Cz En

Agility open 2 L

  1. Datum: 01. 10. 2017
  2. Závod: Suchdol nad Odrou - Agility speciál
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.85 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 41.49 4.82
2 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras 0 0 0.0 0.0 48.57 4.12
3 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star 0 0 0.0 0.0 49.04 4.08
4 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working 1 0 0.0 5.0 42.37 4.72
5 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 1 0 0.0 5.0 43.21 4.63
6 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower 1 0 0.0 5.0 46.58 4.29
7 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky 1 0 0.0 5.0 47.27 4.23
8 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 0 1 0.0 5.0 51.43 3.89
9 008816 Tereza Bláhová Niké 0 1 0.75 5.75 52.75 3.79
10 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp 2 0 0.0 10.0 45.99 4.35
11 086815 Michaela Vyhlídalová Daisy 0 1 6.49 11.49 58.49 3.42
12 062212 Lenka Kabátová Anny 1 2 10.79 25.79 62.79 3.19
13 093314 Ludmila Chudějová Sandy 1 0 26.09 31.09 78.09 2.56
DIS 005216 Daniela Děržáková Bryn Corlan Gi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008217 Ivana Cholevová Achita Zašovský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031012 Eva Andělová Engie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000415 Pavlína Hrabalová Elza DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Daniel Martinček Bashka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075516 Veronika Otýpková Zalee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010011 Kristýna Schreierová Paige Blue Fatranský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS