Cz En

072213

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Karel Havlíček, Fun4Dogs

    Člen KA

Pes

  1. Ennox Czech Imp, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  2. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  4. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  5. Agility Trial I: 9/16, 45.47 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  6. Agility Trial II: 9/16, 65.07 s, 28.07 tr. b., 3.14 m/s

  7. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  8. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  10. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  11. Agility Trial I: Diskvalifikován

  12. Agility Trial II: Diskvalifikován

  13. Agility Trial III: Diskvalifikován

  14. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  15. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  16. Agility I: Diskvalifikován

  17. Agility II: Diskvalifikován

  18. Jumping I: 44/76, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  19. Jumping II: Diskvalifikován

  20. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  21. Agility Squads as individual: 53/157, 42.07 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  22. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  23. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  24. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  25. Special Agility: Diskvalifikován

  26. Special Jumping: Diskvalifikován

  27. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  28. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  29. I Agility Open: Diskvalifikován

  30. II Agility Open: Diskvalifikován

  31. II Jumping Open: Diskvalifikován

  32. I Jumping Open: Diskvalifikován

  33. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  34. TRIAL II. LA3: 5/12, 48.47 s, 11.47 tr. b., 3.42 m/s

  35. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  36. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  37. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  38. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  39. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  40. TRIAL II. LA2: 1/23, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  41. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  42. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  43. Jumping A2 + A3 L: 8/22, 29.88 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  44. Trial II. LA2: Diskvalifikován

  45. Trial I. LA2: 2/11, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  46. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  47. AGILITY: 20/40, 43.62 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  48. AGILITY: 27/38, 39.46 s, 20.0 tr. b., 4.21 m/s

  49. JUMPING: 17/38, 35.01 s, 8.01 tr. b., 3.8 m/s

  50. JUMPING: Diskvalifikován

  51. LA2: 8/14, 31.8 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  52. LA2: Diskvalifikován

  53. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  54. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  55. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  56. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  57. Agility open 1 L: 11/35, 43.85 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  58. Agility open 2 L: 10/33, 45.99 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  59. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  60. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  61. Trial II. LA2: Diskvalifikován

  62. Trial I. LA2: Diskvalifikován

  63. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  64. Agility L: Diskvalifikován

  65. Jumping L: Diskvalifikován

  66. Zkouška LA2: 5/12, 43.86 s, 10.86 tr. b., 3.78 m/s

  67. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  68. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  69. 2. Zk LA2: 7/23, 40.64 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  70. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  71. Agility Trial I: 2/12, 39.96 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  72. Agility Trial II: 3/12, 43.78 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  73. Agility Trial III: 4/12, 48.27 s, 10.27 tr. b., 3.65 m/s

  74. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  75. Zkouška: 1/21, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  76. Zkouška II: 7/21, 41.87 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  77. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  78. Agility 1: Diskvalifikován

  79. Agility 2: Diskvalifikován

  80. Jumping 1: Diskvalifikován

  81. Jumping 2: Diskvalifikován

  82. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  83. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  84. 2Q Agility: Diskvalifikován

  85. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  86. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  87. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  88. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  89. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  90. Agility Open: Diskvalifikován

  91. Agility Trial: 10/22, 44.79 s, 28.79 tr. b., 3.48 m/s

  92. Jumping Special A2 + A3: 23/35, 35.02 s, 11.02 tr. b., 4.14 m/s

  93. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  94. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  95. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  96. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  97. Agility Trial I: Diskvalifikován

  98. Agility Trial II: Diskvalifikován

  99. Agility Trial III: 9/24, 46.39 s, 18.39 tr. b., 3.21 m/s

  100. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  101. I Agility: Diskvalifikován

  102. II Agility: Diskvalifikován

  103. III Agility: Diskvalifikován

  104. IV Agility: 6/16, 42.99 s, 20.0 tr. b., 3.81 m/s

  105. V Agility: Diskvalifikován

  106. VI Agility: Diskvalifikován

  107. VII Agility: Diskvalifikován

  108. VIII Agility: Diskvalifikován

  109. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  110. 1. zkouška LA2: 11/17, 44.48 s, 16.48 tr. b., 3.21 m/s

  111. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  112. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  113. zkouška 1 LA2: 8/15, 42.07 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  114. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  115. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  116. II. zkouška LA2: 4/14, 47.33 s, 15.0 tr. b., 3.8 m/s

  117. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  118. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  119. 15.prorubská: Diskvalifikován

  120. 16.prorubská: Diskvalifikován

  121. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  122. 1. zkouška LA2: 21/34, 36.14 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  123. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  124. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  125. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  126. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  127. 2. zkouška LA2: 5/27, 38.71 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  128. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  129. Agility LA: Diskvalifikován

  130. Jumping LA: Diskvalifikován

  131. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  132. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  133. Agility Trial I: Diskvalifikován

  134. Agility Trial II: Diskvalifikován

  135. Agility Trial III: Diskvalifikován

  136. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  137. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  138. I. zkouška LA2: 2/12, 42.46 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  139. Jumping open L: Diskvalifikován

  140. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  141. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  142. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  143. 3. zkouška LA2: 1/22, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  144. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  145. Agility Trial I: Diskvalifikován

  146. Agility Trial II: 1/24, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  147. Jumping 2+3: 15/34, 38.68 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  148. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  149. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  150. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  151. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  152. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  153. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  154. 2. ZK LA2: 6/23, 44.59 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  155. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  156. Agility L: Diskvalifikován

  157. Jumping L: Diskvalifikován

  158. Zk LA2: Diskvalifikován

  159. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  160. Agility L: 24/43, 44.54 s, 21.54 tr. b., 3.48 m/s

  161. Jumping L: Diskvalifikován

  162. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  163. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  164. Agility 1 L: 15/29, 40.06 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  165. Agility L: 4/31, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  166. Jumping 1 L: 14/34, 47.42 s, 20.42 tr. b., 3.52 m/s

  167. Jumping L L: Diskvalifikován

  168. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  169. Zkouška Ne LA2: 8/15, 43.44 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  170. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  171. Jumping 1 L: 8/28, 39.7 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  172. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  173. Jumping 3 L: 7/28, 38.98 s, 8.98 tr. b., 3.59 m/s

  174. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  175. Agility L: Diskvalifikován

  176. Jumping L: Diskvalifikován

  177. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  178. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  179. Agility I: Diskvalifikován

  180. Agility II: 8/16, 37.93 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  181. TUNELIADA: 17/43, 25.62 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  182. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  183. QA5 Agility: Diskvalifikován

  184. QA6 Agility: Diskvalifikován

  185. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  186. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  187. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  188. Agility: Diskvalifikován

  189. Nornikovo bludiste: 18/36, 35.85 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  190. Zabakova cesta: 16/37, 32.63 s, 7.63 tr. b., 3.74 m/s

  191. Lukášov - 1. ročník závodů agility NorthSay Clean Run 2016 aneb Lukášovské 2x dvojzkoušky, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  192. So - Zkouška 1.běh LA2: Diskvalifikován

  193. So - Zkouška 2.běh LA2: Diskvalifikován

  194. So - Zkouška 3.běh LA2: 3/9, 47.02 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  195. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  196. QA3 Agility: Diskvalifikován

  197. QA4 Agility: Diskvalifikován

  198. QJ3 Jumping: 108/176, 41.13 s, 20.13 tr. b., 3.94 m/s

  199. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  200. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  201. Zkouska IV LA2: Diskvalifikován

  202. Zkouska VI LA2: 6/27, 43.76 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  203. Zkouska V LA2: Diskvalifikován

  204. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  205. Agility I: 12/19, 41.11 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  206. Agility II: 7/19, 42.23 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  207. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  208. Agility: 8/16, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  209. Agility Open: 18/45, 43.29 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  210. Jumping Open: Diskvalifikován

  211. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  212. 1. zkouška A2 LA2: 6/22, 45.9 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  213. 2. zkouška A2 LA2: 6/22, 53.76 s, 6.76 tr. b., 3.72 m/s

  214. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L: Diskvalifikován

  215. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  216. Druhá LA2: 6/15, 48.36 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  217. První LA2: Diskvalifikován

  218. Třetí LA2: Diskvalifikován

  219. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  220. 1. zkouška LA2: 3/25, 34.64 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  221. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  222. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  223. 3.prorubská: Diskvalifikován

  224. 4.prorubská: Diskvalifikován

  225. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky agility v Těšánkách, 19. 12. 2015

  226. 1. Zkouška LA2: 4/21, 39.21 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  227. 2. Zkouška LA2: 13/21, 56.88 s, 33.88 tr. b., 2.8 m/s

  228. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  229. Agility I: Diskvalifikován

  230. Agility II: Diskvalifikován

  231. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  232. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  233. Agility I: Diskvalifikován

  234. Agility III: Diskvalifikován

  235. Aglility II: Diskvalifikován

  236. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  237. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  238. I.zkouška LA2: Diskvalifikován

  239. JUMPING L: 14/32, 38.69 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  240. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  241. Agility I: Diskvalifikován

  242. Agility II: Diskvalifikován

  243. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  244. Tuneliáda A2 + A3 L: Diskvalifikován

  245. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  246. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  247. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  248. Agi L: Diskvalifikován

  249. Jump L: Diskvalifikován

  250. Zk 1 LA2: Diskvalifikován

  251. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  252. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  253. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  254. Jumping L: Diskvalifikován

  255. Zlín - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2015

  256. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  257. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  258. třetí zkouška LA2: Diskvalifikován

  259. Zlechov - 6. Zlechovské dvojzkoušky, 11. 04. 2015

  260. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  261. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  262. 1.Zkouška LA2: 9/17, 48.28 s, 11.28 tr. b., 3.75 m/s

  263. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  264. 3.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  265. Těšánky (okr. Kroměříž) - Březnové dvojzkoušky agility, 15. 03. 2015

  266. A2 druhá LA2: Diskvalifikován

  267. A2 první LA2: Diskvalifikován

  268. Těšánky - Listopadové dvojzkoušky agility v Těšánkách, 23. 11. 2014

  269. Zkouška Agility 2 LA2: Diskvalifikován

  270. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  271. I. Agility: Diskvalifikován

  272. II. Agility: Diskvalifikován

  273. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  274. 1. Agility: Diskvalifikován

  275. 2. Agility: Diskvalifikován

  276. Litovel - Mladeč - CUP Nové Zámky, 18. 10. 2014

  277. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  278. I.zkouška LA2: Diskvalifikován

  279. Jumping L: Diskvalifikován

  280. Skály u Rýmařova - Mistrovství České republiky beaglů v agility 2014, 12. 10. 2014

  281. Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  282. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  283. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  284. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  285. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  286. I. Agility: Diskvalifikován

  287. II. Agility: 3/9, 39.36 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  288. Jumping Open: Diskvalifikován

  289. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  290. AGILITY: Diskvalifikován

  291. JUMPING LA1: Diskvalifikován

  292. LA1: Diskvalifikován

  293. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  294. Zkouška III. LA1: 7/16, 37.43 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  295. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  296. Zkouška I. LA1: 9/16, 52.22 s, 20.0 tr. b., 2.99 m/s

  297. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  298. A1 zkouska 1: Diskvalifikován

  299. A1 zkouska 2: 8/18, 34.51 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  300. A1 zkouska 3: Diskvalifikován

  301. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  302. Zkouška: Diskvalifikován

  303. Zkouška II: Diskvalifikován

  304. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  305. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  306. 2. zkouška LA1: 12/21, 42.59 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  307. Zlín - Dvojzkoušky agility, 15. 06. 2014

  308. 1. LA1: Diskvalifikován

  309. 2. LA1: Diskvalifikován

  310. Ludslavice (u Zlína) - JK Brand Cup - O Zlínský ranec + 7. MR ACD, 14. 06. 2014

  311. Agility Open L: Diskvalifikován

  312. Jump Open L: Diskvalifikován

  313. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  314. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  315. Agility L: Diskvalifikován

  316. Jumping L: Diskvalifikován

  317. Jumping ne L: Diskvalifikován

  318. Zkouška II LA1: Diskvalifikován

  319. Zkouška I LA1: Diskvalifikován

  320. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  321. Zbraslav u Brna - O liščí ohon a II. ročník Mistrovství republiky foxteriérů v agility, 01. 06. 2014

  322. II. LA1: Diskvalifikován

  323. I. LA1: Diskvalifikován

  324. Jumping: Diskvalifikován

  325. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  326. I Agility: Diskvalifikován

  327. II Agility: Diskvalifikován

  328. III Agility: 8/16, 52.31 s, 11.31 tr. b., 3.42 m/s

  329. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  330. (Ne-1) Trixina zkouška: 6/8, 32.59 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  331. (Ne-2) Belíškova zkouška: Diskvalifikován

  332. (So-1) Apačova zkouška: 9/14, 30.14 s, 25.0 tr. b., 4.38 m/s

  333. (So-2) Cirdova zkouška: Diskvalifikován

  334. (So-3) Ulinčina zkouška: Diskvalifikován

  335. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 08. 05. 2014

  336. zkouška LA 1: Diskvalifikován

  337. zkouška LA 1: Diskvalifikován

  338. Zlín - Dvojzkoušky agility, 04. 05. 2014

  339. II. LA1: Diskvalifikován

  340. I. LA1: 9/16, 46.36 s, 20.36 tr. b., 2.96 m/s

  341. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  342. Zkouška: 5/9, 24.07 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  343. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 20. 04. 2014

  344. II. LA1: Diskvalifikován

  345. I. LA1: 8/14, 45.8 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  346. Zlechov - 4. Zlechovské dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  347. 1.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  348. 2.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  349. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  350. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  351. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  352. 3.zkouška LA1: Diskvalifikován

  353. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  354. agility ne L: 17/39, 47.31 s, 20.0 tr. b., 3.83 m/s

  355. jumping ne L: Diskvalifikován

  356. zkouška ne LA1: Diskvalifikován

  357. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 23. 03. 2014

  358. Agility I.: Diskvalifikován

  359. Agility II.: 11/23, 58.16 s, 32.16 tr. b., 2.37 m/s