Cz En

073214

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Košárková

    Člen KA

Pes

  1. Airy, Australský ovčák

Výsledky

  1. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  2. Agility Trial I: 2/6, 43.1 s, 4.1 tr. b., 3.57 m/s

  3. Agility Trial II: 2/6, 42.16 s, 2.16 tr. b., 3.72 m/s

  4. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  5. Agility Trial I: Diskvalifikován

  6. Agility Trial II: 4/15, 51.2 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  7. Jumping Open: 2/36, 50.31 s, 0.31 tr. b., 3.92 m/s

  8. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  9. Agility Trial I: 3/18, 47.95 s, 1.95 tr. b., 3.55 m/s

  10. Agility Trial II: Diskvalifikován

  11. Agility Trial III: 3/18, 42.22 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  12. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  13. Agility Trial I: Diskvalifikován

  14. Agility Trial II: 4/14, 44.97 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  15. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  16. Agility Trial I: 1/18, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  17. Agility Trial II: 8/19, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  18. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  19. 1. Zkouška LA2: 3/17, 41.51 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  20. 2. Zkouška LA2: 7/17, 36.26 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  21. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  23. 1. Zkouška - neděle LA2: 5/11, 47.18 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  24. 1. Zkouška - sobota LA2: 2/10, 45.24 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  25. 2. Zkouška - neděle LA2: 8/11, 55.17 s, 11.17 tr. b., 3.72 m/s

  26. 2. Zkouška - sobota LA2: Diskvalifikován

  27. 3. Zkouška - neděle LA2: 1/11, 60.2 s, 12.2 tr. b., 3.54 m/s

  28. 3. Zkouška - sobota LA2: 4/10, 44.75 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  29. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  30. Agility 1: 52/212, 56.42 s, 21.42 tr. b., 3.72 m/s

  31. Agility 2: Diskvalifikován

  32. Agility 3: Diskvalifikován

  33. Agility 4: Diskvalifikován

  34. Agility Trial: Diskvalifikován

  35. Jumping 1: Diskvalifikován

  36. Jumping 2: Diskvalifikován

  37. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  38. 1.zkouška LA2: 5/20, 48.11 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  39. 2.zkouška LA2: 9/20, 52.38 s, 12.38 tr. b., 3.78 m/s

  40. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  41. Agility Open: 2/24, 49.39 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  42. Agility Trial: 1/9, 40.65 s, 0.65 tr. b., 3.76 m/s

  43. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 8/13, 36.91 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  44. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  45. Agility I: Diskvalifikován

  46. Agility II: 29/74, 53.13 s, 13.13 tr. b., 3.86 m/s

  47. Jumping I: 46/76, 43.71 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  48. Jumping II: 46/73, 43.4 s, 16.4 tr. b., 3.41 m/s

  49. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  50. Jumping II L: 16/30, 50.11 s, 17.11 tr. b., 3.89 m/s

  51. Jumping I. L: 12/33, 42.14 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  52. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  53. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  54. QA4 Agility: Diskvalifikován

  55. QA5 Agility: 58/93, 54.95 s, 15.95 tr. b., 3.55 m/s

  56. QA6 Agility: 52/88, 53.87 s, 19.87 tr. b., 3.81 m/s

  57. QJ4 Jumping: 58/95, 56.47 s, 26.47 tr. b., 3.4 m/s

  58. QJ5 Jumping: 51/90, 56.83 s, 21.83 tr. b., 3.47 m/s

  59. QJ6 Jumping: 34/77, 41.28 s, 6.28 tr. b., 4.22 m/s

  60. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  61. druhá zkouška LA2: 3/13, 41.44 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  62. první zkouška LA2: 6/13, 43.18 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  63. třetí zkouška LA2: 6/12, 54.78 s, 9.78 tr. b., 3.41 m/s

  64. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  65. 1. zkouška LA2: 2/17, 42.15 s, 5.15 tr. b., 3.77 m/s

  66. 2. zkouška LA2: 2/18, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  67. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  68. druhá zkouška LA2: 3/20, 46.14 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  69. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  70. třetí zkouška LA2: 4/19, 55.36 s, 9.36 tr. b., 3.61 m/s

  71. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  72. Agility Trial I: 11/18, 47.36 s, 20.0 tr. b., 4.22 m/s

  73. Agility Trial II: 9/17, 51.12 s, 18.12 tr. b., 3.44 m/s

  74. Jumping I: 14/24, 40.37 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  75. Jumping II: 14/24, 47.43 s, 17.43 tr. b., 3.75 m/s

  76. Jumping Open: Diskvalifikován

  77. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 14/24, 50.52 s, 5.0 tr. b., 3.17 m/s

  78. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  79. Agility 1: 65/217, 59.24 s, 26.24 tr. b., 3.38 m/s

  80. Agility 2: Diskvalifikován

  81. Agility 3: Diskvalifikován

  82. Agility 4: Diskvalifikován

  83. Agility Trial: 3/32, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  84. Jumping 1: Diskvalifikován

  85. Jumping 2: 101/209, 56.92 s, 23.92 tr. b., 3.04 m/s

  86. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  87. Agility Open L: Diskvalifikován

  88. Jump Open L: Diskvalifikován

  89. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  90. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  91. Agility I: Diskvalifikován

  92. Agility II: 6/16, 36.74 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  93. HCV Jumping: 21/50, 51.71 s, 15.71 tr. b., 3.48 m/s

  94. Jumping 1: 18/44, 48.45 s, 19.45 tr. b., 3.61 m/s

  95. Jumping 2: 19/44, 40.85 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  96. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 17/41, 56.93 s, 0.0 tr. b., 3.23 m/s

  97. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  98. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  99. Jumping 2 L: 12/28, 45.5 s, 14.5 tr. b., 3.56 m/s

  100. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  101. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  102. Agility: 7/27, 41.32 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  103. Agility I: Diskvalifikován

  104. Agility II: Diskvalifikován

  105. Agility III: Diskvalifikován

  106. Agility IV: Diskvalifikován

  107. Jumping I: Diskvalifikován

  108. Jumping II: Diskvalifikován

  109. Ludslavice - O Zlínský ranec XI. + IX. MR ACD, 04. 06. 2016

  110. Agility Open L: 19/35, 42.51 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  111. Jump Open L: Diskvalifikován

  112. Zkouška LA1: 3/13, 36.88 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  113. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  114. Jump 1 L: 6/27, 34.74 s, 0.74 tr. b., 3.68 m/s

  115. Jump 2 L: 9/27, 35.73 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  116. Jump U Lesa L: Diskvalifikován

  117. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  118. NE - jumping L: Diskvalifikován

  119. NE - Zkouška agility LA1: 7/15, 40.46 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  120. SO - agility L: Diskvalifikován

  121. SO - jumping L: Diskvalifikován

  122. SO - Zkouška agility LA1: 3/11, 45.76 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  123. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  124. 1.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  125. 2.Zkouška LA1: 8/23, 41.97 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  126. 3.Zkouška LA1: 13/23, 44.18 s, 25.18 tr. b., 3.44 m/s

  127. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  128. Agility I: 7/21, 40.93 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  129. Agility II: Diskvalifikován

  130. Agility III: 9/21, 36.22 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  131. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  132. Agility I: 1/11, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  133. Agility II: 2/11, 45.74 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  134. Agility III: Diskvalifikován