Cz En

Agility II

  1. Datum: 24. 06. 2018
  2. Závod: Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: de Rouck, Carl (BE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 205.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 063517 Eliška Kaletová Ann Fleurette From Their Hearts 0 0 0.0 0.0 37.6 5.45 V V
2 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 37.7 5.44 V V
3 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 39.8 5.15 V V
4 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 40.03 5.12 V V
5 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 40.68 5.04 V V
6 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 41.1 4.99 V V
7 005012 Dagmar Žáková Femme Fatale Dajavera 0 0 0.0 0.0 43.65 4.7 V V
8 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava 1 0 0.0 5.0 37.95 5.4 V V
9 013017 Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia 1 0 0.0 5.0 38.76 5.29 V V
10 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 1 0 0.0 5.0 38.89 5.27 V V
11 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 1 0 0.0 5.0 39.03 5.25 V V
12 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 40.28 5.09 V V
13 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 1 0 0.0 5.0 41.06 4.99 V V
14 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 1 0 0.0 5.0 41.61 4.93 V V
15 062216 Věra Klevarová A little Ariel White Carpathians 1 0 0.0 5.0 42.02 4.88 V V
16 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 0 1 0.0 5.0 42.52 4.82 V V
17 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber 1 0 0.0 5.0 43.93 4.67 V V
18 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen 0 1 0.0 5.0 47.15 4.35 V V
19 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 1 0 0.0 5.0 47.39 4.33 V V
20 042614 Eliška Vernerová Sati 1 0 0.0 5.0 47.88 4.28 V V
21 029315 Adéla Karbusová Brixiee 1 0 0.0 5.0 48.16 4.26 V V
22 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride 2 0 0.0 10.0 36.34 5.64 VD VD
23 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance 2 0 0.0 10.0 39.1 5.24 VD VD
24 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 2 0 0.0 10.0 39.83 5.15 VD VD
25 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 2 0 0.0 10.0 40.72 5.03 VD VD
26 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady 2 0 0.0 10.0 45.61 4.49 VD VD
27 022112 Kateřina Bulawová A3Ch Berta z Portyčské zahrady 2 0 0.0 10.0 45.91 4.47 VD VD
28 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka 2 0 0.0 10.0 49.41 4.15 VD VD
29 073214 Kateřina Košárková Airy 1 1 3.13 13.13 53.13 3.86 VD VD
30 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara 3 0 0.0 15.0 38.63 5.31 VD VD
31 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland 3 0 0.0 15.0 39.34 5.21 VD VD
32 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 3 0 0.0 15.0 43.06 4.76 VD VD
33 002312 Jan Kadlec By the Request Diandra 2 1 2.93 17.93 52.93 3.87 D D
34 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland 3 2 0.0 25.0 42.08 4.87 D D
35 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 5 0 0.0 25.0 49.39 4.15 D D
36 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras 3 0 10.34 25.34 60.34 3.4 D D
DIS 090115 Jitka Kotrlová Bubbo Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089512 Barbora Mikušová Dark Diamond Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034816 Eliška Kaletová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001915 Martina Řepová Daikira Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009513 Gabriela Vacíková Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085117 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014516 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045615 Tereza Lisková Ascot Ryan Schay County DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086117 Dana Čichoňová Loch Ness Monster DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042018 Nikola Banotová Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057917 Pavla Tomanová Annandale Danggali DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077515 Hana Kejzlarová Tobi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054816 Vladimír Novák Amira PlyshaDog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025116 Michaela Tejčková Blue Devil Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 096915 Pavlína Dohnalová Ida Emean Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050114 Monika Zapletalová Afrodite Mayby Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010216 Silvie Metelová Jaminn-Axa Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027914 Hana Kejzlarová Sam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018718 Markéta Klevarová G-star Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011316 Magdalena Bradáčová Asia Dream of Ares DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO