č.2 LA2: 3/12, 51.1 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  43. Zkouška č.3 LA2: Diskvalifikován

  44. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  45. 1. běh LA1 LA1: 5/18, 33.56 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  46. 2. běh LA1 LA1: 10/18, 33.86 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  47. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  48. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  49. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  50. 1. zkouška LA1: 1/22, 41.77 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  51. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  52. 3. zkouška LA1: 12/21, 33.95 s, 20.0 tr. b., 4.3 m/s

  53. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  54. Druhá LA1: Diskvalifikován

  55. První LA1: Diskvalifikován

  56. Třetí LA1: 6/15, 42.53 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  57. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  58. Agility I: 5/17, 32.86 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  59. Agility III: 2/17, 29.2 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  60. Aglility II: 11/17, 39.14 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  61. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  62. Zkouška 1 LA1: 2/13, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  63. Zkouška 2 LA1: 6/13, 36.47 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  64. Zkouška 3 LA1: Diskvalifikován

  65. Veřovice - Veřovský pohár-trojzkoušky, 16. 05. 2015

  66. Zkouška 1 LA1: 5/17, 40.54 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  67. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  68. Zkouška 3 LA1: Diskvalifikován

  69. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  70. 1.Zkouška LA1: 11/23, 41.06 s, 20.06 tr. b., 3.48 m/s

  71. 2.Zkouška LA1: 10/23, 44.97 s, 20.0 tr. b., 3.65 m/s

  72. 3.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  73. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  74. Agility I: Diskvalifikován

  75. Agility II: Diskvalifikován

  76. Agility III: Diskvalifikován